رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، indianboy گفته است :

کجای آذر داشتن نصب میکردن؟ من ساکن آذر هستم.

ديشب بغل ايستگاه اتوبوس همون بر خيابون نزديك كوچه 90 فكر كنم بود ديدم نرسيده به 4 راه نيكويى به هر حال كم كم در قم داره گسترش پيدا ميكنه و با يه گشتن تو شهر و يه سرچ تو نت و فضاى مجازى ميتونيد بيشتر رؤيت كنيد..

در 9 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

خیر، صرفا برای ارائه به مشترکین سرویس شاتل می باشد و قابل تهیه به صورت جداگانه نیست.

پس اينم يكى از دليلهايى هست كه قيمتشون رو اوردن پايين جالبه..

در 8 ساعت قبل، sajad25 گفته است :

مدلهای با نام یکسان برای مناطق مختلف ممکنه گاها متفاوت باشند 

فقط مختص این شرکت نیست مثلا مودم دی لینک 960 امریکا با خاور میانه کاملا متفاوت هست 

شما تو سایت مورد نظر قسمت خاور میانه رو انتخاب کنید احتمالا همین مودلهای شاتل موجود هست

اينم حرفيه البته اگه واقعاً طبق حرف اون دوستمون باشه و اختصاصى شركت داره براشون ميزنه پس لزومى هم نداره تو سايت رسمى باشه الا اينكه واقعاً مثل قضيه يوتل اينجا اسمبل بشن ولى يه تفاوتى كه هست يوتل علنن بزرگ روشون نوشته ساخت ايران ولى با يه تحقيق ميتونى بفهمى سيستمى مشابه همين قضيه رو داره كه قطعاتش رو يه شركت چينى ميزنه و اينجا فقط اسمبل ميشن براى همينه كه از دوستان سؤال ميكنى كيفيتشون خوبه تا الان همه تو جواب بهم گفتن خوبه فقط ظاهرشون جالب نيست همين...

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، eddy گفته است :

اينم حرفيه البته اگه واقعاً طبق حرف اون دوستمون باشه و اختصاصى شركت داره براشون ميزنه پس لزومى هم نداره تو سايت رسمى باشه الا اينكه واقعاً مثل قضيه يوتل اينجا اسمبل بشن ولى يه تفاوتى كه هست يوتل علنن بزرگ روشون نوشته ساخت ايران ولى با يه تحقيق ميتونى بفهمى سيستمى مشابه همين قضيه رو داره كه قطعاتش رو يه شركت چينى ميزنه و اينجا فقط اسمبل ميشن براى همينه كه از دوستان سؤال ميكنى كيفيتشون خوبه تا الان همه تو جواب بهم گفتن خوبه فقط ظاهرشون جالب نيست همين...

درود،

ظاهر و باطن مودم هایی که می خرید چه در ایران چه در خارج یکسان است گرامی؛ اینقدر در مورد این برند حساس نباشید. بنده سالهاست به واسطه شغلم از تجهیزات این برند استفاده می کنم. مودم ها هم مونتاژ ایران نیستند به سفارش شرکت دلسا نمایندگی این شرکت از سمت زایکسل ارائه می شود و با فریم ور مخصوص زایکسل که برای همین شرکت است می باشد.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
اطلاعیه‌ شاتل :
با اینترنت شاتل ،هیچ وب سایت جهانی بر روی شما بسته نیست ، همان‌گونه که اطلاع دارید برخی از وب سایت های پر کاربرد همچون Avast،Oracle،Intel،Adobe بر روی IPهای ایران بسته است.اکنون شاتل، خدماتی فراهم آورده است تا مشتریان بتوانندبدون نیاز به تنظیمات خاص، به محتوای این وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها، دسترسی پیدا کنند، استفاده از این خدمات برای مشتریان شاتل کاملا رایگان است.

آرش کریم بیگی، مدیرعامل شاتل در پاسخ به زومیت درباره‌ی ارتباط این مسئله با ارائه‌ی وی‌پی‌ان ملی می‌گوید، بسیاری از سایت‌ها مانند یوتیوب از داخل کشور تحت کنترل فیلترینگ هستند و این مسئله ارتباطی به شاتل ندارد و تمرکز شاتل روی سایت‌هایی است که به آی‌پی‌های ایرانی به دلیل مسائل تحریمی، خدماتی عرضه نمی‌کنند.ازجمله وب‌سایت‌ها و سرویس‌هایی که توسط شاتل دردسترس کاربران ایرانی قرار گرفته‌اند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• oracle.com برای دسترسی به نرم‌افزارهای اورکل
  • api1.origin.com برای دسترسی به بازی هایی شرکت ea
  • filehippo.com برای دانلود نرم‌افزار
  • adobe.com برای دسترسی به وب‌سایت ادوبی و به‌روزرسانی نرم‌افزارها
  • api.spotify.com برای دسترسی به اسپاتیفای
  • corel.com برای دسترسی به نرم‌افزارهای کورل‌
  • classroom.google.com برای دسترسی به کلاس روم گوگل
  • appengine.google.com برای دسترسی به اپ انجین گوگل
  •  catalog-public-service-prod.ak.epicgames.com برای دسترسی به سرورهای تحریم‌شده‌ی اپیک گیمز
  • clientapi.myteamspeak.com برای دسترسی به امکانات myteamspeak که نرم‌افزاری برای ارتباط بین گروه‌ها است

فهرست کامل را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید. البته بررسی‌های زومیت نشان می‌دهد که برخی از وب‌سایت‌های اعلام‌شده هنوز برای تمام کاربران فعال نشده‌اند؛ اما شاتل ادعا می‌کند که این خدمت جدید برای تمام مشترکانش دردسترس قرار دارد.

Shatel-Shekan-page-001.thumb.jpg.b2d0338d393cdcc90cbf136e65010a6b.jpgShatel-Shekan-page-002.thumb.jpg.519c50dcf7377dd5cd484313301d575e.jpgShatel-Shekan-page-003.thumb.jpg.5bc652b36067511a005ba6a1c60e4249.jpgShatel-Shekan-page-004.thumb.jpg.d2475cece1da63c6d5bd0d98633c547d.jpgShatel-Shekan-page-005.thumb.jpg.f3ab15f81e95ec3c86b17681518d9d17.jpg منبع:shatelzoomit

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

کاملا رایگان! نه میخوان واسه یک dns پولی هم بگیرن!😂

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

عزیزان این هفته شنبه به بنده زنگ زدن از شاتل و گفتن که امکان ارائه اینترنت VDSL (همون FTTC) روی خط ما فراهم شده و بنده هم سفارش دادم که برام متصل کنن روی خطمونم اینترنتی نداشتیم (انقد کیفیت بد بود و نویز داشت 2 مگابیت هم سرعت نمیداد و اینترنت رو که اونم از شاتل بود چند ماه پیش قطع کردیم) ولی با این حال الان 5 روز گذشته و 4 روزه روی "در حال انجام رانژه" مونده ولی من از 3 روز پیش تست کردم و مودم به راحتی وصل میشه به شاتل و مشخصه که رانژه انجام شده! 

حالا من موندم این وسط که به کی زنگ بزنم و پیگیر باشم؟ خود شاتل میگه رانژه باید کامل انجام بشه! دفعه قبل هم که اینترنت گرفتم از شاتل بود و 2 هفته طول کشید وصل کنن حالا باز میخوان همین تاخیر رو داشته باشن؟ 

لینک به دیدگاه

https://www.cra.ir/complaint

حتمی اینجا شکایت ثبت کن میان خودشون التماس 

لینک به دیدگاه

سلام داداش اگه قبلا کلا روی خط نت نداشتی حتما زنگ بزن به پشتیبانیشون و شاکی شو ، ولی اگه کلا قبلا داشتی زیر سر همون شرکته چون باید با زور و دعوا تخلیه کنن خط رو! و مشکل همینه که مونده روی رانژه چون درخواست تخلیه رو محل نمیزارن. 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

امشب متوجه شدم که متاسفانه شرکت شاتل قیمت سرویس های خودش رو یکشبه بیشتر از 50 درصد گران کرد که تا جایی که بنده در این چند ساله با adsl سر و کار داشتم(حدود 10 سال) بی سابقه است

دوستان لطفا شکایت های خودشون رو در 195 ثبت کنن که معمولا تجربه نشون داده این افزایش برای همه شرکت ها اتفاق خواهد افتاد.

لینک به دیدگاه

در در 2 مهر 1399 در 21:20، M4ST3R گفته است :

درود

امشب متوجه شدم که متاسفانه شرکت شاتل قیمت سرویس های خودش رو یکشبه بیشتر از 50 درصد گران کرد که تا جایی که بنده در این چند ساله با adsl سر و کار داشتم(حدود 10 سال) بی سابقه است

دوستان لطفا شکایت های خودشون رو در 195 ثبت کنن که معمولا تجربه نشون داده این افزایش برای همه شرکت ها اتفاق خواهد افتاد.

.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.من افزایش قیمتی نمیبینم.در چه موردی افزایش قیمت داشتن؟

به صفحه تعرفه خدمات adsl که برید میبیند قیمت ها افزایش داشتن

بنده خودم سرویس 16 مگ همین دیروز گرفتم 100 تومان الان شده 150 و باید از ماه بعد 50 درصد اضافه تر بدم.

واقعا تا به الان افزایش قیمت 50 درصدی یکشبه توی تعرفه های اینترنت ندیده بودم. صد رحمت به اپراتور های موبایلی

لینک به دیدگاه

درود

بله متاسفانه از ماه گذشته قیمت سرویس -یکماهه 300 گیگ از 60 هزار تومان به 100 هزار تومان افزایش قیمت داشته :|

اشتراک نماوا هم که از 15 هزار تومان 3 ماهه شده 55 هزار تومان تازه با کد تخفیف namava3 ! :ph34r:

داریم به کجا میریم !!!

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگر دوستانی هم که از شرکت های متفاوت سرویس میگیرن آخرین پیش فاکتورهاشونو چک کنن، اگر دیگر شرکت ها هم حرکتی زده باشن یعنی سراسری هست...

لینک به دیدگاه

من این تعرفه رو 1 ماه قبل گرفتم FairSilver4096nfg-12 ببینید چقدر تموم میشه من چون دارمش نمیتونم ببینم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

من این تعرفه رو 1 ماه قبل گرفتم FairSilver4096nfg-12 ببینید چقدر تموم میشه من چون دارمش نمیتونم ببینم

سلام

اینجا یه سری لیست هست :

https://www.shatel.ir/services/adsl2/adsl2-price-list/

اگه اونی هست که 80 گیگ بین الملل ترافیک داشته الان شده 75 تومن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

خدا را شکر !!!

شیک و تمیز 120 کشیدن روش

Screenshot (46).jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

شاتل فقط گرون کرده. این جدول اسیاتک. با این قیمتی که شاتل میده فیبر برم بگیرم بصرفه تر هستش. 

Screenshot_20200924_004906_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

شاتل فقط گرون کرده. این جدول اسیاتک. با این قیمتی که شاتل میده فیبر برم بگیرم بصرفه تر هستش. 

Screenshot_20200924_004906_com.android.chrome.jpg

شما خوبه دسترسی به فیبر دارید 

من از مخابراتی به اجبار باید اینترنت بگیرم که بیشتر از 4000 دیتا ریت نمیتونه بهم بده چون فاصله زیادی داره تا کافو ما ! و با اینکه فیبرنوری از کنار کافو سیم مسی رد شده با این حال حاضر به نصب کافو فیبر و اینترنت دهی فیبر نیستن ! .... 

لینک به دیدگاه

سلام

برای من که تغییری نکرده

سرعت 8 یکماه 300 گیگ دارم

الان زدم تمدید زد 68 تومن

شاید برای اونای  که سرویس جدید میگیرن قیمت متفاوته !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

سلام

برای من که تغییری نکرده

سرعت 8 یکماه 300 گیگ دارم

الان زدم تمدید زد 68 تومن

شاید برای اونای  که سرویس جدید میگیرن قیمت متفاوته !

چون پیش فاکتور برای شما صادر شده بوده،معمولا 2-3 روز قبل از تموم شدن سرویس پیش فاکتور صادر میشه.

تجربه نشون داده که شرکت ها باهم افزایش قیمت میدن و هیچ نشده فقط یک شرکت خاص افزایش بده اونم 50 درصد و بقیه نگاه کنن. به نظرم همگی باید شکایت کنیم مثل قضیه اپراتور های موبایلی

لینک به دیدگاه

در در 3 مهر 1399 در 00:40، Mr.jalilpour گفته است :

برای شما هم از برج بعد قیمت تغییر میکنه.همین سرویس رو دارم قیمت جدیدش هم شاتل گفت با مالیات و غیره میشه 102 تومن.

در در 2 مهر 1399 در 10:50، M4ST3R گفته است :

سلام ،تماسی که با شرکت شاتل داشتم وجواب : بنا بر مجوز سازمان تنظیم مقررات وارتباطات سرویس نقره ای تمام شرکت ها 30 درصد افزایش قیمت خواهند داشت بقیه سرویس ها خیر.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

قیمت جدید برای سرویس 8 مگابیت الان شده 100 تومن.پیش فاکتور برام زده 68 تومن.پیش فاکتور برای ماه بعدی میشه 105 تومن

لینک به دیدگاه

سرویس های غیر از سرویس نقره ایشون که بدرد لای جرز هم نمیخوره،اگه حجم کم بخوام که میرم از همون شرکت های موبایلی تهیه میکنم که سرعتشون بسیار بیشتر از اینترنت adsl هست! 

مجوز 30 درصد دادن در حالیکه شاتل 50 درصد افزایش داده حالا به کنار که باید برای حتی اون 30 درصد هم اعتراض کنیم! adsl یی که چند ساله کیفیتش هیچ افزایش نداشته و به بهانه نبود زیر ساخت، شرکت ها تا چند دسته تو مشتری فرو میکنن ارزش خرید نداره دیگه.

لینک به دیدگاه

مال ما خدارو شکر از اون قدیمیاست.ولی من هیچ مصرفی هم تقریبا نداشته باشم روزی 1 گیگ میندازه.یعنی بنظرم دزدی هم میکنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...