رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

2 مگ مخابرات 1f600.png

1981356389_Screenshot(27).png.9a94d60a200da38d8052d79a0c2f69a7.png

7857866.thumb.jpg.e9aa7b522ac5bac0eafdb02a19f96a5b.jpg

همه چیز بستگی به تعداد افردای داره همزمان همراه شما به خط  وصل هستن

در 11 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

2 مگ مخابرات 1f600.png

1981356389_Screenshot(27).png.9a94d60a200da38d8052d79a0c2f69a7.png

7857866.thumb.jpg.e9aa7b522ac5bac0eafdb02a19f96a5b.jpg

همه چیز بستگی به تعداد افردای داره همزمان همراه شما به خط  وصل هستن

در 10 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

2 مگ مخابرات 1f600.png

داره همزمان همراه شما به خط  وصل هستن

پهنای باند زیاده از من هنگام دانلود اصلا بالا و پایین نمیشه مشکل از اینجا نیست 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، mr mega گفته است :

از کجا متوجه شدین 1 مگ برام بازه تا تلفنو بردارم تا شب زنگ بزنم درست بشه خخخ 

Data Rate  مقداریه که براتون باز گذاشتن

Max Rate هم مقداری که خططون میکشه و IPS میتونه باز بزاره که عملا هیچوقت از 2.2 بیشتر نمیدن

حتما زنگ بزنید به پشتیبانی مشکلتونو حل میکنن

والا من که 2 ساله کوچ کردم از مخابرات و الان میفهمم چه اشتباهی کردم

بهترین  سرویسه برای قند شکن - کاهش پینگ و دی ان اس و هر بلایی که میخوای سرش بیاری

شرکت های خصوصی جدیدا خیلی خیلی افتضاح کار میکنن احتمالا تا 2 - 3 ماه اینده برم مخابرات دوباره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hosin گفته است :

Data Rate  مقداریه که براتون باز گذاشتن

Max Rate هم مقداری که خططون میکشه و IPS میتونه باز بزاره که عملا هیچوقت از 2.2 بیشتر نمیدن

حتما زنگ بزنید به پشتیبانی مشکلتونو حل میکنن

والا من که 2 ساله کوچ کردم از مخابرات و الان میفهمم چه اشتباهی کردم

بهترین  سرویسه برای قند شکن - کاهش پینگ و دی ان اس و هر بلایی که میخوای سرش بیاری

شرکت های خصوصی جدیدا خیلی خیلی افتضاح کار میکنن احتمالا تا 2 - 3 ماه اینده برم مخابرات دوباره

data rate که رو 8 مگابایت هس

دومی هم که انگار تا 28 مگابایت از من میکشه 

زنگ زدم گفتن درسته چند بار هم ریست کردن درست نشد 

نمیدونم چی بهشون بگم درستش کنن اگه بگم بزارن رو 16 مگابایت میشه ولی فک نکنم تغیری ایجاد بشه 

مخابرات الان عالیه کیفیت فوق العاده خوبی داره من ایرانسل دان میکنم فایل حجیم 99 درصد خرابه مشکل داره 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mr mega گفته است :

data rate که رو 8 مگابایت هس

دومی هم که انگار تا 28 مگابایت از من میکشه 

زنگ زدم گفتن درسته چند بار هم ریست کردن درست نشد 

نمیدونم چی بهشون بگم درستش کنن اگه بگم بزارن رو 16 مگابایت میشه ولی فک نکنم تغیری ایجاد بشه 

مخابرات الان عالیه کیفیت فوق العاده خوبی داره من ایرانسل دان میکنم فایل حجیم 99 درصد خرابه مشکل داره 

اون 800 کیلوبایته

دومی هم 2800 کیلوبایت که میشه 2.8 مگابایت :)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hosin گفته است :

اون 800 کیلوبایته

دومی هم 2800 کیلوبایت که میشه 2.8 مگابایت :)

الان میشه شما از همون جا بزارین ببینم از شما چطوره 

یعنی ملاک دومیه اگه اون 80000 بشه درست میشه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mr mega گفته است :

الان میشه شما از همون جا بزارین ببینم از شما چطوره 

یعنی ملاک دومیه اگه اون 80000 بشه درست میشه 

اگه سرویس 8 مگابیت دارید الان دیتا ریت شما درسته و باید 8100 باشه که حدود 900 کیلوبایت سرعت دانلود داشته باشید

از سایت های دیگه تست کردین ؟

دانلود ها

میهن دانلود

یاس دی ال

و ...

کسی  از وای فای استفاده نمیکنه که کاهش سرعت داشته باشین ؟

لینک به دیدگاه

من دقیق الان باید 1024 تا سرعت داشته باشم 

اما با توجه به عکس تو تمام سایت ها 430-444 ثابت هس هیچ تغییری نداره 

نه اصلا 

وقتی تست سرعتو گرفتم هیچی در حال اجرا نبود 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mr mega گفته است :

من دقیق الان باید 1024 تا سرعت داشته باشم 

اما با توجه به عکس تو تمام سایت ها 430-444 ثابت هس هیچ تغییری نداره 

نه اصلا 

وقتی تست سرعتو گرفتم هیچی در حال اجرا نبود 

با سلام

من هم طرح 8 مگ ماهیانه برمیدارم یادمه یه وقتی سرعتم اینجوری شده بود زنگ زدم پشتیبانی گفتن یه چند دقیقه مودم خاموش کن فیکس میشه همینکارو کردم فیکس شد . البته فکر کنم مشکل از طرحی که ورداشتین هست گفتین که طرحتون 2 تا 8 هست شاید از عمد اینکارو کرده باشن اگر دیده باشین طرح های 4 برابر سرعت 6 ماهه و 12 ماهه داره یعنی 12 ماه باید بسازی . یه دوماهی میشه نزدیک به پایان طرح ماهیانه هی زنگ میزنن مگین 2 تا 8 بردار 150 6 ماهه به جای اینکه 50 بدی ماهیانه . خلاصه من فکر کردم گفتم مشکوکه 6 ماهه و 12 ماهه داره اگر سرعتم  رو بیارن پایین چه کنم ؟ خلاصه من که بیخیال طرحشون شدم همین ماهیانه واسم خوبه ولی شما دیگه اگر هیچ جوره سرعتتون درست نشد یعنی افتادی توی دامشون .?

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hnplay گفته است :

با سلام

من هم طرح 8 مگ ماهیانه برمیدارم یادمه یه وقتی سرعتم اینجوری شده بود زنگ زدم پشتیبانی گفتن یه چند دقیقه مودم خاموش کن فیکس میشه همینکارو کردم فیکس شد . البته فکر کنم مشکل از طرحی که ورداشتین هست گفتین که طرحتون 2 تا 8 هست شاید از عمد اینکارو کرده باشن اگر دیده باشین طرح های 4 برابر سرعت 6 ماهه و 12 ماهه داره یعنی 12 ماه باید بسازی . یه دوماهی میشه نزدیک به پایان طرح ماهیانه هی زنگ میزنن مگین 2 تا 8 بردار 150 6 ماهه به جای اینکه 50 بدی ماهیانه . خلاصه من فکر کردم گفتم مشکوکه 6 ماهه و 12 ماهه داره اگر سرعتم  رو بیارن پایین چه کنم ؟ خلاصه من که بیخیال طرحشون شدم همین ماهیانه واسم خوبه ولی شما دیگه اگر هیچ جوره سرعتتون درست نشد یعنی افتادی توی دامشون .1f611.png

نمیدونم ولی این طرحه نوشته 8 مگابایت مثلا 16 مگابایت هم داره دوستان داشتن سرعتشون درست بوده اما فک کنم به قول یکی از دوستان که گفتن قطر لوله آب از قبل تعیین شده حالا هر چی اینا فشار آب رو بیشتر کننن هیچی از اون قط ر بیرون نمیشه 

لینک به دیدگاه

برخی از منابع خبری، مدعی هک سامانه‌های اطلاعاتی شرکت مخابرات ایران و استخراج اطلاعات کاربران شدند.

به گزارش کارگروه امنیت سایبربان، بر اساس اطلاعات ارسالی توسط یک هکر کلاه‌سفید برای موسسه خبری سایبربان، زیرساخت‌های شرکت مخابرات ایران، دارای آسیب‌پذیری‌های گسترده بوده به‌نحوی‌که با بهره‌گیری از ساده‌ترین روش‌های نفوذ، اطلاعات حجم کثیری از کاربران این شرکت به دست هکرها می‌افتد. البته این موضوع، تنها مختص شرکت مخابرات ایران نبوده و اپراتوهای پرکاربرد کشور نظیر شرکت ایرانسل نیز دارای همین مشکل هستند.

همچنین بر اساس برخی استنادات ، مرکز ماهر نیز در جریان این آسیب‌پذیری‌ها قرار داده شده اما متأسفانه این موضوع از جانب اپراتور آسیب پذیر، موردتوجه قرار نگرفته است.

بر اساس برخی اطلاعات، سرورهای مورداستفاده در مجموعه‌های نام‌برده، از ساده‌ترین رمزهای عبور استفاده می‌کردند و این مسئله، سبب راحت‌تر شدن نفوذ به آن‌ها شده است. این خبر در دست بررسی است و در صورت یافتن اسنادی جدید در این زمینه، این اسناد منتشر خواهند شد.

تا این لحظه اطلاعات بیشتری در مورد این خبر در دسترس نیست. در تصویر زیر شاهد اطلاعات لو رفته برخی از مشترکین ADSL شرکت مخابرات ایران هستید:

کشف آسیب‌پذیری‌های گسترده در شرکت مخابرات ایران

1.PNG.9fbe08197090e1d626849f9cfe22aadd.PNG

cyberbannews

لینک به دیدگاه

الان چه اطلاعاتی از ماها میتونن دربیارن با این حفره ای ک میگن داره ؟! چیزی که تو این عکس پیداس فقط شماره و نام پدر هستش ! 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

الان چه اطلاعاتی از ماها میتونن دربیارن با این حفره ای ک میگن داره ؟! چیزی که تو این عکس پیداس فقط شماره و نام پدر هستش ! 

برادر فقط سریال شناسنامه توش نیست ?

نام - نام خانوادگی - نام پدر - شماره شناسنامه - شماره ملی - شماره همراه

همه هویت یک ایرانی هم همینه دیگه!

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

با همین مشخصات میشه خیلی کارا کرد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nezami گفته است :

برادر فقط سریال شناسنامه توش نیست 1f610.png

نام - نام خانوادگی - نام پدر - شماره شناسنامه - شماره ملی - شماره همراه

همه هویت یک ایرانی هم همینه دیگه!

در 46 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

با همین مشخصات میشه خیلی کارا کرد

حق با شماس دوستان. هرچی باشه یه اشکاله ک باید برطرفش کنن

ولی خب 90 درصد جاهایی ک این مشخصات لازمه اصل مدارک رو ازت میخوان نه صرفا شماره ملی و این داستانا رو

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

برخی از منابع خبری، مدعی هک سامانه‌های اطلاعاتی شرکت مخابرات ایران و استخراج اطلاعات کاربران شدند.

سلام،

وقت به خیر.

بسیار از بازنشر این خبر سپاس گزارم.

در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

به یکی از فامیل های نزدیک(که پزشک هستند و از رتبه های برتر دانشگاه های سراسری بودند!) زمانی که با هم بودیم، چند ساعت پیش زنگ زدند و گفتند که از رادیو ایران جایزه ای به شما تعلق گرفته و ...

6.000.000 تومان برنده شده اید و برای واریز وجه مورد نظر، 4 شماره کارت بانکی مورد نیاز داریم تا به هریک 1.500.000 تومان واریز کنیم و ...

به یکی از خودپردازهای بانک ها بروید و ساعت/تاریخ و شعبه ی بانک را به ما اطلاع دهید! تا از طریق سامانه ساترا پول را به حساب شما واریز کنیم.

1- مشخصات مهم شما در اختیارشان است

2- از افراد جاهل و طمع کار به راحتی می توانند اطلاعات بانکی را نیز دریافت کنند! (جهل و طمع ربطی به مدرک و میزان سواد ندارد!)

3- اگر به کنترل کننده پرداخت ها/واریزهای سامانه شاپرک یا بانک مرکزی نیز دسترسی جزیی داشته باشند با در اختیار قرار دادن نام شعبه و تاریخ و ساعت دقیق با صرف اندکی زمان می توانند رمز کارت شما را پیدا کنند.

4- با در دست داشتن داده های هویتی و امکان کپی کردن کارت بانکی شما! به نظر شما چه کارهایی می توانند انجام دهند؟ بنده تا لحظاتی پیش که خبر را به ایشان نشان دادم، نتوانسته بودم ایشان را از جهل خارج کنم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

وقت به خیر.

بسیار از بازنشر این خبر سپاس گزارم.

به یکی از فامیل های نزدیک(که پزشک هستند و از رتبه های برتر دانشگاه های سراسری بودند!) زمانی که با هم بودیم، چند ساعت پیش زنگ زدند و گفتند که از رادیو ایران جایزه ای به شما تعلق گرفته و ...

6.000.000 تومان برنده شده اید و برای واریز وجه مورد نظر، 4 شماره کارت بانکی مورد نیاز داریم تا به هریک 1.500.000 تومان واریز کنیم و ...

به یکی از خودپردازهای بانک ها بروید و ساعت/تاریخ و شعبه ی بانک را به ما اطلاع دهید! تا از طریق سامانه ساترا پول را به حساب شما واریز کنیم.

1- مشخصات مهم شما در اختیارشان است

2- از افراد جاهل و طمع کار به راحتی می توانند اطلاعات بانکی را نیز دریافت کنند! (جهل و طمع ربطی به مدرک و میزان سواد ندارد!)

3- اگر به کنترل کننده پرداخت ها/واریزهای سامانه شاپرک یا بانک مرکزی نیز دسترسی جزیی داشته باشند با در اختیار قرار دادن نام شعبه و تاریخ و ساعت دقیق با صرف اندکی زمان می توانند رمز کارت شما را پیدا کنند.

4- با در دست داشتن داده های هویتی و امکان کپی کردن کارت بانکی شما! به نظر شما چه کارهایی می توانند انجام دهند؟ بنده تا لحظاتی پیش که خبر را به ایشان نشان دادم، نتوانسته بودم ایشان را از جهل خارج کنم.

مرسی دادا.کاملا درست بود و قانع شدم ?

لینک به دیدگاه

هرکس زنگ زد گفت برنده شدید فقط یه فحش بدید و گوشی قطع کنید تو این کشور جیبتون نزنن جایزه پیشکش^_^

لینک به دیدگاه

دوستان با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم و رفتم پیش یکی از دوستان که طرح غزال رو با سرعت 512 ضبدر 4 که 2 مگابایت بود وصل کردم

بعد از تنظیمات که نگاه کردم data rate اون مودم هم 8192 تنظیم شده بود مودم من هم درست رو هم همین عدد تنظیم شده اما اون سرعت 2 میگ داشت با توجه به طرحش من که 8 مگابایت دارم سرعت 3.5 -3.0  

مشکل از کجاست؟ 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mr mega گفته است :

دوستان با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم و رفتم پیش یکی از دوستان که طرح غزال رو با سرعت 512 ضبدر 4 که 2 مگابایت بود وصل کردم

بعد از تنظیمات که نگاه کردم data rate اون مودم هم 8192 تنظیم شده بود مودم من هم درست رو هم همین عدد تنظیم شده اما اون سرعت 2 میگ داشت با توجه به طرحش من که 8 مگابایت دارم سرعت 3.5 -3.0  

مشکل از کجاست؟ 

دوست عزیز به جا سوال توی انجمن

2020 تماس بگیرید درخواست کارشناس کنید مشکلتونو از محل رفع کنن

اینجوری نتیجه بهتری هم میگیرید

کارشناس میاد دره خونه اوکی میکنه

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز به جا سوال توی انجمن

2020 تماس بگیرید درخواست کارشناس کنید مشکلتونو از محل رفع کنن

اینجوری نتیجه بهتری هم میگیرید

کارشناس میاد دره خونه اوکی میکنه

زنگ زدم میگن دیگه زنگ نزنید خططتون نمیکشه الان رو 8 میگ هم میگه تازه کل پهنای باند منطقه تون هم 8 میگ هس که تقسیم بر عقل سازگار نیست  این منطق رو زیر سوال میبره که روی کاغذ اونا 8میگ هستن و واقعیت هم 8 میگ اما از من روی کاغذ 8 میگ هس ولی واقعیت 3 میگ 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز من یک هفته هس که دارم در مورد این موضوع تحقیق میکنم از 2020  که همه به اونا سفارش میکن  هیچ امیدی نیست چون راحت میگن اینجا مشکلی نداره 

دوستان من قبلاً که طرح جدید غزال اومد اینترنت 1 مگابایت واقعی یا همون 8 میگ برام فعال شد فقط محض اطلاع از سرعت این بسته بعد هم پیامک اومد که شما میتونید این طرح رو بخرید چون حدود 4 ماه از اتمام بسته قبلیم مونده بود من الان خریدم بعد وقتی خریدم دیدم خط رو 433 کاملاً ثابت هست تو هیچ بازه زمانی تغییری ایجاد نمیشه یعنی ربطی به پهنای باند شبکه نداره نویز خط هم بسیار عالی هست با توجه به عکس ها 

بعد من رفتم برای یکی از دوستان که اون بسته 2 مگابایت خریده بود با کمال تعجب دیدم از اونم دیتا رت رو 8 مگابایت تنظیم هس اما اون 2 مگابایت سرعت داره ولی من دیتا رت رو 8 تنظیم هس 3 مگابایت سرعت دارم مشکل از کجاست یکی از دوستان دیگه هم که تحقیق کردم همینطور بود چگونه به سرعت واقعی که خریده بودم برسم. 

2091758664_Screenshot(99).png.7d697ffe7536f91ff542cb74288e32fd.png53416437_Screenshot(100).png.63d6d1d98582603c43643246dac52fb3.png

Screenshot (121).png

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

مشکل از لاک بودن حساب کاربری شما روی این سرعت هست (توی نرم افزار اکانتینگ یا مدیریت حساب کاربران اینترنت)

وقتی اینترنت جدید خریداری کردین، حساب کاربری‌تون فقط شارژ شده و همچنان روی همون سرعت (یا مقداری بیشتر) لاک مونده (قفل شده روی اون سرعت)

بهتره نیمه‌شب تماس بگیرید و صحبت کنید که چرا حساب بنده روی این سرعت لاک هست. نگید خط من، چون خط‌تون محدودیت نداره بلکه حساب‌تون محدودیت داره

اگر که پیگیری بی‌نتیجه بود کافیه یک شکایت مستند توی سامانه 195 ثبت کنید چند روزه پیگیری می‌کنن و حتی جبران خسارت براتون ثبت میشه (اگر درخواست جبران خسارت کنید)

لینک به دیدگاه

فقط داداش از ۲۰۲۰ برو یه سرویس دیگه

اگه اشکالی پیش نمیاد

من که با این اینترنت مخابرات پیر شدم

لینک به دیدگاه

فقط مخابرات جواب میده (تست نکردم بقیه ای شرکت هارو )  با توجه به کیفیت خوب مخابرات که هر کاری میشه باهاش کرد و نت با کیفیتی داره نمیشه برم یه شرکت دیگه اگه راه حلی دارین بفرمایید دوستان 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...