رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان می خوام با بودجه 900 تومان یک سیستم کامل برا گیم ببندم اگه میشه رهنمائی کنید

سیستم AMD باشه

هارد هم 500 کافیه

ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام دوستان می خوام با بودجه 900 تومان یک سیستم کامل برا گیم ببندم اگه میشه رهنمائی کنید

سیستم AMD باشه

هارد هم 500 کافیه

ممنون

با سلام

cpu amd x4635 or X2 555 110T

main msi 870 G54 120T

ram4gig king 45T

HDD 500 samsungF3 45T

VGA 460 GAINWARD 230T

power 530a-eu 63T

case gree magnum2 40T

mointor 22 LG 2262TQ 210T

modem+spk+key =50-80T

ODD samsung 24X 25T

جمع اینا میشه 965 تومن که البته اگه بگردی پایینتر هم میشه

ولی اگه میخوای همون 900 تومن بمونه باید از رم و گرافیک بزنی که اونوقت چیز جذابی در نمیاد چون سیستم برای گیم هست در ضمن این مانیتور فکر کنم ارزونترین مانتیوتر HD تو بازار هست فکر کنم که سرش به تنش بیارزه

دیگه تصمیم با خودت دوست گرامی

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سیستم momo عزیز خوبه .. فقط من پیشنهاد کینم دوهسته ای 555 رو حذف کنید و یک چهار هسته ای Athlon II X4 635 بگیری. احتمال باز شدن هسته های 555 حدود 50-50 هست و اگر نشه دوستمون با یک دو هسته ای یا سه هسته ای میمونه . بهتره یک 4 هسته ای واقعی بگیرن تا نیازی به تست ازمون و خطا برای باز شدن هسته ها نباشه. برای همین میگم کلا 555 رو از لیست کنار بگذارید. نزارید اون 6 مگ کش وسوستون کنه.

cpu amd x4 635 110T

main msi 870 G54 120T

ram4gig king 45T

HDD 500 samsungF3 45T

VGA 460 GAINWARD 230T

power 530a-eu 63T

case gree magnum2 40T

mointor 22 LG 2262TQ 210T

modem+spk+key =50-80T

ODD samsung 24X 25T

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم.

اگه ممکنه یه کولر کامل CPU (فن و هیت سینک) با قیمت مناسب (حداکثر 40) برای AM3 معرفی کنید. من یه Phenom II X555 دارم با هسته باز که اورکلاک هم نمی کنم (فوقش تا 3.4 گیگاهرتز)..

چیزی که خیلی خیلی واسم مهمه اینه که صداش کم باشه و زیاد هم سنگین نباشه که پدر مین برد رو دربیاره.

با فن استوک خودش دمای هسته حداکثر به 48 درجه و دمای CPULINE به 54 درجه می رسه. مشکل من در خصوص فن استوک با صداش هست. کنترل هم که می کنم وسط کار دورش بالا پایین میشه و صداش می ره تو اعصابم.

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با 40 تومان شما core contact freezer از گرین رو داری که کولر خوبی هست. ولی من میگم 5 تومان دیگر بزار روش و hyper 212 plus از کولر مستر رو بگیر که در مقایسه با قیمتش قدرت خیلی خوبی داره .

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1233

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با 40 تومان شما core contact freezer از گرین رو داری که کولر خوبی هست. ولی من میگم 5 تومان دیگر بزار روش و hyper 212 plus از کولر مستر رو بگیر که در مقایسه با قیمتش قدرت خیلی خوبی داره .

http://lioncomputer....product_id=1233

ممنون بابت راهنمايي. فكر كنم با توجه به جدول مقايسه اي كه تو سايت Guru3D ديدم، با اينكه Core Contact Freezer ارزون تره ولي به مراتب كارايي بهتري نسبت به Hyper 212 داره:

http://www.guru3d.co...2-plus-review/7

ازطرفي با توجه به اينكه كم صدا بودن واسه من خيلي مهمه، با توجه به مشخصاتي كه تو سايت توليد كننده نوشته Freezer نويز 16~20 دسيبل داره ولي Hyper نويزش 13~32 دسيبل هست. اينجا هم به نظر مياد Freezer (درمجموع ) كم صداتر باشه.

ولي چند تا مورد ذهن من رو مشغول كرده:

1- جرم هيت سينك Hyper بالاتر از freezer هست.. پس قاعدتا بايد بتونه خنك كنندگي بهتري داشته باشه (626 گرم در مقايسه با 590 گرم) (!؟)

2- تجهيزات نصب Hyper چون از زير مين برد با هيت سينك وصل مي شن، قاعدتا بايد فشار خيلي كمتري به مين برد بيارن، اينطور نيست؟

3- در كنترل فن، Hyper داراي كنترلر 4 سيمه هست و از طريق مين برد دورش قابل كنترله ولي Freezer با يك ولوم كه پشت كيس نصب ميشه كنترل ميشه.. كدوم برتري داره؟

نظر شما در خصوص اين موارد چيه؟

ممنون بابت اينكه وقت ميزاريد

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوست عزیز... وظیفست.

شما وقتی فن دوم رو اضافه کنی اون موقع توانایی واقعی hyper 212 رو خواهی دید دوست عزیز. با ستاپ 2 فن این کولر خیلی قدرتمندتر ظاهر میشه و با پردازنده های قویتر کم نمیاره !!

در مورد کم صدا بودن بله contact freezer کم صدا تر هست چون کولر مستر روی هیت سینکها از فنها دور بالار استفاده میکنه مسلما صدای هم بیشتر هست.

- اون وزن بیشتر نشان دهنده وجود فینهای پیشتر هست که در حالت 2 فنه خیلی موثرتر خواهد بود.

- نصب شدن تجهیزات از زیر مین برد سبب میشه که اتصال بسیار محکمتر و ایمن تر باشه و تا حدود هم فشار کمتری به برد میاد . البته من خودم چون فقط کولر مستر تا الان داشتم دقیق نمیتونم روی بقیه کولر ها نظر بدم ولی با گشت تو اینترنت میبینید که علی رغم کمی دردسر داشتن این نسب از زیر مادبرد در مقایسه با بقیه روش ها خیلی ایمن تر و محکم تر هست.

- والا من تنظیم از داخل بایوس رو ترجیح میدم چون هوشمند هست و در مقیاس میزان دما تنظیم میشه. شما هر ان نمیتونی بری پشت مادربرد دور رو تغییر بدی و کلی اذیت میکنه و اصلا دقیق هم نیست . تنظیم اتوماتیک از داخل بایوس به مراتب بهتر هست و برای همین hyper 212 رو ترجیح میدم .

لینک به دیدگاه

سلام

من قصد جمع کردن یک سیستم دارم که دو مورد از اون قطعات رو 100% انتخاب کردم و چند سوال راجع به موارد دیگه دارم:

1 ) مادربرد سیستم GA-770TA-UD3 از گیگابایت با رنج قیمت 120000 ت (این مدل الان تو بازار موجوده؟ قیمت واقعی در بازارهای تهران چند هست؟ آیا این مدل رو آواژنگ گارانتی میکنه؟ )

مدل GA-770T-USB3 هم هم قیمت بالایی هست ولی تفاوت اصلی این هست:مدل GA-770TA-UD3 دو پورت Sata-3 دو پورت e-Sata داره که مدل GA-770T-USB3 پورت Sata-3 و پورت e-Sata نداره

2) سی پی یو سیستم AMD Phenom II X4 955 (این مدل الان تو بازار موجوده؟ قیمت واقعی در بازارهای تهران چند هست؟گارانتی معتبر amd کدوم شرکت هست؟ )

3) قصد خرید رم تا 4 گیگ رو دارم با باس حداقل 1333

یکجا خوندم رم سه کاناله" 3 ماژول 2 گیگابایتی" با باس 1600 از برند A DATA با قیمت 126 ت میخوام بدونم رم سه کاناله که چه فرقی با دوکاناله داره یعنی همزمان سه رم با هم کار میکنن کلا متوجه نشدم که فرقش با دو کاناله چیه !! مادربرد خاص خودش رو داره مثلا اگر روی مادربرد انتخابیم GA-770TA-UD3 میتونم از این رم سه کاناله کار بگیرم ؟ اگر مقدور نیست ، پس وقتی من 3 تا ماژول 2 گ رو روی برد سوار کنم از چه حالتی استفاده میکنه چون اینطوری نه دوکاناله میشه و نه سه کاناله

4) بیشتر از سیستمم توقع اجرای فیلمهای اچ دی و اجرای بازیهایی رو دارم که گرافیکی بالاتری از کنسول PS3 رو بهم بده چون به قولی من هم میخوام PS3 رو پشت سر بذارم از لحاظ گرافیک هم قیمت قطعات معقول باشه الان به نظر شما این سیستم چه کارت گرافیکی احتیاج داره که چند پله بالاتر از PS3 باشه (رابط گرافیکی کارتهای تا 170 ت اکثرا 128 هستند !!! آیا این ضعف باعث نمیشه با این بودجه نتونم از گرافیک PS3 پیشی بگیرم (بنظر شما رم (رم مستقل از کارت گرافیک) زیاد بهتره برای پوشاندن این ضعف یا سی پی یو قوی )

سقف قیمتم 150 ت هست تو این رنج قیمت تراشه ATI HD 5750 روی برندهای مختلف( به جز گیگابایت و اسوس که قیمتهاشون بالاتره ) موجود هسست که بین HIS و Sapphire باید یکی رو انتخاب کنم چون بنچ مارکهای خوبی دیدم تو سایتها از این دو کارت نسبت به قیمتشون

5)یک پاور خوب برای این سیستم که تو رنج 35 ت باشه چیه؟

پاوری که بتونه برق قطعات بالا + 2 دی وی دی رایتر و یک هارد 1 ترا رو تامین کنه

ویرایش شده توسط ashian
لینک به دیدگاه

سلام

من قصد جمع کردن یک سیستم دارم که دو مورد از اون قطعات رو 100% انتخاب کردم و چند سوال راجع به موارد دیگه دارم:

1 ) مادربرد سیستم GA-770TA-UD3 از گیگابایت با رنج قیمت 120000 ت (این مدل الان تو بازار موجوده؟ قیمت واقعی در بازارهای تهران چند هست؟ آیا این مدل رو آواژنگ گارانتی میکنه؟ )

مدل GA-770T-USB3 هم هم قیمت بالایی هست ولی تفاوت اصلی این هست:مدل GA-770TA-UD3 دو پورت Sata-3 دو پورت e-Sata داره که مدل GA-770T-USB3 پورت Sata-3 و پورت e-Sata نداره

2) سی پی یو سیستم AMD Phenom II X4 955 (این مدل الان تو بازار موجوده؟ قیمت واقعی در بازارهای تهران چند هست؟گارانتی معتبر amd کدوم شرکت هست؟ )

3) قصد خرید رم تا 4 گیگ رو دارم با باس حداقل 1333

یکجا خوندم رم سه کاناله" 3 ماژول 2 گیگابایتی" با باس 1600 از برند A DATA با قیمت 126 ت میخوام بدونم رم سه کاناله که چه فرقی با دوکاناله داره یعنی همزمان سه رم با هم کار میکنن کلا متوجه نشدم که فرقش با دو کاناله چیه !! مادربرد خاص خودش رو داره مثلا اگر روی مادربرد انتخابیم GA-770TA-UD3 میتونم از این رم سه کاناله کار بگیرم ؟ اگر مقدور نیست ، پس وقتی من 3 تا ماژول 2 گ رو روی برد سوار کنم از چه حالتی استفاده میکنه چون اینطوری نه دوکاناله میشه و نه سه کاناله

4) بیشتر از سیستمم توقع اجرای فیلمهای اچ دی و اجرای بازیهایی رو دارم که گرافیکی بالاتری از کنسول PS3 رو بهم بده چون به قولی من هم میخوام PS3 رو پشت سر بذارم از لحاظ گرافیک هم قیمت قطعات معقول باشه الان به نظر شما این سیستم چه کارت گرافیکی احتیاج داره که چند پله بالاتر از PS3 باشه (رابط گرافیکی کارتهای تا 170 ت اکثرا 128 هستند !!! آیا این ضعف باعث نمیشه با این بودجه نتونم از گرافیک PS3 پیشی بگیرم (بنظر شما رم (رم مستقل از کارت گرافیک) زیاد بهتره برای پوشاندن این ضعف یا سی پی یو قوی )

سقف قیمتم 150 ت هست تو این رنج قیمت تراشه ATI HD 5750 روی برندهای مختلف( به جز گیگابایت و اسوس که قیمتهاشون بالاتره ) موجود هسست که بین HIS و Sapphire باید یکی رو انتخاب کنم چون بنچ مارکهای خوبی دیدم تو سایتها از این دو کارت نسبت به قیمتشون

5)یک پاور خوب برای این سیستم که تو رنج 35 ت باشه چیه؟

پاوری که بتونه برق قطعات بالا + 2 دی وی دی رایتر و یک هارد 1 ترا رو تامین کنه

درود

دوست عزيز بر طبق شماره جوابهاتون رو از ديد شخصيه خودم ميدم :

1 - مادربورد انتخابيه شما زياد جالب نيستش . توي اين رنج قيمت ميتونيد با چيپ 870 بخريد برندهاي MSI - asrock كه از مدل شما بهتره حدودا بين 130 تا 140 تومان

2 - 955 موجوده حددوا 158 تومان

3 - سه كاناله براي مادربوردهاي سه كاناله هستش كه سري X58 اينتل ميشن مادربورد مورد نظر شما دو كاناله هستش . رم دو كاناله 1600 كورسير و ساير برندها حدودا بين 75 تا 85 تومانه

4 - بنده توي رنج 150 تومان به شما كارت 450 GTS 1GB DDR5 رو پيشنهاد ميكنم و چقدر با PS3 تفاوت داره رو بايد دوستان گيمر توضيح بدن

5 - براي چنين سيستمي زير 85 تومان پاور جواب نميده عزيز . مثلا 585B گرين 85 تومانه و يا 600 ممونكس حدوا 82 تومانه

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگه گرافیک 8800 به بالا بگیرید گرافیک از ps3 جلوتر هست اون کارتی که اقای حسینی معرفی کردن توی اون محدوده قیمتی که میخواهید خوبه ولی نظر من روی سری 460 هست یه برند ارزون قیمتش

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزيز

من ميخوام يه سيستم ببندم بيشتر براي بازي البته كارهاي فتوشاپ و نقشه كشي هم انجام ميدم اما هدف بيشتر بازي هست لطفا يه سيستم تا 1200 بهم پيشنهاد بدين يه چيزه خيلي خوب باشه كه نخوام تا چند سال ديگه ارتقاعش بدم

مادربردم هم lg 22 اينچ انتخاب كردم مدل 2261 vp ال سي دي هست قيمتشم 225 هست و قيمت كيبرد و موس و گوشي هم كه بيشتر 75 تومن نميشه لطفا يه كيس برام پيشنهاد بدين تا 900 يا حداكثر 1 ميليون

لطفا بگين تو تهران از كجا بخرم البته احتمالا اقساط بگيرم اما از كدوم بازار كه قيمتهاي بالا ندن متشكرم

حالا بنظرتون اگه لب تاپ بگيرم بهتر از اين نيست كه سيستم ببندم حالا هم براي بازي هم براي استفاده شخصي اگه جوابتون بله هست تا 1500 يه چيز عالي بگين

درود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لپ تاپی که قدرت اون سیستم 1 میلیون تومانی رو داشته باشه خودش تا 4 میلیون قیمت خواهد داشت . سیستم دسکتاپ همیشه از لپ تاپ به مراتب قویتره عزیزم .

فقط به من بگید که ایا اهل اور هستید یا نه ؟ بعد سریع سیسیتم رو براتون لیست میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به دوستان عزيز

من ميخوام يه سيستم ببندم بيشتر براي بازي البته كارهاي فتوشاپ و نقشه كشي هم انجام ميدم اما هدف بيشتر بازي هست لطفا يه سيستم تا 1200 بهم پيشنهاد بدين يه چيزه خيلي خوب باشه كه نخوام تا چند سال ديگه ارتقاعش بدم

مادربردم هم lg 22 اينچ انتخاب كردم مدل 2261 vp ال سي دي هست قيمتشم 225 هست و قيمت كيبرد و موس و گوشي هم كه بيشتر 75 تومن نميشه لطفا يه كيس برام پيشنهاد بدين تا 900 يا حداكثر 1 ميليون

لطفا بگين تو تهران از كجا بخرم البته احتمالا اقساط بگيرم اما از كدوم بازار كه قيمتهاي بالا ندن متشكرم

حالا بنظرتون اگه لب تاپ بگيرم بهتر از اين نيست كه سيستم ببندم حالا هم براي بازي هم براي استفاده شخصي اگه جوابتون بله هست تا 1500 يه چيز عالي بگين

درود

عزیز اگه مانیتور AOC E2240Vw بردارید بسیار عالی تر هست @};- قیمتش هم 247 هست . بنده یکیشو دارم عالیه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لپ تاپی که قدرت اون سیستم 1 میلیون تومانی رو داشته باشه خودش تا 4 میلیون قیمت خواهد داشت . سیستم دسکتاپ همیشه از لپ تاپ به مراتب قویتره عزیزم .

فقط به من بگید که ایا اهل اور هستید یا نه ؟ بعد سریع سیسیتم رو براتون لیست میکنم.

ميبخشيد اهل چي ؟

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزيزم

سالار خان متشكرم براي راهنماييهاتون راستش من خيلي وارد نيستم و حتي درست نميدونم اور چي هست من يه سيستم ميخواب براي بازي و نقشه كشي يه چيز خيلي خوب باشه كه تا چند سال جوابم بده

و لطفا در مورد مركز فروش هم بگين كجا خوبه

درود

لینک به دیدگاه

منظور از اورکلاک هم بالا بردن فرکانس پردازنده به صورت دستی و خنک کردن با استفاده از کولرهای بهتر هست. البته شما عملا نیازی بهش نداری چون پردازندهای که بهت معرفی کینم بسیار پر قدرت هشست و نیازی به اور نداره. البته من مادربرد رو از سری p67 معرفی میکنم که اگر در اینده قصد خریدن پردازنده سری K به منظور اورکلاک داشتید دستتون باز باشه.

---------------------

من براتون یک سیسیتم سندی بریج اینتل لیست میکنم که فوق العاده پر قدرت هست و برای بازیها هم تا مدتها کفایت میکنه . ولی از اونجایی که بازیها دائم در حال پیشرفت و موتورهای گرافیکی قویتر میشوند نمیشه گفت حتما تا چند سال دیگر نیاز به ارتقا ندارید.

من تو این سیسیتم رم رو 1333 میزارم چون 1333 یا 1600 تفائتش اصلا محصوص نیست و نیازی به خرج اضافی نیست.

ASUS P8H67-M PRO 188

i5 2500 260

sapphire 6870 300

kingmax 1333 2 x 2g 55

samsung 24x DVDRW 24

Power Green GP635B-US 105

Sasung 500GB F3 50

----------------------------------

982

سیستم بسیار پر قدرتی هست و گرافیک قوی هم انتخاب کردم که برای بازی تو full HD کفایت میکنه. در این رنج قیمت این بهترین انتخاب هست و اگر بخواهید از AMD بگیرید هیچ سیستمی قادر به رقابت با سندی بریج اینتل نیست.

لینک به دیدگاه

دوست عزيز سالار خيلي متشكرم از كمكتون فقط بنظرتون مادربرد گيگا بهتر از asus نيست درود <BR>در مورد رم دوتا 2 گيگ نوشتين

ویرایش شده توسط دريادلان
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مادربردهای گیگا الکی گرونن و حتی از اسوس گرون فروش هم گرونتر فروخته میشوند. از طرف دیگر الان مادربرد گیگا H67 با اون رنج قیمت تو بازار ایران نداریم که revision 3 هم باشه. کلا انتخاب مادربرد فعلا کمی محدوده !! از نظر کیفیت اسوس 100% سر هست و همیشه اسوس رو انتخاب میکنن چون از بهترین و با کیفیت ترین قطعت استفاده میکنه و رکوردهای جهانی اورکلاک هم بیشترشون رو مادربردهای اسوس به ثبت میرسه ! البته کسی نمیگه گیگا بده ولی اسوس سرتره بهش.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

خوب سالار خان متشكرم فقط نگفتي از كدوم بازار بگيرم كه به قيمت بدن نه گرونفروش باشن

لینک به دیدگاه

برای تهران پاساژ رضا و پاساژ ایران تو ولیعصر بهترین جا برای خرید قطعه هستند . کمی بگردید ممکنه از این قطعات ارزونتر هم پیدا کنید. اونجا بازار اصلی هست و پایینترین قیمتها رو همون جا میتونید پیدا کنید. اگر براتون مقدور نیست از لیون و جناب حسینی میتونید بگرید که قیمتهای خوب و رقابتی دارند با بازار اصلی.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

راستش می خوام کیسم عوض کنم .حالا می خوام تا سقف 250 هزار تومان مادر بورد - گرافیک -رم -پاور و سی پی یو را جدید بگیرم. هارد هم از همون قبلی ها استفاده کنم .ممنون میشم دوستان عزیز بهترین و مناسب ترین مدل ها را معرفی کنند همراه با قیمت .در ضمن مادربوردی معرفی کنید که تو نوع خود بیشترین قابلیت ها داشته باشه و تا چند سال دیگه نیازم رو بر طرف کنه

ویرایش شده توسط shir
لینک به دیدگاه

دوستان اینکاره@};- یه سوال دارم!دنبال یه مادر برد سوکت 775 می گردم که ddr3 باشه و کراس فایر رو هم ساپورت کنه.قیمتش مهم نیست.کیفیت خود برد و قدرت اورش مهم تره.برای مثال این مادربورد گیر میاد :

www6.jpg

یا یه چیزی تو این مایه ها.قیمتشون در چه حدوده؟

ممنون...

www6.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

راستش می خوام کیسم عوض کنم .حالا می خوام تا سقف 250 هزار تومان مادر بورد - گرافیک -رم -پاور و سی پی یو را جدید بگیرم. هارد هم از همون قبلی ها استفاده کنم .ممنون میشم دوستان عزیز بهترین و مناسب ترین مدل ها را معرفی کنند همراه با قیمت .در ضمن مادربوردی معرفی کنید که تو نوع خود بیشترین قابلیت ها داشته باشه و تا چند سال دیگه نیازم رو بر طرف کنه

سلام دوست عزيز، با اين پولي كه داري قطعا نمي توني يه كارت گرافيك خوب بخري... لذا با توجه به اينكه مي خواي مين برد به روز باشه، من يه مين نسبتا خوب و قوي با گرافيك آن برد خوب پيشنهاد كردم كه هم الان هزينه ت كمتر شه و هم در آينده با CPU هاي جديد به مشكل نخوري:

RAM: 2GB DDR3 A.DATA 1333 Gaming ......30

Link

Power: Gree GP430A ................................48 Link

‍CPU: Athlon II 255 .................................... 65 Link

MB: Biostar TA880G HD ........................... 115 Link

(140W CPU, SATA III, DDR3 Dual 1600, PCI Ex 2.0)

-----------------------------------------------------------------------------------

Total Price .............................................258

1- قيمت از سقف يه كم بالا زد كه اگه خواستي مي توني پاور رو 380 بگيري، واسه اين سيستم كفايت مي كنه.. ولي به نظرم همون 430 بگيركه اگه دو روز ديگه خواستي رو مين برد يه كارت گرافيك بندازي، جواب كارتو بده

2- اگه اصرار داري گرافيك جدا بگيري بايد يه مين برد سطح پايين (مثل سري 770) بگيري با يه گرافيك پايين مثل 5450... تازه مجموعش هم حداقل به 120 تومان ميرسه.. لذا از پيشنهاد همچين سيستمي منصرف شدم. چون خودم قبولش ندارم.

3- گرافيك اين مين برد ATI 4250 هست كه 128 مگابايت DDR3 حافظه سايد رو خوده مين برد داره و واقعا جواب خيلي از كاراي گرافيكي رو ميده

موفق باشيد

ویرایش شده توسط Hamid Reza
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...