رفتن به مطلب

💐🌷🌹 گلریزان تهیه گوشی برای یک خانواده تنگ‌دست (با لطف دوستان پایان یافت)

EHSANRF
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنظرم اگر مبلغ اضافه اومد تو فکر خرید یه مودم و حتی اشتراک یکساله اینترنت هم بریم براشون خیلی خوبه

این سیم کارت های رایگان شاد معلوم نیست کی بیان

کار کنن کار نکنن کلا خیلی بنظرم بهش اعتمادی نیست

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• ارسال 133
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود و سپاس، با توجه به بررسی های صورت گرفته، اکثر کاربرها از نوکیاهای جدید رضایت ندارن و از گزینه‌های خرید حذف میشن...

درود و سپاس

بسیار ممنونم از شما دوستان بزرگوار

من نمیدونم مشکل اونا با نوکیا چی بوده.ولی هر چی میخرید شیائومی و هانر و هوآوی و از این دسته برندای چینی نخرید.

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

بنظرم اگر مبلغ اضافه اومد تو فکر خرید یه مودم و حتی اشتراک یکساله اینترنت هم بریم براشون خیلی خوبه

این سیم کارت های رایگان شاد معلوم نیست کی بیان

کار کنن کار نکنن کلا خیلی بنظرم بهش اعتمادی نیست

فکر این دوستمون هم اگه انجام بشه عالیه.یه مودم دست دو بگیرید 300-400 با اینترنت 8 یا 16 مگ از یه شرکت خصوصی مثل شاتل.طرف مخابرات هم نرید.

• لایک 1
  • چرا؟! 4
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

فکر این دوستمون هم اگه انجام بشه عالیه.یه مودم دست دو بگیرید 300-400 با اینترنت 8 یا 16 مگ از یه شرکت خصوصی مثل شاتل.طرف مخابرات هم نرید.

اگه این خونواده اهواز باشن اونجوری به نظر میاد،چون صاحب تاپیک هم اهواز هستن،فکر نکنم کلا بتونن غیر مخابرات چیز دیگه ای بگیرن اهواز اکثرش فیبره،یا مخابراته ،یا نت td lte یا fd lte

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اگه این خونواده اهواز باشن اونجوری به نظر میاد،چون صاحب تاپیک هم اهواز هستن،فکر نکنم کلا بتونن غیر مخابرات چیز دیگه ای بگیرن اهواز اکثرش فیبره،یا مخابراته ،یا نت td lte یا fd lte

آخه اگه لازم باشه مخابرات بگیرن پس همون به قول شما td lte بگیرن بهتره.چون رفیق من تازه رفته بود خیلی با عجله نفهمیده بود چی کار کرده مخابرات گرفته بود.برا یه یوزرنیم پسوردش سه روز داشت از این جا به اونجا میرفت تا تازه دیروز گرفت.ولی من یه شماره زدم از اهواز زد میشه.اگه بتونن شماره اون خانواده رو بزنن توی سایت شاتل عالی میشه.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

الان بیشتر مدارس حضوری هستن که کاش نبودن ، این خانواده این شرایط که شاملش نمیشه؟ خیلی خطرناکه.

ولی حتما یک مودم و یک اشتراک 1 ساله 8 یا 4 مگابایتی بخرید. پیشگامان قیمت های خوبی و حجم خوبی داره ولی برای گیم خوب نیست و پکت لاس و پینگ بالا داره. سیم کارت ها با اینکه پر سرعت تر هستن معمولا یکسری جاها آنتن میدن یا کلا آنتن نمیدن.

گوشی هم 2 تا معمولی بخرید از 1 عالی بهتره ، خودم یادمه وقتی کم سن و سال بودم خیلی وسایل اشتراکی مثل کامپیوتر روی اعصاب هست و معمولا 1 نفر بیشتر از حد معمول استفاده میکنه ، حالا این گوشیه ، یکی میره بازی میریزه به اون یکی نمیده و باعث اوقات تلخی یا حتی دعوا میشه.

اگر پول زیاد اومد ، خیلی خوبه که به فکر لوازم تحریر باشید.(دفتر و مداد رو در الویت قرار بدید.بدون اینا هیچ کاری نمیتونن انجام بدن.بعدش پاک کن و مداد تراش.)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

الان بیشتر مدارس حضوری هستن که کاش نبودن ، این خانواده این شرایط که شاملش نمیشه؟ خیلی خطرناکه.

ولی حتما یک مودم و یک اشتراک 1 ساله 8 یا 4 مگابایتی بخرید. پیشگامان قیمت های خوبی و حجم خوبی داره ولی برای گیم خوب نیست و پکت لاس و پینگ بالا داره. سیم کارت ها با اینکه پر سرعت تر هستن معمولا یکسری جاها آنتن میدن یا کلا آنتن نمیدن.

گوشی هم 2 تا معمولی بخرید از 1 عالی بهتره ، خودم یادمه وقتی کم سن و سال بودم خیلی وسایل اشتراکی مثل کامپیوتر روی اعصاب هست و معمولا 1 نفر بیشتر از حد معمول استفاده میکنه ، حالا این گوشیه ، یکی میره بازی میریزه به اون یکی نمیده و باعث اوقات تلخی یا حتی دعوا میشه.

اگر پول زیاد اومد ، خیلی خوبه که به فکر لوازم تحریر باشید.(دفتر و مداد رو در الویت قرار بدید.بدون اینا هیچ کاری نمیتونن انجام بدن.بعدش پاک کن و مداد تراش.)

4 مگ نه.8مگ به بالا خوبه.چون تا جایی که اطلاع دارم سرعت واقعی تقسیم بر 8 میشه.

لینک به دیدگاه

8 مگ کاملا ایده آل هست برای کلاس آنلاین

ولی با 4 مگ هم مشکلی پیش نخواهد اومد و کماکان میشه تو کلاس ها بدون مشکل خاصی شرکت کرد

البته نهایتا همه چیز بستگی به بودجه داره

لینک به دیدگاه

در در 15 شهریور 1399 در 09:46، EHSANRF گفته است :

درود دوست عزیز

خواهش میکنم. اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردین، ظاهراً سیم‌کارت شاد برای دانش‌آموزان ساخته میشه که روی اون ها ترافیک «اپلیکیشن شاد» یا رایگان هست یا تا حجم مشخصی رایگان میشه... پس این مورد حل میشه.

در این خصوص هم راه حل های مختلف رو تست کردیم، سامانه شاد تحت وب هم در کنار اپلیکیشن وجود داره، میشه یک نفرشون با اپلیکیشن شاد کار کنه و دو نفر دیگه با دو مرورگر از این گوشی استفاده کنن، حتی با استفاده از اپلیکیشن های دیگه، امکان نصب دو یا سه اپلیکیشن شاد هم روی یه گوشی یا تبلت وجود داره (بعضی از گوشی ها هم این امکان رو به صورت کارخونه ای روی سیستم عامل شون ایجاد کردن و نیاز به اپلیکیشن دیگری نیست).

تدریس در شاد فعلا به صورت آنلاین نیست یعنی معلم نمیاد و لایو بذاره بلکه صدا و تصویر یا فایل رو می‌فرسته و جواب یا تکلیف میخواد، این مورد هم قابل کنترل هست و جای نگرانی نیست خصوصا اینکه هم از سیستم نوتیفیکیشن میشه استفاده کرد و هم میشه صفحه گوشی رو به دو قسمت تقسیم کرد برای دو یوزر...

راه حل های زیادی هست که البته ممکنه در آینده سخت تر بشه کارکردن با یک گوشی.

اگر بحث بودجه و بحث ریالی نبود یا حداقل به این صورت نمی‌بود میشد دو یا سه گوشی گرفت تا در آینده هم دغدغه‌ی این مسأله به وجود نیاد اما وقتی هست و البته سیستم شاد رو هم میشه برای چند دانش آموز رو یه گوشی پیاده سازی کرد زیاد نباید درگیرش شد، به هر حال حتی اگر نشه - که میشه - استفاده یک نفر هم خیلی خیلی بهتر از عدم استفاده هست...

با تشکر از مطرح کردن مواد مفیدتون

تا جایی من میدونم ترافیک شاد واسه ایرانسل فقید و مبین نت رایگان هست و جای نگرانی نیست اگر هم گوشی ها شیاومی باشن حالات سوییچ بین دو فضا رو دارند یعنی انگار که روی یک کامپیوتر دو تا یوزر جدا از هم باشند مال من ردمی 5 a هست داره و اگر اینجوری باشه بیشتر از 3 نفر هم میتونن استفاده کنند من گوشیم کلا کابل فلت و تاچ نداره خورد شده وگرنه میفرستادم

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
غلط املایی
لینک به دیدگاه

بهترین گوشی رو بنده lg g2 یا g3 به شرط سلامت کامل میدونم.   قیمت حدودا 1 میلیونی داره. امکانات عالی داره . مشکلاتش فقط  نسخه اندروید پایین هست و  صفحه 5.2 اینچی. ودر درعوض شاید بشه حتی برای همه بچه ها یه گوشی گرفت. جدا از اینکه راحت تر هستن. بالاخره نقش موبایل رو داره و این قضیه اشتراکی استفاده کردن قطعا مشکلات خودش رو داره.از طرفی بالاخره ذوق گوشی داشتن باعث یه سری مشکلات دیگه میشه. . در کل این هزینه به شکل هایی مختلف اگر صرف بشه و نه صرفا خرید گوشی . از ماسک و ضدعفونی کننده و حتی لباس . کلا دل اون بچه هارو شاد کنید نه صرفا رفع نیاز تحصیلیشون.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

8 مگ کاملا ایده آل هست برای کلاس آنلاین

ولی با 4 مگ هم مشکلی پیش نخواهد اومد و کماکان میشه تو کلاس ها بدون مشکل خاصی شرکت کرد

البته نهایتا همه چیز بستگی به بودجه داره

درسته 4 مگ کافیه.ولی برا دانلود فیلم های درسی 8 یا 16 باشه خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

درسته 4 مگ کافیه.ولی برا دانلود فیلم های درسی 8 یا 16 باشه خیلی بهتره.

بسته شبانه مناسبه واسه دانلود کردن میتونن در طول روز با بسته های صبحانه کار کنن شب هم واسه دانلود فیلم های اموزشی شبانه بگیرن من وقتی فقط دو خط از مقدار انتن دهی پره فاصله هم با مودم زیاده 20 مگ میگیرم

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از پست‌های ارزشمند دوستان، با توجه به اینکه تهیه اینترنت نیازمند خرید مودم و اشتراک جداگانه هست از این موضوع صرفه نظر میشه و نهایتا به بسته‌های اینترنت سیم‌کارت بسنده می‌کنیم.

در تلاش هستیم تا با توجه به لطف دوستان دو گوشی تهیه کنیم اما هنوز به سطح قیمتی برای دو گوشی نسبتا مطلوب نرسیدیم.

با این قیمت یا باید نوکیا گرفت، یا هواوی، یا جی‌پلاس و یا سایر برندهای چینی درجه چندم بازار

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

ضمن تشکر از پست‌های ارزشمند دوستان، با توجه به اینکه تهیه اینترنت نیازمند خرید مودم و اشتراک جداگانه هست از این موضوع صرفه نظر میشه و نهایتا به بسته‌های اینترنت سیم‌کارت بسنده می‌کنیم.

در تلاش هستیم تا با توجه به لطف دوستان دو گوشی تهیه کنیم اما هنوز به سطح قیمتی برای دو گوشی نسبتا مطلوب نرسیدیم.

با این قیمت یا باید نوکیا گرفت، یا هواوی، یا جی‌پلاس و یا سایر برندهای چینی درجه چندم بازار

والا من الان نوکیا دارم.هواوی هم که دیگه اندروید حساب نمیشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

والا من الان نوکیا دارم.هواوی هم که دیگه اندروید حساب نمیشه.

عزیزجان این بحث رو ادامه ندین فک میکنم بهتر باشه چون موضوع تاپیک به انحراف کشیده میشه وارد بحث های مقایسه تخصصی برند میشه که طبیعتاً تو تاپیک خیریه جاش نیست

• لایک 3
لینک به دیدگاه

والا اینجوری که قیمت ها داره میره بالا دقیقه ای

من فکر کنم یک کم دیگه ادامه پیدا کنه نهایت بودجتون به Redmi 9A برسه

به نظرم کاش زودتر یک تبلت سامسونگ که تو رده قیمتیش بسیار مناسب هست تهیه بشه

این صفحه نمایش بزرگ خیلی کمک هست

به ضعیف نشدن چشم بچه ها هم دقت کنید که قرار هست سرشون توی اون باشه لااقل از هزینه های آتی خانوده که ضعیف شدن چشم بچه ها باشه جلوگیری کنیم

آخه اون عزیزی که میاد میگه صفحه 5.2 اینچی شما یکساعت چشمت رو بگذار روی اون صفحه متن بخون ببینم حست چیه

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

هواوی y5 2019 دیجی فردا ساعت 14 میده 1850

برای استفاده شاد عالیه بگیرید. باید اشتراک دیجی پلاس بخری قبلش

2 دقیقه ای تموم میشه. پس قبلش باید آماده باشی

huawei-y5-2019-3.jpg.e7d5d0fad0c0a386719c7e69032468fd.jpg

ویرایش شده توسط AORUS
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

آخه اون عزیزی که میاد میگه صفحه 5.2 اینچی شما یکساعت چشمت رو بگذار روی اون صفحه متن بخون ببینم حست چیه

با صفحه نمایش بزرگ موافقم

ولی در کل نیاز به وسواس زیادی نیست چون دانش آموز قرار نیست درس رو از توی گوشی مطالعه کنه

در 1 ساعت قبل، AORUS گفته است :

هوآوی ها خدمات گوگل ندارن و خریدنشون اصلا منطقی نیست خصوصا برای کسی که در چنین شرایطی هست

ولی اگر احیانا بنا بر خرید شد من اشتراک دیجی پلاس دارم میتونم سفارش بدم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

کلا برا گوشی خوب حداقل 3 میلیون لازمه.سامسونگ که خیلی خیلی گرونه.شیائومی هم دوست من داره پشیمونه(redmi8).هوآوی هم خدمات گوگل ندارن.نوکیا هم که بیخودی شلوغش کردن و از چشم همه انداختن.

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از دوستان گرامی که توی طرح و بحث‌ها شرکت داشتن

Redmi 9a بسیار گران شده اصلا ارزش خرید با این قیمت نداره، ما دنبال بهترین کارایی با کمترین قیمت هستیم.

موردی که جناب خباط گرامی فرمودن بسیار عالی هست اما مشکل اینجاست که هم نیاز به اشتراک دیجی‌ پلاس هست و هم اینکه فورا و ثانیه ای فروش میرن و ممکنه برای کسی که این اشتراک رو نداره ارزش نداشته باشه اون رو تهیه کنه و نهایتا گوشی هم بهش نرسه.

اگر دو نفر از دوستان که این اشتراک رو دارن لطف کنن و خرید این گوشی رو تقبل کنن عالی میشه

لطفا اگر امکانش رو دارین اعلام کنین

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

ضمن تشکر از دوستان گرامی که توی طرح و بحث‌ها شرکت داشتن

Redmi 9a بسیار گران شده اصلا ارزش خرید با این قیمت نداره، ما دنبال بهترین کارایی با کمترین قیمت هستیم.

موردی که جناب خباط گرامی فرمودن بسیار عالی هست اما مشکل اینجاست که هم نیاز به اشتراک دیجی‌ پلاس هست و هم اینکه فورا و ثانیه ای فروش میرن و ممکنه برای کسی که این اشتراک رو نداره ارزش نداشته باشه اون رو تهیه کنه و نهایتا گوشی هم بهش نرسه.

اگر دو نفر از دوستان که این اشتراک رو دارن لطف کنن و خرید این گوشی رو تقبل کنن عالی میشه

لطفا اگر امکانش رو دارین اعلام کنین

اگر تصمیمتون برای خرید قطعی هست من اشتراک دیجی پلاس دارم و تلاشم رو برای سفارش میکنم انشاالله که بهم برسه

فقط اگر تصمیم نهایی هست مشخصات پستی رو برای من ارسال کنید که  مستقیم سفارش رو به همون آدرس ثبت کنم دوباره نیاز  نباشه گوشی برسه دست خودم و بعد بخوایم هزینه ارسال بدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

هوآوی ها خدمات گوگل ندارن و خریدنشون اصلا منطقی نیست خصوصا برای کسی که در چنین شرایطی هست

ولی اگر احیانا بنا بر خرید شد من اشتراک دیجی پلاس دارم میتونم سفارش بدم

برای شاد اینا هیچ مشکلی نداره همش تبلیغات منفیه. ملت مدل 20 میلیونشو میخرن...

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

برنامه شاد نیاز به سرویس های گوگل پلی بروز داره.من فامیلمون شاد لازم داشت برا بچش با اینکه اندروید 8 بود میزد باید خدمات گوگل پلی رو بروز رسانی کنید که با یه بدبختی انجامش دادم.حالا هوآوی اصلا خدمات گوگل پلی نداره.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

درسته هدف اصلی ما شاد هست

ولی طبیعتا وقتی داریم هزینه میکنیم منطقی تر هست که گوشی ای بخریم که کاربرد های یه گوشی اندروید کامل رو برای کاربر داشته باشه

کاربری که اطلاعات زیادی از گوشی نداره و احتمالا با کوچک ترین ارور و یا مشکلی  نتونه اون کاری که میخواد رو انجام بده

خانواده های دور افتاده از تکنولوژی با ادمای عادی که بلاخره ازین ور اون ور راه حل هر چیزیو پیدا میکنن مقایسه نکنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

درسته هدف اصلی ما شاد هست

ولی طبیعتا وقتی داریم هزینه میکنیم منطقی تر هست که گوشی ای بخریم که کاربرد های یه گوشی اندروید کامل رو برای کاربر داشته باشه

کاربری که اطلاعات زیادی از گوشی نداره و احتمالا با کوچک ترین ارور و یا مشکلی  نتونه اون کاری که میخواد رو انجام بده

خانواده های دور افتاده از تکنولوژی با ادمای عادی که بلاخره ازین ور اون ور راه حل هر چیزیو پیدا میکنن مقایسه نکنین

عزیز داره اینا همش تبلیغات منفی رسانه ای عه

یه کافه بازار نصب کن هیچ فرقی با گوشی دیگه نداره

در 24 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

برنامه شاد نیاز به سرویس های گوگل پلی بروز داره.من فامیلمون شاد لازم داشت برا بچش با اینکه اندروید 8 بود میزد باید خدمات گوگل پلی رو بروز رسانی کنید که با یه بدبختی انجامش دادم.حالا هوآوی اصلا خدمات گوگل پلی نداره.

اون مشکل دیگه ای بوده. شاد یه اپ داخلیه چیکار گوگل پل داره.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، AORUS گفته است :

عزیز داره اینا همش تبلیغات منفی رسانه ای عه

یه کافه بازار نصب کن هیچ فرقی با گوشی دیگه نداره

اون مشکل دیگه ای بوده. شاد یه اپ داخلیه چیکار گوگل پل داره.

برنامه شاد منم خیلی تعجب کردم ولی به سرویس گوگل پلی اون هم بروز نیاز داره.من تست کردم با اینکه اندروید 8 بود میگفت سرویس های گوگل پلی رو آپدیت کنید.که با بدبختی آپدیت کردم.وسیله هم یه تبلت چینی onix با اندروید گو ادیشن بود.تازه نرم افزار های ایرانی بیشتر به این چیزا گیر میدن.واقعا هم نمیدونم برا چیشونه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...