رفتن به مطلب

لودینگ گیر شدن ویندوز 10

Just
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

امروز ویندوز رو ریستارت کردم بدون هیچ دلیلی دیگه نمیره تو ویندوز و همینجور رو لوگوی WELCOME گیر کرده 

آتوماتیک ریپر رو هم زدم درست نشد

کابل SSD هم جدا کردم دوباره زدم درست نشد

IMG_20201125_114755.thumb.jpg.aa9b37cd63f67f3728c50cc5dd791d57.jpg

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Just گفته است :

سلام 

امروز ویندوز رو ریستارت کردم بدون هیچ دلیلی دیگه نمیره تو ویندوز و همینجور رو لوگوی WELCOME گیر کرده 

آتوماتیک ریپر رو هم زدم درست نشد

کابل SSD هم جدا کردم دوباره زدم درست نشد

IMG_20201125_114755.thumb.jpg.aa9b37cd63f67f3728c50cc5dd791d57.jpg

برور توی حالت safe mode بعد قسمت استارت آپ رو چک کن نرم افزارهای غیرضروری رو disable کن

اگه آخرین بار نرم افزاری نصب کردی حذفش کن

ویرایش شده توسط sajad-tnt
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

برور توی حالت safe mode بعد قسمت استارت آپ رو چک کن نرم افزارهای غیرضروری رو disable کن

امتحان میکنم

در 3 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام یعنی هنگ میکنه؟یا فقط نمیره؟

سلام. فقط نمیره

در 3 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

میرم تو استارت اپ این رو میاره

شات دان زدم قبلا درست نشدIMG_20201125_125509.thumb.jpg.84eae80a9ba0c8091ab15602170aca2c.jpg

وقتی میرم تو سیف مود اصلا ویندوز نمیره داخل رو همون ولکام گیر میکنه

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Just گفته است :

امتحان میکنم

سلام. فقط نمیره

سلام اخیرا کرکی چیزی دانلود کردید؟انتی ویروس دارید؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام اخیرا کرکی چیزی دانلود کردید؟انتی ویروس دارید؟

اخیرا که نه 

انتیویروس هم ندارن

لینک به دیدگاه

سلام ممکنه ویروس جلوی وارد شدن شما به سیستم رو میگیره اگه مطمعنید از ویروس نیست راهکار های موجود در اینترنت رو امتحان کنید:https://anzalweb.ir/1399/06/24/حل-مشکل-گیر-کردن-ویندوز-صفحه-welcome/ ولی پیشنهاد میکنم اپدیت هارو حذف کنید چون من هروقت یه مشکلی پیش میاد اپدیت هارو حذف میکنم درست میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام ممکنه ویروس جلوی وارد شدن شما به سیستم رو میگیره اگه مطمعنید از ویروس نیست راهکار های موجود در اینترنت رو امتحان کنید:https://anzalweb.ir/1399/06/24/حل-مشکل-گیر-کردن-ویندوز-صفحه-welcome/ ولی پیشنهاد میکنم اپدیت هارو حذف کنید چون من هروقت یه مشکلی پیش میاد اپدیت هارو حذف میکنم درست میشه

مطمعن که نیستم ویروس نباشه

ولی حالا رفتم تو سیف مود همنیجوری تو ولکام گیر کرده بره داخل به دستور اون لینک که فرستادی گوش بدم

بعد از 20 دقیقه گیر کردن تو لودینگ حالا این اومده این برای چیه؟؟؟ IMG_20201125_135030.thumb.jpg.a16ca15c844011176e4beebd1fae368d.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Just گفته است :

بعد از 20 دقیقه گیر کردن تو لودینگ حالا این اومده این برای چیه؟؟؟ IMG_20201125_135030.thumb.jpg.a16ca15c844011176e4beebd1fae368d.jpg

اها فک کنم شما دچار مصیبت اپدیت ویندوز شدید برای منم موقع اپدیت ویندوز صفحه ولکام طولانی میشه بعد همینجوری چرت و پرت میاد و میگه pc رو خاموش نکنید صبر کنید ببینید درست میشه

اپدیت ویندوز هم غیرفعال کنید تا دچار مصیبت نشید:)خودم یه بار ویندوز رو اپدیت کردم یوزر و پسورد قبول نکرد بعد بدبخت شدم(مجبور شدم کلا همه چیو پاک کنم)

لینک به دیدگاه

اها فک کنم شما دچار مصیبت اپدیت ویندوز شدید برای منم موقع اپدیت ویندوز صفحه ولکام طولانی میشه بعد همینجوری چرت و پرت میاد و میگه pc رو خاموش نکنید صبر کنید ببینید درست میشه

اپدیت ویندوز هم غیرفعال کنید تا دچار مصیبت نشید:)خودم یه بار ویندوز رو اپدیت کردم یوزر و پسورد قبول نکرد بعد بدبخت شدم(مجبور شدم کلا همه چیو پاک کنم)

قبلا هم اینجوری شد یه مشت همین چرت پرت ها اومد بعد دوباره همینجوری هعی میومد آخرشم درست نشد خاموش کردم 

الان تو سیف زون هم نمیره آخه که اپدیت و خاموش کنم البته آپدیتم خاموش بوده چرا اپدیت داره میکنهIMG_20201125_120608.thumb.jpg.876ecb2f7888f1632a4a5308b77e4b8a.jpg

اینترنتم وصل نیست که بتونه آپدیت کنه

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Just گفته است :

اینترنتم وصل نیست که بتونه آپدیت کنه

سلام الان درست شد؟و درضمن اپدیت موقعی که اینترنت وصله دانلود میشه بعدا بدون اینترنت هم ابدیت میشه

در 45 دقیقه قبل، Just گفته است :

البته آپدیتم خاموش بوده چرا اپدیت داره میکنه

سلام سرویس اپدیت رو خاموش کنید تا هیچکاری نتونه بکنه

لینک به دیدگاه

سلام الان رفت داخل ولی اینجوری شده 

جللخاق حالا احتمال ویروسی بودن رفت بالاتر اپدیت هارو حذف کنید ببینید درست میشه

در ضمن اینترنت رو وصل نکنید تا بهتون بگم چطوری اپدیت رو کامل غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amirali. گفته است :

جللخاق حالا احتمال ویروسی بودن رفت بالاتر اپدیت هارو حذف کنید ببینید درست میشه

اصلا نمیشه کاری کرد حتی تو task بار هم نمیره 

لینک به دیدگاه

اینم روش جلوگیری از اپدیت:

1- روی منوی استارت کلیک کرده و پس از جستجوی عبارت services کلید اینتر را فشار دهید.

2- در پنجره سرویس‌ها می‌توانید گزینه Windows Update را پیدا کرده و روی آن دوبار کلیک کنید.

3- در بخش Startup type گزینه‌ Disable را انتخاب کرده و پس از کلیک روی Stop، گزینه‌ OK را برای اعمال تغییرات کلیک کنید.

الان ویندوز + ایکس رو بگیریدببینید لاقل منو باز میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirali. گفته است :

اینم روش جلوگیری از اپدیت:

1- روی منوی استارت کلیک کرده و پس از جستجوی عبارت services کلید اینتر را فشار دهید.

2- در پنجره سرویس‌ها می‌توانید گزینه Windows Update را پیدا کرده و روی آن دوبار کلیک کنید.

3- در بخش Startup type گزینه‌ Disable را انتخاب کرده و پس از کلیک روی Stop، گزینه‌ OK را برای اعمال تغییرات کلیک کنید.

الان ویندوز + ایکس رو بگیریدببینید لاقل منو باز میشه

اینکارو قبلا کرده بودم تو حالت سیف هم چک کردم ویندوز اپدیت دیزیبل بود 

ویندوز و ایکس هم میگیرم هیچی نمیاد

احساس میکنم اخرش باس ویندوز جدید نصب کنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Just گفته است :

اینکارو قبلا کرده بودم تو حالت سیف هم چک کردم ویندوز اپدیت دیزیبل بود 

ویندوز و ایکس هم میگیرم هیچی نمیاد

یبار ریستارت کنید

دوستان اگه روش ورود به استارت اپ ستینگ رو میدونید بگید که اگه درست نشد بشه رفرش کرد

در هم اکنون، Just گفته است :

احساس میکنم اخرش باس ویندوز جدید نصب کنم

میتونید همین ویندوز 10 رو نصب کنید بدن پاک شدن اطلاعات و برنامه ها اگه بلدید همین کارو بکنید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

میتونید همین ویندوز 10 رو نصب کنید بدن پاک شدن اطلاعات و برنامه ها اگه بلدید همین کارو بکنید

یسوال اگه ویروسی شده باشه ویندوز جدید نصب کنم درایو C فقط فرمت میخوام کنم که بقیه اطلاعاتم پاک نشه احتمال داه ویروسه رو داریو D مثلا باشه؟ 

لینک به دیدگاه

یسوال اگه ویروسی شده باشه ویندوز جدید نصب کنم درایو C فقط فرمت میخوام کنم که بقیه اطلاعاتم پاک نشه احتمال داه ویروسه رو داریو D مثلا باشه؟ 

سلام بله بستگی داره خودتون کجا دانلود یا کپی یا.... کرده باشید و درضمن ویروس بعد ورود به سیستم تا جایی که من اطلاع دارم درایو c رو بدبخت میکنه (هرجور شده درایو c رو الوده میکنه)چون درایو اصلی سیستم هست شما بعد اینکه مشکل حل شد یه انتی ویروس نصب کنید (اگه نسخه ویندوزتون 1800 به بالاست اواست رو نصب نکنید)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amirali. گفته است :

سلام بله بستگی داره خودتون کجا دانلود یا کپی یا.... کرده باشید و درضمن ویروس بعد ورود به سیستم تا جایی که من اطلاع دارم درایو c رو بدبخت میکنه (هرجور شده درایو c رو الوده میکنه)چون درایو اصلی سیستم هست شما بعد اینکه مشکل حل شد یه انتی ویروس نصب کنید (اگه نسخه ویندوزتون 1800 به بالاست اواست رو نصب نکنید)

اوکی.

از ویندوز 10 professional Home 2004 64bit

استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

اوکی.

از ویندوز 10 professional Home 2004 64bit

استفاده میکنم

پس همون اواست رو نصب کنید انتی ویروس خیلی خوبی هست در کنار رایگان بودنش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

پس همون اواست رو نصب کنید انتی ویروس خیلی خوبی هست در کنار رایگان بودنش

ممنونم ازت باشه حتما البته فکر نکنم این آنتی ویروسا تاثیری داشته باشه 

ویرایش شده توسط Just
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...