رفتن به مطلب

کیس گرین یا کیس ساما

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 26 دقیقه قبل، zen گفته است :

عزیز اون کیس ساما تمام اون فن های rgb. را خودش نصب داره. مورد بعدی خودم یه بار حضوری رفتم شرکت گرین. برای یه کارت گرافیک rx480 که ایراد داشت گفتن سالمه من گفتم خرابه من راهنمایی کردن به واحد فنی خودشون. بعد دیدم یه کیس روش پارچه کشیدن. گفتم این چه گفتناین کیس pars evo جدید ماست. خودمون تولید کردیم ولی هنوز داریم روی طراحیش کار میکنیم.

نه دیگه نداره، منم به همین خاطر اون پست رو دادم که دوستان تصور نکنند شرکت ساما توی علی بابا اون کیس رو با فنها ارائه می ده. حتی از یک خرده فروشی در یونان من پیگیر همین کیس شدم که بدون فن می فروخت. اگر فکر می کنید ساما اون کیس رو با فن هاش میده 32 دلار، می تونید تماس بگیرید با کارخونه و سفارش بدین.

اصولا ساما خودش بیشتر OEM هست نه عرضه کننده نهایی محصول، بنابراین نه اسمش و نه کیس هاش در میان کاربران معروف نیستند.

کیس پارس اسمش روشه دیگه ساخت ایرانه. :D ولی Z6 ساخت ایران نیست. حتی برخی کیس ها هم قطعه قطعه میاد و صرفا در ایران پرچ میشه.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

بعد جالبه همیشه شرکت گرین بهانه ی تحریم ها و نبود مواد اولیه رو میاره بخاطر گرونی 

لینک به دیدگاه

نمونه ای از کیس های شرکت چینی ساما در فروشگاه نیو ایگ امارات با قیمت درهمی واقعا مناسب.

Untitled51654654.thumb.png.5008fc87215cd63d24b128d1ba9d2533.png

https://www.newegg.com/global/ae-en/Computer-Cases/BrandSubCat/ID-151562-7

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

نعیم جان من قیمت درهم دستم نیست یه قیمت به ریال بزن ببین چقدر میشه

داداش درهم الان حدود 7600-7700 هستش.
مثلا اون 123 درهمی میشه: 947 تومان
151 درهمی : 1162
203 درهمی: 1563
226 درهمی: 1740
مثلا اون 203 درهمی خودش نوشته با سه تا فنی که از قبل نصب شده عرضه شده. در مقایسه با مثلا کیس های
3 میلیونی گرین که حدود دو برابرش قیمت دارن خیلی خوبه. ولی قیمت حدود 7 میلیون تومانی برای Z6 ARTEMIS منطقیه؟

لینک به دیدگاه

من دنبال اینم که بفهمم اسپیکر هایی که green  و  tsco عرضه می کنند مال کدام oem است و اتفاقی این تاپیک رو دیدم.( اگر کسی اطلاعاتی داشت به من بده)

وارد بحث نمی شم چون هیچکاره ام😅

اینو تو جستجو ها دیدم گفتم حالا شاید بدرد کسی خورد. کیس Z3 است:

https://green.ir/products/case/z3-crystal-red

و

https://www.newegg.com/p/N82E16811353128?Item=N82E16811353128

گرچه فکر کنم این برند هم مثل گرین احتمالا از OEM گرفته.

ویرایش شده توسط zed2
لینک به دیدگاه

هر چی میخرید بخرید، خواهشا از تسکو باتری هم نخرید😁

معلوم نیست میگرده جنساشو از کدام انباری تو چین میگیره، بعد میاره اینجا خودش بسته بندی میکنه.

تازگیا هم به سبک گرین و قیمت‌های به شدت بالا داره محصولاتش رو به ملت _________.

یعنی این تسکو اگه اوضاع اقتصادی به داغونی الان نبود بهترین جنسش رو دست فروشا میفروختن 3 تا هزار! 

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف کلمات ناشایست
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

متاسفانه ایشون همینه نه اینکه من یا شما قضاوتش کنیم که اینطوریه بلکه خودش با عملکردش اینطور به ما اثبات کرده :-))

دلیل اینکه این همه ایشون مورد خطاب قرار میدین چیه؟

بنظر میرسه قبلا هم به واسطه همین موارد اخراج شدین.

جناب آرمین یک کاربر با سابقه و مفید برای انجمن بوده و هست و من تا این لحظه هیچ گونه بی احترامی در کامنت های ایشون ندیدم ولی شما تقریبا یه سال هستش که قصد تخریب ایشون دارید! و بنظر میرسه با بی احترامی به ایشون هدفی رودنبال میکنید.

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

سلام

لینک ماد کردن کیس "GREEN : PARS EVO" ،دقیقه 1:40 نام برند اصلی مشخصه (TECWARE).

لینک ویدئو: https://www.youtube.com/watch?v=rKr36dIOxlI

لینک سایت: http://www.tecware.co

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 21 آبان 1399 در 09:59، cyberpolice گفته است :

این جواب ندادنای بعضیا خودش گویای خیلی چیزاست...یه سریام که رفتن اون فروم، مشخص شد قشنگ کی با کی رابطه داشته و چرا بعضی تایپکا قفل میشد.😅 برای ما که اثبات شدست البته.

شرکت تولید کننده فن و کولینگ هم مشخص بشه جالب میشه 

امیدوارم وضعیت ایران بهتر بشه شاهد همچین چیزایی نباشیم!

مشکلت چیه الان تو بگو تا حلش کنم؟

وسط یه تاپیک یه نفر رو منشن میکنی که اصلا حتی نظر هم نداده بعد میاد کامل و دقیق جوابت رو میده اما به جای جواب منطقی دادن باز شروع به فرافکنی میکنی
اون لحنی طلبکارانه ای که از کاربر آرمین داشتی اگه از کسانی که مسئول این آشفته بازارن داشتی الان اوضاعت این نبود

لینک به دیدگاه

این دو تصویر گویای همه چیز!!!!!

یعنی خریدار هست که همچین قیمت خنده داری گذاشتن؟؟؟ یعنی کسی حاضره به خاطر ۲۰۰ کمتر گرین رو بخره؟؟؟😶😶😶🤔

IMG_20201121_231127.thumb.jpg.9aeb03572e3eb2af5f2b95f992822fae.jpgIMG_20201121_231148.thumb.jpg.e6ca10f1a5b30032b75be7c6162fa97c.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...