رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای مشکل گارانتی آواژنگ ((تعویض کارت گرافیک ))

Abolfazl.D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

چند هفته پیش گرافیک Gigabyte RX 580 من خراب شد

با تشکر از راهنمایی اقای EHSANRF از مشکل اطلاع پیدا کردم سریع از طریق نمایندگی برای گارانتی ارسال کردم 

بعد از صحبت با بخش پشتیبانی خراب بودن و غیر قابل تعمیر بودن گرافیک تایید کردن گفتن باید گرافیک تعویض بشه و اینکه فعلا موجودی ندارن باید این هفته صبر کنم تا موجودی جدید برسه این قضیه 3 تا 4 هفته ای ادامه داشت تا این که امروز تماس گرفتم گفتن دیگه اون مدل نداریم باید با یک گرافیک دست دوم تعویض کنیم که البته دست دوم هم موجود نداریم تنها گرافیک gtx 1660 اکبند موجوده که برای تعویض باید بیشتر از دو نیم سر بدی 

چون به نظرم خیلی مسخره میومد قیمت gtx 1660  با rx 580  تو فروشگاها الان تو یک قیمته اونوقت چرا من باید بیشتر از 2.5 سر بدم براش 

هر چی گفتم قبول نکردن گفتن اصلا وظیفه ما نیست تعویض کنیم فقط 6 ماه اول گارانتی تعویض میکنم 

الان شما به قیمت مدلهای مختلف نگاه کنید 

https://emalls.ir/مشخصات_Gigabyte-GeForce-GTX-1660-Super-OC-6G-Graphics-Card~id~3130238

https://emalls.ir/مشخصات_GigaByte-GeForce-GTX-1660-GAMING-OC-6G-Graphics-Card~id~2831430

https://emalls.ir/محصولات~Search~GTX 1660~o~pa

مدلی که پشتیبای برای تعویض پیشنهاد داد GIGABYTE GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G بود حالا هرچی هم میگم اکبندش 9.5 هست میگه نه فروشگاها اشتباه قیمت گذاشتن بالای 12.5 قیمتشه هر فروشگاهایی یه قیمتی میزاره

-------------------------------------

الان فقط یک درخواست دارم کسی هست تو گارانتی آواژنگ اشنا داشته باشه حداقل کمی هزینه تعویض برام کاهش بده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من پیشنهاد بدی ندادن

شما کارت خراب دادی

الان کارت نو و بهتر دارن بهت میدن

اون ۲.۵ هم از نظر من منطقی هست

حالا اگر تونستی چونه بزنی ۲ بدی که خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

به نظر من پیشنهاد بدی ندادن

شما کارت خراب دادی

الان کارت نو و بهتر دارن بهت میدن

اون ۲.۵ هم از نظر من منطقی هست

حالا اگر تونستی چونه بزنی ۲ بدی که خیلی خوبه

دوست عزیز بهتر چیه 

کسی از قصد نمیزنه وسیلشو خراب کنه بفرسته گارانتی تعویض کنن من گرافیکمو مایین هم نکردم که بگم بخاطر اون بوده متاسفانه خودش از همون ابتدا مشکل نرم افزاری داشته

نو گرافیک من 9 تومن هست دقیقا 2.5 سر دادن از چه نظر منطقیه 

من مدل دیگه نخواستم همون مدل میخواستم

جالبه بگم  مورد دیگه با گارانتی دیگه داشتم که وسیلم خراب شد فرستادم بدون هیچ هزینه اضافی تعویض کردن

لینک به دیدگاه

سلام

منم همین مشکل شمارو داشتم بعد از این که گفتن 436 هزار تومن باید سر بدی گفتم عیبی نداره فقط برای من ارسالش کنید چون کارت ندارم سیستمم خاموشه خلاصه 2 ماه منو هر سر میدوندن هر دفه هم که زنگ میزم جواب سر بالا میدادن خلاصه پاشدم رفتم جای همون کسی که اونجا مسئول بودش گفتم حالا میتونی جواب سر بالا بده تا بهت بفهمونم با کی طرفی بنده خدا هم یه هو اروم شدش زنگ زدش تهران پیگری کردش بعد 3 روز هم کارت اومدش نمایندگی نیشابور رفتم اونجا مبلغی رو که گفته بودن سر دادم کارت رو گرفتم

البته اینو هم بگم که زمانی من کارتم مشکل پیدا کردش مال برج 12 پارسال بودش شما هم پیگری باش اگه بتونی سر مبلغی که گفتن باهاشون به یه توافقی برسی بازم ارزشش رو داره

کارتی رو که برای من فرستادن gtx1660super بودش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام دوستان عزیز

چند هفته پیش گرافیک Gigabyte RX 580 من خراب شد

با تشکر از راهنمایی اقای EHSANRF از مشکل اطلاع پیدا کردم سریع از طریق نمایندگی برای گارانتی ارسال کردم 

بعد از صحبت با بخش پشتیبانی خراب بودن و غیر قابل تعمیر بودن گرافیک تایید کردن گفتن باید گرافیک تعویض بشه و اینکه فعلا موجودی ندارن باید این هفته صبر کنم تا موجودی جدید برسه این قضیه 3 تا 4 هفته ای ادامه داشت تا این که امروز تماس گرفتم گفتن دیگه اون مدل نداریم باید با یک گرافیک دست دوم تعویض کنیم که البته دست دوم هم موجود نداریم تنها گرافیک gtx 1660 اکبند موجوده که برای تعویض باید بیشتر از دو نیم سر بدی 

چون به نظرم خیلی مسخره میومد قیمت gtx 1660  با rx 580  تو فروشگاها الان تو یک قیمته اونوقت چرا من باید بیشتر از 2.5 سر بدم براش 

هر چی گفتم قبول نکردن گفتن اصلا وظیفه ما نیست تعویض کنیم فقط 6 ماه اول گارانتی تعویض میکنم 

الان شما به قیمت مدلهای مختلف نگاه کنید 

https://emalls.ir/مشخصات_Gigabyte-GeForce-GTX-1660-Super-OC-6G-Graphics-Card~id~3130238

https://emalls.ir/مشخصات_GigaByte-GeForce-GTX-1660-GAMING-OC-6G-Graphics-Card~id~2831430

https://emalls.ir/محصولات~Search~GTX 1660~o~pa

مدلی که پشتیبای برای تعویض پیشنهاد داد GIGABYTE GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G بود حالا هرچی هم میگم اکبندش 9.5 هست میگه نه فروشگاها اشتباه قیمت گذاشتن بالای 12.5 قیمتشه هر فروشگاهایی یه قیمتی میزاره

-------------------------------------

الان فقط یک درخواست دارم کسی هست تو گارانتی آواژنگ اشنا داشته باشه حداقل کمی هزینه تعویض برام کاهش بده 

سلام

مورد مشابه وجود داشته و مرجع قیمتشون دیجی کالا بود.

الان ۱۶۶۰ دارن ۹۶۸۰ میده و ۵۸۰ رو میدن ۹۳۰۰ اونم XFX

اگه میتونید حضوری برید صحبت کنید قانع بشن وگرنه راه دیگه شکایت از طریق اتحادیه هست.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، حامد 480 گفته است :

سلام

منم همین مشکل شمارو داشتم بعد از این که گفتن 436 هزار تومن باید سر بدی گفتم عیبی نداره فقط برای من ارسالش کنید چون کارت ندارم سیستمم خاموشه خلاصه 2 ماه منو هر سر میدوندن هر دفه هم که زنگ میزم جواب سر بالا میدادن خلاصه پاشدم رفتم جای همون کسی که اونجا مسئول بودش گفتم حالا میتونی جواب سر بالا بده تا بهت بفهمونم با کی طرفی بنده خدا هم یه هو اروم شدش زنگ زدش تهران پیگری کردش بعد 3 روز هم کارت اومدش نمایندگی نیشابور رفتم اونجا مبلغی رو که گفته بودن سر دادم کارت رو گرفتم

البته اینو هم بگم که زمانی من کارتم مشکل پیدا کردش مال برج 12 پارسال بودش شما هم پیگری باش اگه بتونی سر مبلغی که گفتن باهاشون به یه توافقی برسی بازم ارزشش رو داره

کارتی رو که برای من فرستادن gtx1660super بودش

سلام خوبی 

باز خدا رو شکر عوض کردن برات جالبه من که هر بار تماس میگرفتم میگفتن منتظر باش خودمون تماس میگیریم که یک بار هم نگرفتن برای شما تماس گرفتن؟ تا خودت پیگیر نباشی اصلا جوابگو نیستن

نمیدونم چرا زیاد با 1660 حال نمیکنم بیشتر 6 گیگ بودنش رو اعصابه 

یکم برام عجیبه چرا اصلا با کارت amd عوض نمیکنن 1650 و 1660 حتی gtx 970 هم بهم پیشنهاد دادن اما گفتم گرافیک amd گفتن هیچی نداریم 

در 2 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام

مورد مشابه وجود داشته و مرجع قیمتشون دیجی کالا بود.

الان ۱۶۶۰ دارن ۹۶۸۰ میده و ۵۸۰ رو میدن ۹۳۰۰ اونم XFX

اگه میتونید حضوری برید صحبت کنید قانع بشن وگرنه راه دیگه شکایت از طریق اتحادیه هست.

سلام خوبین ممنون برای راهنماییتون

متاسفانه حضوری که امکان نداره من مازندارنم تنها کاری که میتونم بکنم رفتن پیش نمایندگیشون هست که بعید میدونم کاری از دستشون ساخته باشه اما رفتن میرم ببینم نمایندگی چی میگه

مگه برای اینجور موارد هم میشه از اتحادیه شکایت کرد ؟

لینک به دیدگاه

پول نقد بگیر

بگو خودم تهیه میکنم

باهاشون چونه بزن پوله نقد بگیر همون 9 تومن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosin گفته است :

پول نقد بگیر

بگو خودم تهیه میکنم

باهاشون چونه بزن پوله نقد بگیر همون 9 تومن

سلام ممنون برای راهنمایی

بعید میدونم قبول کنن البته شنیدم باید فاکتور خرید هم بهشون بدم

نمیدونم از کجا تهیه کنم فاکتور 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام ممنون برای راهنمایی

بعید میدونم قبول کنن البته شنیدم باید فاکتور خرید هم بهشون بدم

نمیدونم از کجا تهیه کنم فاکتور 

برو فروشگاه شهرتون یه فاکتور فیک 9 تومنی درست کن

بگو من این کارت مثلا عید خریدم به این قیمت

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام خوبی 

باز خدا رو شکر عوض کردن برات جالبه من که هر بار تماس میگرفتم میگفتن منتظر باش خودمون تماس میگیریم که یک بار هم نگرفتن برای شما تماس گرفتن؟ تا خودت پیگیر نباشی اصلا جوابگو نیستن

نمیدونم چرا زیاد با 1660 حال نمیکنم بیشتر 6 گیگ بودنش رو اعصابه 

یکم برام عجیبه چرا اصلا با کارت amd عوض نمیکنن 1650 و 1660 حتی gtx 970 هم بهم پیشنهاد دادن اما گفتم گرافیک amd گفتن هیچی نداریم 

سلام خوبین ممنون برای راهنماییتون

متاسفانه حضوری که امکان نداره من مازندارنم تنها کاری که میتونم بکنم رفتن پیش نمایندگیشون هست که بعید میدونم کاری از دستشون ساخته باشه اما رفتن میرم ببینم نمایندگی چی میگه

سلام

منم اتفاقا تو همین فکر بودم چون فک کنم سری جدید انویدیا اومده  به بازار دارن سری قبل رو رد میکنن که رو دستشون باد نکنه

توصیه منم اینه که هر روز زنگ بزن پیگیر شو تا سریع به جواب برسی.

بازم شما یه حضوری برو تا نمایندگی بعدشم بگو که کارت گرافیک مدل قبلی تو بهت بدن ببین جوابشون چیه

اگه تویه اتحادیه هم اشنا داشته باشی 100%به نتیجه دلخواهت میرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

اما گفتم گرافیک amd گفتن هیچی نداریم 

به خاطر  ماین هر چی گرافیک 8 گیگ amd تو بازار بود جمع کردن

لینک به دیدگاه

عزیزان مهلت گادانتی رو که از مدت اصلی سازنده کمتر می‌ذارن هیچ، هزارتام داستان هر بار تو فروم می‌بینیم از نحوه کار کردنشون

اقتصاد آزاده به هر حال :))

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

قطعا از طریق اتحادیه قابل پیگیریه. و اتفاقا نفوذ کلام خوبی هم دارن برای این شرکت ها.

پول نقد هم گزینه خوبیه.

ویرایش شده توسط Blueman6
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...