رفتن به مطلب

خطاها و ارور های سیستم(انتخاب رم)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست من نگران نباشید اصلا اتفاقی برای مادربردتون نیفتاده با خیال راحت استفاده کنید.اصلا هم ربطی به صدا و باقی مسائل نداره .

لینک به دیدگاه

• ارسال 151
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 55 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

دوست من نگران نباشید اصلا اتفاقی برای مادربردتون نیفتاده با خیال راحت استفاده کنید.اصلا هم ربطی به صدا و باقی مسائل نداره .

خیلی ممنون از شما.ولی به طور کلی توی همچین مادربردی قدر احتمال هست مدار ها آسیب ببینن؟

در 2 ساعت قبل، hamed_crazy گفته است :

دوست عزیز مشکلی نداره چیز خاصی نیست. استفاده کنید 

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

و یک نکته ی دیگه خدمت دوستان میگم اونم اینه که این خراش سمت چپ مادربرد تقریبا 10 سانت پایین تر از سوکت های اسپیکر و میکروفون اتفاق افتاد.برای همین یکی از دوستان در مورد صدا میگفت چون مدار های ساده در اون اطراف قرار دارند،تا حالا برای شما از این خراش ها اتفاق افتاده؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Peyman.S گفته است :

احتمال زیاد چیز خاصی نیست عزیز.رو قسمتهای داخلی خراشی نمی‌بینم.

ولی محض اطمینان اگر قطعاتت کامله یه بار خارج کیس اسمبل کن و تست کن.

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

سلام عزیز بنظر نمیاد مسیر قطع شده باشه  اگه هم قطع شده باشه لایه اول هست جهت اطمینان خاطر اگه حساس هستی باید اون 3 مسیر با اهم متر چک بشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

سلام عزیز بنظر نمیاد مسیر قطع شده باشه  اگه هم قطع شده باشه لایه اول هست جهت اطمینان خاطر اگه حساس هستی باید اون 3 مسیر با اهم متر چک بشه

سلام ممنون از شما.بله خراش به نظر عمقی نمیاد،اما اگر اسیب رسیده بود چیکار کنم چاره ای هست؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

سلام ممنون از شما.بله خراش به نظر عمقی نمیاد،اما اگر اسیب رسیده بود چیکار کنم چاره ای هست؟

شما اول باید با اهم متر چک کنی بعد میدونم جیزی شده باشه . اگه شده باشه باید با سیم لاکی یا چیز دیگه مسیر وصل کنی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saman5949 گفته است :

شما اول باید با اهم متر چک کنی بعد میدونم جیزی شده باشه . اگه شده باشه باید با سیم لاکی یا چیز دیگه مسیر وصل کنی

داداش خیلی تخصصی شد که.ولی خب دوستان بالا میگن که حداکثر مشکلی که میتونه پیش اومده باشه نویز صداست که میگن اونم احتمالش پایینه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه ی دوستان

من یدونه کیس گرین pars evo خریدم ولی چونکه اسمبل کردن بلد نیستم هنوز اسمبل نکردم دیشب خواستم که مادربرد و گرافیک رو بذارم داخل کیس که هر کاری کردم نشد،و الانم شک دارم که این نشدن به نابلدی من ربط داره یا واقعا نمیشه

عکسای کیس و گرافیک و مادربرد

اگر ممکنه چک کنید که قرار میگیرن یا نه؟واقعا ممنونتون میشم کمکم کنید

IMG-20200707-WA0022.jpg

IMG-20200707-WA0023.jpg

IMG-20200707-WA0024.jpg

لینک به دیدگاه

این اطلاعاتیه که سایت گرین نوشته

قابلیت نصب کارت گرافیک با حداکثر طول 390mm

اگر کارت گرافیک بیشتر از 39 سانتی متر یا همون 390 میلی متر طول داشته باشه نصب نمیشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است :

این اطلاعاتیه که سایت گرین نوشته

قابلیت نصب کارت گرافیک با حداکثر طول 390mm

اگر کارت گرافیک بیشتر از 39 سانتی متر یا همون 390 میلی متر طول داشته باشه نصب نمیشه

ممنون از شما ولی طول کرات گرافیک من 26 سانته،و کارت من جامیگیره ولی روی این مادربرد جوریه که پشتش به پنل های گرافیک نمیرسه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز دل برادر 😁

توصیه می‌کنم در درجه اول ببری بیرون برات ببندن یا یکی از آشناهات که تجربه داره بیاد وصل کنه قطعات رو

البته وصل کردن گرافیک کار سختی نیست

کافیه عمودی وارد شیار PCI'e بشه طوری که براکت انتهای گرافیک همزمان روی کیس سوار شه

با توجه به اینکه شما تا این حد به مشکل خوردی (اگر اشتباه نکنم دیشب هم یه تاپیک داشتی😁)، احتمالا مشکل از قسمت براکت کیس هست. به هر حال با یکی مشورت کن

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

سلام عزیز دل برادر 😁

توصیه می‌کنم در درجه اول ببری بیرون برات ببندن یا یکی از آشناهات که تجربه داره بیاد وصل کنه قطعات رو

البته وصل کردن گرافیک کار سختی نیست

کافیه عمودی وارد شیار PCI'e بشه طوری که براکت انتهای گرافیک همزمان روی کیس سوار شه

با توجه به اینکه شما تا این حد به مشکل خوردی (اگر اشتباه نکنم دیشب هم یه تاپیک داشتی😁)، احتمالا مشکل از قسمت براکت کیس هست. به هر حال با یکی مشورت کن

ممنون داداش بله دیشب یک تاپیک زدم و کارت گرافیک رو مقداری روی مادربرد مالونده بود که متاسفانه مقداری خط روی مادربرد افتاد که بچه ها گفتن طوری نیست😁.میدونی داداش مشکل من الان اینه که وقتی گرافیک روی اسلات مادربرد میاد پشتش با پنل کارت گرافیک پشت کیس چنج نمیشه،الانم نمیدونم مشکل از نابلدیه منه یا کیس

لینک به دیدگاه

اگر گرافیک درست جا می‌خوره و قفل می‌شه کیس سازگار نیست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

اگر گرافیک درست جا می‌خوره و قفل می‌شه کیس سازگار نیست

خب داداش اگر کیس سازگار نباشه ایده ای برای فروشش داری؟کجا میتونم بفروشم؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hossein Khezri گفته است :

خب داداش اگر کیس سازگار نباشه ایده ای برای فروشش داری؟کجا میتونم 

اول از همه گفتم این در صورتیه که گرافیک قشنگ جا می‌ره تو اسلات ولی با کیس نمی‌خونه

در این صورت:

اگه مشکل نداری بفروشیش و یکی دیگه بخری که اینکارو کنی بهترین گزینه هست و تمیز ترین

یه راه کم خرج‌ترش اینه که خودت با اره‌ای چیزی یا نهایتا بردن پیش یه نفر که ابزار مناسب داره، یه کم دست‌کاریش کنی تا جا بره

من خودم مادربوردم درست رو کیس نمی‌شست. با انبر دست بعضی جاهاشو خم کردم :دی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Masoudk96 گفته است :

اول از همه گفتم این در صورتیه که گرافیک قشنگ جا می‌ره تو اسلات ولی با کیس نمی‌خونه

در این صورت:

اگه مشکل نداری بفروشیش و یکی دیگه بخری که اینکارو کنی بهترین گزینه هست و تمیز ترین

یه راه کم خرج‌ترش اینه که خودت با اره‌ای چیزی یا نهایتا بردن پیش یه نفر که ابزار مناسب داره، یه کم دست‌کاریش کنی تا جا بره

من خودم مادربوردم درست رو کیس نمی‌شست. با انبر دست بعضی جاهاشو خم کردم :دی

مادربردم بدون هیچ مشکلی قشنگه فیکس میشه ولی گرافیک نه،و من حقیقتا ایده ای به ذهنم نمیاد که یجوری به زور بزنمش جا.شما ایده ای داری؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

مادربردم بدون هیچ مشکلی قشنگه فیکس میشه ولی گرافیک نه،و من حقیقتا ایده ای به ذهنم نمیاد که یجوری به زور بزنمش جا.شما ایده ای داری؟

اگر اینه که همون کیسه

یا همینجا تو فروم آگهی بزن بفروش یکی دیگه بگیر

یا برو سراغ عمل جراحی کیس

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

اگر بلد نیستین بدین بیرون اسمبل کنن براتون

یه بار که خش میندازین روی مین

احتمالا برای جا زدن پردازنده هم پین های مادربردتون رو کج کنید

اتصالات هم غلط بزنید

قسمت پنل کیس هم که صد در صد اشتباه وصل خواهید کرد

دوست من ببر بیرون برات اسمبل کنن با این وضع قیمت ها این قطعات  که شما خریدی الان اگه خراب شه باید برا هرکدومش پول خون اون وارد کننده بدی تا بتونی دوباره خرید کنی که اصلا ارزش نداره

کیس هیچ مشکلی نداره و تا 40 سانت گرافیک پشنیبانی میکنه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

اگر اینه که همون کیسه

یا همینجا تو فروم آگهی بزن بفروش یکی دیگه بگیر

یا برو سراغ عمل جراحی کیس

اگر عمل جراحی رو بلد بودم میزدم.به نظرت اینجا مشتری براش پیدا میشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

سلام

دوست عزیز

این قطعات هیچ مشکلی برا نصب ندارن.

کجای کارت جا نمیشه ؟ از همون جا عکس بذارید.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hossein Khezri گفته است :

14-137-118-Z01.jpg.70b26761d12d6ca81960655971ea88e7.jpgIMG-20200707-WA0022.jpg.156acb0d68e108a98fda56b0e24a386e.thumb.jpg.dcabac5476ba7d3c33e782b426f85730.jpg

دوست عزیز اون دو تا پاییه گرافیک که توی عکش مشخص کردم باید بین کیس و مین قرار بگیره

شما با توجه به خش هایی که انداختی روی مین قرار میدیش

مشخص کردم توی عکس خودتون ما بین کیس و مین یه فاصله خالی هست اونجا قرار میگیره دقیقا

طوری قرار بدین که تراز بشه با قسمت pci که به مین وصل میشهو وقتی پایه ها رفت داخل گرافیک هم اتصال داده میشه و بعدش هم پیچ هارو ببنیدن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در تمام کیسهای جهان از یک استاندارد مشابه استفاده میکنن . مگر اینکه مادربرد شما مشکل داشته باشه مثلا مینی باشه یا هر چیز دیگه که در کیس های نرمال درست جای سوکتها هم ساز نشن.

عکسهای بیشتر از زوایای مختلف کارت گرافیک و مادربرد و کیس قرار بدین . ترجیهن بالای بیست عکس

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

دوست عزیز

این قطعات هیچ مشکلی برا نصب ندارن.

کجای کارت جا نمیشه ؟ از همون جا عکس بذارید.

در 7 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز

اگر بلد نیستین بدین بیرون اسمبل کنن براتون

یه بار که خش میندازین روی مین

احتمالا برای جا زدن پردازنده هم پین های مادربردتون رو کج کنید

اتصالات هم غلط بزنید

قسمت پنل کیس هم که صد در صد اشتباه وصل خواهید کرد

دوست من ببر بیرون برات اسمبل کنن با این وضع قیمت ها این قطعات  که شما خریدی الان اگه خراب شه باید برا هرکدومش پول خون اون وارد کننده بدی تا بتونی دوباره خرید کنی که اصلا ارزش نداره

کیس هیچ مشکلی نداره و تا 40 سانت گرافیک پشنیبانی میکنه

نه خودم اسمبل نمیکنم،دیشب همینطوری خواستم تست بزنم جا میگیرن یانه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosin گفته است :

14-137-118-Z01.jpg.70b26761d12d6ca81960655971ea88e7.jpgIMG-20200707-WA0022.jpg.156acb0d68e108a98fda56b0e24a386e.thumb.jpg.dcabac5476ba7d3c33e782b426f85730.jpg

دوست عزیز اون دو تا پاییه گرافیک که توی عکش مشخص کردم باید بین کیس و مین قرار بگیره

شما با توجه به خش هایی که انداختی روی مین قرار میدیش

مشخص کردم توی عکس خودتون ما بین کیس و مین یه فاصله خالی هست اونجا قرار میگیره دقیقا

طوری قرار بدین که تراز بشه با قسمت pci که به مین وصل میشهو وقتی پایه ها رفت داخل گرافیک هم اتصال داده میشه و بعدش هم پیچ هارو ببنیدن

داداش من خورم اسمبل نمیکنم.حالا اگر لازم شد به اون اوستا کار میگم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...