رفتن به مطلب

💐🌷🌹 گلریزان تهیه گوشی برای یک خانواده تنگ‌دست (با لطف دوستان پایان یافت)

EHSANRF
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

امیدوارم حال همگی خوب باشه

برای یک خانواده تنگ دست قصد خرید گوشی داشتیم که به لطف دوستان دو گوشی خریداری شد.

مبلغ واریزی دوستان: 4.830.000 هزار تومان

با تشکر از همگی، تاپیک به هدف و مقصودش رسید.

• لایک 18
  • ممنونم 8
  • قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

• ارسال 133
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 12 شهریور 1399 در 00:44، EHSANRF گفته است :

سلام دوستان

امیدوارم حال همگی خوب باشه

سلام بسیار عالی

لطف کنین شماره کارت یا درگاه بزارین برای راحتی کاربران تا هرکی در حد توانش یه کمکی بکنه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

درود یک عدد گوشی s5 سامسونگ موجود 3g هست

تصویرش فقط زمانی که نورش رو خیلی کم کنی پرپر میکنه که عملا مشکل جدی نیست و خواهر کوچکترم داره ۱سال استفاده میکنه 

چون براش گوشی جدید میخوام بخرم نیازی بهش نیست

اگر بدرد مورد شما میخوره بفرمایید

• لایک 4
لینک به دیدگاه

سلام

آقا شاید بهتر باشه براشون تبلت تهیه بشه با صفحه بزرگتر

حالا به هر حال چه گوشی چه تبلت بهتر هست که نو تهیه بشه

بهتر هست که یک شماره کارت بگذارید هر کسی خواست واریز کنه

شما هم زحمتش رو بکش هر از گاهی اعلام کن چقدر دیگه لازمه و چقدر واریز شده

که بچه ها ببینن هر کسی به وسعش کمک کنه پر بشه

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

سلام

سلام به دوستان عزیز . منم با نظر شما کاملا موافقم

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

درود یک عدد گوشی s5 سامسونگ موجود 3g هست

تصویرش فقط زمانی که نورش رو خیلی کم کنی پرپر میکنه که عملا مشکل جدی نیست و خواهر کوچکترم داره ۱سال استفاده میکنه 

چون براش گوشی جدید میخوام بخرم نیازی بهش نیست

اگر بدرد مورد شما میخوره بفرمایید

درود و سپاس. بسیار عالی، بررسی کنید ببینید آیا ممکنه تعمیر نیاز داشته باشه، اگر تعمیر بخواد و وسط سال تحصیلی خراب بشه وضعیت خوبی پیش نمیاد...

مورد شما رو توی گزینه‌های مد نظر اضافه میکنم اگر نیاز بود بهتون پیام میدم

ممنون از همدلی تون

در 12 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

سلام بسیار عالی

لطف کنین شماره کارت یا درگاه بزارین برای راحتی کاربران تا هرکی در حد توانش یه کمکی بکنه

در 8 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

سلام

در 4 ساعت قبل، PcGame2020 گفته است :

سلام به دوستان عزیز . منم با نظر شما کاملا موافقم

درود و سپاس

به خاطر احتمال وجود شائبه اول خود گوشی فیزیکی مد نظر هست، اگر نبود حتماً به فکری برای پرداخت وجه می‌کنیم

در خصوص تبلت با توجه به بزرگ بودن و سخت بودن حمل (مثلاً تا مدرسه یا ...) فعلا خود گوشی مد نظر هست، البته اگر صفحه بزرگ باشه بهتره.

تبلت های با قابلیت مکالمه و با کیفیت هم خیلی از گوشی گرون‌تر هستن متاسفانه...

تشکر از همدلی شما

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود و سپاس

به خاطر احتمال وجود شائبه اول خود گوشی فیزیکی مد نظر هست، اگر نبود حتماً به فکری برای پرداخت وجه می‌کنیم

در خصوص تبلت با توجه به بزرگ بودن و سخت بودن حمل (مثلاً تا مدرسه یا ...) فعلا خود گوشی مد نظر هست، البته اگر صفحه بزرگ باشه بهتره.

تبلت های با قابلیت مکالمه و با کیفیت هم خیلی از گوشی گرون‌تر هستن متاسفانه...

تشکر از همدلی شما

سلام . هیچ شاعبه ای وجود نداره دوست عزیز . منم با دوست گلمون کاملا موافق هستم بهتره یه شماره حساب بزارید و دوستان گل هر چقدر که میتونن کمک کنن و بهترین کارم اینه که گوشی یا تبلت نو براشون فراهم بشه که یه وقت وسط سال تحصیلیشون مشکل ساز نشه 

من فکر نمیکنم هیچ دوست لیونی در اینجا به ناظر لیون اعتماد نداشته باشه و شما که دارید یه کار خیر میکنید بهتره کاری کنید همه بتونیم تو این کار سهم داشته باشیم . بنده به شخصه شاید نتونم زیاد کمک کنم ولی دوست دارم سهمی درش داشته باشم . اینو از بنده یا امثال بنده دریغ نکنید لطفا 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام . هیچ شاعبه ای وجود نداره دوست عزیز . منم با دوست گلمون کاملا موافق هستم بهتره یه شماره حساب بزارید و دوستان گل هر چقدر که میتونن کمک کنن و بهترین کارم اینه که گوشی یا تبلت نو براشون فراهم بشه که یه وقت وسط سال تحصیلیشون مشکل ساز نشه 

من فکر نمیکنم هیچ دوست لیونی در اینجا به ناظر لیون اعتماد نداشته باشه و شما که دارید یه کار خیر میکنید بهتره کاری کنید همه بتونیم تو این کار سهم داشته باشیم . بنده به شخصه شاید نتونم زیاد کمک کنم ولی دوست دارم سهمی درش داشته باشم . اینو از بنده یا امثال بنده دریغ نکنید لطفا 

درود

ضمن تشکر از شما و سایر دوستانی که این کار نیک رو همراهی میکنین...

از نظر شما دوستان چه بودجه ای برای خرید گوشی برای این خانواده مناسب هست و در صورت امکان مدل گوشی مد نظرتون رو مطرح کنید

اگر گوشی سالم کارکرده از طرف دوستان پیدا نشد به سمت گوشی نو میریم

لینک به دیدگاه

جناب رشیدی فرد 

هیچ شائبه ای درست نمیشه

به نظر من بیشتر از این وقت رو تلف نکنیم

شماره کارت رو بگذارید خیلی ها هم کمک میکنن و اضافه هم چیزی بیاد لوازم تحریر میگیرن بعید میدونم بچه های لیون نخوان کمک بکنن

والا اگر ایرانی بخواهیم بگیریم فقط یک گوشی هست که حدود 2200 هست

برند ها رو هم بخواهیم بگیریم از رنج 2500 شروع میشه تا 4 (البته برای این منظور)

تبلت هم همین فرمول هست تقریبا"(تبلت درست درمون حدودا 5 در میاد)

بهتر هست بگذاریم پول جمع شد چند تا گزینه بگذاریم و یک نظرسنجی و رای هر کدوم بالاتر بود اون مورد تهیه بشه

فقط میگم شما شماره کارت رو بگذار در طول جمع آوری پول به اون مورد هم میشه فکر کرد

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بنده هم با شماره کارت موافقم 

اگر هر دوست لیونی حتی 10 هزار تومان هم کمک کنه راحت یه گوشی نو با تمام مشخصات مورد نظر میشه تهیه کرد فقط ترجیحا نظرتون روی شیاومی و سامسونگ باشه 

چون اون بنده خداها نخوان واسه دانلود یه اپلیکیشن تو گوشی های هواوی هزار راه نرفته رو برن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

ضمن تشکر از شما و سایر دوستانی که این کار نیک رو همراهی میکنین...

از نظر شما دوستان چه بودجه ای برای خرید گوشی برای این خانواده مناسب هست و در صورت امکان مدل گوشی مد نظرتون رو مطرح کنید

اگر گوشی سالم کارکرده از طرف دوستان پیدا نشد به سمت گوشی نو میریم

یه گزینه گوشی glx هست

مدل شاهین 2

من شاهین یک رو یکی از اشنایان داشت و تست کردم عملکرد خوب راضی کننده ای داشت و به نسبت قیمتش میشه گفت بین رقباش خیلی بود

قطعا شاهین 2 گوشی توانمند تریه

حالا نمیدونم این گوشی اصلا الان موجود هست یا نه

اگر بنا بر خرید گوشی خارجی باشه توصیه من شیایومی ردمی 9A هست

یه گوشی اقتصادی که برای کاربری های ساده به نسبت قیمتش عملکرد خیلی خوبی داره و صفحه نمایش به نسبت بزرگی هم داره

ضمنا قدرت جمعیت رو دست کم نگیرین

من یادمه زمانی که مدرسه میرفتم یه موقعه هایی بود که یه چیزیو خیلی دلم میخواست بخرم ولی پول نداشتم

بعد همش فک میکردم اگر همه بچه ها پول دوتا بستنی رو فقط بدن برای اونا هیچ اثری نداره ولی من به ارزوم میرسم

حالا اون که همش فک و خیال بود

ولی الان در واقعیت به راحتی میشه پول یه گوشی اقتصادی رو یه جمعیت جمع کنن بدون اینکه برای هیچ کدوم مبلغ پرداختی محسوس باشه در نهایت یه وسیله کاملا محسوس برای کیس هدف خریداری میشه

ویرایش شده توسط Alirezatha
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

درود مجدد

با تشکر از همراهی دوستان، با توجه به موارد مطرح شده اطلاعات حساب به پست ابتدایی درج میشه

انتخاب گوشی به بعد از اتمام واریزها در حد یه گوشی مناسب با مشاوره شما دوستان انجام خواهد شد

گزارش جز به جز کار هم خدمت شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد

خبر خوب اینکه کتاب‌های درسی دو فرزند این خانواده رو توی سامانه کتب درسی ثبت کردیم اما شخص سوم نیازمند ثبت نام توی مدرسه هست (با توجه به ترک تحصیل)

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستانی که پیشقدم شدن و واریز انجام دادن، مبلغ واریزی به پست اول اضافه شد.

با لطف دوستان و واریزی های بعد مرتب این پست آپدیت خواهد شد

لینک به دیدگاه

خیلی کار نیک و پسندیده ای است

ولی به شخصه میدونم تو ایران درس نخونن موفق ترن

امیدوارم شرایط خوب به خانوادشون برگرده

• لایک 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

سلام 

این شد یه چیزی . حالا همه میتونیم تو این کار قشنگ سهم داشته باشیم . امیدوارم دوستان گل همراهی کنن تا حتی اگر شده یه لبخند به لب یه هموطن بیاریم . 🌷

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

ضمن تشکر از دوستان

لطفاً همچنان اگر قصد فروش گوشی کارکرده‌تون رو با قیمت مناسب دارین همینجا اطلاع بدین چرا که احتمالش هست وجه کامل برای گوشی آکبند جمع آوری نشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام

ضمن تشکر از دوستان

لطفاً همچنان اگر قصد فروش گوشی کارکرده‌تون رو با قیمت مناسب دارین همینجا اطلاع بدین چرا که احتمالش هست وجه کامل برای گوشی آکبند جمع آوری نشه

خیلی ببخشید ، دخالت نباشه ، اما فرض کنیم گوشی رو تونستیم بخریم یا یکی اهدا کرد ، اونوقت هزینه ی اینترنت چی میشه؟فکر کنم به مودم هم دسترسی نداشته باشن و شرکت های مخابراتی روز به روز گران فروش تر می شوند.

و اینکه اگر 2 دانش آموز یا حتی 3 دانش آموز هم کلاسی نباشند یا در یک مدرسه نباشند ، چطور همزمان به کلاس های آنلاین دسترسی پیدا کنن؟ فرض کنیم کلاس دو نفرشون 9 صبح شروع بشه!

بازم ببخشید اگر دخالت کردم.❤️

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

خیلی ببخشید ، دخالت نباشه ، اما فرض کنیم گوشی رو تونستیم بخریم یا یکی اهدا کرد ، اونوقت هزینه ی اینترنت چی میشه؟فکر کنم به مودم هم دسترسی نداشته باشن و شرکت های مخابراتی روز به روز گران فروش تر می شوند.

درود دوست عزیز

خواهش میکنم. اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردین، ظاهراً سیم‌کارت شاد برای دانش‌آموزان ساخته میشه که روی اون ها ترافیک «اپلیکیشن شاد» یا رایگان هست یا تا حجم مشخصی رایگان میشه... پس این مورد حل میشه.

در 8 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

و اینکه اگر 2 دانش آموز یا حتی 3 دانش آموز هم کلاسی نباشند یا در یک مدرسه نباشند ، چطور همزمان به کلاس های آنلاین دسترسی پیدا کنن؟ فرض کنیم کلاس دو نفرشون 9 صبح شروع بشه!

بازم ببخشید اگر دخالت کردم.❤️

در این خصوص هم راه حل های مختلف رو تست کردیم، سامانه شاد تحت وب هم در کنار اپلیکیشن وجود داره، میشه یک نفرشون با اپلیکیشن شاد کار کنه و دو نفر دیگه با دو مرورگر از این گوشی استفاده کنن، حتی با استفاده از اپلیکیشن های دیگه، امکان نصب دو یا سه اپلیکیشن شاد هم روی یه گوشی یا تبلت وجود داره (بعضی از گوشی ها هم این امکان رو به صورت کارخونه ای روی سیستم عامل شون ایجاد کردن و نیاز به اپلیکیشن دیگری نیست).

تدریس در شاد فعلا به صورت آنلاین نیست یعنی معلم نمیاد و لایو بذاره بلکه صدا و تصویر یا فایل رو می‌فرسته و جواب یا تکلیف میخواد، این مورد هم قابل کنترل هست و جای نگرانی نیست خصوصا اینکه هم از سیستم نوتیفیکیشن میشه استفاده کرد و هم میشه صفحه گوشی رو به دو قسمت تقسیم کرد برای دو یوزر...

راه حل های زیادی هست که البته ممکنه در آینده سخت تر بشه کارکردن با یک گوشی.

اگر بحث بودجه و بحث ریالی نبود یا حداقل به این صورت نمی‌بود میشد دو یا سه گوشی گرفت تا در آینده هم دغدغه‌ی این مسأله به وجود نیاد اما وقتی هست و البته سیستم شاد رو هم میشه برای چند دانش آموز رو یه گوشی پیاده سازی کرد زیاد نباید درگیرش شد، به هر حال حتی اگر نشه - که میشه - استفاده یک نفر هم خیلی خیلی بهتر از عدم استفاده هست...

با تشکر از مطرح کردن مواد مفیدتون

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم این تاپیک تو سر در انجمن پین کنید تا بیشتر دیده بشه یا حتی توی سایت مطمئنا مبلغ جمع شده خیلی بیشتر میشه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به نظرم این تاپیک تو سر در انجمن پین کنید تا بیشتر دیده بشه یا حتی توی سایت مطمئنا مبلغ جمع شده خیلی بیشتر میشه

دقیقا . با نظر دوستمون کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

در 9 ساعت قبل، PcGame2020 گفته است :

دقیقا . با نظر دوستمون کاملا موافقم

درود و سپاس دوستان گرامی

موضوع عمومی و برای یک جمعیت بزرگ نیست وگرنه این کار انجام می‌شد...

تاپیک از لحاظ دیداری مشکلی نداره، چون وضع اقتصادی اکثر هموطنان و همفرومی‌ها به خاطر مشکلات پیش اومده مناسب نیست یک مقدار همراهی کردن سخت شده.

البته خیلی از دوستان هم ممکنه اطمینان نداشته باشن که واقعاً تقصیری ندارن.

لینک به دیدگاه

به نظرم مبلغ رو جمع کنین برای تهیه یه تبلت حداقل 3G کار کرده ولی کم‌کار و تمیز و سالم . 

گوشی کوچیکه ممکنه ازیت بشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مبلغ ناچیزی تقدیم شد.

امیدوارم همه در حد توان کمک کنند 

photo_2020-09-05_21-02-14.jpg

• لایک 5
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود و سپاس دوستان گرامی

موضوع عمومی و برای یک جمعیت بزرگ نیست وگرنه این کار انجام می‌شد...

تاپیک از لحاظ دیداری مشکلی نداره، چون وضع اقتصادی اکثر هموطنان و همفرومی‌ها به خاطر مشکلات پیش اومده مناسب نیست یک مقدار همراهی کردن سخت شده.

البته خیلی از دوستان هم ممکنه اطمینان نداشته باشن که واقعاً تقصیری ندارن.

دوستان یکمی کم لطفی میکنن همه مشکل داریم ولی حداقل میتونیمم 20-50 تومنی اهدا کنیم پول یه دونه پیتزا میشه

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...