رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیس یا لپتاب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 💛 

من کیسم خراب شده ؛ میخوام یه دونه جدید بگیرم ؛ کیفیتشم اینقدری باشه بشه باهاش فتوشاپ و اینستا و ... روون بالا بیاره ؛ اصلا برای بازی و... نمیخوام . بیشتر ازش برای تحقیق و اینا استفاده میکنم نهایتا شبیه سازی ، اینستایی یا فتوشاپ باز کنم ، میشه راهنمایی کنید که برای همچین کاربردی به چه سیستم با چه مشخصاتی نیاز دارم و اگر میشه لطف کنید قیمت شو چه تو کیس چه تو لپ تاب حدودی بگید . 

ممنون 😘😘💝

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست عزیز

بودجه تون چقدره؟

بودجه خاصی مد نظرم نیس ، میخوام کارم رو راه بندازه ، برای گیمینگ نمیخوام ، فقط ازش برای سرچ و تحقیق و اینستاگرام و یه شبیه ساز که باهاش پیام رسان های اندروید رو باز کنم ، استفاده میکنم ؛ یا نهایتا گاهی اوقات به یاد گذشته (قبلنا میخواستم پروگرمر بشم 😬🙄) برنامه نویسی کنم ، یا با فتوشاپ کار کنم  

برای این استفاده هایی که مد نظر دارم ، یه سیستم میخوام که روون باشه و راحت استفاده کنم 

در ضمن قبلا کامپیوتر داشتم ، برای همین قیمت همچین سیستمی رو با (قدرت یکسان) هم به عنوان کیس و هم به عنوان لب تاپ میخوام بدونم ، تا یکی شو انتخاب کنم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول باید بودجه رو دقیق مشخص کنید وگرنه دوستان نمی‌تونن راهنماییتون کنن

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

دوست عزیز اول باید بودجه رو دقیق مشخص کنید وگرنه دوستان نمی‌تونن راهنماییتون کنن

مثلا حدود ۸ تا ۱۰ میلیون ؛ ولی مثلا اگه یه چی باشه ۱۱تومن ولی قابلیت قابل توجهی نسبت به ۱۰ تومنی داشته باشه ، حاظرم بدم ، خیلی اصراری روی این رنج قیمت ندارم 

فقط اینکه لطفا هم لب تاب بگید هم کیس ؛ چون قبلا کامپیوتر داشتم ولی کیسم پوکیده ، برای همین الان مرددم بین کیس و لب تاب ، یه سوالی مثلا یه کیس ۱۰ تومنی از یه لب تاب ۱۰ تومنی قوی تره ؟؟ 

و اگه قوی تره چقدر؟؟ چون میخوام ببینم به متحرک م قابل بودن لب تاب میارزه یا نه ؟

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، M.sa گفته است :

مثلا حدود ۸ تا ۱۰ میلیون ؛ ولی مثلا اگه یه چی باشه ۱۱تومن ولی قابلیت قابل توجهی نسبت به ۱۰ تومنی داشته باشه ، حاظرم بدم ، خیلی اصراری روی این رنج قیمت ندارم 

سیستم یعنی فقط کیس یا با لوازم جانبی مثل مانیتور و صفحه‌کلید و ماوس و ...!؟

در 37 دقیقه قبل، M.sa گفته است :

الان مرددم بین کیس و لب تاب

این رو اول برای خودتون تعیین کنین بعد... قطعا یک لپ‌تاپ 10 تومنی از یه کیس 10 تومنی قوی‌تر نیست ولی حملش راحت‌تره، نگهداریش ساده‌تره، کم‌مصرف‌تره و ...

باید خودتون بررسی کنین و به یه جمع بندی برسین که کدوم براتون مناسبه...

اگر سیستم می‌خواین این لینک می‌تونه به شما بسیار کمک کنه و می‌تونین خودتون بنا بر بودجه و کاربری‌تون سیستم‌تون رو بسازین:

https://pc.lioncomputer.com

وقتی تصمیم قطعی گرفتین و به سوالات جواب دادین میشه راهنمایی کرد

اون‌وقت مدل‌های لپ‌تاپ یا کانفیگ سیستم رو میشه براتون پیشنهاد داد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سیستم یعنی فقط کیس یا با لوازم جانبی مثل مانیتور و صفحه‌کلید و ماوس و ...!؟

این رو اول برای خودتون تعیین کنین بعد... قطعا یک لپ‌تاپ 10 تومنی از یه کیس 10 تومنی قوی‌تر نیست ولی حملش راحت‌تره، نگهداریش ساده‌تره، کم‌مصرف‌تره و ...

باید خودتون بررسی کنین و به یه جمع بندی برسین که کدوم براتون مناسبه...

اگر سیستم می‌خواین این لینک می‌تونه به شما بسیار کمک کنه و می‌تونین خودتون بنا بر بودجه و کاربری‌تون سیستم‌تون رو بسازین:

https://pc.lioncomputer.com

وقتی تصمیم قطعی گرفتین و به سوالات جواب دادین میشه راهنمایی کرد

اون‌وقت مدل‌های لپ‌تاپ یا کانفیگ سیستم رو میشه براتون پیشنهاد داد

فقط کیس میخوام یا لب تاب 

لینک به دیدگاه

https://esam.ir/item/18200343/لپ-تاپ-ایسر-575g

فکر میکنم لب تاپ دست دومی خوبی باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...