رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به سامانه حضرت ابوالفضل به دادم برس پناه ببرید

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام خدمت دوستان گرامی.

الان رفتم تو سایت مخابرات مصرف نت رو چک کنم به یکی از عجایب قرن رسیدم!

attachicon.gifUntitled-1.jpg

29 گیگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 یعنی کمتر از 2 ساعت و 47 دقیقه !

من اصلا با اینترنت مخابرات حتی سایت هم باز نمیکنم! فقط بخاطر پینگ پایینش  واسه گیم گرفتمش!

تماس گرفتم با 2020 میگم اینطوریه میگه باید بری مخابرات اونجا بگی!

دزدی در ملاء عام توسط نهاد دولتی !

نمیدونم چی بگم واقعا!

باید به کجا شکایت کنم؟! از خودشون به خودشون؟  :laughing:

هیچی جز این به ذهنم نرسید :

خلافکارای اصلی قیافه نا دخل ندارن

وقت واسه خالی کردن دخل ندارن

تخت خیالشونو دوران سخت ندارن

رو صورت اخم ندارن  اگه پاره میشیم چون درست یه نخ ندادن

اهنگ خلافکارای اصلی از هیچکس...

دوست عزیز باز مال شما حجمیه میتونن بجور شیره بمالن

مال ما چی که میریم نامحدود میگریم 256

من چند شب پیش رفتم نمودار مصرفو تو سایت دیدم زده بود تاریخ فلان 10 گیگ دانلود کردید درصورتی که 24 ساعت هم دانلود کنم فوقش 2.4 گیگ بشه

اینا اعتباری بهشون نیست شما اگ میخوای سرت کلاه نره حجم عمده نخر مثلا 1 گیگ 1 گیگ

لینک به دیدگاه

منم یک بار مخابرات اهواز 13 گیگ ازم کم کرد توی 40 دقیقه... هرکاری کردم برگشت ندادن... اینشالا واسه ی شما برگردونن... متاسفانه پیگیری نمیکنن فقط فکر گرفتن پول هستن

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

دوست عزیز باز مال شما حجمیه میتونن بجور شیره بمالن

مال ما چی که میریم نامحدود میگریم 256

من چند شب پیش رفتم نمودار مصرفو تو سایت دیدم زده بود تاریخ فلان 10 گیگ دانلود کردید درصورتی که 24 ساعت هم دانلود کنم فوقش 2.4 گیگ بشه

اینا اعتباری بهشون نیست شما اگ میخوای سرت کلاه نره حجم عمده نخر مثلا 1 گیگ 1 گیگ

درست میگن منم این بلا سرم اومده حجمی اصلا نگیرید

لینک به دیدگاه

کلا اینجوریه که شما مثلا 30 گیگ میخری بعد مسئولین محترم میگن 30 گیگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ این همه میخوای چیکار ؟؟؟؟ بیا یه کمش رو برات بردارم بیشتر با خانوادت باشی !

و خب 29 تاش رو بر میدارن اون یکی رو هم میزارن شب بی اینترنت نباشی ! فردا هم خدا بزرگ روز از نو روزی از نو !!!

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

بدبختی اینجاست که مال من پس پرداخت هست. یعنی مصرفم روی قبض میاد و نمیتونم حجم جدا خریداری کنم...

لینک به دیدگاه

دیگه نهایت نهایتش اینه

با سرعت 1.2 مگ

تو 5 ساعت 18 گیگ

apqazn9c9z3k5fr7j2of.png

فک کنم ارواح خبیث از اینترنت شما استفاده کردن

لینک به دیدگاه

من صبانت نداگستر دارم

من نیم گیگ شارژ می کنم به دو تومن.

بعد دیدم اس ام اس امد برام که ۶.۵ ازحساب شما برداشت شده

زنگ زدم میگه بله شما دو تا نیم گیگ گرفتید در ساعت فلان و فلان!!!!!! بعد میگم قبول الان حجم باقی موند رو که میبینم نیم گیگ بیشتر نیست که ، سکوت مطلق، باشه اصلا قبول اینکه میشه ۴ تومن چرا ۶ تومن کم شده،جواب: آقا درسته شما خرید و مصرف کردید!!!!!!

این خوبش بود که گفتم.

تا حالا دوبار حجم گرفتم، بعد از واریز پول پیامک اومده که شارژ شما با موفقیت انجام شده ولی کشک بود.

واگذار کنید به خدا امثال این پشت میز نشین هارو.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی.

الان رفتم تو سایت مخابرات مصرف نت رو چک کنم به یکی از عجایب قرن رسیدم!

attachicon.gifUntitled-1.jpg

29 گیگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 یعنی کمتر از 2 ساعت و 47 دقیقه !

من اصلا با اینترنت مخابرات حتی سایت هم باز نمیکنم! فقط بخاطر پینگ پایینش  واسه گیم گرفتمش!

تماس گرفتم با 2020 میگم اینطوریه میگه باید بری مخابرات اونجا بگی!

دزدی در ملاء عام توسط نهاد دولتی !

نمیدونم چی بگم واقعا!

باید به کجا شکایت کنم؟! از خودشون به خودشون؟  :laughing:

رفیق آخر پستت خنده گذاشتی ؟!!!

اگه من بودم خون جلوی چشمام رو گرفته بود میرفتم مخابرات منطقه رو میاوردم پایین (البته جراتش رو ندارم  :cool: )

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

من صبانت نداگستر دارم

زنگ زدم میگه بله شما دو تا نیم گیگ گرفتید در ساعت فلان و فلان!!!!!! بعد میگم قبول الان حجم باقی موند رو که میبینم نیم گیگ بیشتر نیست که ، سکوت مطلق، باشه اصلا قبول اینکه میشه ۴ تومن چرا ۶ تومن کم شده،جواب: آقا درسته شما خرید و مصرف کردید!!!!!!

این خوبش بود که گفتم.

تا حالا دوبار حجم گرفتم، بعد از واریز پول پیامک اومده که شارژ شما با موفقیت انجام شده ولی کشک بود.

از تو حرکت از خدا برکت

تمام حرفهای شما و دوستان درسته؛ ولی هر کسی باید به نوبه خود تمام تلاشش رو برای احقاق حقش بکنه. شما فرض کنید یه گردن کلفتی تو محله تونه، روز اول بهتون تیکه میندازه و شما هیچی نمیگین، روز دوم بهتون فحش میده و شما هیچی نمیگین، مطمئن باشین که روز سوم (ببخشید) میزنه تو سرتون. خوب طبیعیه یارو هی پرروتر میشه. حالا جریان ماست، هی زدن تو سرمون و ما هم همیشه سرمونو انداختیم پایین.

از ماست که بر ماست

لینک به دیدگاه

رفیق آخر پستت خنده گذاشتی ؟!!!

اگه من بودم خون جلوی چشمام رو گرفته بود میرفتم مخابرات منطقه رو میاوردم پایین (البته جراتش رو ندارم  :cool: )

خنده عصبی هست! اخه میدونید که کاری نمیشه کرد  :laughing:

---------------

خوب بعد از اینکه با مخابرات تماس گرفتم و مشکل رو گفتم گفتن که باید بری خود مخابرات شکایت کنی.

منم کتم نرفت و دنبال یه راه بودم که بشه از راه دور شکایت کرد.

رفتم تو لینک : کلیک کنید و یه شکواییه پر کردم با متن زیر :

سلام. متاسفانه شركت مخابرات استان تهران در حال دزدي حجم هستش... اين شكايت هم در پي اين مسئله هست : 29 گيگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 يعني كمتر از 2 ساعت و 47 دقيقه ! يعني بنده در كمتر از 3 ساعت 29 گيگابايت دانلود كرده ام! چيزي كه توايران كلا مثل يك رويا هست. پس از تماسي كه با 2020 داشتم و مشكل رو اعلام كردم گفتن برين و به مركز مخابراتي اعلام كنيد تا بررسي بشه. هيچ شركت ارائه adsl در ايران همچين حرفي رو نميزنن و خودشون تلفني پيگيري ميكنند. چرا كه وقتي سرويسي ارائه ميدن موظف هستن تا اين گونه مشكلات رو پيگيري كنند نه اين كه مردم براي هر مشكلي از كار و زندگي خود بزنند و برن دنبال پيگيري دزدي شركت ها!

همین الان یه خانمی تماس گرفت و گفت که شما این حجم رو مصرف کردید! گفتم مگه میشه تو این مدت کم اینقدر دانلود کرد؟

گفت بله من طی تماسی که با قسمت فنی داشتم گفتن که میشه. (قسمت فنی میگه میشه  =)) ) منم گفتم مگه میشه از پهنای باندی که شما به بنده تحویل دادید یعنی 5 مگ که بیشتر از 400 کیلوبایت دانلود نمیکنه 29 گیگ تو 3 ساعت گرفت؟ تو 3 روز هم نمیشه!! گفت من از مسائل فنی سر در نمیارم و مسئول مالی هستم  :huh:

بعد گفت چون نزدیک تعطیلی هستیم نمیتونیم کامل پیگیری کنیم و موکول میشه به بعد از 13 فروردین...

خلاصه این که اینقد سرعتم بالاست میتونم 29 گیگ رو تو سه ساعت دانلود کنم :laughing:  دلتون بسوزه  =))

لینک به دیدگاه

دیدی ؟  رسیدی به حرفم ؟  حالا بعد از سیزده ببین چقدر طول بکشه تا دوباره بپیچوننت بعدشم دست از پا درازتر میگی ...... عمشون 

لینک به دیدگاه

دیدی ؟  رسیدی به حرفم ؟  حالا بعد از سیزده ببین چقدر طول بکشه تا دوباره بپیچوننت بعدشم دست از پا درازتر میگی ...... عمشون 

من این مشکل رو با 5 تا isp که ازشون نت دارم همیشه داشتم ( تو خونه و سرکارم )

ولی نه دیگه به این حجم  :D

الانم چون نرفت تو کتم نمیتونستم بیکار بشینم. گفتم یه حرکتی زده باشم که حداقل نگن کندیم و نفهمید  :laughing:

لینک به دیدگاه

29 گیگ دانلود در 2 ساعت؟ دزدی مخابرات استان تهران!

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek: یا خدا  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

لینک به دیدگاه

از تو حرکت از خدا برکت

تمام حرفهای شما و دوستان درسته؛ ولی هر کسی باید به نوبه خود تمام تلاشش رو برای احقاق حقش بکنه. شما فرض کنید یه گردن کلفتی تو محله تونه، روز اول بهتون تیکه میندازه و شما هیچی نمیگین، روز دوم بهتون فحش میده و شما هیچی نمیگین، مطمئن باشین که روز سوم (ببخشید) میزنه تو سرتون. خوب طبیعیه یارو هی پرروتر میشه. حالا جریان ماست، هی زدن تو سرمون و ما هم همیشه سرمونو انداختیم پایین.

از ماست که بر ماست

سلام

صحیح می فرمایید ولی باید چه کار کنم شکایت روباه رو به دمش کنم.

هرچند که از اونجایی که پول رو سخت بدست آوردم برنامه خوبی درسر دارم. که دیگه از این... چیزا.. نکنن.

ممنون از نظرتون @};-

همین الان یه خانمی تماس گرفت و گفت که شما این حجم رو مصرف کردید! گفتم مگه میشه تو این مدت کم اینقدر دانلود کرد؟

گفت بله من طی تماسی که با قسمت فنی داشتم گفتن که میشه. (قسمت فنی میگه میشه  =)) ) منم گفتم مگه میشه از پهنای باندی که شما به بنده تحویل دادید یعنی 5 مگ که بیشتر از 400 کیلوبایت دانلود نمیکنه 29 گیگ تو 3 ساعت گرفت؟ تو 3 روز هم نمیشه!! گفت من از مسائل فنی سر در نمیارم و مسئول مالی هستم  :huh:

بعد گفت چون نزدیک تعطیلی هستیم نمیتونیم کامل پیگیری کنیم و موکول میشه به بعد از 13 فروردین...

جدا ار شوخی اگه الان پیگیری وشکایت نکنید و خلاصه بهشون فشار نیارید دیگه نمیشه کاری کرد.

سعی کنید اگه امکانش هست به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وهر نهاد مسئول برای بیان مشکاتون ارتباط برقرار کنید.

سامانه پاسخ گویی وزارت ارتباطات و فناور اطلاعات:https://195.ict.gov.ir/

مکاتبه نداشته باشید بلکه باهاشون تماس بگیرید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز، بنده تمام پستهارو نخوندم و نمیدونم که آیا کسی از دوستان به این نکته اشاره کرده یا خیر؟

شما وقتی یه مقدار اطلاعاتی رو از طریق نت ریسیو میکنید، باید حتما یه مقدار اطلاعاتی رو هم سند کنید، به عنوان مثال بنده اگه با IDM یک فایل 500 مگ رو ریسیو کنم، در حدود 40-30 مگ هم سند دارم، نسبتشون تقریبا در حدود یک دهم تا یک پانزدهم هستش در بهترین حالت با این مقدار سند اطلاعات شما، اصلا امکان نداره که اینقدر ریسیو داشته باشید...

هیچ ربطی به سرعت هم نداره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

با 400 کیلو بایت حدودا هر 20 - 30 دقیقه 1 گیگ میشه دانلود کرد .چطوری امور فنی همچین حرف مفتی زده .  :eek:  :wacko:

لینک به دیدگاه

جناب حتما به فکر یه کار اساسی باشید ، تو روز روشن دزدی اونم به این شکل فجیع و دهشتناک ؟!  :mad:  29 گیگ در 2 ساعت ؟  :-?  

حتما به صورت حضوری پیگیری کنید ، اصلا مساله پولش یا اینکه از نظر فنی شما رو ___ فرض کردن نیست ، مساله اینه که نفر بعدی که قربانی میشه و شاید آدم کم سوادی باشه شما تو جرمشون شریکی ، چون اگه وقتی به شما زدن یه حرکتی انجام میشد جلوی این حرکت گرفته میشد حالا یا اشتباه فنی یا اختلال یا شیطنت و ... هر چی که هست اینقدر تابلو هست که ارزش پیگیری داشته باشه . 

7..8 ماه پیش اینترنتمو از طریق پنل تمدید کردم که اشتباهی طرح دیگه ای برام تمدید زدن و مثل اینکه پول به خزانه نادرشاه افشار ریخته شده میگفتن نمیشه عوض کرد و از این ادا اطفارها ، خیلی محکم چند دفعه رفتم تو دفتر مرکزی شون و پیش چند تا رئیسهاشون و علی رغم میل باطنی شون کاری کردم که ضمن پذیرش اشتباهشون طرحی که میخوام رو برام انتخاب کنن . خدا شاهده اگه انجام نمیدادن کاری میکردم که هر لحظه تو اون دفتر با کلاسشون بلرزن که نکنه دوباره پیدام بشه ، خلاصه اینکه شما به چشم اینکه یه کار اشتباهی شده نگاه نکن ، نگاه کن که بعد از شما n نفر تو صف هستن که به این اشتباه/شیطنت/دزدی گرفتار بشن . شما اگه حرکتی انجام بدی این بلا شاید سر دهها نفر دیگه نیاد . هر کدوم از این خرده پاها که  جواب درست و حسابی بهت ندادن با تندی بگو مسئولش کیه ؟ کی میتونه انجام بده ؟ رییست کجاست ؟ اگه با توپ پر و محکم بری نمیتونن چرت و پرت جواب بدن ، طرف حساب کار میاد دستش ، همین چند ماه پیش کاری رو که علی الظاهر انجام شدنی نبود تو اداره دولتی انجام دادم جوری که رییسه میگفت باشه ، آروم ، چه خبره ؟ 29 گیگ که هیچی ، 100 گیگ هم ارزش یه لحظه اعصاب خردی رو نداره ولی وقتی فکر کنی که اینا در روز با هزاران نفر طرف هستن و فقط اگه سر 1% همچین بلایی میارن میبینی که ارزش پیگیری داره ؟

اگه گفتن پول فلان شده و بی سار شده و از این حرفها بگو مگه میشه پول منو بخورین بگید نمیشه ؟ این اسمش دزدیه  :mad: نه اینجوری ها با داد و هوار  :cool: هر چقدر محکم تر باشی و محکم تر خودتو نشون بدی کارت سریعتر انجام میشه . بازرسی و شکایت و ... کشکه عزیز ، اگه حضوری کار انجام شد حله و گرنه کشک ، دوغ و یا زرشک هست جریان کار . 

لینک به دیدگاه

من صبانت نداگستر دارم

این خوبش بود که گفتم.

یعنی صبانت هم اره ؟

من از هایوب جمع اوری کردم که برم صبانت اینجور که شما میگی جفتش یه ... ه که !

لینک به دیدگاه

رفیق تسلیت میگم 

دم عیدی به بد دردی دچار شدی

خدا واسه هیچ کس نیاره

=((

لینک به دیدگاه

دوستانی که میفرمایید برم پیگیری کنم یه حقیقتی هست که همه میدونیم... اینکه منم برم پیگیری کنم شاید مشکل من حل بشه ولی هیچ وقت مشکل اصلی از ریشه حل نمیشه.

اونم جیب سوراخ بالادستی ها هست که هیچوقت پر نمیشه.

طی تجربه ای که داشتم نه فقط تو این زمینه به صورت کلی هیچ مشکلی تو هیچ نهاد دولتی حل نمیشه. دلیلش هم باز جیب سوراخ هست...

فقط الکی وقت و هزینه کنم و از زندگیم بزنم که به چی برسم؟ هیچی... 

دزدی نهادینه شده تو این مملکت از اون بالای بالا تا اون کف خیابون دزدی میشه و هیچوقت این مشکل حل نمیشه.

حالا واسه دزدی انواع اسم هارو گذاشتن و چسبوندن به دین و حلالش کردن.

بزارین بخورن اون دنیایی هم هست  @};-

لینک به دیدگاه

خنده عصبی هست! اخه میدونید که کاری نمیشه کرد  :laughing:

---------------

خوب بعد از اینکه با مخابرات تماس گرفتم و مشکل رو گفتم گفتن که باید بری خود مخابرات شکایت کنی.

منم کتم نرفت و دنبال یه راه بودم که بشه از راه دور شکایت کرد.

رفتم تو لینک : کلیک کنید و یه شکواییه پر کردم با متن زیر :

سلام. متاسفانه شركت مخابرات استان تهران در حال دزدي حجم هستش... اين شكايت هم در پي اين مسئله هست : 29 گيگ از 1394/12/12 23:44 تا 1394/12/13 2:31 يعني كمتر از 2 ساعت و 47 دقيقه ! يعني بنده در كمتر از 3 ساعت 29 گيگابايت دانلود كرده ام! چيزي كه توايران كلا مثل يك رويا هست. پس از تماسي كه با 2020 داشتم و مشكل رو اعلام كردم گفتن برين و به مركز مخابراتي اعلام كنيد تا بررسي بشه. هيچ شركت ارائه adsl در ايران همچين حرفي رو نميزنن و خودشون تلفني پيگيري ميكنند. چرا كه وقتي سرويسي ارائه ميدن موظف هستن تا اين گونه مشكلات رو پيگيري كنند نه اين كه مردم براي هر مشكلي از كار و زندگي خود بزنند و برن دنبال پيگيري دزدي شركت ها!

خلاصه این که اینقد سرعتم بالاست میتونم 29 گیگ رو تو سه ساعت دانلود کنم :laughing:  دلتون بسوزه  =))

یعنی ساعتی 10 گیگ یعنی اینترنت 40 مگابیت :eek: :eek: :eek:

این سرعت تو ایران نوبره =)) =))

لینک به دیدگاه

الان تماس گرفتم و جریان رو دوباره تعریف کردم و گفتم حالا ما اگه پول تلفن رو ندیم چی میشه؟

گفت تلفنتون قطع میشه و دیگه هیچ خطی به اسمتون زده نمیشه و ممکنه بقیه خط هایی هم که به اسم شماست مسدود شه...

این یعنی زور گیری! غیر از اینه؟

یعنی من باید پول چیزی رو بدم که نباید بدم.

حالا یکی با قمه میاد زور گیری میکنه یکی هم با چوب قانون!

اونی که با قمه میاد گشنست اینی که با چوب قانون میاد ... بماند...

ظاهرا تو قانون زورگیری حکمش اعدامه!

اخه اگر یادتون باشه همین 2 سال پیش بود بابت 50 هزار تومن زورگیری دوتا جوون کمتر از 2 هفته اعدامشون کردن. من نمیگم کارشون درست بوده یا نه.

ولی خوب حکم زورگیر اعدامه دیگه...

این زورگیرارو اعدام میکنن؟

اصلا بهشون میگن که زور گیری نکن؟

نه!

بهشون بیشتر میدون میدن تا بیشتر دزدی کنن.

شاید دم عید بوده و پول کم آوردن واسه عیدی دادن به کارمندای مخلص و داناشون. ( همونایی که اصلا نمیدونن پینگ چیه ) مجبور شدن از ما زور گیری کنن.

خلاصه اینکه با شکایت کردن یه نفر هیچ موضوعی حل نمیشه.

حلم بشه فقط مشکل من حل میشه.

لینک به دیدگاه

دوستانی که میفرمایید برم پیگیری کنم یه حقیقتی هست که همه میدونیم... اینکه منم برم پیگیری کنم شاید مشکل من حل بشه ولی هیچ وقت مشکل اصلی از ریشه حل نمیشه.

اونم جیب سوراخ بالادستی ها هست که هیچوقت پر نمیشه.

طی تجربه ای که داشتم نه فقط تو این زمینه به صورت کلی هیچ مشکلی تو هیچ نهاد دولتی حل نمیشه. دلیلش هم باز جیب سوراخ هست...

فقط الکی وقت و هزینه کنم و از زندگیم بزنم که به چی برسم؟ هیچی... 

دزدی نهادینه شده تو این مملکت از اون بالای بالا تا اون کف خیابون دزدی میشه و هیچوقت این مشکل حل نمیشه.

حالا واسه دزدی انواع اسم هارو گذاشتن و چسبوندن به دین و حلالش کردن.

بزارین بخورن اون دنیایی هم هست  @};-

دقیقا با فرو کردن این حرفها تو سر ما کارشون رو میکنن.

لینک به دیدگاه

یعنی چی ؟ یعنی شما باید در ثانیه ۴ مگا بایت دانلود کنی که برای این باید اینترنت ۳۲ مگابیت داشته باشی !!! بالاتر از ۱۶ من کلا تو ایران ندیدم مگر برای شرکت ها اونم با سرویس point to point نه adsl !!!!

باز ۱۰۰ رحمت به دزد های خیابون که باز دل و جیگر دارن برن از طرف کیفش رو بزنن نه اینکه دزدی بکنن و منکرش هم بشن !! خاک تو سر مخابرات

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...