رفتن به مطلب

فروش مانیتور رفرش بالا، کیس گیمینگ و ماوس ریزر

Recommended Posts

در در 12 دی 1399 در 16:18، ParsaEs گفته است :

ممنونم

فکر نکنم با این تجربه دیگه بخوام چیزی بیارم...

حالا امتیاز که زیاد تاثیری نداره چون من زیاد اصلا اهل خرید و فروش نبودم توی فروم

توی ایسام آگهی کردم بقیه جاها هم کم کم میذارم

و بله تجربه جالبی نشده تا الان با این که باید می شد چون قوطی حلبی های گرین با قیمتی گزاف تو همین فروم فروش میره ولی کوگر رو هیچکس برنمیداره یا مانیتور های بعضا 75 هرتز دارن به این قیمت 165 فروخته میشن و غیره و غیره

تهران هستم و مغازه داری ندیدم بخواد همکاری کنه و همش میخوان بزخری کنن و خودشون گرون بفروشن

اگه مغازه و سایت و پیج یا کسی توی انجمن معرفی کنید ممنون میشم...

برای فروش توی دیوار هم تجربه داشتم و دیگه اصلا و ابدا فکر فروش تو دیوار به سرم بزنه

و به نظر لوازم جانبی عین کولر و فن و خمیر بیارم بهتره تا اینطور چیزا...

آپ

سلام

وقت بخیر

پیشنهاد میکنم برای خوانایی بهتر پست اولتون، فاصله گذاری ها بین هر محصول در نگارش، مشخصات دقیق اونها در جدول و عکس های بهتر از سطح اینترنت (چون آک رو نمیتونید باز کنید) رو رعایت کنید.

قطعا تو فروش شما تو همین انجمن و جای دیگه بسیار تاثیر گذاره.

لینک به دیدگاه

با سلام

میخواستم کیس رو ازتون بردارم ولی بررسی کردم دیدم یه مقدار کوچیکه و جوابگوی کار من نیست !

اگر براتون مقدوره از همین برند ، مدل Full Tower بیارید

مثلأ مدل زیر رو اگر بیارید چند درمیاد ؟؟؟

https://cougargaming.com/products/cases/panzerevo_rgb/

لینک به دیدگاه

به عنوان آپ حساب کنید 

داداش جنسات و قیمتت منصفانه هست 

اگه قبل گرونی دلار و .... 

همینارو میاوردین رو هوا میزدن الان متاسفانه اینجور چیزا شبیه کالا لوکس شده و اولویت مردم چیزای دیگه شده والله مانیتور ۴ کی ایسوس کم کار و تمیز با دو سال گارانتی تو همین فروم فروختم ۱،۷۰۰  سال ۹۶ یا ۹۷ اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش نگاه کردم  شده ۲۷ میلیون، کیس کامل i7 6700k با مادربرد z170  دادم  ۲،۴۰۰ آدم اینارو کجای دلش بذاره ، همین دو سال پیش با یه حقوق میشد گوشی پرچمدار خرید یا با هر حقوق یه مادر برد خوب و سی پی یو i7 میخریدی تازه ته جیبت یه پولی میموند 

عذر میخام از استارتر عزیز 

خوب بفروشی انشاالله کار و کاسبیت رونق پیدا کنه 🙏

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، saeedx گفته است :

با سلام

میخواستم کیس رو ازتون بردارم ولی بررسی کردم دیدم یه مقدار کوچیکه و جوابگوی کار من نیست !

اگر براتون مقدوره از همین برند ، مدل Full Tower بیارید

مثلأ مدل زیر رو اگر بیارید چند درمیاد ؟؟؟

https://cougargaming.com/products/cases/panzerevo_rgb/

سلام خدمت شما 

نمیدونم چه قطعاتی دارید میگید سایزش مناسب نیست برای کار شما ولی من این دفعه که وارد کردم چون تخفیف خورده بود یه دونه عین این رو برای خودم خریدم که تصاویرش رو میتونید ببینید من که مشکلی نداشتم و بعدا که قصد تعویض ایرکولر با واتر کولر خواهم داشت هم مشکلی در این باره نیست ولی باز شما اگر فول نیاز دارید میتونم براتون تهیه کنم

این لینکی که فرستادید الان حدودا 900 درهم توی دبی قیمتشه که با حمل و مالیات دبی قیمتش زیاد جالب نمیشه و حدودا 9 میلیون 10 میلیون تموم میشه براتون اگر مایلید در پیام خصوصی بررسی کنیم این مورد رو

در 20 ساعت قبل، raajer گفته است :

به عنوان آپ حساب کنید 

داداش جنسات و قیمتت منصفانه هست 

اگه قبل گرونی دلار و .... 

همینارو میاوردین رو هوا میزدن الان متاسفانه اینجور چیزا شبیه کالا لوکس شده و اولویت مردم چیزای دیگه شده والله مانیتور ۴ کی ایسوس کم کار و تمیز با دو سال گارانتی تو همین فروم فروختم ۱،۷۰۰  سال ۹۶ یا ۹۷ اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش نگاه کردم  شده ۲۷ میلیون، کیس کامل i7 6700k با مادربرد z170  دادم  ۲،۴۰۰ آدم اینارو کجای دلش بذاره ، همین دو سال پیش با یه حقوق میشد گوشی پرچمدار خرید یا با هر حقوق یه مادر برد خوب و سی پی یو i7 میخریدی تازه ته جیبت یه پولی میموند 

عذر میخام از استارتر عزیز 

خوب بفروشی انشاالله کار و کاسبیت رونق پیدا کنه 🙏

بله خودم هم قصد سود نداشتم سر این قطعات صرف اینکه جنس خوب با قیمت تقریبا واقعی برسه به دست مشتری ولی خب متاسفانه بعضی ها بازهم میخوان سوءاستفاده بکنن و قیمت پایین بگن

مانیتور ایسر برای من 7 میلیون آب خورده حدودا بعد 5 میلیون پیشنهاد میدادن که خب با منطق اصلا جور در نمیاد...

یا یه ایرکولر تمیز و نسبتا قدیمی کولر مستر داشتم 8 لوله که الان نمونه اش داره 3500 فروخته میشه رو گذاشتم گفتند 500 بیشتر نمیرزه (نوتوس 100 2300 شده الان) که آخر هم فروش نرفت و تاپیکش هم همین امروز بسته شد و بازهم من که قصدم بیشتر کمک بود ضرر کردم

نه عذرخواهی چیه راحت باشید 

خواهش میکنم

به عنوان آپ درنظر بگیرید 

photo_2020-12-31_17-10-13.jpg

photo_2020-12-31_17-10-19.jpg

لینک به دیدگاه

دوست کاهش/کشف قیمت:

مانیتور ایسر به 8300 کاهش یافت

کیس کوگر به 3200 کاهش یافت

مانیتور ال جی یه ضربه خوردگی کوچیک داره با قیمت 14500 به فروش میرسد

موس ریزر به 1100 کاهش یافت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

تاپیک بسته شود

بلخره فروش رفت ایشاالله؟؟؟؟  😓

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

بلخره فروش رفت ایشاالله؟؟؟؟  😓

نه والا فروش نرفتن میخوام این تاپیک رو ببندم مزایده بزنم هرکدومشون رو جدا جدا

قیمت کف کفش هستش باز میان در خواست تخفیف میکنن

یکی گفت ایسر 670 درهمه 500 هم سود 5100 میخرم

نمیدونه با حمل و مالیات دبی برام 7200 تموم شده

لینک به دیدگاه

@EHSANRF

سلام 

میشه لطف کنید تاپیک رو ببندید میخوام قطعات رو به صورت جدا جدا به مزایده بذارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...