رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت پارس آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیروز و امروز جز بد ترین روز های نت من بودد

سرعت وصل شدن به سایت های خارجیم یک سوم شده ، یه کلیپ نمیتونم ببینم ، دوستان هم این مشکل رو داشتن؟

بلی

لینک به دیدگاه

• ارسال 362
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

بلی

خبر داری چرا اینطوری شده؟

لینک به دیدگاه

دیروز و امروز جز بد ترین روز های نت من بودد

سرعت وصل شدن به سایت های خارجیم یک سوم شده ، یه کلیپ نمیتونم ببینم ، دوستان هم این مشکل رو داشتن؟

می خوام دانلود کنم از سایت ایرانی سرعت دانلود 700 k ولی از سایت خارجی 70 k

همچینین ، سرعت دانلود اومده پایین، تونل داغونه ولی اچ تی تی فلان اوکی فعلاً ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب فکر میکنم دوستان تازه دارن به مشکل چندین ماهه بنده میرسن...

سرعت و پینگ خارجی افتضاح هسنش ولی واسه سایتهای داخلی عالی هستش...

دوتا چیز به ذهنم میرسه:1.شیلترینگ 2.نت ملی....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چرا دهنمو وا میکنم 2 ساعت بعد همه چی اوکی میشه ؟؟ میگم سرعت اومده ، میام الان میبینم اوکی شده ، میگم دیجی کالا کپی کرده دو ساعت بعد میبینم از رو سایتش ورداشته واقعا چراا؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب فکر میکنم دوستان تازه دارن به مشکل چندین ماهه بنده میرسن...

سرعت و پینگ خارجی افتضاح هسنش ولی واسه سایتهای داخلی عالی هستش...

دوتا چیز به ذهنم میرسه:1.شیلترینگ 2.نت ملی....

الان واسه من دوباره مثل قبل شد

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان بالاخره معلوم نشد برای کاربران قدیمی این طرح اعمال میشه یا نه

الان تو سایت زومیت مدیر فروش پارس آنلاین اینو گفته

شرکت پارس آنلاین از دهم آذر ماه جاری برای آن دسته از کاربرانی که به تازگی مشترک سرویس این شرکت شده، یا اشتراک خود را تغییر داده‌اند، قانونی اعمال کرده که در ساعات 2 تا 7 بامداد، یک‌سوم هزینه‌ای که پیشتر به شکل رایگان در اختیار مشترکان قرار داشت را پرداخت خواهند کرد. البته در راستای احترام به مشتریان، کسانی که تا قبل از تاریخ تعیین شده، مشترک پارس آنلاین شده یا قرارداد مدت‌دار دارند، مشمول این قانون نمی‌شوند. پارس آنلاین آخرین شرکت ISP است که اقدام به حذف بخشی از سرویس رایگان شبانه خود کرده و پیشتر سایر شرکت‌های ارائه دهنده سرویس اینترنت چنین طرحی را ارائه کرده‌اند.

یکی از دوستان اگر بتوانند با شرکت تماس بگیرند و اصل قضیه را جویا بشن خیلی خوب میشه

بنده هرچی تماس میگیرم وصل نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام بنده قرار دادم تمام نشده دیشب دانلود کردم رایگان بود از حجمم کم نکرده

لینک به دیدگاه

سلام بنده قرار دادم تمام نشده دیشب دانلود کردم رایگان بود از حجمم کم نکرده

مودم رو روشن خاموش کن شاید کم کرد؟

لینک به دیدگاه

دوستان فقط شاتل !!

این لینک تست سرعتم

http://www.speedtest.net/my-result/3956169538

سرویس ECO1024 شاتل. شبا دانلود رایگان داره ولی ماهی 3500 باید بدی. به نظرم بهتر از هرجای دیگس :)

لینک به دیدگاه

پیشنهاد جدید پارس آفلاین

با 289 هزار تومن که با متعلقاتش میشه حدود 310 تومن برای یک سال

120 گیگ ترافیکروزانه

یا 360 گیگ ترافیک شبانه

حالا این سرویس رو ببینین

256 کیلو یک ماه با ده گیگ ترافیک که با متعلقاتش میشه حدود 29 تومن

یک ساله با 20 درصد تخفیف میشه 287 تومن

120 گیگ روزانه

یا 360 گیگ شبانه

یعنی اینترنتی رو که الان میشه خرید رو با شرکت در

جشنواره فروش

10 درصد گرونتر بخری بجاش یه مودم بهت بدن

نظرتون رو بگین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این آمار رو درست بنده نگرفتم، 120 روزانه و 360 گیگ شبانه؟

فکر میکنم 120 گیگ روزانه در طول سال باشه و 360 گیگ شبانه در طول سال که به نظر من فرقی نداره با طرحهای عادی فعلیش و حتی یک Rip Off هستش...

میشه حدودا ماهیانه 40 گیگ، شبها در ماه میشه 30 گیگ و در طول روز 10 گیگ در طول ماه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز این آمار رو درست بنده نگرفتم، 120 روزانه و 360 گیگ شبانه؟

فکر میکنم 120 گیگ روزانه در طول سال باشه و 360 گیگ شبانه در طول سال که به نظر من فرقی نداره با طرحهای عادی فعلیش و حتی یک Rip Off هستش...

میشه حدودا ماهیانه 40 گیگ، شبها در ماه میشه 30 گیگ و در طول روز 10 گیگ در طول ماه...

سلام

ببین لغات" یا" هستش نه "و"

نکته همینه

مثلا در طول یک سال اگه 120 گیگ روزانه دان کنی چیزی واسه شب نمیمونه

یا اگه در طول سال در طول روز 100 گیگ دان کنی شب در طول سال فقط میطونی 60 گیگ دان کنی

گرفتی

یه جوری گفتن که انگار دوتاش با همه و کاربر اشتباه کنه و سرویس رو خرید بکنه

ویرایش شده توسط xboyiut
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان عزیز من حدود 1 ماه پیش رفتم نمایندگی پارس آفلاین شهرستانمون و اینترنت با سرعت 512 یکساله با حجم 60 گیگ به قیمت 200 هزار تومن خریداری کردم

الان 2-3 روزه که وصل شده سرعتش در حد 128 قطعی هم که تا دلت بخواد . واسه بازی آنلاین گرفته بودم تا 600 تا پینگ می ده ! یعنی سرم کلاه رفته اساسی زنگ زدم شرکت بعد از 1 ساعت بحث کردن آقای کارشناس فرمودن مرکز مخابراتی شما با مشکل پهنای باند مواجه هستش ایشالا بزودی برطرف میشه ! از چند نفر که تو منطقه ما از این شرکت سرویس می گیرن پرسیدم گفتن از اول سال دارن همینو می گن اما مشکل هنوز سرجاشه حالا سوال من اینه اگه مشکل پهنای باند دارن خداوکیلی انصافه بیان ثبت نام کنن ؟! 200 هزار تومن برای هیچ کم پولیه ؟

حالا میان تو اتوبان بیلبورد میزنن یارو داره از سرعت اینترنت دهنش جر می خوره عینک زده !

ویرایش شده توسط kenzo
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز من حدود 1 ماه پیش رفتم نمایندگی پارس آفلاین شهرستانمون و اینترنت با سرعت 512 یکساله با حجم 60 گیگ به قیمت 200 هزار تومن خریداری کردم

الان 2-3 روزه که وصل شده سرعتش در حد 128 قطعی هم که تا دلت بخواد . واسه بازی آنلاین گرفته بودم تا 600 تا پینگ می ده ! یعنی سرم کلاه رفته اساسی زنگ زدم شرکت بعد از 1 ساعت بحث کردن آقای کارشناس فرمودن مرکز مخابراتی شما با مشکل پهنای باند مواجه هستش ایشالا بزودی برطرف میشه ! از چند نفر که تو منطقه ما از این شرکت سرویس می گیرن پرسیدم گفتن از اول سال دارن همینو می گن اما مشکل هنوز سرجاشه حالا سوال من اینه اگه مشکل پهنای باند دارن خداوکیلی انصافه بیان ثبت نام کنن ؟! 200 هزار تومن برای هیچ کم پولیه ؟

حالا میان تو اتوبان بیلبورد میزنن یارو داره از سرعت اینترنت دهنش جر می خوره عینک زده !

به خاطر همین مسایل اسمش شده پارس آفلاین

ولی شما میتونی فرم فسخ قرار داد رو بگیری و قرارداد رو فسخ کنی و بخش اعظم پولت رو پس بگبری

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

با توجه به اینکه پارس آنلاین شبانه اش رو بسیار گرون کرد

بنده بعد از 5 سال برای همیشه از این ISP خداحافظی کردم

البته نگهش میدارم اما در حد 128 و 2 گیگ در ماه

سرویس جدید بنده نامحدود 512 مخابرات

قبلا 128 بود که بسیار راضی بودم امروزبه 512 ارتقا دادم.

4141987785.png

ویرایش شده توسط Mohammad.J
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

درود خدمت همه

راستش من میخوام خط فعلیم رو عوض کنم حالا موندم که از کدوم یکی از شرکت های پارس آنلاین یا آسیاتک خطم رو بخرم(سراغ شرکت دیگه نمیخوام برم)

لطفا دوستان منو راهنمایی کنن که سراغ کدوم شرکت برم و سرعت خط های کدوم یکی بالاتره ؟؟؟

دوستانی هم که تجربه کار با این 2تا شرکت رو دارن لطفا بیان بگن که خط با چه سرعتی رو خریدن و سرعتی که واقعا میتونن دانلود کنن چقد هستش ؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

در حال حاضر بهترین سرویس دهنده اینترنت به نظر من اسیاتک هست .

حدود یک سال دارم از این سرویس استفاده میکنم  فقط 1 بار قعطی داشتم.اونقد خوبه که تمام دوستانم که از سایر شرکت ها استفاده میکردن کوچ کردن به اسیا تک.

تو ساعات رایگان هر چقدر خواستی میتونی دانلود کنی مثل بعضی شرکت ها نیست کاربر رو به خاطر دانلود زیاد در ساعت رایگان محدود کنن.

پشتیبانی عالی هست .

محدودیت سرعت دانلود از سرور های داخلی مثل سایت های سافت 98 , میهن دانلود,و...... نداره.سرعت دانلود از سرور های خارجی سقفش 250 هست.

سرعت دانلود هم بستگی به این داره خط شما رو چند بسته شده باشه مثلا خط من روی 10 مگ بسته شده(10240) تقسیم بر 8 میشه اون میشه سرعت دانلود.

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

تو سرعت اسیاتک بهتره

یعنی پارس انلاین وقتی 1 مگ میفروشه نهایت دانلودش 2 مگ هست

اما اسیاتک وقتی 1 میده سرعتش رو باز میگذاره یعنی اگه خطتون اصلا نویز نداشته باشه تا 12 مگ هم دانلود میده

اما یه ایراد داره

تو پارس انلاین موقع تمدید حجم باقی مونده میاد روش

ولی اسیاتک حجم قلبی رو پاک می کنه!

لینک به دیدگاه

با سلام.

بنده مشهد هستم و مخابرات , شاتل , صبانت و آسیا تک رو امتحان کردم. بهترین نتیجه از دید سرعت دانلود و عدم قطعی رو با آسیاتک داشتم .البته پینگم با مخابرات بهتر بود که بدلیل عدم رقبت به بازی اهمیتش برام زیاد نیست.از طرفی با صبانت و مخابرات مشکل حجم دزدی و کاهش سرعت وافزایش نویز داشتم که برام قابل تحمل نبود .جالب اینجاست که این حالت پس از مدتی استفاده بوجود میومد و ابتدا همه چیز مناسب بود.اما با آسیاتک همچین مشکلی تابحال نداشتم.تجربه ای از پارس آنلاین ندارم  اما امیدوارم کمکی کرده باشم.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

تو قطعی هر دو کم هست مثلا نهایت 1 بار در 2 ماه

در مورد دانلود شبانه نمی دونم

لینک به دیدگاه

تو سرعت اسیاتک بهتره

یعنی پارس انلاین وقتی 1 مگ میفروشه نهایت دانلودش 2 مگ هست

اما اسیاتک وقتی 1 میده سرعتش رو باز میگذاره یعنی اگه خطتون اصلا نویز نداشته باشه تا 12 مگ هم دانلود میده

اما یه ایراد داره

تو پارس انلاین موقع تمدید حجم باقی مونده میاد روش

ولی اسیاتک حجم قلبی رو پاک می کنه!

منظورتون از تمدید ، تمدید کل خط هستش دیگه یعنی  مثلا خط یه ماهه داشته باشی حالا یک ماهش تموم شده میخوای برا یک ماه دیگه تمدید کنی ... آره ؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

بنده مشهد هستم و مخابرات , شاتل , صبانت و آسیا تک رو امتحان کردم. بهترین نتیجه از دید سرعت دانلود و عدم قطعی رو با آسیاتک داشتم .البته پینگم با مخابرات بهتر بود که بدلیل عدم رقبت به بازی اهمیتش برام زیاد نیست.از طرفی با صبانت و مخابرات مشکل حجم دزدی و کاهش سرعت وافزایش نویز داشتم که برام قابل تحمل نبود .جالب اینجاست که این حالت پس از مدتی استفاده بوجود میومد و ابتدا همه چیز مناسب بود.اما با آسیاتک همچین مشکلی تابحال نداشتم.تجربه ای از پارس آنلاین ندارم  اما امیدوارم کمکی کرده باشم.

موفق باشین.

ممنون ... کدوم خط آسیاتک رو دارین و سرعتی که در واقعیت میتونین دانلود کنین چقد است ؟؟

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

درود

در حال حاضر بهترین سرویس دهنده اینترنت به نظر من اسیاتک هست .

حدود یک سال دارم از این سرویس استفاده میکنم  فقط 1 بار قعطی داشتم.اونقد خوبه که تمام دوستانم که از سایر شرکت ها استفاده میکردن کوچ کردن به اسیا تک.

تو ساعات رایگان هر چقدر خواستی میتونی دانلود کنی مثل بعضی شرکت ها نیست کاربر رو به خاطر دانلود زیاد در ساعت رایگان محدود کنن.

پشتیبانی عالی هست .

محدودیت سرعت دانلود از سرور های داخلی مثل سایت های سافت 98 , میهن دانلود,و...... نداره.سرعت دانلود از سرور های خارجی سقفش 250 هست.

سرعت دانلود هم بستگی به این داره خط شما رو چند بسته شده باشه مثلا خط  مثلا خط من روی 10 مگ بسته شده(10240) تقسیم بر 8 میشه اون میشه سرعت دانلود.

ممنون ... کدوم خط آسیاتک رو دارین و سرعتی که در واقعیت میتونین دانلود کنین چقد است ؟؟

لینک به دیدگاه

اگه منظور تون کدو سرویس رو دارم , 128 شش گیگ در ماه 2 تا 5 صبح نیم بها و تا 8 صبح رایگان بها 21 هزار تومان

سرعت واقعی دانلود من از سرور های داخلی در ساعت رایگان و روزانه  1120 تا 1160 هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...