رفتن به مطلب

کسی آقای بختیاری رو میشناسه ؟؟ با نام کاربری METALLICA کار می کنه

ramin_delphi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

کسی از دوستان این آقای بختیاری رو می شناسن ؟ نام کاربریشون METALLICA هست

قبل عید ازشون خرید کردم - کالا ها رو ناقص ارسال کرده و و اونایی هم که ارسال کرد خراب بودن و مشکل داشتند گفتند برام ارسال کنید که معادلش کالای سالم بدم بهتون - من هم ارسال کردم
الان ۵ ماهه نه وسایلم رو می فرستند و نه پولم رو می زنن

قبلا تلفن رو جواب می داد الان دیگه تلفن رو هم جواب نمیده

کسه این نامرد رو میشناسه ؟

صبر هم حدی داره

اگه پولم رو نده یا جنسام رو نفرسته می خوام ازش شکایت کنم

می خوام همه هم تو فروم بدونن از ین کلاهبردار خرید نکنن

تا ضرری که من کردم رو بقیه هم نکنن ...

• لایک 6
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این کاربر ممنوع المعامله شده ، بهتر بود با ایشون معامله ای نمی کردید. قبلا یه بار اکانتش هک شده بود. 

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/profile/11502-metallica/

@mrezaee

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

بنده تجربه معامله با ایشون رو نداشتم ولی از کاربر hassan.m یعنی اقای مهدوی که مالباخته بودن در تاپیکی که دوستمون گذاشته سال ها قبل یک gtx 1070 خریدم و می تونم شهادت بدم فرد شریف و درستکاری هستن حتی قرار بود یک مانیتور از عزیز دیگه ای خرید بشه ایشون واسطه شدن که کنسل شد و پول تمام و کمال زیر 1 ساعت واریز شد به حسابم پس به نظرم شکایت کنید و منتظر نباشید کسی که 6 ماه هست شمارو بازیچه دست خودش کرده یک روزه تغییر موضع بده و پول شمارو پس بده

دوست عزیز شما با این همه فیدبک چرا باید با یک کاربر ممنوع المعامله برای چند درصد سود بیشتر خودتون رو به زحمت بندازید حقیقتش ناراحت شدم از اتفاقی که واستون افتاده و امیدوارم با پیگیری به حقتون برسید موید باشید 

پ ن: من نگاه کردم تلگرام اقای مهدوی رو دارم استارتر عزیز اگر نیاز داشتن می تونن پخ بدن id ایشون رو بدم بپرسن ازشون سرنوشت اون کیسه نقل 3 میلیونی چی شد اخرش؟

ویرایش شده توسط matrix.trixx
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

من ایشون رو نمی‌شناسم ولی مثل اینکه چند ماهیه فعالیتی نداشتن

شاید اکانتشون دزدیده شده و خودشون با شما طرف نبودن

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

ای بابا

چقدر بدم میاد اینطور شرایطی پیش میاد

اونم در این شرایط بد اقتصادی

امیدوارم که اون اقا هم دست از این کارا برداره و به پولت برسی اقای محمدی

• ممنونم 3
لینک به دیدگاه

درود

آقارامین پیام خصوصی تون یا بسته هست یا پره یا اینکه غیرفعال کردن...

چک کنین پیام میدم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان عزیز 

ممنون از راهنمایی هاتون 

والا در‌جواب این دوستمون من واقعیت اعتماد کردم و براشون مبلغ رو واریز کردم و بعد اون هم جنس خرابی که ارسال شده بود رو باز ارسال کردم که معادلش رو بدن که دیگه کلا ازشون خبری نشد . کلی منتظر شدم اما دیگه صبرم حدی داره . خیلی نامرده ۵ ماهه من رو سره کار گذاشته و الان دیگه جواب تلفن رو هم دیگه نمی ده 

خواستم اینجا همه این فرد رو بشناسن و با این شخص معامله نکنن چون اخر سر‌ متضرر می شن مثل من 

و این که می دونم که دارن باز تو فروم ها  فعالیت می کنن  . تحقیق کرده بودم و مطمعن شدم  . اطلاعات تکمیلیش رو حتما اینجا اعلام خواهم کرد 

دوست عزیز پیام ها پر شده بود خالی کردم الان پیام ارسال می کنم خدمتتون 

ویرایش شده توسط ramin_delphi
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز حدود یکسال و نیم پیش از بنده توسط اکانت همین کاربر سه میلیون تومن کلاه برداری شد که صاحب اکانت انواع و اقسام قسمهارو خوردن که اکانتشون هک شده و لیون هم یجورایی تایید کرد که اکانتشون هک شده اما امروز با این مشکلی که برای شما پیش اومده بنده هم دارم به شک میفتم که نکنه اون کلاهبرداری بزرگ اون سال که سر چندین نفر کلاه رفت و دستشون هم به جایی نرسید کار خود همین مرتضی بختیاری بوده باشه.

بنده خیلی دوندگی کردم برای پیدا کردن کلاهبردارواقعی ولی به نتیجه ای نرسیدم متاسفانه.

برای یکی از از بچه های فروم  به نام حسن آقا هم که الان دیگه یکی از دوستان خوب بنده  هستند و از کاربران کاملا مورد اعتمادو باشخصیت فروم هستند با نام کاربری hassan.m هم همزمان با بنده کلاهبرداری شد که برای ایشون نقل فرستاده شده بود.

واقعا دیگه شک کردم به صاحب اکانت.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

چقدر از پولتون رو خورده؟ بعد این آقا میگه اکانتم هک شده ، بعد آدرسی که واستون فرستاده آدرس اکانت واقعیش هست ! چون امتیازش بالاست ، احتمال میده کسی به حرفش شک نکنه ، باز مشخض نیست راست میگه یا دروغ میگه ، این اعصاب آدمو خورد میکنه

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

بنظر من ازش شکایت کنید ،از همین شخص که میگه اکانتمو هک کردن و پولو از همین آقا بگیرید،اینکه اکانتشو فروخته یا هک شده مشکل خودشه البته اگه راست باشه

......

یه تنه آبرو هر چی بختیاری رو برد(البته امثال این افراد هم کم نیستن)

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

سلام دوست عزیز حدود یکسال و نیم پیش از بنده توسط اکانت همین کاربر سه میلیون تومن کلاه برداری شد که صاحب اکانت انواع و اقسام قسمهارو خوردن که اکانتشون هک شده و لیون هم یجورایی تایید کرد که اکانتشون هک شده اما امروز با این مشکلی که برای شما پیش اومده بنده هم دارم به شک میفتم که نکنه اون کلاهبرداری بزرگ اون سال که سر چندین نفر کلاه رفت و دستشون هم به جایی نرسید کار خود همین مرتضی بختیاری بوده باشه.

بنده خیلی دوندگی کردم برای پیدا کردن کلاهبردارواقعی ولی به نتیجه ای نرسیدم متاسفانه.

برای یکی از از بچه های فروم  به نام حسن آقا هم که الان دیگه یکی از دوستان خوب بنده  هستند و از کاربران کاملا مورد اعتمادو باشخصیت فروم هستند با نام کاربری hassan.m هم همزمان با بنده کلاهبرداری شد که برای ایشون نقل فرستاده شده بود.

واقعا دیگه شک کردم به صاحب اکانت.

سلام داش مجتبی 

100 درصد اون قبلی هم خودش بوده نامرد شک نباید بکنی باید مطمعن بشی 

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ramin_delphi گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

کسی از دوستان این آقای بختیاری رو می شناسن ؟ نام کاربریشون METALLICA هست

قبل عید ازشون خرید کردم - کالا ها رو ناقص ارسال کرده و و اونایی هم که ارسال کرد خراب بودن و مشکل داشتند گفتند برام ارسال کنید که معادلش کالای سالم بدم بهتون - من هم ارسال کردم
الان ۵ ماهه نه وسایلم رو می فرستند و نه پولم رو می زنن

قبلا تلفن رو جواب می داد الان دیگه تلفن رو هم جواب نمیده

کسه این نامرد رو میشناسه ؟

صبر هم حدی داره

اگه پولم رو نده یا جنسام رو نفرسته می خوام ازش شکایت کنم

می خوام همه هم تو فروم بدونن از ین کلاهبردار خرید نکنن

تا ضرری که من کردم رو بقیه هم نکنن ...

ایشالا اقای محمدی زودتر به حقت برسی 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

کلاهبرداری بزرگ اون سال که سر چندین نفر کلاه رفت و دستشون هم به جایی نرسید کار خود همین مرتضی بختیاری بوده باشه.

یعنی از 6 نفر اون زمان نفری سه میلیون کلاهبرداری شده اونم به طور همزمان و تا الان به هیچ نتیجه ای نرسیدین و صرفا اینکه حساب یه نفر هک شده موضوع تمام شده و پیگیری انجام نشده؟

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

لیون واقعا چطوری به این آدم اجازه کار داده بود؟

من نمیدونم نوشته ممنوع المعامله کی به اکانتشون اضافه شده ولی بعد از انجام این معامله با آقای محمدی بوده و قبلش نشان ممنوع المعامله نداشتن بنظرم لیون خیلی کم کاری کرده

کسی که میگه اکانتش هک شده کم ترین کاری که میشه کرد اینه که حداقل این موضوع به پروفایلش اضافه بشه یا اینکه تمام بازخورد های بازارچه پاک بشه دست کم

• لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

چرا از واسطه لیون استفاده نمی کنید من خودم دیروز استفاده کردم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

من واقعا این موضوع رو درک نمیکنم 

کسی که مشکل به این بزرگی (کلاهبرداری یا مثلا مشکوک به کلاهبرداری) رو ایجاد میکنه چرا باید فقط یه جمله ##کاربر ممنوع المعامله##بزارن تو پروفایلش اونم به موقع یا بی موقع! و طرف ول کنن به امون شیطان که به این کارش ادامه بده باز! 

اینطور آدما یا باید کلا بن بشن 

یا کل سوابق معاملشون حذف بشه 

شوخی که نیست امثال من که به تیم لیون و این سوابق و امتیازهایی که اونم مورد تایید لیون هست اعتماد میکنیم به خدا 90 درصد مون واسه هزار تومن پولمون صدهزار بدبختی میکشیم تا جورش کنیم 

تکلیف اون شخصی که تازه اینجا اکانت درست کرده و بدون اطلاع  از این افراد خرید میکنه چیه؟ 

لیون عزیز درسته یه سری قوانین گذاشتی و ماها همه باید مطالعه کنیم و بر اساس اون اینجا فعالیت کنیم ولی شمایی که یه همچین بستری رو فراهم کردی باید واسه مواقع اینطوری که اظطراری هست یه فکرایی کرده باشی و بتونی حداقل کمک به کاربرات بکنی 

همین که یه جمله بنویسی **سیستم واسطه گذاشتیم** که نشد حرف

اگه همین موضوع واسه شخص من پیش می‌آمد خدایی ناکرده بی بروبرگرد سکته میزدم.

والله کم پولی نیست واسه امثال من

عاجزانه از تیم لیون خواهش میکنم یه فکری اساسی واسه این موضوع مهم بکنن 

• لایک 1
  • ممنونم 4
لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

پس از مدت ها بد نیست یه پستی بدیم...

تو کشور ما دست دزد و کلاهبردار و دلال و همه بازه و قانون حتی ازشون دفاع هم میکنه... یعنی اگه طرف بخواد از شما سرقت کنه و بعد شما باهاش درگیر بشی و بزنی سوسکش کنی ، اگه بری دادگاه با اون که داشته از شما دزدی می کرده کاری ندارن ولی در عوض حق اون سوک کردن آقا دزده رو از شما میگیرن... یه بنده خدایی دزد رفته بود تو باغش و مقداری از محصولش ( گردو ) رو دزدیده بود و در حین فرار گرفته بودنش و یه کتکی بهش زده بودن و داده بودن دست پلیس ولی پلیس راحت اون شخص رو ول کرد و اونم از صاحب باغ شکایت کرد و در نتیجه دادگاه به خاطر همون کتک ، موقعی که پول بی ارزش ما ریش داشت 7 - 8 میلیون تومن از صاحب باغ دیه برای طرف گرفت و این شد که دیگه آقا دزده راه رسیدن به پول راحت رو یاد گرفت و الی آخر... .

حالا تو فروم هم همینه دیگه ، آقایی که تا یکی میاد میگه درد مردم اینه و فلان و بهمان سریع میای تاپیک رو با نارنجک میترکونی ، یه لطفی کن و این افراد رو کلا از فروم حذف کن نه این که با یه جمله ی ممنوع المعامله راحت از کنار زدی و کلاهبرداریش رد بشی و بهش اجازه بدی دوباره از این کارها بکنه!

همین کارها باعث میشه فروم نا امن و اعتماد اعضاء به همدیگه و به ماهیت کل فروم کم بشه؟!!

یه تجربه هم من از معامله تو فروم دارم که بد نیست اونم براتون بگم ، من بهار 96 از یکی از دوستان همین فروم یه کالایی خریدم و پولش رو قبل ارسال واریز کردم و وقتی بدستم رسید شرایطی که گفته بود رو نداشت و منم حقیقتا خیلی ناراحت شدم و به طرف پیام دادم که من به خاطر شرایط که گفتی این کالا رو به قیمت گفته شده خریدم و حالا که اون شرایط رو نداره باید مقداری از مبلغ رو برگردونی که اول زیر بار نرفت و وقتی بهش ثابت کردم قبول کرد و قرار شد مبلغی رو برای من برگردونه و خلاصه از اون به بعد داستان شروع شد ، من پیام میدادم و بعد یک ماه پیام می داد که باشه و دوباره خبری نبود و بهونه های مختلف میاورد و این جریان ادامه داشت تا اینکه تعداد پیام ها از 100 گذشت و روزها و ماه ها و سال ها سپری شد و منم دیگه بیخیالش شدم و گفتم بزار اگه بخواد پول رو بده آخرش میدش و بعد از سه سال امسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت.... ببخشید اشتباه شد یاد اون آهنگ قدیمیه افتادم ... خلاصه امسال بهار ایشون لطف کردن و تماس گرفتن و گفتن که نبودم و فلان و بهمان و یه مبلغی مثلا با احتساب نرخ ارز و تورم و اینا زدن روی اون مبلغه که قرار بودن اول بدن و در نهایت برام واریز کردن و بازم دمشون گرم بعد از 3 سال طلب ما رو پرداخت کردن؟!!

خدا رو چه دیدید ، شاید این طرف هم چند سال دیگه که پولدار بشه سر عقل بیاد و حساب دوستانی که ازشون کلاهبرداری کرده رو بده؟!!

امیدوارم استاتر محترم به حقشون برسن و دیگه از این مشکلات برای کسی پیش نیاد.

ویرایش شده توسط DPSYS
  • لایک 1
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

سلام  عرض میکنم خدمت دشمنان خونی بنده  در لیون کامپیوتر 

بنده در پرشین تولز با اقا رامین معامله کردم و ایشون گفتن قطعات ایراد داره و من گفتم ایراد نداره پس بفرست من چند روز دیگه پولتونو واریز میکنم 

اولا اینکه بنده در پرشین تولز معامله کردم و هیچ ربطی به انجمن لیون کامپیوتر نداره 

دوما یه نفر از بانک وام بگیره بعدش نتونه  چند تا قسط وام رو بده اون موقع بانک بهش میگه کلاه برداری کردی !!!!!!!!!!!!!!!!! بنده کلاه هیچکسی رو برنداشتم فقط بدقولی کردم در پرداخت پول ایشون 

سوما اون مهندس هایی که میگن من کلاه بردار هستم رو چه حساب و مدرکی میگن من کلاه برداری کردم ؟  هیچکسی به حساب من هزار تومن هم واریز نکرده -اکانتم هک شده بود 

اون یوزرهایی که  میگم من کلاه بردار هستم و دنبال ادرس من هستن -ادرس من رو که کل لیون و پرشین تولز دارن  ولی اگه دوست دارید همینجا ادرس بدم تشریف بیارید دم منزل ما   

کاربر    hassan.m  mojtaba7    اگه دوست دارید ادرس خونمون رو بدم بهتون ببینم حرف حساب شما چیه ؟ شما پول رو واریز کردید برای یه حرومزاده دیگه اون وقت میگید من کلاه برداری کردم ؟  

کاربر Hamed.Madadi و Divine    -خواهشن دهنتون رو اب بکشید  

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

یکی از راه حل های این تاپیک بنظرم اینه که یه مرحله احراز هویت به سایت اضافه بشه و هر کاربری میخواد معامله کنه اولا اطلاعات هویتیش مثل عکس مدارک هویتی و سکونتی دست ادمین های سایت برای شرایط اضطراری محفوظ بمونه.

و دوم اینکه هر کاربر صرفا نسبت به مبالغ واریز شده به حساب کاربری که دقیقا به همون نام احراز هویت شده هست مسیول باشه و اگر کسی پولی رو به غیر نام اصلی مالک اکانت پرداخت کرد مسیولیتش با خودش باشه

• لایک 3
  • ممنونم 4
لینک به دیدگاه

این روزها اکثر مردم مشکل مالی دارن.

شاید الان ابن بنده خدا پول نداشته باشه که پول مشتری برگردونه. صبرش بدید انشاله بر میگردونه. هرچند هر روز داره پول بی ارزشتر میشه. ولی کمی با هم مدارا کنید.

اگه اشتباه نکنم ، ایشون یعنی اقای بختیاری همون کسی هستن که چند سال پیش یه cpu I7 6850K سوخته به ایشون تحویل دادم و گفتن سه ماه طول میکشه تا بفرستم دوبی تعویض بشه. برام فرستادن دوبی تعویض کردن (هرچند امیدوارم نبودم که تعویض بشه برا همین یدونه i7 6950x خریدم) و خوشبختانه ایشون تونستند تعویض کنند..

• لایک 2
لینک به دیدگاه

من طرف کسی رو نمیگیرم ولی / بدی که ما ابرانیان داریم اینه که تا چیزی میشه ! سریعا" بساط قضاوتمون پهنه !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این که نشد !!! کمی صبوری تو هرکاری مفیده !!!

صبر کنین طرف خودش بیاد توضیح بده چی به چیه !!!

و اما . یادمه چند ماه پیش که داشتم از ایشون یه مودم 4G خرید میکردم

تو امضاشون نوشته بودن که دقت کنین با مشخصات من داره کلاه برداری میشه ! ...

حال الباقی داستان رو باس خودشون توضیح بدن ...

لینک به دیدگاه

در در 26 تیر 1399 در 12:14، ali-0098 گفته است :

این روزها اکثر مردم مشکل مالی دارن.

شاید الان ابن بنده خدا پول نداشته باشه که پول مشتری برگردونه. صبرش بدید انشاله بر میگردونه. هرچند هر روز داره پول بی ارزشتر میشه. ولی کمی با هم مدارا کنید.

اگه اشتباه نکنم ، ایشون یعنی اقای بختیاری همون کسی هستن که چند سال پیش یه cpu I7 6850K سوخته به ایشون تحویل دادم و گفتن سه ماه طول میکشه تا بفرستم دوبی تعویض بشه. برام فرستادن دوبی تعویض کردن (هرچند امیدوارم نبودم که تعویض بشه برا همین یدونه i7 6950x خریدم) و خوشبختانه ایشون تونستند تعویض کنند..

بله من همون شخص هستم که سی پی یو سوخته شما رو تحویل گرفتم و  فرستادم دوبی و یه اکبند براتون فرستادم

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، *METALLICA* گفته است :

سلام  عرض میکنم خدمت دشمنان خونی بنده  در لیون کامپیوتر 

بنده در پرشین تولز با اقا رامین معامله کردم و ایشون گفتن قطعات ایراد داره و من گفتم ایراد نداره پس بفرست من چند روز دیگه پولتونو واریز میکنم 

اولا اینکه بنده در پرشین تولز معامله کردم و هیچ ربطی به انجمن لیون کامپیوتر نداره 

دوما یه نفر از بانک وام بگیره بعدش نتونه  چند تا قسط وام رو بده اون موقع بانک بهش میگه کلاه برداری کردی !!!!!!!!!!!!!!!!! بنده کلاه هیچکسی رو برنداشتم فقط بدقولی کردم در پرداخت پول ایشون 

سوما اون مهندس هایی که میگن من کلاه بردار هستم رو چه حساب و مدرکی میگن من کلاه برداری کردم ؟  هیچکسی به حساب من هزار تومن هم واریز نکرده -اکانتم هک شده بود 

اون یوزرهایی که  میگم من کلاه بردار هستم و دنبال ادرس من هستن -ادرس من رو که کل لیون و پرشین تولز دارن  ولی اگه دوست دارید همینجا ادرس بدم تشریف بیارید دم منزل ما   

کاربر    hassan.m  mojtaba7    اگه دوست دارید ادرس خونمون رو بدم بهتون ببینم حرف حساب شما چیه ؟ شما پول رو واریز کردید برای یه حرومزاده دیگه اون وقت میگید من کلاه برداری کردم ؟  

کاربر Hamed.Madadi و Divine    -خواهشن دهنتون رو اب بکشید  

دوست عزیز حتی اگر اکانتتون هک شده بود از یه طریقی باید میومدین اطلاع رسانی میکردین.انواع راه های مختلف وجود داشت.ساختن یه اکانت دیگه و تایپک زدن یکیش بود.

شما وقتی عابر بانکتون رو گم میکنید اولین کاری که می‌کنید چیه؟ بله سوزاندن اون کارت.با اعتبار شما از چندین نفر کلاهبرداری شده.من اون تایپک قبلی رو خوندم.دو سال پیش سه میلیون مبلغ کمی نبود! چندین نفر دیگه هم با مبالغ درشت بود.

به هرحال شما هم تا جایی مقصر هستید.

ویرایش شده توسط Peyman.S
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، invoker گفته است :

من طرف کسی رو نمیگیرم ولی / بدی که ما ابرانیان داریم اینه که تا چیزی میشه ! سریعا" بساط قضاوتمون پهنه !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این که نشد !!! کمی صبوری تو هرکاری مفیده !!!

صبر کنین طرف خودش بیاد توضیح بده چی به چیه !!!

و اما . یادمه چند ماه پیش که داشتم از ایشون یه مودم 4G خرید میکردم

تو امضاشون نوشته بودن که دقت کنین با مشخصات من داره کلاه برداری میشه ! ...

حال الباقی داستان رو باس خودشون توضیح بدن ...

بله من داخل امضا نوشتم بودم که شماره کارت من به اسم مرتضی بختیاری هستش و هرگونه واریز به حساب دیگه ای بر عهده من نیستش

در 9 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است :

دوست عزیز حتی اگر اکانتتون هک شده بود از یه طریقی باید میومدین اطلاع رسانی میکردین.انواع راه های مختلف وجود داشت.ساختن یه اکانت دیگه و تایپک زدن یکیش بود.

شما وقتی عابر بانکتون رو گم میکنید اولین کاری که می‌کنید چیه؟ بله سوزاندن اون کارت.با اعتبار شما از چندین نفر کلاهبرداری شده.من اون تایپک قبلی رو موندم.دو سال پیش سه میلیون مبلغ کمی نبود! چندین نفر دیگه هم با مبالغ درست بود.

به هرحال شما هم تا جایی مقصر هستید.

من هر روز داخل لیون انلاین نیستم که ببینم اکانتم هک شده یا نه ؟ همین الانم بعد چند هفته  اومدم لاگین شدم 

لینک به دیدگاه

من ایشون رو نمیشناسم اما درکل وقتی خودشون هم تاکید میکنن هک شده پس باید حذف بشه این اکانت و یکی دیگه با اطلاعات تکمیلی به ایشون تحویل داده بشه ..تا بشه فهمید حالا کی باز میخواد هک کنه ....اینطوری که نمیشه بگی اکانتم هک شده و حالا معلوم نیست هکر داره از این اکانت استفاده میکنه یا یوزر اصلی.

• لایک 1
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...