رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی کردن دسته XBOX اصلی از فیک

PcGame2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Buddy گفته است :

دقیقا دسته x360 واقعا بهتره هم دکمه هاش هم فرم کلی دسته البته فرم دسته سلیقه ای هست ولی واقعا دکمه های 360 با کیفیت ترن.

یکی مثل من که نه دسته x360 داشتم نه Xbox s کدوم انتخاب بهتره واسه بازی های نسل جدید و البته رو ویندوز 10

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، PcGame2020 گفته است :

یکی مثل من که نه دسته x360 داشتم نه Xbox s کدوم انتخاب بهتره واسه بازی های نسل جدید و البته رو ویندوز 10

ببین باید دستت بگیری فرمش سلیقه ای هست چون خیلیا هم میگن ایکس باکس وان خوش دست تره من هردوش رو هم رو ویندوز ۱۰ استفاده می کنم یه نکته ای که شاید البته مختص به من باشه اینه که رسیور ۳۶۰ خیلی سریعتر دسته رو شناسایی می کنه واسه من، یعنی دکمه روشن رو که می زنم درجا میشناسه و پلی می کنم ولی دسته ایکس باکس وانم (وان اس نیست یعنی بلوتوث نداره وایرلسه) بعضا دوباره باید با دانگلش pair کنم تا ویندوز بشناسه. ولی ۳۶۰ خیلی زیاد هم عمر می کنه این دسته ای که الان دارمش رو با دانگل خریده بودم ۱۳۰ تومن دیگه از قیمتش ببین کی خریدم عین ساعت داره کار می کنه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Buddy گفته است :

ببین باید دستت بگیری فرمش سلیقه ای هست چون خیلیا هم میگن ایکس باکس وان خوش دست تره من هردوش رو هم رو ویندوز ۱۰ استفاده می کنم یه نکته ای که شاید البته مختص به من باشه اینه که رسیور ۳۶۰ خیلی سریعتر دسته رو شناسایی می کنه واسه من، یعنی دکمه روشن رو که می زنم درجا میشناسه و پلی می کنم ولی دسته ایکس باکس وانم (وان اس نیست یعنی بلوتوث نداره وایرلسه) بعضا دوباره باید با دانگلش pair کنم تا ویندوز بشناسه. ولی ۳۶۰ خیلی زیاد هم عمر می کنه این دسته ای که الان دارمش رو با دانگل خریده بودم ۱۳۰ تومن دیگه از قیمتش ببین کی خریدم عین ساعت داره کار می کنه.

دقیقا همینطوره که فرمایش کردید . یه چیز دیگه هم که خیلی مهمه اونم بودجه آدمه که تعیین میکنه چی بخری: آکبند یا کارکرده یا x360 یا وان اس

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، PcGame2020 گفته است :

آقای Slasher بنظر شما این دسته مال دوست عزیزمون اصله ؟

بله 

در 1 ساعت قبل، Buddy گفته است :

ولی واقعا دکمه های 360 با کیفیت ترن.

به نظرم دسته وان با کیفیت تر هستش حتی از دسته PS4 البته نظر شخصیه :) 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

بله 

به نظرم دسته وان با کیفیت تر هستش حتی از دسته PS4 البته نظر شخصیه :) 

من از لحاظ بصری نمیگما چون دسته ایکس وان به وضوح سر تره مشکل من با دکمه هاش اینه که فلت تر شدن مخصوصا d-pad اش که خیلی بدم میاد ازش در ضمن حس R2 و L2 هم خراب شده از نظرم.

لینک به دیدگاه

خیلی بعیده دسته ایکس باکس فیک از کار دربیاد حداقل من نه دیدم نه شنیدم که فیک داشته باشه

به نظرم دسته آکبند تهیه کنید خیلی تمیز تره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، M.G گفته است :

خیلی بعیده دسته ایکس باکس فیک از کار دربیاد حداقل من نه دیدم نه شنیدم که فیک داشته باشه

به نظرم دسته آکبند تهیه کنید خیلی تمیز تره

اتفاقا خواستم آکبند بخرم که از شانس بدم کیبوردم مشکل پیدا کرده درست نمیشه از این فراسو قدیمیاست واسه همین هم دنبال کیبوردم هم دسته کارکرده و الا اگه مشکل پول نداشتم مثلما آکبند میگرفتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، PcGame2020 گفته است :

اتفاقا خواستم آکبند بخرم که از شانس بدم کیبوردم مشکل پیدا کرده درست نمیشه از این فراسو قدیمیاست واسه همین هم دنبال کیبوردم هم دسته کارکرده و الا اگه مشکل پول نداشتم مثلما آکبند میگرفتم

این دسته تسکو هم مورد خوبیه

https://www.digikala.com/product/dkp-2376669/دسته-بازی-تسکو-مدل-tg-135w

از لحاظ کیفیت و کارایی با دسته ایکس باکس قابل مقایسه نیست ولی قیمتش خیلی پاییین تره میتونه گزینه خوبی باشه

لینک به دیدگاه

والا تا اونجا که بنده اطلاع دارم دسته اصل ، اون قسمتی که باطری میخوره باید اطلاعات زیادی داشته باشه مثل ساخت کدوم کشور، سریال کد  سریال مدل  و لیبل مایکروسافت و اینجور چیزا

نکته بعدی هم اینه که دکمه های ABXY توی دسته اصل یه ذره کدر رنگ هستن و درخشش ندارن ولی توی خیلی از فیک ها دکمه ها درخشش کامل دارن

مورد آخر هم اینه که وقتی به پی سی وصل بشن بصورت اتوماتیک باید تشخیص داده بشه داخل ویندوز 10 که میشه از دیوایس منیجر چک کرد

در ضمن این هم بگم دسته های فیک معمولا جعبه های شکیل ندارن و بسته بندیشون هم داغونه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، M.G گفته است :

این دسته تسکو هم مورد خوبیه

https://www.digikala.com/product/dkp-2376669/دسته-بازی-تسکو-مدل-tg-135w

از لحاظ کیفیت و کارایی با دسته ایکس باکس قابل مقایسه نیست ولی قیمتش خیلی پاییین تره میتونه گزینه خوبی باشه

خودم دسته ps4 دارم منتها همه بازی ها رو ثاپورت نمیکنه و نمیشه بازی کرد

در 16 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا تا اونجا که بنده اطلاع دارم دسته اصل ، اون قسمتی که باطری میخوره باید اطلاعات زیادی داشته باشه مثل ساخت کدوم کشور، سریال کد  سریال مدل  و لیبل مایکروسافت و اینجور چیزا

نکته بعدی هم اینه که دکمه های ABXY توی دسته اصل یه ذره کدر رنگ هستن و درخشش ندارن ولی توی خیلی از فیک ها دکمه ها درخشش کامل دارن

مورد آخر هم اینه که وقتی به پی سی وصل بشن بصورت اتوماتیک باید تشخیص داده بشه داخل ویندوز 10 که میشه از دیوایس منیجر چک کرد

در ضمن این هم بگم دسته های فیک معمولا جعبه های شکیل ندارن و بسته بندیشون هم داغونه

ممنونم بابت اطلاعات مفیدتون

لینک به دیدگاه

سلام دسته one s فیک نداره شاید مدل معمولیش فیکش وجود داشته باشه که از نوشته های داخل جای باطری ، گریپ زیر دسته و شکل ظاهریش میشه فهمید. سری ۳۶۰ فیک خیلی داره ولی سری جدیدش فیک نداره توی بازار. کسایی هم که دسته دارن و میخان چک کنن اصله توی ویندوز ۱۰ اپ xbox accessories رو دانلود کنن و دسته رو وصل کنند ، میتونید دسته رو هم اپدیت کنید با این اپ.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام دسته one s فیک نداره شاید مدل معمولیش فیکش وجود داشته باشه که از نوشته های داخل جای باطری ، گریپ زیر دسته و شکل ظاهریش میشه فهمید. سری ۳۶۰ فیک خیلی داره ولی سری جدیدش فیک نداره توی بازار. کسایی هم که دسته دارن و میخان چک کنن اصله توی ویندوز ۱۰ اپ xbox accessories رو دانلود کنن و دسته رو وصل کنند ، میتونید دسته رو هم اپدیت کنید با این اپ.

مرسی از دوست عزیزم آقا بهروز گل

در در 25 مهر 1399 در 15:14، Vikings گفته است :

نمونه دسته فیک one s

https://www.youtube.com/watch?v=A2P1jEJ0ySs

دوست عزیز امکان اینو دارید ازش عکس بگیرید و اینجا به اشتراک بزارید همه ببینن . من قند شکن ندارم والا انجام میدادم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، PcGame2020 گفته است :

دوست عزیز امکان اینو دارید ازش عکس بگیرید و اینجا به اشتراک بزارید همه ببینن . من قند شکن ندارم والا انجام میدادم

یادمه آپارات یک قابلیت داشت که لینک ویدیو رو بهش میدادید خودش از یوتیوب آپ میکرد.

میتونید این کار رو هم بکنید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HosseinRF گفته است :

یادمه آپارات یک قابلیت داشت که لینک ویدیو رو بهش میدادید خودش از یوتیوب آپ میکرد.

چه جالب نمیدونستم اگه عکس جور نشد همینکارو انجام میدیم

لینک به دیدگاه

در در 25 مهر 1399 در 19:25، PcGame2020 گفته است :

از این لحاظ که دسته وان اس نیاز به دانگل جداگانه نداره و با بلوتوث ورژن ۳ هم اوکی هست بهتره. ولی خب از نگاه قیمتی وان اس کمی گرون تره . 

از نظر ارگونومی با دسته وان اس با دسته ۳۶۰ همانند هم هستند اما دسته وان اس کمی کوچکتره و بهتر توی دست می‌شینه. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

شما بی خیال دسته وان و 360 بشو ، هر دو این دسته ها باطری میخورن و وزن سنگینی دارن ، بخصوص 360 , به نظرم دسته لاجیتک F310 بگیر ، خیلی سبک و خوش دسته و عمر زیادی داره ، اولین بار این دسته رو دستت بگیری ، دیگه هیچوقت دسته 360 دستت نمیگیری

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

از این لحاظ که دسته وان اس نیاز به دانگل جداگانه نداره و با بلوتوث ورژن ۳ هم اوکی هست بهتره. ولی خب از نگاه قیمتی وان اس کمی گرون تره . 

از نظر ارگونومی با دسته وان اس با دسته ۳۶۰ همانند هم هستند اما دسته وان اس کمی کوچکتره و بهتر توی دست می‌شینه. 

در 5 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شما بی خیال دسته وان و 360 بشو ، هر دو این دسته ها باطری میخورن و وزن سنگینی دارن ، بخصوص 360 , به نظرم دسته لاجیتک F310 بگیر ، خیلی سبک و خوش دسته و عمر زیادی داره ، اولین بار این دسته رو دستت بگیری ، دیگه هیچوقت دسته 360 دستت نمیگیری

خودم بلوتوث نسخه 4 اوریکو دارم و با دسته ps4 راحت بازی میکنم منتها همه بازی هارو دسته ps4 ساپورت نمیکنه واسه همین میخواستم دسته Xbox s بخرم که هم بتونم همه بازی هارو باهاش بازی کنم و یموقع هم با داداشام دونفره فوتبالی یا کمباتی بزنیم .

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، PcGame2020 گفته است :

مرسی از دوست عزیزم آقا بهروز گل

دسته فیک XBOX ONE S

https://www.aparat.com/v/ZcULY

در 15 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

حذف کرده این امکانو

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Vikings گفته است :

دسته فیک XBOX ONE S

https://www.aparat.com/v/ZcULY

حذف کرده این امکانو

ممنونم دوست عزیز کلیپ جالبی بود و آموزنده لطف کردین که لینکشو گذاشتین تا همه ببینن

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

دوستانی که ایکس باکس دارن شما چطوری با دسته وان اس بازیهایی مثل cod یا btf v بازی میکنید

من با دسته وان اس اعصابم خرد میشه وقتی این بازیارو بازی میکنم میخوای مثلا بچرخی یه ساعت طول میکشه تنظیمات خاص داره مثلا روان کنم چرخیدن اینارو ؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Vikings گفته است :

دوستانی که ایکس باکس دارن شما چطوری با دسته وان اس بازیهایی مثل cod یا btf v بازی میکنید

من با دسته وان اس اعصابم خرد میشه وقتی این بازیارو بازی میکنم میخوای مثلا بچرخی یه ساعت طول میکشه تنظیمات خاص داره مثلا روان کنم چرخیدن اینارو ؟

خیلی راحت،  بازی نمیکنیم xD

دسته فقط برای بازی های ریسینگ و فایتینگ و بعضی آرپی جی ها بدرد میخوره

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خیلی راحت،  بازی نمیکنیم xD

دسته فقط برای بازی های ریسینگ و فایتینگ و بعضی آرپی جی ها بدرد میخوره

والا نمیدونم اینایی که کنسول دارن چطوری بازی میکنن! ادم سرگیجه میگیره

منم تو PC با دسته فقط بازیهایی مثل پس فیفا ریسینگ و فایتینگ بازی میکنم

لینک به دیدگاه

How To Spot A Fake Xbox One Controller 2016 By F3custom

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...