رفتن به مطلب

خریدار سیستم کامل رایزن برای کار رندر

Recommended Posts

درود

خریدار یک سیستم کامل برای کار رندر و سه‌بعدی هستم. سیستم باید شامل پردازنده، مادبرد، خنک‌کننده (استوک یا کاستوم)، رم، هارد (ترجیحا هم SSD و هم HDD)، کیس، پاور باشه. اگر کارت گرافیک و مانیتور نداشت ایرادی نداره ولی ترجیحا داشته باشه. برای این دو مورد بعد از نهایی شدن سیستم اقدام می‌کنم، بنابراین در این تاپیک پیشنهاد باندل خالی، گرافیک خالی و مانیتور خالی رو ندین. خرید فقط در تهران انجام میشه و احیانا اگر فروشنده‌ی عزیزی خارج از تهران بود، می‌تونن اعلام کنن و با هم در خصوص شرایط ارسال و معامله توافق بکنیم.

حداقل مشخصات مورد نیاز برای برخی قطعات اساسی سیستم:

پردازنده: R5 3600

رم: 16 گیگ

منتظر پیام‌هاتون هستم. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، masihsalib گفته است :

سلام 

حدود قیمت هم مشخص میکردین خب

سلام

شما مشخصات و قیمت فروشتون رو بفرمایید، بنده هم به مشتری اطلاع میدم. سیستم رایزن با مشخصاتی که اعلام کردم محدوده قیمتی مشخصی دارن الان

لینک به دیدگاه

سلام من سيستم زير را قصد فروشش و دارم قيمت هم ندارم. قيمت پيشنهاديتون را بدين بررسي ميشه 

Cpu : ryzen 5 3600x

main : giga x470 aorus ultra 

vga : rx 580 xfx 8gb

ram : trident z 8*2 3200 CL14

ssd samsung evo plus 970 500gb

power : thermal take bronze 850 rgb 

case : green mac 1

تمامي قطعات و صفر از ليون گرفتم غير از گرافيك تمام گارانتي دارن حدود شش ماهي ميشه دارمش استفاده خاصي هم نشده. اكثرا خاموشه 

قيمت هم ندارم. قيمت پيشنهادي بدين تك فروشي قطعات هم ندارم. استان بوشهر هم هستم. 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Aghil.rahimi گفته است :

سلام من سيستم زير را قصد فروشش و دارم قيمت هم ندارم. قيمت پيشنهاديتون را بدين بررسي ميشه 

Cpu : ryzen 5 3600x

main : giga x470 aorus ultra 

vga : rx 580 xfx 8gb

ram : trident z 8*2 3200 CL14

ssd samsung evo plus 970 500gb

power : thermal take bronze 850 rgb 

case : green mac 1

تمامي قطعات و صفر از ليون گرفتم غير از گرافيك تمام گارانتي دارن حدود شش ماهي ميشه دارمش استفاده خاصي هم نشده. اكثرا خاموشه 

قيمت هم ندارم. قيمت پيشنهادي بدين تك فروشي قطعات هم ندارم. استان بوشهر هم هستم. 

سلام عزیز

واقعیتش فاصله ما خیلی زیاده و خیلی در خصوص ارسال کیس به تهران مطمئن نیستم ولی اگر پیشنهادات دیگه‌ای نبود، در نظر می‌گیرم. ممنونم ازت

قیمت رو هم خودت اعلام کنی بهتره. اگر راحت نیستی برام پ.خ کن

لینک به دیدگاه

اوكي داداش. والا قيمت خاصي مد نظرم نيست. شما اعلام كنين 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...