رفتن به مطلب

کیس گرین یا کیس ساما

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان کیس گرین یا کیس ساما (یک برند چینی تولید کننده کیس و پاور) عکس ها گویا همه چیز هست. 

Screenshot_20201101_122330_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20201101_122337_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20201101_122346_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20201101_121608_com.jingdong.app.mall.jpg

• لایک 7
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 3
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

حمایت از تولید داخلی و محدود کردن واردات :))) گرینم شده ایرانخودرو سایپا انحصار درست کرده هر قیمتی دوست داره میده 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/cpu-cooling/green-notus100-pwm-cpu-cooler.html

نوتوس 100 که با فن باکس خیلی فرق نداره به این قیمت 

یا 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/green/green-z1-ario-mid-tower-case-223061.html

این کیس 400 هزار تومن بود رو دلار 13 تومن . اینکه چطور رسیده به 3 میلیون تومن یا گرین داره این وسط از اب گل الود ماهی میگیره یا لیون . خیلی دیگه از برندا هم همینن .

لیون: قیمتا از سمت تامین کننده ها اعلام میشه ما دخالتی توی تنظیم قیمتا نداریم

تامین کننده: ما قیمتامون ثابته فروشنده ها دارن گرون میفروشن 

مردم : :| 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه شغل دیگه تو صنف دیگه ای(به جز کامپیوتر و چیزای الکترونیکی دارم)

از چندین برند مختلف با نام های ایرانی جنس میارم، اما همشون تولید یک کارخونه چینی هستن.(دقت کنید، چندین برند و همگی هم تولید یک کار خونه!)

تنوع اجناسشون کاملا شبیه به هم هست و هر کدام یک شرکت جداگانه برای فروش و پخش در بازار دارن!

وارد کننده نمیتونه مستقیما جنسو وارد کنه، چون به تولید داخل ضربه میخوره، اینا هم میرن به یه کارخونه چینی سفارش میدن که فلان جنس رو با فلان کیفیت تولید کن و این برند رو بزن روش. روی جعبه همشون هم فارسی نوشته، اما دقت که میکنی زده made in p.r.c

گرین هم احتمالا چنین قضیه ای داره، به یه شرکت چینی چند تا نمونه که حق کپی رایتی هم براش رعایت نمیکنه سفارش کیس میده و میگه که برند رو بزنن روش.

شایدم اصلا کیسا تولید داخله، اما گرین نتونسته  حق کپی رایت طراحی کیسا رو نگه داره،یا شایدم گرین از روی اونا کپی کرده!

از طرفی همزمانی قضیه ممنوعیت واردات کالا و ناموجود شدن اکثر کیس های گرین و سر به فلک کشیدن قیمت هاشون، میتونه مهر تاییدی بر چینی بودن تولیدات این کارخونه باشه.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، zen گفته است :

سلام دوستان کیس گرین یا کیس ساما (یک برند چینی تولید کننده کیس و پاور) عکس ها گویا همه چیز هست. 

سلام عزیز دل

دیروز اتفاقی تو انجمن خود گرین تو بخش انتقادات از گارانتیشون میگشتم یه موضوعی برخوردم که یکی از دوستان یک عدد واترکولر گرین خریده بود
بعد لوله هاش از جا در اومده بود. بعد اون متصدی گرین طوری جواب داده بود که خود به خود نابود شدم، نوشته بود ما سخت گیرانه ترین ترین
تست ها رو آزمایشهارو روشوون انجام میدیم و اصلا قبول نکرد که کیفیت محصولاتشون اومده پایین، کیساشون که الان حلبی بیش نیستن
واقعا کیفیت آشغالی دارن با این حال با قیمت خیلی بالایی به فروش میرسن از طرفی بارها تو همون تاپیک گفته بود که بیش از چند هزار عدد
از این واتر کولر فروش رفته و فلان! آره تو بازاری که همه چیز تحریمه و به سختی میشه واتر کولر گیر آورد مسلما فروش شما بیشتر خواهد بود.
خوبه تولید کننده نیستن اینا وگرنه جوری حرف میزدن که ....

https://forum.green.ir/showthread.php?tid=24&pid=105#pid105

پ.ن: طرف میخواد با حرف های غلمبه سلمبه قانع کنه! همون کاری که دقیقا ساپورترشون تو لیون میکرد و منت میذاشت که خدارو شکر کنین ما جوابتونم میدیم.
من که سیستممو رو میزم بذارم کیس از گرین نمیخرم.

546546546.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

منم خیلی خاطرات تلخی از کیسای گرین دارم،

خدا کنه حداقل کیفیت پاور هاشون افت نکنه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، zen گفته است :

قیمت ها هم خیلی جالبه 

یعنی کیس z5 گرین قیمت اصلیش همین الان 800 تومنه ولی در بازار ما به چه قیمت هایی که فروخته نمیشه😁

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

حیف دیگه نمایندش نیست

افتخار ملی رو رقم بزنه :-)))

ای قبلا اینجا خوب چزوندمشون...

شما که تازه عضو انجمن شدی!🙂

مولتی یوزر بودن خلاف قوانینه!

لینک به دیدگاه

حالا ملت برای ما ناز میکنن بخدا میخوام جنس خوب از چین بیارم بفروشم اونم با سود کم. میتونم مانتیور و کیس و گرافیک و ایرکول و واتر کول با قیمت خوب بیارم. ولی ملت بخاطر گارانتی نداشتن نمیخرن نمیدونم چرا. ما که از گارانتی ها روی خوش ندیدیم. 

لینک به دیدگاه

آیا دوست عزیزی حوصلۀ این رو داره که تمام محتویات و مضامین این تایپیک رو به فروم گرین منتقل کنه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

فروم زدن؟

بله، چند وقتی میشه

روابط عمومی گرین تصمیم به خروج از فروم لیون گرفت و فروم خودش رو زد چون توجیهاتشون به هیچ وجه برای کاربران فروم پذیرفتنی نبود

اما در فروم خودشون میتونن هر توجیه مسخره ای که بخوان برای خریدار بخت برگشته علم کنن بدون اینکه هیچ کسی و چیزی جلودارشون باشه

اینم لینکشه: https://forum.green.ir/

لینک به دیدگاه

یه نکته جالب کیس وایپر که قدیمی هست هم برای همین شرکته باز نکته جالبترش اینه که آرم سمند هم ایرانخودرو از این شرکت دزدیده. 

Screenshot_20201101_140202_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

Sama volcano midi tower

image.thumb.png.6d791ad0db1300c4ef0cab14e55c5ffe.png

Green z2 plus hero

image.thumb.png.6100a83a1fc09deda7c09ae63ea8259f.png

قشنگ تصوراتمو نابود کرد 😐😐😐😐😐

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

: طرف میخواد با حرف های غلمبه سلمبه قانع کنه! همون کاری که دقیقا ساپورترشون تو لیون میکرد و منت میذاشت که خدارو شکر کنین ما جوابتونم میدیم.
من که سیستممو رو میزم بذارم کیس از گرین نمیخرم.

حالا باز خوبه شنا محصولاتشو نمی‌خری 

من کلا چیزی که گارانتی گیرین باشه نمی‌خرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه فن rgb گرین خریدم یک ماه نشده خراب شده واسه گارانتی هم باید بفرستیم تهران ، کلا نمایندگیهای شهرستانها بوق تشریف دارن !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

حالا باز خوبه شنا محصولاتشو نمی‌خری 

من کلا چیزی که گارانتی گیرین باشه نمی‌خرم

آره منم کلا چیزی گارانتیشم باشه نمیخرم.

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من یه فن rgb گرین خریدم یک ماه نشده خراب شده واسه گارانتی هم باید بفرستیم تهران ، کلا نمایندگیهای شهرستانها بوق تشریف دارن !

دقیقا منم همین طوری هستم، زنگ زدم گارانتیشون گفتم فن کیس دچار مشکل شده، الان من باید از غرب کشور بفرستم تهران😐 پول پست رفت و برگشت هر دو فن هم میفته با من، اون وقت نماینده گرین وسط شهرمون هم هیچی مثل شما

من کیس، و پاور، و صفحه کلید و مانیتور بنکیو هم سفارش دادم گارانتی گرین هستن، این اخرین خریدم چه از خود گرین چه از گارانتی محصولاتش بود، رسما نماینده هاش تو مرکز استان ها هیچی نمیکنن، فقط میگن زنگ بزن به این شماره، زنگ بزن به اون شماره😑

لینک به دیدگاه

من خودم هزار بار گفتم محصولات گرین اشغالیه که یه سری خودشونو زدن به کوچه علی چپ حالا به هر دلیلی و ازشون دفاع میکنن

جالبه مثلا همین پاور ها و کیساشونو با کولر مستری مقایسه میکردن و بعضا هم میومدن میگفتن بهتره

پاور هاشونم معلوم نیست از کدون کارخونه چینیه احتمالا همون 1200 واتاشون که  5 تومنه 100 دلار هم نباشه

افرین بر تو ای تولید کننده ایرانی :)))))

خدارم بنده نیستن اینا

باز خدارو شکر ما تو زمینه های دیگه چیزی تولید نمیکردم { گرافیک - رم و ... } وگرنه ادعای پیغمبری میکردن اقایون دزد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال ذهنمو مشغول کرده اینکه میشه از پاورهای ماینینگ به عنوان پاور کامپیوتر استفاده کرد با تغییر سوکت و کابل ؟ پاورهای با کیفیت ماینینگ وات بالا خیلی ارزونتر از پاورهای کامپیوتر هستن ، قطعات یدکی و تعمیرشون هم همه جا یافت میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، cyberpolice گفته است :

@ARMIN سلام خوبی؟

یادمه از گیرین دفاع میکردی میگفتی دلسوزن براشون قلبم میذاشتی.😁

کیس 32 دلاری چینی میفروشن 6ملیون 800 هزار تو بازار ایران!

بیا الانم دفاع کن البته موضوع رو به FATF نکشون 😃

اسم این تولید داخله یا ریبرند داخل؟

نمیدونم شما کی هستین؟ چند سالته؟ از کجا یه دفعه منو منشن کردین؟

ولی مجبورم جدی صحبت کنم.

1. شما می تونی مثل کبک سرت رو زیر برف کنی و واقعیت روزگار و اقتصاد کشورت رو نبینی، به من ارتباطی پیدا نمی کنه. به گرین و بقیه شرکت ها هم ارتباط پیدا نمی کنه.

2. گرین ادعا نکرده این کیس تولید داخله، شما از کجات چنین اسمی و ادعایی داری، به من ارتباطی پیدا نمی کنه.

3. مادامی که به اقتصاد جهانی نپیوندیم، و به بهانه دشمنی با دنیا تماشاگر سیرک دراماتیک حمایت از تولید داخلی باشیم، به روز بدتر از این هم میفتیم.

4. من نه تنها شرکت گرین، بلکه تمامی شرکت های وارد کننده قطعات کامپیوتر رو دلسوز حساب می کنم و پای صحبتم هم هستم. وارد کنندگان اصلی قطعات امروز همان هایی هستند که بعضا بیش از 20 ساله دارند قطعه وارد می کنند. آدمهاش همون آدمها هستند و اگر قیمت قطعات قبلا خوب بوده، الان مجبور هستند قیمت ها رو بالاتر ببرند. من هم باشم همینه شما هم باشی همینه.

5. اگر کسی تقصیر قیمت گزاف قطعات رو بخواد گردن شرکت X و Y بندازه، و تحریم ها و ممنوعیتها و مشکلات بر واردات (که تحمیل شده از طرف دولت خر تر الاغمون رو) نبینه، نشان از نهایت بی سوادی اقتصادی ایشونه و من هم معلم اقتصاد نیستم، بره خودش تحقیق کنه بفهمه اقتصاد چیه.

6. من کیس Z6 آرتمیس رو پارسال بررسی کردم، و همان زمان با تحقیق متوجه شدم قیمت جهانی برای end-user این کیس حدود 60 دلار - بدون 5 تا فن و کیت RGB اش هست و با فنهاش حدود 80 تا 90 دلار میشه. حالا اینکه می ارزه یا نمی ارزه یا کیس های بهتری وجود داره یا نداره، میشه ساعت ها از نظر فنی راجبش صحبت کرد، اما الان بحث من فنی نیست. اون قیمت علی بابا رو هم اگر کوچکترین سواد انگلیسی داشته باشی برو بخون، نوشته باید حداقل یه کانتینر 300 تایی کیس سفارش بدی تا دونه ای 32 دلار برات تموم بشه. پس اون 32 دلار قیمت کیس تک نیست! حالا دوست داری برو 300 تا دونه سفارش بده 32 دلار بیار توی ایران با دلار 32 هزار تومنی بفروش دونه ای 1 میلیون تومن، اگر میتونی بسمه الله، دعات می کنیم - اگر هم نمی تونی، لطفا بیرون گود نشین بگو لنگش کن. ناگفته نماند همون 300 تا هم سفارش بدی - بدون فنها و کیت RGB بهت کیس میدن، قیمت فنها و کیتش جداست، جنابعالی اگر با چینی ها کار نکردی بنده 11 سال از چین کالا آوردم، برای یه بنده خدایی لوستر 5000 دلاری حمل کردم و آوردم عکس هاش رو تو کاتالوگ نگاه کردن گفتن به به و چه چه، وقتی در جعبه رو باز کردن یه دونه لامپ همراهش نبود. بعد که اعتراض کردن گفتن نه دیگه، لامپش رو جدا باید بخری! پس فکر نکن عکسش رو با فن انداختن 300 تا سفارش بدی حتما توش فن هم هست، نیست داداش، تو برو فحشت رو به گرین بده، گور بابای اقتصاد و نپیوستن به FATF و آینده 80 میلیون نفر، مهم اینه فحشمون رو بدیم، نه اینکه مشکل رو از ریشه حل کنیم، تا مجبور نباشیم واسه یه کیس 200 هزار تومنی، 6 میلیون پول بدیم.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

...

آرمین جان کمی با سعه صدر و مهربانی اگه جواب دوستمون و بدی بهتر نیست ؟ 

باور  کنید همه این چیزی که میبینید از آشفتگی و سردرگمی هست که مسببین این شرایط بغرنج دچارمون کردن 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

@EHSANRF

آقا احسان عزیز، این کاربر CyberPolice یکی از کاربران اخراجی قدیم انجمن لیون کامپیوتره، که دوباره ثبت نام کرده، نشون به نشون اینکه تاریخ ثبت نام ایشون اول آبان 1399 هست، اما نسبت به اتفاقات گذشته سالهای پیش اشراف کامل دارند، بنده رو میشناسند و صاف منو خطاب قرار دادند راجب اتفاقاتی که در سال گذشته رخ داده.

از اونجایی که اگر ایشون کاربر اخراجی بودند، حق ثبت نام مجدد نداشتند و اگر مولتی یوزر کاربر دیگری هستند هم بازهم محق اخراج.

تصمیم گیری با شما دوستان ناظر و مدیریت محترم انجمن @Hamed

والله منم از مدیدریت میخوام بیاد این کاربر ارمین رو یک تصمیم گیری در مورد این کامنتش کنه، یعنی چی یک مورد شما رو مورد خطاب قرار داد این طوری جبهه میگیری؟

کلا بگیم هر کی موافق شما نیست، یا شما رو نقل قول میکنه، بنش کن، کلا فروم رو ببندند ، کلا هیچ اظهار نظری نکن، 

اصلا ایشون کاربر اخراجی، کاربر خاطی، کاربر چند اکانته، در جایگاه اول در مورد هیچ کس قضاوت نکن این یک

دوما شاید ایشون رفتارش عوض شده باشه، شاید ایشون اصلا یکی دیگه باشه، شاید اصلا کاربر جدید باشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یه سوال ذهنمو مشغول کرده اینکه میشه از پاورهای ماینینگ به عنوان پاور کامپیوتر استفاده کرد با تغییر سوکت و کابل ؟ پاورهای با کیفیت ماینینگ وات بالا خیلی ارزونتر از پاورهای کامپیوتر هستن ، قطعات یدکی و تعمیرشون هم همه جا یافت میشه

داداش اینکه گفتی شبیه اینه که فرض کن بخوای برای شستن ظرف تو سینک ظرف شویی آشپزخونه، به جای استفاده از شیر آب بخوای از موتوری که سر زمین کشاورزی آب از چاه پمپاژ می کنه استفاده کنی. :D

من به نظرم چون استاندارد های پاور های PC کاملتره و QC دقیق تر و کنترل دقیقتری بر روی نوسان و دقت ولتاژ های خروجیشون دارند، بهتر از پاور های ماینینگ هستند که بیش از هر خصوصیت دیگری بر قدرت خروجیشون کار شده.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

داداش اینکه گفتی شبیه اینه که فرض کن بخوای برای شستن ظرف تو سینک ظرف شویی آشپزخونه، به جای استفاده از شیر آب بخوای از موتوری که سر زمین کشاورزی آب از چاه پمپاژ می کنه استفاده کنی. :D

من به نظرم چون استاندارد های پاور های PC کاملتره و QC دقیق تر و کنترل دقیقتری بر روی نوسان و دقت ولتاژ های خروجیشون دارند، بهتر از پاور های ماینینگ هستند که بیش از هر خصوصیت دیگری بر قدرت خروجیشون کار شده.

یه چند مشکل دیگه یکی از علت های ارزونتر بودن پاور های ماینینگ این که فقط ولتاژ برق 12 دارن و ولتاژ های 3.3 و 5 و ندارن و نمیشه به عنوان پاور کیس استفاده کرد 

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خواستی پاور 650w انتک که اینجا 4200 قیمتش شده را با 2500 تهیه کنم از چین. قیمت دیگه واقعا الکی هست اینجا اونها با دلار 21 تومن نیمایی وارد میکنم با دلار 60 و بعضی چیز ها را حتی با دلار 90 تومنی دارن میفروشن. قشنگ جنگ شده این وسط. 

در 8 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

نمیدونم شما کی هستین؟ چند سالته؟ از کجا یه دفعه منو منشن کردین؟

عزیز اون کیس ساما تمام اون فن های rgb. را خودش نصب داره. مورد بعدی خودم یه بار حضوری رفتم شرکت گرین. برای یه کارت گرافیک rx480 که ایراد داشت گفتن سالمه من گفتم خرابه من راهنمایی کردن به واحد فنی خودشون. بعد دیدم یه کیس روش پارچه کشیدن. گفتم این چه گفتناین کیس pars evo جدید ماست. خودمون تولید کردیم ولی هنوز داریم روی طراحیش کار میکنیم.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

نه فقط گرین مستر تک هم همینطوره 

اره کیس های مستر تک تو سایت های چینی دیدم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...