رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام کدام cpu قوی تر هستش

AMD Phenom II X6 1100T

i5-2500k

آیا برای سری اینتل 1155 مادربرد onbord آماده است

ویرایش شده توسط fearness
لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام و تشکر مجدد به دوست عزیز Hamid Reza

اولا دوستم چوبکاری نیست وبی مزد ومنت جواب پاسخ دادن و وقت گذاشتن جای قدردانی دارد

بعد چیپ 890 بالاتر از 880 هست اما زمانی که من تو قسمت فهرست موضوعی سایت ایسوس روی +am3 کلیک می کنم چند مدل مین معرفی می کنه که بالاترینش اونی بود که گفتم

دوباره چند سوال که می تونید اگه ا ز دستم کلافه شدید جواب ندهید

یکی که چرا زمانی که مین من رم تا 2000 پشتیبانی می کنه من باید 1600 ببندم

در مورد مانیتور led lg بهتر از مدل شما نیست

وکارت گرافیک his بهتر مدل شما نیست

در ضمن مکانی که بتوانم با قیمت مناسب خریداری کنم اگر امکان داره معرفی کنید

باز متشکر و باز هم... Peace%20Sign.gifPeace%20Sign.gifPeace%20Sign.gif

لینک به دیدگاه

AMD Phenom II X6 1100T

i5-2500k

سلام . این دو CPU خیلی نزدیک به هم هستند . تو بعضی کارها AMD سرتره و تو بعضی دیگه INTEL .البته اینتل تو موارد بیشتری جلوتره تا AMD . تکنولوژی اینتل جدیدتره و مصرف کمتری داره . در عوض حرارت ایجاد شده توسط AMD کمتره . من خودم در کل اینتل رو ترجیح میدم .

مادربورد ASUS P8H67-M PRO الان تو سایت لیون قیمت خورده و موجوده .

لینک به دیدگاه

بعد چیپ 890 بالاتر از 880 هست اما زمانی که من تو قسمت فهرست موضوعی سایت ایسوس روی +am3 کلیک می کنم چند مدل مین معرفی می کنه که بالاترینش اونی بود که گفتم

یکی که چرا زمانی که مین من رم تا 2000 پشتیبانی می کنه من باید 1600 ببندم

در مورد مانیتور led lg بهتر از مدل شما نیست

وکارت گرافیک his بهتر مدل شما نیست

در ضمن مکانی که بتوانم با قیمت مناسب خریداری کنم اگر امکان داره معرفی کنید

سلام و تشكر،

1- علت معرفي بعنوان AM3+ اين مادربردها صرفا اين هست كه آپديت بايوس براي ساپورت پردازنده هاي 32 نانومتري AMD آماده شده. پس موضوع فقط نسخه بايوس هست. مثلا در خصوص مدل M5A78L اگه در لينك مشخصات دقت كنين نوشه از نسخه بايوس 0401 به بعد اين ساپورت وجود داره. پس مطمئن باشيد نسخه آپديت واسه ساير مدلهاي ديگر (هم رده يا بالاتر از چيپ اين مدل و حتي احتمالا پايين تر از اين مدل) هم خواهد آمد. فقط مسئله زمان هست كه قريب به يقين بيش از دو سه ماه آينده نخواهد بود.

2- با توجه به تجربه اي كه بنده داشتم براي پردازنده هاي AMD فركانس از يه حد بالاتر چندان راندمان كل را بالاتر نمي برد (من خودم يه Geil 1333 CL7 داشتم كه به 1600 CL8 اوركلاك كردم و تفاوت آنچناني نديدم.). خيلي ها هم معتقدند باس 1333 واسه نسل AM3 مناسبترين باس هست (اصطلاحا اپتيمم). من با توجه به اينكه قيمت 1600 زياد بالاتر از 1333 نيست اين رم رو توصيه كردم. چون جهش قيمتي بين 1600 و 2000 نسبتا بالاست به نظرم به اين همه هزينه نمي ارزه. با تجربه اي كه از كيفيت و قيمت رمهاي Geil ValueLine سراغ دارم شما حتي ميتوني يه جفت GeiL 2GB 1333 CL7 بگيري (4G Dual) و به راحتي به 1600 برسوني. دوتاش رو بنده بعد از عيد 80 تومان خريدم. اگه خواستين بخرين دقت كنين CL7 باشه.

3- من تجربه اي در خصوص LG ندارم. از دوستان ديگه نظر بگيرين. ولي به شخصه كيفيت Samsung 23500 رو ديدم و واقعا تاييدش مي كنم. در ضمن توصيه مي كنم زياد وارد بازي LCD و LED هم نشين. چون بنده به شخصه تفاوت محسوسي تو اين رده قيمتي نديدم.

4- برند SAPPHIRE جزو تامين كنندگان معتبر و اصلي گرافيك هاي AMD هست و نسبت كيفيت به قيمت مناسبي داره. ولي در كل زياد قاطي برندها نشين. بيشتر به مشخصات فني تكيه كنين. اول دو يا چندتا مدلي رو كه مي خواين با يه قيمت مشخص بخرين تو چند برند مشخص كنين (وصد البته موجود بودنشون تو بازار). بعد برين بررسي كنين كه مثلا پهناي باند رم يا فركانس GPU يا قدرت خنك سازي كدوم بيشتره و همون رو بگيرين. من با مقايسه اين جور چيزها SAPPHIRE رو پيشنهاد دادم.

5- اگه تهران هستين ميتونين مركز كامپيوتر ايران يا بازار رضا برين. اگه تهران نيستين يا تاحالا از بازارهاي تهران خريد نكردين (با توجه به وضعيت متشنجي كه فعلا تو بازار سراغ دارم) توصيه مي كنم از آقاي حسيني بخرين.

موفق و مويد باشين

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD Phenom II X6 1100T

i5-2500k

با درود:

دوست عزیز ، برای مقایسه این دو CPU می توانید از لینک زیر ( کلاب CPU Intel ) پست شمارۀ 71-72-73-74

استفاده نمایید.

مقایسۀ 2500K & 1100T

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

چرا مدل EVGA 570 Superclocked از نظر قیمت 20 $ از مدل EVGA 570 HD Superclocked گرانتر است ؟ این به خاطر Mini HDMI To HDMI Adaptor هست یا چیز دیگری است ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و عرض ادب

چرا مدل EVGA 570 Superclocked از نظر قیمت 20 $ از مدل EVGA 570 HD Superclocked گرانتر است ؟ این به خاطر Mini HDMI To HDMI Adaptor هست یا چیز دیگری است ؟

ممنون

با درود:

دوست عزیز 2 دلیل دارد.

مدل HD دارای پورت Display Port می باشد و مدل غیر HD ندارد.

بین این دو مدل ، تفاوت در بخش خنک کننده ( فن ) وجود دارد.

d4w2bx0xe9xg4l5iars.jpg

9fxw1fl40poe6tkkejd8.jpg

vxodb3pfc1bz62o8dpb.jpg

4adts2d8d6kmgcekc7.jpg

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

با درود:

دوست عزیز 2 دلیل دارد.

مدل HD دارای پورت Display Port می باشد و مدل غیر HD ندارد.

بین این دو مدل ، تفاوت در بخش خنک کننده ( فن ) وجود دارد.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

با عرض معذرت ولی انگار اشتباهی شده . بنده نوشته ام مدل HD آرزانتر از غیر HD هست با توجه به گفته شما

وجود displayport که مزیت حساب می شود .

در مورد فن که به نظر بنده هم فن مدل غیر HD بازده بالاتری نسبت به فن مدل HD دارد ؟ درست است ؟

http://www.evga.com/products/prodlist.asp

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض معذرت ولی انگار اشتباهی شده . بنده نوشته ام مدل HD آرزانتر از غیر HD هست با توجه به گفته شما

وجود displayport که مزیت حساب می شود .

در مورد فن که به نظر بنده هم فن مدل غیر HD بازده بالاتری نسبت به فن مدل HD دارد ؟ درست است ؟

http://www.evga.com/...ts/prodlist.asp

با درود:

بله دوست عزیز Display Port مزیت محسوب می شود.

اما گرانی غیر HD برای نوع خنک کنندۀ آن است ( فن ).

نوع خنک کنندۀ غیر HD بهتر است.

مدل غیر HD ( لینک زیر )

مدل غیر HD

مدل HD ( لینک زیر )

مدل HD

البته مدل غیر HD ؛ یک عدد تبدیل هم دارد ، اما نوع خنک کننده بیشتر روی قیمت تاثیر دارد.

اندازۀ این دو کارت نیز تفاوت دارد. ( عکس زیر )

mpojk4z8v3at296jiba3.jpg

با تشکر...

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

سلام و تشكر،

1- علت معرفي بعنوان AM3+ اين مادربردها صرفا اين هست كه آپديت بايوس براي ساپورت پردازنده هاي 32 نانومتري AMD آماده شده. پس موضوع فقط نسخه بايوس هست. مثلا در خصوص مدل M5A78L اگه در لينك مشخصات دقت كنين نوشه از نسخه بايوس 0401 به بعد اين ساپورت وجود داره. پس مطمئن باشيد نسخه آپديت واسه ساير مدلهاي ديگر (هم رده يا بالاتر از چيپ اين مدل و حتي احتمالا پايين تر از اين مدل) هم خواهد آمد. فقط مسئله زمان هست كه قريب به يقين بيش از دو سه ماه آينده نخواهد بود.

2- با توجه به تجربه اي كه بنده داشتم براي پردازنده هاي AMD فركانس از يه حد بالاتر چندان راندمان كل را بالاتر نمي برد (من خودم يه Geil 1333 CL7 داشتم كه به 1600 CL8 اوركلاك كردم و تفاوت آنچناني نديدم.). خيلي ها هم معتقدند باس 1333 واسه نسل AM3 مناسبترين باس هست (اصطلاحا اپتيمم). من با توجه به اينكه قيمت 1600 زياد بالاتر از 1333 نيست اين رم رو توصيه كردم. چون جهش قيمتي بين 1600 و 2000 نسبتا بالاست به نظرم به اين همه هزينه نمي ارزه. با تجربه اي كه از كيفيت و قيمت رمهاي Geil ValueLine سراغ دارم شما حتي ميتوني يه جفت GeiL 2GB 1333 CL7 بگيري (4G Dual) و به راحتي به 1600 برسوني. دوتاش رو بنده بعد از عيد 80 تومان خريدم. اگه خواستين بخرين دقت كنين CL7 باشه.

3- من تجربه اي در خصوص LG ندارم. از دوستان ديگه نظر بگيرين. ولي به شخصه كيفيت Samsung 23500 رو ديدم و واقعا تاييدش مي كنم. در ضمن توصيه مي كنم زياد وارد بازي LCD و LED هم نشين. چون بنده به شخصه تفاوت محسوسي تو اين رده قيمتي نديدم.

4- برند SAPPHIRE جزو تامين كنندگان معتبر و اصلي گرافيك هاي AMD هست و نسبت كيفيت به قيمت مناسبي داره. ولي در كل زياد قاطي برندها نشين. بيشتر به مشخصات فني تكيه كنين. اول دو يا چندتا مدلي رو كه مي خواين با يه قيمت مشخص بخرين تو چند برند مشخص كنين (وصد البته موجود بودنشون تو بازار). بعد برين بررسي كنين كه مثلا پهناي باند رم يا فركانس GPU يا قدرت خنك سازي كدوم بيشتره و همون رو بگيرين. من با مقايسه اين جور چيزها SAPPHIRE رو پيشنهاد دادم.

5- اگه تهران هستين ميتونين مركز كامپيوتر ايران يا بازار رضا برين. اگه تهران نيستين يا تاحالا از بازارهاي تهران خريد نكردين (با توجه به وضعيت متشنجي كه فعلا تو بازار سراغ دارم) توصيه مي كنم از آقاي حسيني بخرين.

موفق و مويد باشين

با سلام و سپاس فراوان

شما تا به حال خیلی به من لطف کردید در مورد خرید قطعات من اهل شهرستانم و قصد داشتم به تهران برای خرید سفر کنم چون همیشه فکر می کردم تو بازار می تونم بهتر خرید کنم همچنین حق انتخابم بیشتر از خرید اینترنتی است البته من همانطور که گفتم تازه عضو این سایت شدم و با آقای حسینی و سایتشون آشنایی ندارم که مسلما به این دلیل اعتمادم هم به خرید اینترنتی کم است در ضمن تو بازار بعضی قطعاتی که شما کفتید اگر پیدا کنید بهتره را شاید پیدا کنم اما باز نظر شما برام مهمه می تونید نظرتون را اگر جای من بودید بگید!؟

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام و سپاس فراوان

شما تا به حال خیلی به من لطف کردید در مورد خرید قطعات من اهل شهرستانم و قصد داشتم به تهران برای خرید سفر کنم چون همیشه فکر می کردم تو بازار می تونم بهتر خرید کنم همچنین حق انتخابم بیشتر از خرید اینترنتی است البته من همانطور که گفتم تازه عضو این سایت شدم و با آقای حسینی و سایتشون آشنایی ندارم که مسلما به این دلیل اعتمادم هم به خرید اینترنتی کم است در ضمن تو بازار بعضی قطعاتی که شما کفتید اگر پیدا کنید بهتره را شاید پیدا کنم اما باز نظر شما برام مهمه می تونید نظرتون را اگر جای من بودید بگید!؟

ممنون

خواهش مي كنم.. بنده كاري نكردم

عرضم به خدمتتون من زياد نمي تونم اصرار كنم چجوري خريد كنين. فقط در حد پيشنهاده... فقط چند تا توصيه:

1- در هر صورتي خواستين خريد كنين حتما مدل دقيق قطعات و مشخصات دقيق رو داشته باشين و به فروشنده اعلام كنين. اين موضوع بخصوص در مورد هارد و كارت گرافيك و رم بيشتر موضوعيت داره. (بعنوان نمونه هارهاي سامسونگ F3 مدلهاي زيادي داره و چيزي كه شما بايد بخرين HD502HJ يا HD103SJ هست. البته در خصوص يك ترابايتي خيالتون رو راحت كنم كه پيدا نمي شه.. چون من ديروز بازار بودم و پيدا نكردم..)

2- اگه از بازار مي خواين خريد كنين گارانتي ها براي برخي محصولات متنوع هست. اين موضوع رو مد نظر قرار بدين و گارانتي معتبرتر رو انتخاب كنين.

3- بنده از نزديك يكبار با آقاي حسيني ملاقات داشتم. از نظر اعتماد خيالتون راحت باشه. شما مي تونين قبل از خريد، تلفني همه چيز رو هماهنگ كنين. اگر جنسي قابل تهيه از بازار باشد مطمئنا ايشون هم مي تونن براتون تهيه كنن.

در نهايت تصميم گيري نهايي رو به خودتون واگذار مي كنم. موفق و مويد باشين

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

آقا Hamid Reza گل سلام

یه چیز را فراموش کردم آن هم کارت TV است در این زمینه هم اگه ممکنه راهنماییم بکنید

یک سوال دیگه شما که تو بازار تهران رفت آمد دارید تفاوت قیمت با خرید اینترنتی و همچنین نوع گارانتی های ارائه شده در این سایت را چه طور می بینید

ممنون

لینک به دیدگاه

آقا Hamid Reza گل سلام

یه چیز را فراموش کردم آن هم کارت TV است در این زمینه هم اگه ممکنه راهنماییم بکنید

یک سوال دیگه شما که تو بازار تهران رفت آمد دارید تفاوت قیمت با خرید اینترنتی و همچنین نوع گارانتی های ارائه شده در این سایت را چه طور می بینید

ممنون

سلام،

انتخاب کارت TV سلیقه ایه.. اگه شهر شما تحت پوشش شبکه دیجیتال هست به نظرم یه DVB-T USB XVision مادایران با قیمت حدودی 30 تومان بگیر که پس فردا اگه نوت بوک خریدی بتونی رو اون هم استفاده کنی. اگر هم تحت پوشش تلویزیون دیجیتال نیست یا می خوای کپچ هم کنی میتونی یه اینترنال اسنازیو بگیری (Link) ، البته کیفیت کپچر این کارتها چندان تعریفی نداره و بیشتر به درد همون تلویزیون می خورن.

قیمت گذاری هر سایتی فرق می کنه.. ولی به نظرم قیمتای لیون نسبت به سایتهای دیگه منطقی تره و معمولا قیمت بازار تهران هست یا اختلاف بسیار کمی با بازار داره (البته بعضا در خصوص برخی کالاهایی که کمیاب میشه یا اصطلاحا بازار سیاه می شه قیمتاش از بازار هم پایین تره). برای نمونه می تونین قیمتای rayansaba.com یا rayaneh.com رو هم بررسی کنین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا Hamid Reza گل سلام

ممنون

حتما Avermedia بگیر چون نسبت به سایر برندها چندین مزیت داره :

1- کیفیت بسیار بالای ساخت (ساخت تایوان)

2- قابلیت تبدیل تصاویر 2 بعدی به 3بعدی در برخی مدل ها

http://www.avermedia.com/avertv/Upload/3D/main.html

3- کانال یابی بسیار سریع

4- قیمت بسیار مناسب

لینک به دیدگاه

با درود:

دوست عزیز ، برای مقایسه این دو CPU می توانید از لینک زیر ( کلاب CPU Intel ) پست شمارۀ 71-72-73-74

استفاده نمایید.

مقایسۀ 2500K & 1100T

با تشکر...

سلام خیلی جالب بود تست ها و اورکلاک ها ......

چرا اینتل چنین cpu ساخته من همه تست ها رو نگاه کردم 2600k خیلی جلو هستش نسبت به 990x قیمتش هم ۱.۳ 990x هستش دلیلش چی هستش ؟

ویرایش شده توسط fearness
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

[/size]سلام خیلی جالب بود تست ها و اورکلاک ها چرا اینتل چنین cpu ساخته من همه تست ها رو نگاه کردم 2600k خیلی جلو هستش نسبت به 990x قیمتش هم ۱.۳ 990x هستش دلیلش چی هستش ؟

با درود:

دوست عزیز ، در نرم افزارهای ( تست های ) زیر 990X نتیجۀ بهتری به جا گذاشته.

WinRar 4.0

X264 Encoding

3DS Max 2011

Cinebench 11.5

Adobe Lightroom 3

Adobe Premiere CS5

TrueCrypt 7.0 AES

در تمام بازی ها 2600K نتیجۀ بهتری به دست آورده است.

البته باید دقت داشته باشید که 990X همان 980X است و تنها تفاوتش این است که سرعت آن از 3.33 به 3.46 افزایش پیدا کرده است و بقیۀ موارد یکی است.

2600K دارای 4 هسته 8 ترید و 8 مگابایت L3 کش می باشد.

980X & 990X دارای 6 هسته و 12 ترید و 12 مگابایت L3 کش می باشد.

L1 & L2 کش 990X & 980X از 2600K بیشتر می باشد و کش بیشتر یعنی قیمت بالاتر.

چرا که قیمت کش نوع L1 & L2 بسیار گران می باشد.

همچنین 2 هستۀ بیشتر نسبت به 2600K که در قیمت تاثیر گذار است.

البته تکنولوژی ساخت و موارد داخل آن ( 980X & 990X ) مربوط به March 2010 می باشد ، یعنی 14 ماه پیش ، در حالی که 2600K جدید می باشد و نوع معماری آن با 990X & 980X تفاوت دارد.

این نوع CPU ها را سری Extreme Edition می گویند و X آخر آن هم برای همین است و برای اورکلاک طراحی شده است ، با ضریب باز Multi و با این نوع CPU ها ، راحتتر می شود اورکلاک کرد ، البته این گفته زمانی درست است که سری SandyBridge وارد بازار نشده بود.

** ( آخرین مدل از این نوع CPU ها ، تا 2 ماه آینده و با نام 995X وارد بازار خواهد شد و دیگر هیچ نوع CPU جدیدی برای سوکت 1366 تولید نخواهد شد و تمام نیرو و وقت کمپانی اینتل ، بر روی سری سوکتهای 2011 و 1155 متمرکز خواهد شد).

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

با تشکر فراوان از Hamid Reza

می خواستم بدونم این اطلاعاتی که که در اختیار من گذاشتی هیچ منبعی هست من بتوانم به طور اصولی و کامل مطالعه کنم

در ضمن با تشکر از mfirouzi1989 می تونید در مورد Avermedia بیشتر توضیح بدهید و بگید از کجا می تونم تهیه کنم

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

می خواستم بدونم این اطلاعاتی که که در اختیار من گذاشتی هیچ منبعی هست من بتوانم به طور اصولی و کامل مطالعه کنم

در ضمن با تشکر از mfirouzi1989 می تونید در مورد Avermedia بیشتر توضیح بدهید و بگید از کجا می تونم تهیه کنم

ممنون

لیست قیمت انواع کارت tv ها رو براتون پ.خ کردم.

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

سلام،

اگه منظورتون اطلاعات فني هست كه داخل هر پست بصورت لينك معرفي شده. ضمنا بهترين مكان كسب اطلاعات بخصوص در مورد تكنولوژي همين اينترنتي هست كه شما در اختيار داريد. فقط مسئله نحوه نتيجه گيري شما هست كه اين هم به خودتون بر مي گرده و اطلاعات پايه اي كه دارين.

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت آقا Hamid Reza عزیز

ببخشید این قطعاتی که معرفی کردید می تونی برای هر کدام چند شرکت گارانتی معتبر هم معرفی کنید

ممنون ;) ;) ;)

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت آقا Hamid Reza عزیز

ببخشید این قطعاتی که معرفی کردید می تونی برای هر کدام چند شرکت گارانتی معتبر هم معرفی کنید

ممنون ;) ;) ;)

سلام دوست عزيز

مين ايسوس --- ديجيتال

رم ژل------ تِچ ديتا

cpu AMD---- ماتريكس

SAPPHIRE ---- الماس ايران

اي ديتا ---انفورماتيك گستر و آونگ

هارد اينترنال سيگيت --- ديجيتال

هارد و مونيتور و رايتر سامسونگ --- سام سرويس

الباقي هم كه انحصاري هستند (گيگابايت، گرين و ...)

موفق باشيد

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

سلام

این CPU ی من هست:

Processor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 5.1

آیا میتونم روی این مادربورد؛ رم 4GB و CPU ی 6500 تا 9000 نصب کنم ؟؟

با تشکر!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این CPU ی من هست:

Processor AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 5.1

آیا میتونم روی این مادربورد؛ رم 4GB و CPU ی 6500 تا 9000 نصب کنم ؟؟

با تشکر!

سلام دوست عزیز

شما مدل مادربوردتون رو بفرمائید تا شما رو راهنمائی کنم .....

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان عزیز میخواستم یه dvd رایتر خوب معرفی کنید!در اصل خیلی خوب باشه،هم سرعتش عالی باشه هم عمرش!

الان یدونه سامسونگ ساتا دارم از همین مشکی ها که قیمتش حدود 25 تومن ایناست!اوایل خوب بود ولی الان دیگه خیلی اعصاب خورد کن شده!کلاً خیلی ضعیف شده!بعضی مواقع که دیسک میزارم توش اصلاً نمیفهمه الان یه دیسکی اون تو هست و باید بخونه نه که بخوابه!!;) ;)

ویرایش شده توسط S L R
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...