رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسته شبانه نامحدود ایرانسل میگیرم

یه ساعته 900 تومن.. چن ثانیه قط چن ثانیه وصل

دو ساعته 1500..یه ساعت بدون هیچ مشکلی کار میکنه و دقیقا بعد یه ساعت درد شکمش شرو میشه

نمیدونم اسم این دزدی نیس پس چی هس

در 13 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

دوستان از خوبیاش گفتن 

بزارین منم از یه مزیتش نسبت به بسته ایرانسل بگم

من قبلا با بسته های ساعتی ایرانسل کار میکردم ،میشه گفت برای تمام بسته های ایرانسل یه قضیه ای هست که هر وقت تایم بسته میخاد تموم بشه،نیم ساعت آخر جوری پدرتو درمیاره و قط و وصل میشه که بیخیال اون نیم ساعت میشی،برا همینم من برا اینکه چنین مشکلی پیش نیاد ،یا کلا بسته شبانه روزی داشتم ،یا یه بسته ۱ماهه ۶تا ۱۲ که قبلا ۵ تومن بود میگرفتم ،که اون نیم ساعت آخرش بچسبه به بسته بعدی تا قط و وصل نشه

نمیدونم هنوز ایرانسل این مسخره بازیا رو داره یا نه، ولی در کل از شرش خلاص شدم 

بنظر من اگه به هر دلیلی فقط نت سیم کارت براتون جواب میده،بسته ی روزانه ۲۴ ساعته رو ایرانسل بگیرید،برای دانلود و یا دیدن طولانی کلیپ از یوتوب یا هاب از بسته های همراه اول استفاده کنید 👌

بازم همونه.. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دیشب حدود ۲۰ ۲۲ گیگ دانلود کردم با طرح روزانه مشکلی پیش نیومد . سرعت دانلودم بین ۷ تا ۱۲ متغیر بود

در 9 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

دوستان حالا که بحث داغه منم یه سوالی داشتم

اگر بسته روزانه و شبانه همزمان داشته باشیم، بعد از ۲ شب به شکل خودکار می.ره روی شبانه یا اینکه ادامه می‌ده تا اول روزانه تموم شه؟

دیشب تست زدم‌ خودکار رفت رو شبانه 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

دیشب حدود ۲۰ ۲۲ گیگ دانلود کردم با طرح روزانه مشکلی پیش نیومد . سرعت دانلودم بین ۷ تا ۱۲ متغیر بود

دیشب تست زدم‌ خودکار رفت رو شبانه 

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

دوستان حالا که بحث داغه منم یه سوالی داشتم

اگر بسته روزانه و شبانه همزمان داشته باشیم، بعد از ۲ شب به شکل خودکار می.ره روی شبانه یا اینکه ادامه می‌ده تا اول روزانه تموم شه؟

با سلام
بسته کوتاه مدت اگر مابین بسته های بلند مدتتون بگیرین خود به خود زمانش که رسید میره روی کوتاه مدت
فقط دقت داشته باشین که یک بار نتش رو خاموش روشن کنید

یه موضوع دیگر هم هست اینکه تا چند هفته پیش فقط میتونستیم 60 گیگ شبانه دانلود کنیم
ولی جدیدا برداشتن این موضوع رو. من 150 گیگ با همراه اول دانلود کردم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان من بسته یک ماه شبانه ، 1 شب تا 11 صبح دارم که خیلی راضی هستم ، میخوام یه بسته روزانه هم بگیرم ، اینجور از ساعت 1 شب تا 11 صبح همون بسته شبانه استفاده میشه ؟ کدوم بسته روزانه همراه اول به صرفه تر هست ؟ 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوستان من بسته یک ماه شبانه ، 1 شب تا 11 صبح دارم که خیلی راضی هستم ، میخوام یه بسته روزانه هم بگیرم ، اینجور از ساعت 1 شب تا 11 صبح همون بسته شبانه استفاده میشه ؟ کدوم بسته روزانه همراه اول به صرفه تر هست ؟ 

• بسته های ساعات مشخص:

بسته های ساعات مشخص همراه اول، گروهی از بسته‌های اینترنت هستند که در بازه‌های زمانی مشخصی از شبانه‌روز قابل مصرف می‌باشند. این بسته ها به طور همزمان با سایر بسته های اینترنت همراه اول قابل فعالسازی هستند. مشترکین با شماره گیری *100*331# می‌توانند بسته های اینترنت ساعات مشخص را مشاهده و فعال نمایند. در حال حاضر این بسته‌ها در دو نوع بسته‌های صبحانت (6 صبح تا 12 ظهر) و بسته‌های شبانت (2 تا 7 صبح) ارائه می‌شوند.

• بسته های اینترنت ساعات مشخص برای تمامی مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده می‌باشند.
    • این بسته ها فاقد تمدید خودکار حجمی و یا زمانی هستند.
    • مشترک در یک زمان تنها می تواند یک بسته ساعات مشخص را فعال نماید.
    • در صورت فعالسازی همزمان این بسته‌ها با سایر بسته‌های اینترنت، اولویت مصرف با بسته‌های ساعات مشخص خواهد بود.
    • برای دریافت راهنمای بسته‌های ساعات مشخص کد *100*19# و برای استعلام وضعیت بسته‌های ساعات مشخص کد *100*10# را شماره‌گیری نمایید.

در صورت اتمام بسته و نداشتن بسته رزرو، مصرف با تعرفه عادی محاسبه می گردد.

• بسته های نامحدود شبانه:
    • این بسته ها برای تمامی مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده می باشد.
    • لازم بذکر است بسته های نامحدود شبانه فاقد رزرو خودکار هستند.
    • مشترک در یک زمان تنها می تواند یک بسته نامحدود شبانه را فعال نماید.
    • در صورتیکه مشترک یکی از بسته های آلفا+ را همزمان با بسته نامحدود شبانه فعال کرده باشد، در ساعات شبانه، اولویت مصرف با بسته اینترنت نامحدود خواهد بود.
    • برای فعالسازی بسته های نامحدود شبانه کد *100*332# و برای استعلام کد *100*10# را شماره‌گیری نمایید.

https://mci.ir/notrino-plans

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Vikings گفته است :
  • بسته های ساعات مشخص:

بسته های ساعات مشخص همراه اول، گروهی از بسته‌های اینترنت هستند که در بازه‌های زمانی مشخصی از شبانه‌روز قابل مصرف می‌باشند. این بسته ها به طور همزمان با سایر بسته های اینترنت همراه اول قابل فعالسازی هستند. مشترکین با شماره گیری *100*331# می‌توانند بسته های اینترنت ساعات مشخص را مشاهده و فعال نمایند. در حال حاضر این بسته‌ها در دو نوع بسته‌های صبحانت (6 صبح تا 12 ظهر) و بسته‌های شبانت (2 تا 7 صبح) ارائه می‌شوند.

• بسته های اینترنت ساعات مشخص برای تمامی مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده می‌باشند.
    • این بسته ها فاقد تمدید خودکار حجمی و یا زمانی هستند.
    • مشترک در یک زمان تنها می تواند یک بسته ساعات مشخص را فعال نماید.
    • در صورت فعالسازی همزمان این بسته‌ها با سایر بسته‌های اینترنت، اولویت مصرف با بسته‌های ساعات مشخص خواهد بود.
    • برای دریافت راهنمای بسته‌های ساعات مشخص کد *100*19# و برای استعلام وضعیت بسته‌های ساعات مشخص کد *100*10# را شماره‌گیری نمایید.

• بسته های نامحدود شبانه:
    • این بسته ها برای تمامی مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده می باشد.
    • لازم بذکر است بسته های نامحدود شبانه فاقد رزرو خودکار هستند.
    • مشترک در یک زمان تنها می تواند یک بسته نامحدود شبانه را فعال نماید.
    • در صورتیکه مشترک یکی از بسته های آلفا+ را همزمان با بسته نامحدود شبانه فعال کرده باشد، در ساعات شبانه، اولویت مصرف با بسته اینترنت نامحدود خواهد بود.
    • برای فعالسازی بسته های نامحدود شبانه کد *100*332# و برای استعلام کد *100*10# را شماره‌گیری نمایید.

https://mci.ir/notrino-plans

دوست عزیز تشکر ، اونجور که من فهمیدم میشه ! میخوام بسته 15 گیگابایت سی‌روزه بگیرم ، پس از 11 صبح تا 1 شب ، بسته اینترنت 15 گیگ استفاده میشه ، از 1 شب تا 11 صبح هم بسته نامحدود شبانه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوست عزیز تشکر ، اونجور که من فهمیدم میشه ! میخوام بسته 15 گیگابایت سی‌روزه بگیرم ، پس از 11 صبح تا 1 شب ، بسته اینترنت 15 گیگ استفاده میشه ، از 1 شب تا 11 صبح هم بسته نامحدود شبانه

آره میشه .خیلیا این کارو میکنند یکیش خودم (^///^)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

درود

به صرفه ترین که همیشه مشخصه هرچی حجم بسته مورد نظرتون بیشتر باشه قیمت هر گیگ ارزون تر میفته دیگه بستگی به خودتون داره

فقط جهت اطلاع همیشه زمان دقیق خرید بسته نامحدودت رو به خاطر بسپار تا بدونی کی تموم میشه چون ممکنه یک شب مشغول وبگردی باشی و یا در حال دانلود ولی بسته نامحدودت تموم شده باشه و از اونجایی که رزرو هم نداره کل حجم بسته روزانت که به قیمت خون آدم پول گرفتن سوخت میشه !

چون بارها به دلیل مشغله ذهنی این اتفاق برام افتاده لازم دونسم بگم تا حتما رعایت کنید 😄

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با صرفه ترین بسته های اینترنت همراه اول بجز بسته های نامحدود, بسته های اینترنت همراهی است, برای شروع این بسته ها حجم کمی در حد 1 الی 2 گیگ دارند که بعد از پایان زودتر از موعد و بصورت پلکانی, بشما بسته هایی با حجم 70 گیگ  به بالا و با قیمت بسیار مناسب پیشنهاد میدهند

ویرایش شده توسط xshya
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان من یک هفته پیش سیم کارت همراه اول خریدم که 20 گیگ اینترنت یک ماه داره سیم کارت رو از سایت همراه اول خریدم و عکس از کارت ملی فرستادم و سیم کارت الان فعاله ، فعلا از سیم کارت استفاده نکردم و سیم کارت رو داخل گوشی نذاشتم ، از زمانی که سیم کارت رو داخل گوشی بذارم اینترنت یک ماه شروع میشه یا قبلا شروع شده ،

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

باسلام خدمت همه مشکلم اینه که من بسته شبانه یکماهه نامحدود نوترینو همراه اول به مبلغ 19900 گرفتم اما مشکل جالبی که هست نه از طریق خود برنامه همراه اول میزنه که چند گیگ از بسته شما باقی مونده نه از طریق خود سایت فقط داخل سایت اونم بصورت درصد مشخص میکنه که تا چند در صد از بسته شما باقی مونده که اونم بکار نمیاد چیزی دقیقی نیست اصلا ایرانسل و رایتل از طریق برنامه خودشون مشخص  میکردن چند گیگ از بسته شما مونده برای رفع این مشکل بایستی چکار کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این بسته محدودیت نداره

تا حالا که برای من نداشته

لینک به دیدگاه

سلام منم همین بسته رو دارم

قبلا سرعتش تا 11 مگابایت در ثانیه میرفت.

الان بین 1 تا 2.5 مگابایت در ثانیه نوسان داره.

با این بسته هم کلا یک کال وارزون و یک دوتا 2 آپدیت کردم .

کل حجم آپدیت برای هر دو گیم  30 گیگ  هم نمی شد ولی  یک عمر طول کشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، nemisis6 گفته است :

سلام منم همین بسته رو دارم

قبلا سرعتش تا 11 مگابایت در ثانیه میرفت.

الان بین 1 تا 2.5 مگابایت در ثانیه نوسان داره.

با این بسته هم کلا یک کال وارزون و یک دوتا 2 آپدیت کردم .

کل حجم آپدیت برای هر دو گیم  30 گیگ  هم نمی شد ولی  یک عمر طول کشید .

سلام

بخاطر اینکه قبلا ایرانسل هم بسته های نامحدود داشت

الان تو منطقه شما رو دکل همراه اولش ترافیک شبانه بالاست و برای همین سرعت شبانت امده پایین

لینک به دیدگاه

هم 4G ایرانسل و هم همراه اول در منطقه ما سرعت دانلود به زیر 1 مگابایت رسیده، تازه همین هم پر از نوسان هست و بعضا به زیر 100 کیلوبایت هم میرسه. در حالیه که پیش از این سرعت 10 برابر این بود.

جالب اینجاست که سرعت آپلود درسته و فقط سرعت دانلود افت داشته!!!

لینک به دیدگاه

در در 16 شهریور 1399 در 03:05، H.Salimi96 گفته است :

بسته شبانه نامحدود ایرانسل میگیرم

یه ساعته 900 تومن.. چن ثانیه قط چن ثانیه وصل

دو ساعته 1500..یه ساعت بدون هیچ مشکلی کار میکنه و دقیقا بعد یه ساعت درد شکمش شرو میشه

نمیدونم اسم این دزدی نیس پس چی هس

بازم همونه.. 

منم دقیقا همین مشکل رو داشتم یه شبایی

الان که بن کل نامحدودا رو حذف کردن بی وژدانا و میخوان گرون کنن

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

کسی از قیمت بسته های td lte همراه اول خبر داره میتونه اسکرین بفرسته ؟

سیم کارتشو بدون مودم میفروشن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

کسی از قیمت بسته های td lte همراه اول خبر داره میتونه اسکرین بفرسته ؟

سیم کارتشو بدون مودم میفروشن ؟

کسی خبری نداره ؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و صبح بخیر به دوستان انجمن لیون. 

یک مدته میخام بسته بگیرم. پیغام مسخره سیستم در حال بروز رسانیست دریافت میکنم اگر کد *100# رو بگیرم.

یا وب سایت :https://shop.mci.ir/

این شکلی هست :

001.thumb.jpg.4a5e23e0ea6f8ccbe50106ddd5aa07e5.jpg

راهی هست که بسته نامحدود همراه اول رو تمدید کرد به جز کد :

*100*33232#

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام. من چند وقت پیش سعی کردم اینترنت نامحدود شبانه همراه اول رو بخرم. از همراه من ارور عدم اتصال با سرور میداد. بعد با کد دستوری امتحان کردم و جواب داد ولی وقتی میخوام استفاده کنم انگار فعال نیست. توی همراه من هم میزنه شما بسته فعالی ندارید. باز هم از طریق کد دستوری تلاش کردم که فعالش کنم ولی پیام داد شما از قبل اینترنت فعال دارید. اگه راح حلی بلدید بگید چند روزه درگیر این شدم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. من چند وقت پیش سعی کردم اینترنت نامحدود شبانه همراه اول رو بخرم. از همراه من ارور عدم اتصال با سرور میداد. بعد با کد دستوری امتحان کردم و جواب داد ولی وقتی میخوام استفاده کنم انگار فعال نیست. توی همراه من هم میزنه شما بسته فعالی ندارید. باز هم از طریق کد دستوری تلاش کردم که فعالش کنم ولی پیام داد شما از قبل اینترنت فعال دارید. اگه راح حلی بلدید بگید چند روزه درگیر این شدم.

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، ArtinFinity گفته است :

سلام. 

با مشاره تلفن 9990 تماس بگیرید و مشکل رو بهشون بگید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...