رفتن به مطلب

💐🌷🌹 گلریزان تهیه گوشی برای یک خانواده تنگ‌دست (با لطف دوستان پایان یافت)

EHSANRF
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظرم این گل ریزون ها خیلی خوبن و امیدوارم دوباره تکرار بشه. ولی بهتره افراد معتبر مثل همین اقا احسان که هم ادمین هستن هم قدیمی و شناخته شده و کاملا قابل اعتماد هستن این کار ها رو بکنن که خدایی نکرده راه برای افراد سودجو باز نشه .

و از دوستان خواهش میکنم واریزی هاشونو اعلام نکنن تا ثوابش چندین برابر بشه

دوستانی که میتونن شرکت کنن حتی اگه ۵ هزار تومن باشه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

• ارسال 133
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 46 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

به نظرم این گل ریزون ها خیلی خوبن و امیدوارم دوباره تکرار بشه. ولی بهتره افراد معتبر مثل همین اقا احسان که هم ادمین هستن هم قدیمی و شناخته شده و کاملا قابل اعتماد هستن این کار ها رو بکنن که خدایی نکرده راه برای افراد سودجو باز نشه .

خود آقا احسان فرمودند توی گروه اعلام کنم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

به نظرم مبلغ رو جمع کنین برای تهیه یه تبلت حداقل 3G کار کرده ولی کم‌کار و تمیز و سالم . 

گوشی کوچیکه ممکنه ازیت بشه

درود و سپاس، فعلا بودجه نه در حد گوشی هست و نه در حد تبلت...

در 5 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

مبلغ ناچیزی تقدیم شد.

امیدوارم همه در حد توان کمک کنند

درود و سپاس. بسیار بسیار ممنونم از شما و دوستانی که توی این کار نیک شرکت کردن

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان یکمی کم لطفی میکنن همه مشکل داریم ولی حداقل میتونیمم 20-50 تومنی اهدا کنیم پول یه دونه پیتزا میشه

درود مجدد، امکانش هست که خیلی از افراد از صحت ماجرا مطمئن نباشن و همین باعث این کار بشه (با توجه به کلاهبرداری های بسیار زیاد در فضای مجازی)

البته خیلی از دوستان کمک کردن و لطف شون رو دریغ نکردن و این مبلغ فقط برای یکی دو نفر نیست، تا الان 11 نفر توی این کار نیک شرکت کردن

در 4 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

این نظر لطف شماست، کاربران بسیار باسابقه تر و شایسته تر از بنده هستن که میتونن با یک اشاره بزرگترین کارها رو انجام بدن.

اگر دوستان اعلام واریزی ها رو انجام میدن تبلیغ این کار نیک و تشویق دیگر کاربران برای همدلی و همراهی بیشتر توی این گلریزان هست.

در 3 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

خود آقا احسان فرمودند توی گروه اعلام کنم

بله شخصا از ایشون خواستم که مطرح کنن تا همراهی ها بیشتر بشه

شوربختانه دیگر دوستانی که واریز انجام دادن رو اطلاع ندارم چه کسانی هستن، جا داره از همه شون مجددا تشکر ویژه داشته باشم

همراهی خواه نهان باشه خواه آشکار نهایتا از عمق وجود و ته قلب انسان های شرافتمند هست

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

درود دوستان

امروز یکی از عزیزان زحمت کشیدن و مبلغ 2 میلیون تومن واریز کردن، از ایشون و سایر دوستانی که تا الان کمک کردن بی‌نهایت سپاسگزاریم ♥️

• لایک 11
لینک به دیدگاه

سلام.به نظر من گوشی نوکیا بگیرید.مثلا نوکیا 2.2 چون خیلی اقتصادی هستند.البته سامسونگ شیائومی هم خوب هستن اما قیمتشون یکم بالاست.

لینک به دیدگاه

عزیز این شماره که دادی واریزی از جای دیگه نداره و هرچی واریز بشه شما به حساب این کار خیر که انجام میدید، می زنید؟ منظورم اینه واریزی انجام بشه لازم نیست بگیم دیگه، درسته؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.به نظر من گوشی نوکیا بگیرید.مثلا نوکیا 2.2 چون خیلی اقتصادی هستند.البته سامسونگ شیائومی هم خوب هستن اما قیمتشون یکم بالاست.

درود و سپاس، فعلا گزینه‌هایی مد نظر هست که البته باید ببینیم وضعیت بودجه به چه حد میرسه تا تصمیم قطعی رو با شما و سایر دوستان بگیریم.

در 10 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

عزیز این شماره که دادی واریزی از جای دیگه نداره و هرچی واریز بشه شما به حساب این کار خیر که انجام میدید، می زنید؟ منظورم اینه واریزی انجام بشه لازم نیست بگیم دیگه، درسته؟

درود. خیر هیچ واریزی دیگری نداره و از روز قبلی که این تاپیک زده شده حساب صفر شده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود و سپاس، فعلا گزینه‌هایی مد نظر هست که البته باید ببینیم وضعیت بودجه به چه حد میرسه تا تصمیم قطعی رو با شما و سایر دوستان بگیریم.

درود. خیر هیچ واریزی دیگری نداره و از روز قبلی که این تاپیک زده شده حساب صفر شده

اگر کسانی که عمده واریز رو انجام دادن بهتون پیام دادن و یا شما میدونید کی هستن بنظرم بهتره خودشون هم مدل نهایی رو انتخاب کنن

(در شرایط فعلی طبیعتا کسی که دو تومن رو واریز کرده)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

دم همه بچه های بامرام و معرفت لیون گرم و تشکر ویژه از استارتر محترم بابت این کار نیک و خدا پسندانه ای که انجام دادن و بنده هم سعی میکنم از این قافله عقب نمونم...

گفتن دو تا مورد خالی از لطف نیست :

یکی اینکه اینجا جا داره یادی کنیم از آن یاران خدایی لیون کامپیوتر که زمانی در کارهای نیک پیش قدم بودن و خیلی وقته نیستن و همین الانش اگه بخوان میتونن واسه اون سه تا بچه سه تا گوشی عالی بگیرن و خمی هم به ابروشون نیاد...؟! آیا اون افراد هنوز هم هستن یا نه در و بستن و رفتن ؟!!

مورد دوم اینکه ( اول بگم که منظورم بی احترامی یا تحقیری چیزی نیست بلکه بیان درد جامعه است ... ) به قول قدیمیا گفتنی که اگه بیچاره و نیازمند یکی بود براش سر گاو میبریدن تا سیر بشه و دیگه فقیری نمونه اما چه فایده که یکی نیست و خیلی بیش از حد زیاده و این باعث تاسف و ناراحتی برای امثال ماست که دلمون میخواد کاری کنیم ولی زیاد نمیتونیم و در عین حال باعث شرمساری و سرافکندگی و خجالت اون عده افرادیه که این بلا رو به سر مردم آوردن و ککشون هم نمیگزه و رودار رودار تو روی مردم وایمیستن و میگن ما که مشکلی نداریم ، تورمی نیست و مردم همه خوب و شاد و خوشحال راحت و راضین و... که امیدوارم هرچه زودتر خودشون به این وضعیت مردم دچار بشن ، آمین.

به هر حال به قول شاعر بزرگمون سعدی که میگه ؛                                                                                     ای که دستت می‌رسد کاری بکن            پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

حالا من و شما هم اینجا کاری که از دستمون بر میاد اینه که در حد توانمون حتی اگه شده 5 هزار تومن بی ارزش کمک کنیم و قطره قطره جمع گردد تا وانگهی گره از مشکل نیازمندی بگشاید...

به امید روزی که با یاری خدا هیچ نیازمندی نباشه ...

نیازمند یاری سبزتان هستیم پس کمک هاتون رو دریغ نکنید...

:x

• لایک 6
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

ای که دستت می‌رسد کاری بکن            پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

درود و سپاس بابت همراهی و متن زیباتون. 

تک تک دوستانی که کمک کردن از همون یارانی هستن که فرمودین...

در 5 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

اگر کسانی که عمده واریز رو انجام دادن بهتون پیام دادن و یا شما میدونید کی هستن بنظرم بهتره خودشون هم مدل نهایی رو انتخاب کنن

(در شرایط فعلی طبیعتا کسی که دو تومن رو واریز کرده)

فقط دوستی که الان رسیدش رو درج کردم رو اطلاع دارم و اون بزرگوار که دو تومن کمک کردن ترجیح دادن ناشناس بمونن، البته که برای انتخاب نوع گوشی از همه دوستان صاحبنظر و یاری‌رسان کمک خواهیم گرفت

امروز باز هم یک عزیز دیگه به نام آقا یونس لطف کردن و واریز مبلغ بالایی رو داشتن که رسیدش رو مشاهده می فرمایید

با تشکر ویژه از این بزرگوار و گرامیانی که تا الان مهرشون رو دریغ نداشتن

همچنین برای بحث اینترنت، لوازم تحریر و ... هم ایشون و هم دوستان دیگه پیشقدم شدن و اعلام آمادگی کردن، اگر نیاز بود زحمت‌شون میدیم.

1757522271_IMG__.thumb.jpg.2c40af8897d0e70717e921a4de22fa9c.jpg

• لایک 4
لینک به دیدگاه

تو یه جمله کوتاه حرفم رو میزنم 

درود به شرفتون 🌷🌷🌷

• لایک 4
لینک به دیدگاه

سلام مجدد

دوستان پست ابتدایی مرتب آپدیت میشه

اگر موردی برای خرید پیشنهاد دارین لطفاً اعلام بفرمائین

لینک به دیدگاه

سلام مجدد این مدل تبلت رو یه بررسی بکنین تخفیف خورده

باتری ۵۱۰۰ و 4G حافظه ۳۲ و رم ۲

https://fafait.net/product/tablet/samsung-galaxy-tab-a-sm-t295?id=14940

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام.باز خودتون هم تحقیق کنید ولی نظر من اگه 2 تا میخواید بخرید نوکیا 2.2(که البته باز یکم کم میارید).اگه میخواید یکی بخرید نوکیا 6.2.ولی نرم افزار شاد رو گوشی مثل نوکیا 1plus هم میشه ولی 1plus توصیه نمیکنم.ولی من تست کردم روی رم 1 با پردازنده 4 هسته ای 1.2 هم نرم افزار شاد اجرا میشه ولی باز میگم رم 1 رو توصیه نمیکنم.حداقل رم 3 باشه.در ضمن سراغ گوشی های چینی مثل شیائومی و هوآوی نرید.چون فقط ظاهر دست میکنن.مثلا میگن باتری خیلی قوی داره.اما سخت افزار و چیپست قدیمی باعث میشه که ماندگاری اون باتری با بقیه گوشی ها زیاد فرق نکنه.یا میگن فست شارژه.درست وجودش باعث راحتیه.اما نباشه چندان مشکلی پیش نمیاد.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من شیائومی مدل Redmi 9A

32 گیگ حافظه

صفحه بزرگ تر از 6.5 اینچ که کمک زیادی به سهولت کار میکنه بهمراه اینترنت 4g 

سخت افزار کاملا قابل قبول

در کنار باتری قوی که باعث میشه که تو استفاده طولانی مدت طی روز شرکت در چند کلاس پشت سر هم به مشکل نخورن

اندروید 10 و رابط کاربری MIUI 11 که قطعا به اندروید 12 هم به روزرسانی میشه میتونه بابت عمر کافی گوشی اطمینان بده

ویرایش شده توسط Alirezatha
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

با این پولا مگه چن نفرشون میتونن بخونن.. ادامه بدن😔

کاش اومدن این طرح رو گفتن فکر این طیف مردمو میکردن... 😔

ک ادم الان ببینه ک هم وطنش اینطور هس وضش و دوستان دارن براشون بال بال میزنن😔ولی بالاییا نمیدونم خابن یا چی 😊

ببحشید بابت اسپم ولی داشتم خفه میشدم😅

ویرایش شده توسط Just4Game
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

میتونین نوکیا 6.1 هم بگیرین الان دیجی کالا آورده.یکم قدیمیه ولی گوشی خوبی و سریعی هست.من دارم ازش.فقط سه تا بدی کوچیک داره:اندروید 11 رو نمیگیره،گلس خوب توی بازار نیست،یکم باتری ولی باتری هم برا من 5 روزی دوام میاره و سر 20 تا 35 میزنمش شارژ.فست شارژ هم هست.جنس خوبی هم داره.

لینک به دیدگاه

اقا نوکیا نگیرید هر چی میگیرید، صفحه شون بعد از یک مدت هاله نور میده، من خودم نوکیا 8 دارم، که اولین و قوی ترین پرچم دار نوکیا بود، این مشکل بعد از 6 ماه براش پیش اومد، حتی چند نفر از فامیل و اقوام هم با سری های بعدی نوکیا مثل 7 پلاس و غیره هم این مشکل واشون پیش اومد، اگر تو نقد ها هم بخونید انگار یک مشکل اساسی تو ال سی دی های نوکیا هست، که نمیدونم تو سری های جدید 2019 به بعد درستش کردن یا نه.

• ممنونم 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

اقا نوکیا نگیرید هر چی میگیرید، صفحه شون بعد از یک مدت هاله نور میده، من خودم نوکیا 8 دارم، که اولین و قوی ترین پرچم دار نوکیا بود، این مشکل بعد از 6 ماه براش پیش اومد، حتی چند نفر از فامیل و اقوام هم با سری های بعدی نوکیا مثل 7 پلاس و غیره هم این مشکل واشون پیش اومد، اگر تو نقد ها هم بخونید انگار یک مشکل اساسی تو ال سی دی های نوکیا هست، که نمیدونم تو سری های جدید 2019 به بعد درستش کردن یا نه.

اون سری اول اره خراب بودن.نوکیا 7 پلاس هم صفحه های نوا تک خراب بودن.اما این یکی ها نه فکر میکنم درستشون کرده باشن.اون قدیمی ها و نواتک 7 پلاس رو خیلی منم شنیده بودم.اما از سری های 2018 به بعد دیگه نشنیدم.

لینک به دیدگاه

با تشکر از پیشنهادات دوستان

اگر به سطح بالای ۴.۵ تا ۵ تومن یا حتی بیشتر برسیم میشه رو خرید دو گوشی هم فکر کرد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

با تشکر از پیشنهادات دوستان

اگر به سطح بالای ۴.۵ تا ۵ تومن یا حتی بیشتر برسیم میشه رو خرید دو گوشی هم فکر کرد

اگه به اون مبلغ رسیدید میتونید نوکیا 2.2 بگیرید که 32 گیگ هست و رم 3 داره.من که 6.1 دارم خوبه.سامسونگ و شیاومی با این قیمت تازه بیشتر حافظه 16 با رم 2 میدن.اونی که من میگم چون حافظه بیشتری داره میتونن فیلم و عکس های درسی بیشتری ذخیره کنند.البته باز خودتون تحقیق کنید.

لینک به دیدگاه

مبلغ ۱۰۰ واریز شد

حقوقم برسه یه مقدار دیگه می‌ریزم 😁

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

اگه به اون مبلغ رسیدید میتونید نوکیا 2.2 بگیرید که 32 گیگ هست و رم 3 داره.من که 6.1 دارم خوبه.سامسونگ و شیاومی با این قیمت تازه بیشتر حافظه 16 با رم 2 میدن.اونی که من میگم چون حافظه بیشتری داره میتونن فیلم و عکس های درسی بیشتری ذخیره کنند.البته باز خودتون تحقیق کنید.

درود و سپاس، با توجه به بررسی های صورت گرفته، اکثر کاربرها از نوکیاهای جدید رضایت ندارن و از گزینه‌های خرید حذف میشن...

در 4 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود 

مبلغ 500.000 واریز شد 

در 4 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

مبلغ ۱۰۰ واریز شد

حقوقم برسه یه مقدار دیگه می‌ریزم 😁

درود و سپاس

بسیار ممنونم از شما دوستان بزرگوار

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میخاید چندتا گوشی برای دانش آموزا بخرید؟

الان که دیگه فصل مدرسه هاست و اگه همینجوری پیش بره،برنامه شاد دوباره راه میوفته پس باید سریع یه فکری بحالش بکنید

پیشنهاد من اینه اگه بشه براشون دست دو با قیمت خوب بخرید خیلی خوبه،دوتا گوشی تمیز باش درمیاد ،هر کدوم مثلا حدود ۲.۵

فروم همسایه (پرشین)فعاله دراین زمینه ،البته قیمتای پرت هم توش هست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...