رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

YwIdW6Ws

هنوز هم این ریزش سنگین تایید نشده و بیت داره حمایت میشه اگه حمایت قطع شه اونجا مقصدشه - لطفا کسی با این چارت وارد معامله نشه و یا تصمیمی برای سرمایش نگیره 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

• ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سخنگوی ناجا گفت: از ابتدای سال 99 تا آخر فروردین ماه سال جاری، نزدیک به 80 هزار دستگاه استخراج ارز دیجیتال و لوازم جانبی به ارزش بیش از 5000 میلیارد ریال توسط پلیس‌های تخصصی ناجا توقیف شده است.

https://www.farsnews.ir/news/14000301000375/توقیف-۸۰-هزار-دستگاه-استخراج-ارز-و-تشکیل-۲-هزار-پرونده-پلیس-

لینک به دیدگاه

یه کم دیگه بازار بریزه قیمت ها میشه شبیه عکس اول این تاپیک O.o

لینک به دیدگاه

در ۲۰ ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

بر چه اساس بیت کوین رو با دلار و بورس مقایسه کردید؟؟ اصلا این ها به هم ربطی ندارند.

برادر صحبت از دنیا و کار دنیاست 

بعد شما می گویی دلار چه ربطی به بیت کوین دارد؟!

خدایا خودت به داد ما برس

لینک به دیدگاه

با ریزش شدید قیمت اتریوم بزودی زیر 1000 دلار و احتمالا 500 دلار خواهد رسید.

من پیش بینی میکنم هفته اینده فروشنده کارت گرافیک زیاد بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان،‌من میخوام ارز BNB بخرم ؟ آیا ارزش داره ؟ من شنیدم تا اخر امسال حدود 800 دلاری میشه قیمتش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۰ دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام دوستان،‌من میخوام ارز BNB بخرم ؟ آیا ارزش داره ؟ من شنیدم تا اخر امسال حدود 800 دلاری میشه قیمتش

فعلا وضعیت بازار مشخص نیست بیت ممکنه تا 20 هزار هم پایین بیاد

لینک به دیدگاه

روند نزولیه تا 18000 هم میاد پایین بیت. بعدشم ایتر و بقیه.

یعنی میشه 3080 بخریم 20 تومن؟!🤑

دست به دعا!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

داداش هر موقع ایرانی هارو میبینم دارن پیش بینی میکنن از خنده پاره میشم

قیمت اتریوم ریخته پایین کارمزد شبکه تکون نخورده نشون میده که تراکنش های شبکه نسبت به موقعی که 4کا بود تا الان همون مقداره

درامد ماینر های نیومده پایین که هیچ بالاتر هم رفته

از نمونه پیش بینی های ایرانی ها

دوج یه دلار تا یه هفته دیگه

شیبا یه سنت

شیبا یه دلار

ارز دیجیتال نابود میشه و یه ... بود مثل بورس

شت کوین ها بازار رو میگیرن و باعث سقوط بیت کوین خواهند شد

بازم پیش بینی کنید از پارسال تا الان پیش بینی افت قیمت گرافیک رو میدید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir_amd گفته است :

داداش میشه تو کلاسای پیش بینیت شرکت کنیم ؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Slasher گفته است :

داداش میشه تو کلاسای پیش بینیت شرکت کنیم ؟ 

شما بهتره تو کلاس با نمکی  شرکت کنی

قیمت اتریوم که بوضوح داره ریزش میکنه و پیش بینی نیست.

این حرکت فروش کارت گرافیک هم چند بار تکرار شده.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir_amd گفته است :

شما بهتره تو کلاس با نمکی  شرکت کنی

قیمت اتریوم که بوضوح داره ریزش میکنه و پیش بینی نیست.

این حرکت فروش کارت گرافیک هم چند بار تکرار شده.

شما توی پیامت از کلمه " من پیشبینی میکنم" استفاده کردی پس مشخصه استادی هستی برا خودت :))))) به هر حال دست مارم بگیر 
image.thumb.png.e820521da799c30ca5bc792bddec551a.png

اینم میانگین درآمد ماینر ها به اتریوم که در  این ماه بیشترین حد خودش تو طول تاریخ رسید

شما هم پیش بینی ها, انتقادات و پیشنهاداتت رو  ببر تو تاپیک مربوطه که 2 تا کوچه بالاتره مرسی !
 منت سر ما میگذارید بزرگوار...

لینک به دیدگاه

واضح بخون پیام را

در مورد کارت گرافیک گفتم "من پیش بینی میکنم هفته اینده فروشنده کارت گرافیک زیاد بشه" و نه قیمت اتریوم

قیمت اتریوم مشخصه و پیش بینی نیاز نداره.

دوستانی که ماین میکنند درآمد دلاریشون توی چند روز اخیر نصف شده.

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

اگر قیمت های جهانی گرافیک بریزه، در ایران هم گرافیک ها شروع به کاهش قیمت می کنند. اگر دنیا قیمت عوض نشه تاثیری در قیمت ایران نخواهد داشت مگر اینکه ماینر های ایرانی شروع به فروش گرافیک کنند.

اونچه که من میبینم، ماینر های ایرانی پوست کلفت تر از این حرفها هستند مگر اینکه دو سه هفته قیمت ها حسابی کاهشی باشند که شروع به فروش دستگاه هاشون کنند.

لینک به دیدگاه

برای یه سری دوستانی که میخان گرافیک تهیه کنن

من که خودم کارم خرید فروش حقیقت و از اون موقعی که ارز دیجیتال کلا زیاد وایرال شد و پامپ شدن ارزایی مثل اتریوم( دی ماه 99) من قیمتا روز گرافیک تا به الان هر روز بررسی میکردم

امار ماین - در امد - کویین های دیگ جز اتریوم -کمبود چیپ گرافیک - سیاست شرکتا برای فروش -پخش -مذاکرات وین - قیمت دلار - قیمت ... و هر چیزی که فکرشو کنی

اینو میخام دوستانه بگم با تحلیلی که بنده کردم اصلا منتظر ارزونی گرافیک نباشین...اگر به قیمت دیدن بخرین تا سالیان سال گرافیک قیمتش سعودی خواهد بود

ویرایش شده توسط Ho3iN_
لینک به دیدگاه

@Divine @YUNKI @Ho3iN_

درود دوستان

فروم جای بی اخلاقی و درج کلمات ناشایست روزمره نیست، در هنگام ایجاد پست‌ها و تاپیک‌ها از کلمات ناشایست کوچه‌بازاری و ... استفاده نکنید.

پ.ن: مورد کاربر Divine در تاپیک دیگری مطرح شده بود که با توجه به موارد مشابه و بیشتر این تاپیک، در همینجا نام کاربری شون عنوان شد

لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، YUNKI گفته است :

درامد ماینر های نیومده پایین که هیچ بالاتر هم رفته

درامد ترکیده هر کارت 580 روز 2 دلار نمیده  😆😆
image.thumb.png.27e87e5b09ca30a750faa1422621ca4d.png

بوی ریزش شدید میاد نگا کن الان مثلا 580 که 31 مگ می زنه 2 دلار نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Divine گفته است :

درامد ترکیده هر کارت 580 روز 2 دلار نمیده  😆😆
image.thumb.png.27e87e5b09ca30a750faa1422621ca4d.png

بوی ریزش شدید میاد نگا کن الان مثلا 580 که 31 مگ می زنه 2 دلار نمیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون درامد در طول 24 ساعته

ولی اره تو همین چند ساعت درامد واقعا افت داشته از 92 رسیده به 58 در امدش به شکل اتریوم هم تقریبا نصف شده ولی هنوزم سود میده

لینک به دیدگاه

در ۳۴ دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

ولی اره تو همین چند ساعت درامد واقعا افت داشته از 92 رسیده به 58 در امدش به شکل اتریوم هم تقریبا نصف شده ولی هنوزم سود میده

کلا خیلی کم شده تقریبا میانگین بگیری همون حرف شما نصف شده البته از وقتی از 4 هزار ریزش کرد منظورمه به نظرم 1ماه این وضعیت بمونه رنج و درد گیمر تمومه میشه قیمت قطعات میریزه 

لینک به دیدگاه

در ۷ دقیقه قبل، Divine گفته است :

کلا خیلی کم شده تقریبا میانگین بگیری همون حرف شما نصف شده البته از وقتی از 4 هزار ریزش کرد منظورمه به نظرم 1ماه این وضعیت بمونه رنج و درد گیمر تمومه میشه قیمت قطعات میریزه 

شاید ماینر های کوچیک که درک درستی از اینده رمز ارز ها ندارن وگرنه با توجه به اینکه کمبود چیپست شاید تا یه سال دو سال هم گریبان گیر کمپانی های سازنده باشه فروش گرافیک یا ماینر کار احمقانه ایه این وضعیت سقوط رمز ارز ها قرار نیست همیشگی باشه اولین بار نیست که بازار ریزش بزرگ داره و هنوز هم خبر بزرگی نرسیده که بخوایم فکر کنیم کل مارکت قراره به مشکل جدی بخوره شما هم بخوای باور کنی یا نکنی یه روز به جای استفاده از isp های معمولی از اینترنت بلاکچین استفاده میکنی و هر چیزی که ببینی غیرمتمرکز شده از یه طرف به خاطر اینکه خیلی ها باور دارن اثبات سهام به صرفه سریع و ارزون هست ولی ممکنه یه سیستم رو پدید بیاره که از نظام سرمایه داری حمایت کنه از یه طرف خیلی از رمز ارز ها مثل beam  و یا مونرو به دلیل حفظ غیرمتمرکز بودن شبکه و برای اینکه ماینر ها و غول های ماینینگ هشریت رو متمرکز نکن از cpu و gpu استفاده میکنن این وضع تا مدت زیادی موندگار هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دکتر حامد پاک طینت دبیرکل مجمع فعالان اقتصادی ایران:

🔺‏علت قطعی برق، کاهش بارش باران است؟!

🔺فقط ۱۱ درصد از برق ایران از بخش برق آبی تامین می شود 

🔺علت قطعی برق، تولید بیت کوین است ؟!

🔺۱ درصد از برق ایران صرف تولید بیت کوین می شود 

🟠 با مردم صادق باشید و علت توقف سرمایه گذاری در صنعت برق را بگویید

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بریم نماز شکر بخونیم هنوز  قحطی نیومده (در کشوری با این همه منابع طبیعی و گردشگری و این همه نخبه باید وضع ما در این حد باشه که بیان اینهمه قوانین سخت گیرانه واسه ماین رمز ارز بزارن ازونطرف میبینیم 6 درصد کل هشریت در ایران هست و بدتر اینکه بیشتر این هش رو سودشو خود بالا دستی ها چینی ها و هندی ها میبرن نه ملت وضعیتی شده که ملت شدن جنس درجه سه چهار

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱ در ۱۳:۱۷، Slasher گفته است :

YwIdW6Ws

هنوز هم این ریزش سنگین تایید نشده و بیت داره حمایت میشه اگه حمایت قطع شه اونجا مقصدشه - لطفا کسی با این چارت وارد معامله نشه و یا تصمیمی برای سرمایش نگیره 

طبق چارت بیت خودشو نگه داشت و با  فیک دامپی که دیشب داشت خیلی هارو   از بازار خارج کرد....

FIa67Ecx

اگه امشب بتونه بالای 37 خودشو نگه داره میشه گفت که دیگه ریزش تموم شده نهنگا خیلی شک و مجلسی بیت کوین های بازار رو با تخفیف 50 درصدی جمع کردن و شاد و خوشحال میرن که دوباره روی 70هزار خالی کنن 

ببینیم امشب چه میکنه این بیت کویین :))) 

به شخصه برای اولین بار هست که تمام تتر هارو کوین کردم و به شدت امیدوارم

لینک به دیدگاه

lionchoinsefes2425.thumb.jpg.a792235076638c88c387f7175dccaa7a.jpg

همین الانش کلی ریگ ماین و کارت گرافیک دامپ شده داخل اینترنت. 🤑

و این چنین بول مارکت در 2021 تمام شد. 🤗

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...