رفتن به مطلب

درخواست راه‌کار برای آپلود در یوتوب (حجم بالا)

Sandor
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده ویدئوهایی که دارم و می‌سازم، حجمی بین ۱.۵ تا ۲.۵ گیگ دارند (با در نظر گرفتن کم کردن حجم و کیفیت مطلوب). همچنین امکان تیکه تیکه آپلود کردن ویدئوها نیست.

تصورم این بود که با بسته نامحدود ایرانسل و استفاده از یکی از این قندشکن‌های رایگان که تو دانلود جواب پس دادن و سرعت دانلود بین ۱.۵ تا ۲ مگابیت رو داشتن، می‌تونم با سرعتی حداقل نصفش آپلود رو انجام بدم ولی تستی که دیشب کردم دیدم سرعت آپلود نهایتا تا ۲۰۰ کیلوبیت میره و یه دفعه افت می‌کنه و برای یک ویدئوی ۱.۷ گیگی، من ۳ ساعت صبر کردم و ‌فقط ۱۸ درصد انجام شد که خب چنین چیزی نه مطلوب هست و نه به زمان بسته می‌خوره.

سوالم اینه که باید از چه سرویسی (شبکه شخصی انتقال داده یا هرچی) که جواب پس داده باشه استفاده کنم برای اپلود؟ و آیا لزوما از بسته ایرانسل بزنم یا با اینترنت خونگی هم می‌شه؟

سرعت اینترنت من از پارس‌آفلاین برای آپلود روی ۵۱۲ فیکس شده و بیش از این هم ممکن نیست چون خط کشش نداره.

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

حتی با 512 کیلوبایت کیفیت خط تلفن اپلود adsl روی عدد 128 کیلوبایت ثابت هست و بیشتر سرعت نمیده ! 

و شما مشکل خودتون رو میدونید که شبکه شخصی انتقال داده هست ( نمیدونم چرا باید توی سایت بنویسید *** و این چرندیات ... بگید شبکه شخصی انتقال داده میخوام) ومیتونید با یه سرویس خوب مشکل خودتون رو حل کنید ! 

من خودم از ***Speed استفاده میکنم ولی خب سرویس های خارجی هم قابل استفاده هستن و میتونید اکانت بخرین برای خودتون یا حتی بعضی جاها حکی هم زیاد میزارن و راه برای گرفتن مجانی دارن که هر بار اکانت تست 1 ماهه بگیری ... 

ولی اگر حوصله دردسر رو ندارید خرید سرویس خیلی راحت تر و مطمئن تره 

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

خودم از یک افزونه ی گوگل برای یوتیوب و ... استفاده می کنم.سرور هلندش خیلی پر سرعته. کلا منو از شبکه شخصی انتقال داده بی نیاز کرده.

اگر مایل بودید لینکشو براتون پ.خ کنم.

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، The.13east گفته است :

نمیدونم چرا باید توی سایت بنویسید شبکه شخصی انتقال داده و این چرندیات ... بگید شبکه شخصی انتقال داده میخوام)

درود عزیز

والا یکم ملایم‌تر صحبت کنیم بهتره. بنده نگفتم دنبال شبکه انتقال داده هستم، گفتم وضعیت من بدین شرحه و حالا دنبال راه‌کار هستم. همین

در 9 ساعت قبل، The.13east گفته است :

من خودم از ***Speed استفاده میکنم

اینی که می‌فرمایید، با سرعت آپلود ADSL خانگی یکی هست؟ یا باید با بسته ایرانسل استفاده کنم؟ بنده کارم با سرعت آپلود 250 تا 300 کیلوبیت هم راه می‌افته.

در 7 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

خودم از یک افزونه ی گوگل برای یوتیوب و ... استفاده می کنم.سرور هلندش خیلی پر سرعته.کلا منو از شبکه شخصی انتقال داده بی نیاز کرده.

اگر پ.خ کنید که محبت می‌کنید. فقط جسارتا برای آپلود هم تست کردید؟ جواب گرفتید؟

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

درود عزیز

والا یکم ملایم‌تر صحبت کنیم بهتره. بنده نگفتم دنبال شبکه انتقال داده هستم، گفتم وضعیت من بدین شرحه و حالا دنبال راه‌کار هستم. همین

اینی که می‌فرمایید، با سرعت آپلود ADSL خانگی یکی هست؟ یا باید با بسته ایرانسل استفاده کنم؟ بنده کارم با سرعت آپلود 250 تا 300 کیلوبیت هم راه می‌افته.

مطمئنید میخواین ۲.۵ گیگا بایت رو با سرعت ۳۰۰ کیلوبیت آپلود کنید؟

با این مقادیری که گفتین نزدیک به ۷۰ هزار ثانیه طول میکشه نزدیک ۲۰ ساعت تازه اگه قطی نباشه!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

مطمئنید میخواین ۲.۵ گیگا بایت رو با سرعت ۳۰۰ کیلوبیت آپلود کنید؟

با این مقادیری که گفتین نزدیک به ۷۰ هزار ثانیه طول میکشه نزدیک ۲۰ ساعت تازه اگه قطی نباشه!

زمانی که با نت ایرانسل و یکی از این شبکه شخصی انتقال داده های رایگان گذاشته بودم برای آپلود، وقتی که سرعت آپلود می‌رفت رو 300 می‌زد که فرضا آپلود 3 ساعت دیگه تموم میشه. تنها مشکل این بود که سرعت آپلود ثابت نبود

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sandor گفته است :

تاحالا برای آپلود تست نکردم.ولی سرعت دانلودش با سرعت ایران به نظرم برابره و در حد 100 کیلوبایت برام ضعیف تره.

لینک به دیدگاه

با کسب رخصت و عرض معذرتخواهی خدمت استارتر

بی زحمت برای بنده هم ارسال کنید ...

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

با کسب اجازه از استارتر و تمامی دست‌اندرکاران

لطفا برلی بنده هم اگر ممکنه ارسال کنید :دی

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

در 22 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

با کسب اجازه از استارتر و تمامی دست‌اندرکاران

دوستان لطف کنید این موارد رو به صورت خصوصی به شخص مورد نظر اطلاع بدید و تاپیک رو الکی شلوغ نکنید

لینک به دیدگاه

اینجا ایمان عزیز یه ترفند گفته.

اصلاح میکنم.گویا استارتر عزیز امتحان کردن و نشدنیه.(توی همون تاپیک پست گذاشتن)

دقت نکرده بودم.معذرت

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

اگه سرعت آپلودتون روی گوگل درایو خوبه از اونجا میتونید آپلود کنید روی یوتیوب خودم این راه و هنوز امتحان نکردم ولی به انگلیسی اگه سرچ کنید به نظر میرسه که شدنیه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

اگه سرعت آپلودتون روی گوگل درایو خوبه از اونجا میتونید آپلود کنید روی یوتیوب خودم این راه و هنوز امتحان نکردم ولی به انگلیسی اگه سرچ کنید به نظر میرسه که شدنیه

این قابلیت رو گوگل در سال 2020 حذف کرده

لینک به دیدگاه

اگه زحمت نباشه برام بفرستید

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا از نام‌ها و عناوین "حساس" استفاده نکنید...

درخواستی هم اگه از هم دارین توی پیام خصوصی بفرستین

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Sandor گفته است :

درود

هرچند شاید این تجربه به دردتون نخوره ولی حدود چند وقت پیش یکی خواست براش چندتا فیلم  حدودا 4 گیگی رو بریزم تو کانال یوتیوبش با استفاده از نامحدود همراه اول و گوشت کوب پولی ... پ.ر.س و اگه اشتباه نکنم سرور آلمانش و سرور فرانکفورتش  (سرور انتخابی توی سرعت تاثیر بسزایی داره!) کلا هر گیگ حدود 4 تا 15 دقیقه طول میکشید ، چندین سرور باید تست بشه تا بهترن رو انتخاب کرد

به طور کلی سرعت نت به خصوص اوپراتورای همراه در هر منطقه متفاوته ولی اگه سرعت مناسب باشه و چیز شکن خوب نباشه فایده نداره ! حتی ممکنه شکنم خوب باشه ولی سرور مناسبی انتخاب نشه یه تجربه دیگه خوددمم اضافه کنم که در بازه ی زمانی ساعت 3 تا 4 کیفیت آپلود و همچنین سرعت دانلود بهبود زیادی داره هنوزم نفهمیدم چرا و به شکلی که سرعت دان از 5 ، 6 مگ میره روی 10 ! ویا اصلا واسه ما اینجوره یا بقیه هم اینطورن !

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...