رفتن به مطلب

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید

من یه کارت گرافیک دست دو از سایت ایسام برای دوستم خرید کردم

مدل دقیق EX-RX570-O4G 
https://www.asus.com/Graphics-Cards/EX-RX570-O4G/

کارت که رسید گفتم کیسشو بیاره دیدم ازین قدیمی هاست و فن نداره رسما airflow صفر

مشخصات سیستمش اون موقع 

giga h61

ram 4gb

psu : coolermaster 550watt mwe Bronze

cpu : i3 3220

خلاصه کارت و پاور رو که انداختم روش و چند تا تست فورمارک و اینا گرفتم دما حداکثر رو 74 بود(تو گیم نزدیک 69)

(تصاویری که فروشنده برام فرستاده بود رو هنوز دارم و پیوست شده)

دادمش برای یوتیوب و بعضی وقتا گیم میزد تا رم و cpu ای که سفارش دادم براش برسه

رم و سی پی یو رسید کیسشو اورد و همه چی رو اوکی کردم دوباره تست گرفتم و اینا دما اینا همه چی نرمال بود

ram 12 
cpu i5 3570

سیستمو همون شب برد چند ساعت بعدش زنگ زد  گفت وسط لابی بازی بوده ول کرده رفته شام بخوره و اومده دیده تصویر نمیده

ریست کرده سیستمو دیگه اینجوری شد:

کیسو اورد بررسی کردم مادربورد 1 بوق بلند میزد با 2 بوق کوتاه

چراغ LED کارت روشن میشه اما فناش نمی چرخه و تصویر نمیده

اولش فک میکردم مشکل از مادربورد باشه چون واقعا به نظر نمیومد کارت مشکلی داشته باشه

تمامی قطعات رو تست کردم اما چون کارت دیگه ای نداشتم بندازم روش دادمش ببره یه خدمات کامپیوتری که تست کنه

برده اونجا اونم یه کارت دیگه رو مادربوردش انداخته تصویر گرفته اوکی بوده و کارتشم رو یه سیستم دیگه انداخته تصویر نمیگرفته

ازونجایی که کارت گارانتی داره قصد دارم بفرستمش بره اما از گارانتی تجربه خوبی ندارم

میخواستم بدونم روشی هست بدون ابطال گارانتی تست کنم ببینم درست میشه یا نه؟

0-F120-C68-C1-F3-406-C-A80-E-60-FAD0-DFEF7-F.jpg

1-E3-AFCE1-3041-4-C25-898-F-F4995-F7-C5-D37.jpg

9-D4-C907-E-576-F-43-F3-B720-F843536850-F1.jpg

D7679228-711-C-4-F88-BE3-D-20-AE944-C0-EED.jpg

E5-EDA6-A3-EDD0-40-B3-BDE2-062-AEDDA1286.jpg

FDBE4-A74-634-F-4-E87-A958-3785-C6-EAF607.jpg

ویرایش شده توسط HydRaStriker
اضافه کردن تصویر
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HydRaStriker گفته است :

مدل دقیق EX-RX570-O4G 

مشخصات سیستمش اون موقع 

giga h61

ram 4gb

خلاصه کارت و پاور رو که انداختم روش و چند تا تست فورمارک و اینا گرفتم دما حداکثر رو 74 بود(تو گیم نزدیک 69)

رم و سی پی یو رسید کیسشو اورد و همه چی رو اوکی کردم دوباره تست گرفتم و اینا دما اینا همه چی نرمال بود

ram 12 
cpu i5 3570

سیستمو همون شب برد چند ساعت بعدش زنگ زد  گفت وسط لابی بازی بوده ول کرده رفته شام بخوره و اومده دیده تصویر نمیده

اولش فک میکردم مشکل از مادربورد باشه چون واقعا به نظر نمیومد کارت مشکلی داشته باشه

تمامی قطعات رو تست کردم اما چون کارت دیگه ای نداشتم بندازم روش دادمش ببره یه خدمات کامپیوتری که تست کنه

برده اونجا اونم یه کارت دیگه رو مادربوردش انداخته تصویر گرفته اوکی بوده و کارتشم رو یه سیستم دیگه انداخته تصویر نمیگرفته

ازونجایی که کارت گارانتی داره قصد دارم بفرستمش بره اما از گارانتی تجربه خوبی ندارم

سلام این بوق بلند و دو بوق کوتاه نشان مشکل در کارت گرافیک هست ممکنه مشکل از اتصالات پاور و یا خود رابط با مادربرد باشه ولی چون گفتید بردیم جای دیگه پیش خدمات کامپیوتری و اونجا تست کرده با یه سیستم دیگه هم تصویر نداده مشکل فنی داره داره تجربه شکایت از ایسام نداشتم ولی برید از فروشنده سکایت کنید ممکنه به علت استفاده نادرست از کارت خرابش کرده باشه اونوقت گارانتی هم ازتون قبول نمیکنه و دیگه دستتون به هیچ جا گیر نمیشه به هیچ تعمیرکاری هم نسپارید که بازش کنه یا دستکاریش کنه برید شکایت بزنید که کالای خراب واسم فرستادن چون گارانتی ها هم جدیدا خیلی کلک باز شدن ممکنه اصلا ازتون قبول نکنن

لینک به دیدگاه

سلام توی تست فورمارک ارتیفکت میداد؟

یه تست 3d mark هم کاش قبل از رفتن تصویر میگرفتین

به احتمال زیاد کارت گرافیک تو شرایط بدی ماین شده که اگر ماین شده فک نکنم گارانتی قبول کنه پس به قول دوست عزیزمون بهتره از فروشنده شکایت کنید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

سلام این بوق بلند و دو بوق کوتاه نشان مشکل در کارت گرافیک هست ممکنه مشکل از اتصالات پاور و یا خود رابط با مادربرد باشه ولی چون گفتید بردیم جای دیگه پیش خدمات کامپیوتری و اونجا تست کرده با یه سیستم دیگه هم تصویر نداده مشکل فنی داره داره تجربه شکایت از ایسام نداشتم ولی برید از فروشنده سکایت کنید ممکنه به علت استفاده نادرست از کارت خرابش کرده باشه اونوقت گارانتی هم ازتون قبول نمیکنه و دیگه دستتون به هیچ جا گیر نمیشه به هیچ تعمیرکاری هم نسپارید که بازش کنه یا دستکاریش کنه برید شکایت بزنید که کالای خراب واسم فرستادن چون گارانتی ها هم جدیدا خیلی کلک باز شدن ممکنه اصلا ازتون قبول نکنن

متاسفانه 1 هفته گذشته از مهلت تستی که سایت داده و امکان شکایت نداره.با فروشنده هم صحبت کردم ادم خوش برخوردی هستش گفتش تعجب میکنم همچین مشکلی پیش اومده و این که این کارت بسیار کم کارکرد هست و اینا(سری ماین شده هم داشت ارزونتر میفروخت)...

برای تعمیر نمیدم اگه گارانتی اوکی نداد میفروشم 2 تومن زیر قیمت تو همون ایسام مشتریش هست

در 7 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

به احتمال زیاد کارت گرافیک تو شرایط بدی ماین شده که اگر ماین شده فک نکنم گارانتی قبول کنه پس به قول دوست عزیزمون بهتره از فروشنده شکایت کنید

خیر اصلا همه چیز کاملا نرمال به نظر میرسید و تصویر کاملا اوکی بود

متاسفانه اصن یادم نبود به تست 3d mark و به همون furmark راضی شدم.چون واقعا کارت تمیزی به نظر میومد

گارانتی هم هامی هستش گفتم مشکلو گفتن بفرستین بررسی کنیم.

بعد اینکه امکانش هست اگه قبول نکنن خود گارانتی به هزینه خودم تعمیر کنن؟

لینک به دیدگاه

قطعا که گارانتی پول میگره ولی اگر قبول نکرد و گرافیک هم هیچ جا تعمیر نشد ارزش مالیش حدود ۲۰۰ هزار تومن میشه یعنی اوراقی میشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

گارانتی چطور میفهمه کارت ماین شده؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، HydRaStriker گفته است :

مدل دقیق EX-RX570-O4G 

مشخصات سیستمش اون موقع 

giga h61

ram 4gb

(تصاویری که فروشنده برام فرستاده بود رو هنوز دارم و پیوست شده)

ram 12 
cpu i5 3570

سلام

با توجه به اینکه گارانتی داره، بدید گارانتی بدون هزینه درست میکنن و اگه نتونن جایگزین میکنن.

----------------

- هیچ روشی برای تشخیص استفاده ماینینگ وجود نداره.

- و در کل این مشکل شما ربطی هم به روش استفاده نداره.

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

با توجه به اینکه گارانتی داره، بدید گارانتی بدون هزینه درست میکنن و اگه نتونن جایگزین میکنن.

----------------

سپاس فراوان از توضیحاتتون.این حرفتون امیدوارم کرد.مرسی

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

گارانتی چطور میفهمه کارت ماین شده؟

منم مشتاقم بدونم😊

یه نکته ای هست که ملت فکر میکنن کارتی که روی ریگ میره و ماین میشه باید مثل یه کارگر معدن خاکی و کثیف و خط و خش داشته باشه که این طرز فکر کاملا اشتباه است

برای خرید گرافیک کار کرده طرفتون پسر خدا هم بود حرفشو باور نکنید فقط مهلت تست بگیرید و روزی چندین ساعت بازی کنید هیچی مثل بازی مشکلدار بودن رو نشون نمیده

ماین شده هم میخرید بیشتر سمت انودیا برید اگر از غریبه میخرید

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Blueman6 گفته است :

سلام

----------------

سلام بنده متخصص سخت افزار نیستم ولی خب استفاده از پاو رغیر استاندارد نوسانات برق و همچنین ماین شدن 24 ساعت به مدت زیاد باعث میشه که همچین مشکلاتی واسه کارت پیش بیاد اگر کارتی چند ماه در شرایط مناسب ماین بشه یا کمتر نمیشه فهمید ولی کارتی که بعد از ماین واسش مشکل پیش میاد دیگه در یه بخشی از کارت دچار مشکل شده یا کلا سوخته گارانیت هم که چشم بسته عوض نمیکنه بررسی میکنه ببینه کارت چه بر سرش اومده که تصویر نمیده میتونه خیل راحت بگه که شما از پاور درست استفاده نکردی یا ماینش کردی که اینجوری شده من خودم یه پاور داشتم که چون اومدم اشتباه کردم و کابل فلاپی درایو رو به هدر فن مادربد وصل کردم پاور سوخت و گارانتی هم جواب داد که شا زدی کل پاو رو خراب کردی و مشکل از خودت بوده حال دو تا بحث پیش میاد راست گفته یا نه بلاخره اگر گارانتی بخواد این دوستمون رو معطل کنه بعدش دیگه از فروشنده ایسام هم نمیتونه شکایت کنه به نظرم ریسکش بالاس کارتی رو اینقد تحت فشار ماین بوده بفرستی گارانتی ببینی عوض میکنه یا نه بازم تکرار میکنم من متخصص نیستم ولی بر حسب تجربه خودم و بقیه افراد گارانتی ها همون حالت نرمال هم مشتری رو اذیت میکنن و بعدش هم دست طرف به هیچ جا بند نمیشه چه برسه به اینکه بخوای همچین ریسکی رو قبول کنی شما چرا اینقدر خودت رو اذیت کنی قطعه خراب واست فرستادن؟ شکایت کن پولتو پس بگیر و یه نکته دیگه هم اینکه اگر گرانتی داره گارانتیش فرار نمیکنه اگر شکایت کردی و پیگیر هم بوید جوابی نگرفتی میتوی شانستو امتحان کنی ببین گارانتی چکار میکنه واست ولی اگر فرستادیش گارانتی چون خیل طول میکشه بعدش نمیتونی شکایت کنی 

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

سلام بنده متخصص سخت افزار نیستم ولی خب استفاده از پاو رغیر استاندارد نوسانات برق و همچنین ماین شدن 24 ساعت به مدت زیاد باعث میشه که همچین مشکلاتی واسه کارت پیش بیاد اگر کارتی چند ماه در شرایط مناسب ماین بشه یا کمتر نمیشه فهمید ولی کارتی که بعد از ماین واسش مشکل پیش میاد دیگه در یه بخشی از کارت دچار مشکل شده یا کلا سوخته گارانیت هم که چشم بسته عوض نمیکنه بررسی میکنه ببینه کارت چه بر سرش اومده که تصویر نمیده میتونه خیل راحت بگه که شما از پاور درست استفاده نکردی یا ماینش کردی که اینجوری شده من خودم یه پاور داشتم که چون اومدم اشتباه کردم و کابل فلاپی درایو رو به هدر فن مادربد وصل کردم پاور سوخت و گارانتی هم جواب داد که شا زدی کل پاو رو خراب کردی و مشکل از خودت بوده حال دو تا بحث پیش میاد راست گفته یا نه بلاخره اگر گارانتی بخواد این دوستمون رو معطل کنه بعدش دیگه از فروشنده ایسام هم نمیتونه شکایت کنه به نظرم ریسکش بالاس کارتی رو اینقد تحت فشار ماین بوده بفرستی گارانتی ببینی عوض میکنه یا نه بازم تکرار میکنم من متخصص نیستم ولی بر حسب تجربه خودم و بقیه افراد گارانتی ها همون حالت نرمال هم مشتری رو اذیت میکنن و بعدش هم دست طرف به هیچ جا بند نمیشه چه برسه به اینکه بخوای همچین ریسکی رو قبول کنی شما چرا اینقدر خودت رو اذیت کنی قطعه خراب واست فرستادن؟ شکایت کن پولتو پس بگیر و یه نکته دیگه هم اینکه اگر گرانتی داره گارانتیش فرار نمیکنه اگر شکایت کردی و پیگیر هم بوید جوابی نگرفتی میتوی شانستو امتحان کنی ببین گارانتی چکار میکنه واست ولی اگر فرستادیش گارانتی چون خیل طول میکشه بعدش نمیتونی شکایت کنی 

اون اتفاقی که شما مثل زدی قابل تشخیصه از ظاهر.

کارت نو هم ممکنه همچین مشکلی براش پیش بیاد. واقعا ربطی به ماین نداره.

لینک به دیدگاه

این مشکل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که یکی از رایج ترینش لحیم سردی چیپ کارت گرافیگ میتونه باشه که باید چیپ گرافیگ  ریبال بشه.اگر گارانتی داره بفرستش گارانتی اگر مشکل ریبال باشه کارش تخصصی باید هیت گرفته بشه کلا چیپ برداشته بشه ودوباره روی برد نصب بشه.البته من گفتم دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.این مشکل شما رو من با کارت گرافیگ msi 570داشتم که با ریبال کردن چیپ مشکل حل شد.دلایل مختلفی وجود داره که چرا یک چیپ نیاز به ریبال داره که میتونه استفاده بیش از حد یا مدت زمان طولانی از چیپ گرافیگ باشه یا ماین که فشار زیادی به کارت وارد میکنه .با توجه به اینکه کارت دارای گارانتی بهترین کار ارسال به گارانتی.امیدوارم مشکلتون زود حل بشه واقعا تو این شرایط وبا این گرونیها سخت خیلی سخت.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

من هم با دوست عزیزمون موافقم بنده حدودا ۱ سال پیش asus rog strix rx 580 رو ماین کرده بودم در تصویر ارتیفکت میداد بردم گارانتی ۲ هفته بعد گفتن گارانتی قبول نمیکنه کاملا فهمیده بودن که ماین شده

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

تایید کردم براش دیگه نمیشه شکایت کرد از طریق ایسام.فعلا دستم به همین گارانتی بنده.
چه ریسکی ؟ته تهش 50-60 تومن هزینه رفت و برگشت پستیه دیگه میفرستم ببینم چی پیش میاد

در 6 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

این مشکل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که یکی از رایج ترینش لحیم سردی چیپ کارت گرافیگ میتونه باشه که باید چیپ گرافیگ  ریبال بشه.اگر گارانتی داره بفرستش گارانتی اگر مشکل ریبال باشه کارش تخصصی باید هیت گرفته بشه کلا چیپ برداشته بشه ودوباره روی برد نصب بشه.البته من گفتم دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.این مشکل شما رو من با کارت گرافیگ msi 570داشتم که با ریبال کردن چیپ مشکل حل شد.دلایل مختلفی وجود داره که چرا یک چیپ نیاز به ریبال داره که میتونه استفاده بیش از حد یا مدت زمان طولانی از چیپ گرافیگ باشه یا ماین که فشار زیادی به کارت وارد میکنه .با توجه به اینکه کارت دارای گارانتی بهترین کار ارسال به گارانتی.امیدوارم مشکلتون زود حل بشه واقعا تو این شرایط وبا این گرونیها سخت خیلی سخت.

فعلا که میفرستم گارانتی امیدوارم که قبول کنند.

بله واقعا قیمت ها وحشتناک بالا رفته و فک نکنمم دوستم بتونه چیزی جایگزینش کنه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HydRaStriker گفته است :

تایید کردم براش دیگه نمیشه شکایت کرد از طریق ایسام.فعلا دستم به همین گارانتی بنده.
چه ریسکی ؟ته تهش 50-60 تومن هزینه رفت و برگشت پستیه دیگه میفرستم ببینم چی پیش میاد

فعلا که میفرستم گارانتی امیدوارم که قبول کنند.

بله واقعا قیمت ها وحشتناک بالا رفته و فک نکنمم دوستم بتونه چیزی جایگزینش کنه

امیدوارم که مشکلتون ر حل کنند واقعا قیمت ها وحشتناک رفته بالا سعی کن دیگه از ایسام خرید نکنی یا اصلا دست دوم خرید نکنی ارزش نداره بخاطر دو میلیون اختلاف اینهمه تو دردسر بیفتی 

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

امیدوارم که مشکلتون ر حل کنند واقعا قیمت ها وحشتناک رفته بالا سعی کن دیگه از ایسام خرید نکنی یا اصلا دست دوم خرید نکنی ارزش نداره بخاطر دو میلیون اختلاف اینهمه تو دردسر بیفتی 

خرید که نکنم که نه ولی حواسمو بیشتر جمع میکنم.به هر حال سپاس از توصیه شما دوست عزیز🌷

دوستان کارت رو برای شرکت حامی ارسال کردم براتون گزارش میزارم از برخوردشون.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

به هیچ عنوان زیر بار حرف گارانتی در مورد ماین شدن نرین !!! گفتن ماین شده بگین مدرک بیارین هیچ مدرکی ندارن مگر بایوس ماین رو کارت باشه !!!!! در کل اینکه می گن ماین گارانتی رو باطل می کنه یه موردی بود که اوایل یه سری دلال های بزرگ برای اینکه کارتای ماینی رو بخرن و به عنوان بدون ماین دوبله سوبله به ملت بندازن شایعه کردن خودم به شخصه بالای 20 تا کارت به دلایل مختلف به گارانتی های مختلف فرستادم هر گیری بم دادن جز ماین !!!!!!!!!! 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Divine گفته است :

سلام دوست عزیز

به هیچ عنوان زیر بار حرف گارانتی در مورد ماین شدن نرین !!! گفتن ماین شده بگین مدرک بیارین هیچ مدرکی ندارن مگر بایوس ماین رو کارت باشه !!!!! در کل اینکه می گن ماین گارانتی رو باطل می کنه یه موردی بود که اوایل یه سری دلال های بزرگ برای اینکه کارتای ماینی رو بخرن و به عنوان بدون ماین دوبله سوبله به ملت بندازن شایعه کردن خودم به شخصه بالای 20 تا کارت به دلایل مختلف به گارانتی های مختلف فرستادم هر گیری بم دادن جز ماین !!!!!!!!!! 

سلام.
بله حتما.حتی خود من هم نمیتونم بگم این کارت قطعا ماین شده.
با فروشنده هم صحبت کردم گفت هیچ تغییری روی کارت صورت نگرفته

ویرایش شده توسط HydRaStriker
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HydRaStriker گفته است :

سلام.
بله حتما.حتی خود من هم نمیتونم بگم این کارت قطعا ماین شده.
با فروشنده هم صحبت کردم گفت هیچ تغییری روی کارت صورت نگرفته

ایشلا به یه 5700XT جابجا کنن براتون 😅

حالا گذشته از شوخی احتمالا از مدل کارت شما نداشته باشن بدن به هیچ وجه زیر بار دریافت مبلغ کارت نرین بگین کارت مشابه از نسل بالاتر بدن حتی اگر نیاز بود سر بگیرن 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Divine گفته است :

حالا گذشته از شوخی احتمالا از مدل کارت شما نداشته باشن بدن به هیچ وجه زیر بار دریافت مبلغ کارت نرین بگین کارت مشابه از نسل بالاتر بدن حتی اگر نیاز بود سر بگیرن 

خوب شرکت گارانتی کننده بابت مشتری مداری بهتون یک 3080 تقدیم کنه وپول هیچی ازتون نگیره 😄.خداشانس بده🤩

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

خوب شرکت گارانتی کننده بابت مشتری مداری بهتون یک 3080 تقدیم کنه وپول هیچی ازتون نگیره 😄.خداشانس بده🤩

از این اتفاقا زیاد افتاده خودم یه 580 گیگا دادم اواژنگ اواسط 98 به 2060 ائوروس دادن با 1500 سر دادم بهشون یا یکی از دوستان یه 1060 استریکس داده بوده سازگار ازشون با مبلغ سر یه 2060 گرفته بوده یه مقداری شانسیه 

لینک به دیدگاه

بزرگترین اشتباه خرید گرافیک ازایسامه !! بخصوص amd

دوتا گرافیک خریدم ازایسام  جفتش خراب !!

یکی تصویر راه راه میشد همون یکساعت اول بعد تحویل شکایت کردم hd7770 سه سال پیش

دومی کارت سالم بود تقریبا ولی کاملا تعمیری حتی چندجا جای سوختگی و روغن لحیم واینا بطرز وحشتناکی روش بود و کاملا متفاوت با عکس اگهی

همون یکربع بعد تحویل شکایت زدم که حرف وحدیثی نمونه .طرف فکر کرد تازه کارم گفت گرافیک دست دوم نخر ممکنه روش خاک نشسته باشه !!

IMG_20200727_113132.jpg

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Divine گفته است :

انشاالله DDDDDD:
بله حتما،مرسی از توصیه تون دوست عزیز XD

در 9 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

من آدم قانع ایم مثل تابا نشه یهو بگن شما مگه شما کارت فرستادید 😂شانس اوردم تو یکی از عکسام بودش سریال کارت

در 8 ساعت قبل، Divine گفته است :

از این اتفاقا زیاد افتاده خودم یه 580 گیگا دادم اواژنگ اواسط 98 به 2060 ائوروس دادن با 1500 سر دادم بهشون یا یکی از دوستان یه 1060 استریکس داده بوده سازگار ازشون با مبلغ سر یه 2060 گرفته بوده یه مقداری شانسیه 

ایول بابا

در 8 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

بزرگترین اشتباه خرید گرافیک ازایسامه !! بخصوص amd

دوتا گرافیک خریدم ازایسام  جفتش خراب !!

یکی تصویر راه راه میشد همون یکساعت اول بعد تحویل شکایت کردم hd7770 سه سال پیش

دومی کارت سالم بود تقریبا ولی کاملا تعمیری حتی چندجا جای سوختگی و روغن لحیم واینا بطرز وحشتناکی روش بود و کاملا متفاوت با عکس اگهی

همون یکربع بعد تحویل شکایت زدم که حرف وحدیثی نمونه .طرف فکر کرد تازه کارم گفت گرافیک دست دوم نخر ممکنه روش خاک نشسته باشه !!

IMG_20200727_113132.jpg

اوه اوه،والا من تجربه خرید و فروش 30-35 میلیون تو ایسام داشتم،تا الان مشکلی نبوده خدا رو شکر به جز این مورد.امیدوارم حل شه اما کارت Amd دست دو رو دیگه از هیچ جا نمیگیرم.
و جالب این که فروشنده عه کارتاش رو نگاه کردم تو بخش دست دو لیون هستش انگار!!!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، cyberpolice گفته است :

یه حدسی میتونم بزنم درست یا غلط نمیدونم

تو لابی fps بازی معمولا بالای 300 فریم هست این باعث میشه چوک بهش فشار زیادی وارد بشه و مشکلاتی پیش بیاد براش

کلا هیچ وقت بازیو به حال خودش رها نکنید

راجب گرافیک ماین شده هم هیچ راهی برای تشخیصش وجود نداره گارانتی فقط سلب مسئولیت الکی میکنه ، کارت ماین شده اصلا پردازش عجیبی نمیکنه فقط چون درست رسیدگی نمیکنن به کارت بعضی اوقات مشکل براش پیش میاد نصف بیشتر حرفا راجب کارت ماینینگ غلطه و اون اوایل بوجود اومده

کارت ماینینگ فقط داره محاسبه ریاضی انجام میده همین تازه محاسبات 3d و واحدای 3d درگیرش نیستن و دست نخورده میمونن

فقط مموری و محاسبات gpgpu استفاده میشه و دشمن همه اینا توان مصرفی و دماست همین.

کاملا تغییر میکنه ، البته موقع فروش بایوس رو برمیگردونن که مشکلی پیش اومد شما بتونی ببری گارانتی

ولی به طور کلی بایوس گارانتیو باطل نمیکنه ولی برای اینکه اذیت نشید بر میگردوننش

چه ربطی داره توی کانتر 1.6 هم فریم بالای 700 هشتصد هست با این کارت اونجا هم میسوزه؟😐😐😐😐😐

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، cyberpolice گفته است :

تجربه من اینو گفته

نمیگم درسته یا غلطه فقط تجربم رو گفتم 

تو کانتر فریم 700 یا 800 با مانیتور 60 هرتزی حکم خود زنی داره اصولا هیچوقت این جور بازی هارو بدون مانیتور های g sync یا freesync انجام نمیدن ، 700 فریم نگیرید از کارت قطعا دارید کار الکی از کارت میکشید

نیاز به پشتیباین مانیتور نیست میتویند فریم رو لیمیت بهش بدید یا تو بازی یا تو درایور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...