رفتن به مطلب

💐🌷🌹 گلریزان تهیه گوشی برای یک خانواده تنگ‌دست (با لطف دوستان پایان یافت)

EHSANRF
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سامسونگ a01 هم فکر میکنم خوب باشه.فامیلمون یه هفته پیش از همدان خرید 2100.قیمت بیرون خیلی ارزون تر از فروشگاه های اینترنتی.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 133
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

فردا یا نهایتا پس فردا گوشی خریداری میشه

گوشی جی‌پلاس هم طبق بررسی ها از لیست خرید حذف شد

لطفاً در صورت امکان تو این کار خیر همچنان مشارکت بفرمایید تا بتونیم گزینه‌های بهتری مد نظر داشته باشیم

لینک به دیدگاه

به نظر من حالا هر چند مدلی که مد نظرتون هست رو گزینه وار بگذارید

در یک تاپیکی نظر سنجی و رای گیری طور باشه 

همه بیان با تحقیق و بدون تعصب و با علم به اینکه برای بچه هایی میخواد گرفته بشه که تازه گوشی لمسی دارن دستشون میگیرن و کمی هم آینده نگرانه رای بدیم

در نهایت مشخص میشه دیگه چی باید بخرید

لینک به دیدگاه

یه تاپیک نظر سنجی درست کنید تمام گوشی های زیر 2600 رو بزارید تا همه بیان رای بدن و نتیجه معلوم بشه.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوستان

فردا یا نهایتا پس فردا گوشی خریداری میشه

گوشی جی‌پلاس هم طبق بررسی ها از لیست خرید حذف شد

لطفاً در صورت امکان تو این کار خیر همچنان مشارکت بفرمایید تا بتونیم گزینه‌های بهتری مد نظر داشته باشیم

سلام.

فقط یک نکته را بگم که حتما به میزان رم گوشی توجه کنید که خیلی رو اعصابه.

گوشی بنده 800 مگ رم داره همش باید رمو خالی کنم. حالا برسه به کار هایی که بچه ها با موبایل میکنن مثل نصب بازی های سنگین و نصب برنامه های الکی که باعث از دست رفتن رم میشه.

اگر میتوانید سامسونگ بخرید که قطعات و لوازم جانبیش توی بازار پره. لازم نیست مثل عقاب باشن تا یک ماه برای یک گلس صبر کنن.

اگر هم میشه سراغ هوآوی نرید که اینا برای نصب اپ ها به مشکل نخورن مگر اینکه کافه بازار داشته باشن که نسبت گوگل پلی خیلی کمبود داره.

زیاد به سایز گوشی و قابلیت های چرت و پرت هم اهمیت ندید. بیشتر به فکر سخت افزارش باشید. به نظرم یک سایز استاندارد رو برای گوشی انتخاب کنید. نه خیلی کوچک نه خیلی بزرگ.

اندروید هم میشه آپدیت کرد. گوشی بنده با اینکه خیلی فسیله الان روش اندروید 5 نصبه.

در صورتی که ممکنه هنگامی که موبایل هارو خریدید روش اپ های لازم و فعال سازی سیمکارت و .... هارو انجام بدید که بچه ها به مشکل نخورن.

ممنون😁

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام و درود به همه دوستان گل 

همه نظر دادید منم میخواستم یه نظری بدم شاید ارزش داشته باشه روش فکر کرد 

به نظرم بهتره هر چی جمع شد رو به صورت نقدی به این خونواده گل بدید شاید بتونن با 1 گوشی یا 2 تا گوشی دست دوم سرکنن و مشکلات دیگه ای داشته باشن که این پول تاحدی گره گشا باشه .( که البته با توضیحات پست اول جناب ناظر همین طور هم هست ) اونوقت اگر خودشون ازتون خواستن که کمکی برای انتخاب گوشی بکنید اون وقت یه تاپیک برای انتخاب گوشی بزنید 

کاری که انجام دادید بسیار بسیار زیبا و قابل ستایش هست امیدوارم برای انتخاب استفاده از این پول به خود این خونواده هم فرصتش رو بدید . البته شاید بنده هم اشتباه میکنم ولی خوب گفتم نظرم رو بدم شاید کارسازتر باشه 

موفق باشید 

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

هر چی هم خریدید رم 2 زیاد مشکل نداره.اما حافظه 32 گیگ باشه که به مشکل نخورن.چیپست هم یا اسنپدراگون باشه یا مدیاتک.تا جایی که ممکنه هم شیائومی و هوآوی و سایر برندای چینی و ناشناخته رو نخرید.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

دوستان پیشنهادات خیلی خوبی دادن

در خصوص اهدای پول نقد بررسی که انجام شد این بود معمولا خانواده های تنگ دست از نظر خودشون اولویت های مهمتری نسبت به درس خوندن بچه‌ها در زندگی دارن، اصطلاحا زندگی زخمهای کاری زیادی داره که درس خواندن توش اولویت نیست...

و اگر وجه نقد یا کارت هدیه تقدیم‌شون بشه مشخص نیست که اون رو برای این کار استفاده میکنن یا خیر

کار ما حداقل اینه که بچه‌های این خانواده سواد حداقلی داشته باشن تا به مشکلات بیشتری در آینده برخورد نکنن...

خبر مهم اینکه با توجه به علاقه این خانواده به ورزش کشتی، از یک مربی دلسوز خواستیم دو پسر خانواده رو حمایت کنن و آموزش و کارهاشون رو تقبل کنن، که خوشبختانه مورد استقبال قرار گرفت و به زودی توی باشگاه کشتی ثبت نام میکنن، همچنین تهیه لباس‌ها و پشتیبانی موارد مختلف رو هم تا دست کم یک سال اون مربی به عهده می‌گیره...

لطفاً دوستان تا فردا در صورت تمایل، کمک های نقدی خودشون رو واریز کنن و تو این کار خیر شریک بشن

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در در 18 شهریور 1399 در 12:02، Masoudk96 گفته است :

مبلغ ۱۰۰ واریز شد

حقوقم برسه یه مقدار دیگه می‌ریزم 😁

۱۰۰ دیگه واریز شد

درباره نوع گوشی هم نظری ندارم چون اساسا گوشی‌باز نیستم

تشکر از همه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود و سپاس دوستان

نظرتون درباره گوشی Lava Benco V8 چی هست؟

https://www.droidafrica.net/gadget/benco-v8

امکانات و قطعاتش نسبت به قیمتش تقریبا بی رقیب هست، به عبارت دیگه تقریبا این قطعات رو تو گوشی های 3 و 3.5 تومن به بالا می‌بینیم، منتها میمونه پشتیبانی و کیفیتش

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود و سپاس دوستان

امکانات و قطعاتش نسبت به قیمتش تقریبا بی رقیب هست، به عبارت دیگه تقریبا این قطعات رو تو گوشی های 3 و 3.5 تومن به بالا می‌بینیم، منتها میمونه پشتیبانی و کیفیتش

من بهت پیشنهاد می دم گوشی دسته دوم خوب بخری چرا چون اینا بدرد نمی خورن ممکنه یه سال کار کنن بدش می تونی ببینی کسی هست که گوشی تو خونه اضافه داشته باشه بعضی ها گوشیشون رو هر سه سال تعویض می گنن گوشی خوب سه سال پیش هم الان خیلی قوی و مناسبه در مقابل اینا

فقط یه باتری می خواد همین

خلاصه با 2-3 تومن گوشی دو سه سال پیش رو بخر

اگه برای برنامه ی شاد و اینا می خوان فکر می کنم رو پی سی هم بشه نصب کرد با مجازی ساز و اندروید هایی که رو پی سی می ریزن می تونی یه گوشی دکمه ای و یه پی سی استوک اروپا بخری

خلاصه من تایپیک رو نخوندم همینجوری اومدم :دی

لینک به دیدگاه

سلام مهندس خوبی 

نظر بنده اصلا دست دوم نخرین به ریسکش نمی ارزه 

یکی از بستگان من هم وضعیت مالیشون خوب نیست پدر خانواده مریضه. مادر خانواده داره خرج خانواده رو میکشه 

رفته به نظر یه عده دست دوم گوشی میخره برای این امتحانات متاسفانه سرش کلاه میره هنوز هیچی نشده گوشی خراب میشه میبره تعمیرگاه بهش میگن گوشی قبلا یک بار تعمیر شده دیگه خوب نمیشه با این وضعیتش 

خرید دست دوم فقط به این شرط می ارزه که شما طرف مقابل کاملا بشناسید بدونید چطور از گوشیش استفاده میکرده 

احتمالا خبر دارین اموزش پرورش داره وام هم میده برای خرید موبایل اگه این مورد هم استفاده کنن خوبه به نظرم

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود و سپاس دوستان

برادر کوچک تر بنده یه هفته ای هست مدرسشون از طریق شاد شروع شده 

چیزی که من میبینم گوشی تقریبا نیاز به هیچ قابلیت خاصی نداره

معلم وویس میزاره و اینا گوش میدن

سوالاشونو از معلم میپرسن و معلم با وویس جواب میده

ظاهرا نه صفحه نمایش مهم هست و نه سخت افزار گوشی و نه هیچ چیز دیگه یه اسپیکر برای پخش صدا داشته باشه کافیه

چیزی که من میبینم کار برادرم با گوشی هوآوی میان رده 7 سال پیش هم که خودم دارم راه میفته بدون کوچک ترین نقصی

بنظرم نه ریسک خرید گوشی های متفرقه رو بکنید و نه گوشی گرون قیمتی بگیرین 

ارزون ترین گوشی ای که از یه برند شناخته شده میشه گرفت رو بخرین

• لایک 1
لینک به دیدگاه

یه نوکیا بگیرید حله.من خودم 6.1 دارم.یا سامسونگ اگه جایی ارزون پیدا کردید.شاد هم سخت افزار زیادی نمیخواد نوکیا 1 هم شاد رو اجرا میکنه.اما برا راحتی نوکیا 2.2 بگیرید.5 هم قیمتش خوبه اما یکم قدیمی شده.اصلا نوکیا میگن صفحه هاله میگیره.یه هاله ریز زیاد مشکل ساز نیست.من هم تا بحال نشنیدم حاله بگیرن و اینا.مهم اینه که سخت افزارش خوبه.برید نظراتش رو تو دیجی بخونید میبینید که مشکلی ندارن.در ضمن نوکیا تحت لیسانس فنلاند.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستانی که لطف میکنن و پیشنهاد میدن، متأسفانه سامسونگ، نوکیا و برندهای مطرح با این قیمت پیدا نمیشن...

باید راه جایگزین پیدا کرد

گوشی کارکرده که کلا کنسل شد برای خرید

از اون طرف هم چیز خاصی پیدا نمیشه برای دو گوشی...

موتورولا e6 play هست و گوشی که بالاتر عرض شد

نهایتا به جز این دو مورد مگه اینکه یه گوشی خوب براشون بگیریم...

انتخابها با توجه به عدم موجودی کالاها خیلی سخت شده

لینک به دیدگاه

نوکیا 2.2 16 گیگ خوبه فقط یکم حافظش کمه.قیمتش هم مناسبه.بیرون احتمالا قیمتش کمتر از فروشگاه های اینترنتی باشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

دوستانی که لطف میکنن و پیشنهاد میدن، متأسفانه سامسونگ، نوکیا و برندهای مطرح با این قیمت پیدا نمیشن...

باید راه جایگزین پیدا کرد

گوشی کارکرده که کلا کنسل شد برای خرید

از اون طرف هم چیز خاصی پیدا نمیشه برای دو گوشی...

موتورولا e6 play هست و گوشی که بالاتر عرض شد

نهایتا به جز این دو مورد مگه اینکه یه گوشی خوب براشون بگیریم...

انتخابها با توجه به عدم موجودی کالاها خیلی سخت شده

نظرم اینه دوتا j2 دست دو تهیه کنید تمیز قیمت 1200-1300 پیدا میشه کاملا هم جوابگو بچه مدرسه ای هستش

نیاز به هزینه زیاد نیست و هدر دادن پول

بقیشم گوشت مرغ بگیرین بخورن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

یه سری به برند ایسوس بزنید.مصرف کننده ی 4.5 ساله این برند هستم از زنفون 2 تا الآن زنفون 5.بجز سری اول زنفون 2 که یکسری مشکلات ریز ودرشت داشت چون ابتدای راه بود,الآن برا خودش گوشی ساز خوبی شده و برای ایجاد امکان رقابت قیمت های خوبی هم نسبت به مشخصات اراده میده,

یچیزی مثل زنفون3 یا 4 یا max هنوز یگرمیاد تو بازار منتها قیمت رو در جریانش نیستم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام

یه سری به برند ایسوس بزنید.مصرف کننده ی 4.5 ساله این برند هستم از زنفون 2 تا الآن زنفون 5.بجز سری اول زنفون 2 که یکسری مشکلات ریز ودرشت داشت چون ابتدای راه بود,الآن برا خودش گوشی ساز خوبی شده و برای ایجاد امکان رقابت قیمت های خوبی هم نسبت به مشخصات اراده میده,

یچیزی مثل زنفون3 یا 4 یا max هنوز یگرمیاد تو بازار منتها قیمت رو در جریانش نیستم.

ایسوس توی لپتاپ و یکم تبلت خوبه.اما برا گوشی زیاد جالب نیست.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

برادر کوچک تر بنده یه هفته ای هست مدرسشون از طریق شاد شروع شده 

چیزی که من میبینم گوشی تقریبا نیاز به هیچ قابلیت خاصی نداره

معلم وویس میزاره و اینا گوش میدن

سوالاشونو از معلم میپرسن و معلم با وویس جواب میده

ظاهرا نه صفحه نمایش مهم هست و نه سخت افزار گوشی و نه هیچ چیز دیگه یه اسپیکر برای پخش صدا داشته باشه کافیه

چیزی که من میبینم کار برادرم با گوشی هوآوی میان رده 7 سال پیش هم که خودم دارم راه میفته بدون کوچک ترین نقصی

بنظرم نه ریسک خرید گوشی های متفرقه رو بکنید و نه گوشی گرون قیمتی بگیرین 

ارزون ترین گوشی ای که از یه برند شناخته شده میشه گرفت رو بخرین

به نظرم دلیل خرید گوشی با صفحه نمایش بزرگ برای کلاس های آنلاین و راحت خواندن هست.

مثلا اگر کلاس اول هم باشه حتی تبلت هم براش نامناسبه. من یادمه وقتی کلاس اول می رفتم سایز دستخط معلم حدود 120 بود.😂 (توی word تست کنید🤣)

ولی اگر پایه های بالاتر باشه میتونن سایز فونت رو زیاد کنن و با گوشی معمولی کار کنن.

کلاس های آنلاین هم که نمی دونم شما تجربه ی شرکت داشتی یا نه؟ اما واقعا توی موبایل عذاب آوره. به دلیل اینکه سایز صفحه کوچک هست و باید موبایل رو از 5 سانتی متری نگاه کنی. البته ممکنه شاد توی شاد درس بخونن. اما بازده شاد از کلاس آنلاین پایین تر و کلاس آنلاین از کلاس حضوری پایین تر.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

به نظرم دلیل خرید گوشی با صفحه نمایش بزرگ برای کلاس های آنلاین و راحت خواندن هست.

مثلا اگر کلاس اول هم باشه حتی تبلت هم براش نامناسبه. من یادمه وقتی کلاس اول می رفتم سایز دستخط معلم حدود 120 بود.😂 (توی word تست کنید🤣)

ولی اگر پایه های بالاتر باشه میتونن سایز فونت رو زیاد کنن و با گوشی معمولی کار کنن.

کلاس های آنلاین هم که نمی دونم شما تجربه ی شرکت داشتی یا نه؟ اما واقعا توی موبایل عذاب آوره. به دلیل اینکه سایز صفحه کوچک هست و باید موبایل رو از 5 سانتی متری نگاه کنی. البته ممکنه شاد توی شاد درس بخونن. اما بازده شاد از کلاس آنلاین پایین تر و کلاس آنلاین از کلاس حضوری پایین تر.

کلاس آنلاین داشتم ولی کلاسش واقعا کلاس بود یعنی هیچ احساس کمبودی نمیشد زمین تا آسمون متفاوت با چیزی که تو شاد دارم میبینم الان

لینک به دیدگاه

لپ تاب استوک بخر خیال خودت رو راحت کن

اندروید هم می شه روش نصب کرد دیگه اینجا فروم لیونه مطمعنا خیلی ها نصب کردن برای درس خوندن هم بهتره

حالا شاید بعدا ورژن ویندوزش هم اومد

برای اینترنت هم یه گوشی قدیمی با یه کابل می شه استفاده کرد یا وایرلس یا لن یعنی از گوشی بهتره

گوشی یه کالایی که یه جاش خراب شه داستان داره اونم با این شرایط و وضع مالی

حتی کیس استوک اروپا هم خیلی بهتره به نظرم

بازم خود دانید

ولی مسلما رو پی سی و لپ تاب خیلی راحت تر می شه درس خوند

ظاهرا نسخه ی تحت وب هم داره این نرم افزار برای پی سی و مک و ...

ویرایش شده توسط hadi.rad
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، hadi.rad گفته است :

لپ تاب استوک بخر خیال خودت رو راحت کن

اندروید هم می شه روش نصب کرد دیگه اینجا فروم لیونه مطمعنا خیلی ها نصب کردن برای درس خوندن هم بهتره

حالا شاید بعدا ورژن ویندوزش هم اومد

برای اینترنت هم یه گوشی قدیمی با یه کابل می شه استفاده کرد یا وایرلس یا لن یعنی از گوشی بهتره

گوشی یه کالایی که یه جاش خراب شه داستان داره اونم با این شرایط و وضع مالی

حتی کیس استوک اروپا هم خیلی بهتره به نظرم

بازم خود دانید

ولی مسلما رو پی سی و لپ تاب خیلی راحت تر می شه درس خوند

ظاهرا نسخه ی تحت وب هم داره این نرم افزار برای پی سی و مک و ...

سلام.نیاز به عکس گرفتن از صفحه هست.و دوربین لپتاپ و کامپیوتر برا این کار زیاد جالب نیست.در ضمن توی شبیه ساز خیلی اذیت میکنه و کنده.نسخه تحت وب هم خیلی بیخوده.بهترینش تبلته.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

ممنون میشم استارتر تاپیک یه  گزارشی از نتیجه حاصله بدن

ببینیم بلاخره بعد تمام بالا پایین ها نتیجه چی شد

لینک به دیدگاه

اگه نخریدید فکر نکنم دیگه بتونید بخرید.چون خیلی گرون شد یه هفته ای.بنظرم از توی ایسام از این تبلت چینی ها اما جنس خوبش رو بگیرید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...