رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

۳۵ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است:

سلام به همه

کسی رو داریم اینجا موس msi داشته باشه؟

من 3 تا موس انتخاب کردم هیچ کدوم رو امتحان نکردم طبق مشاوره دوستان و مشخصات انتخاب کردم 

1-لاجیتک 102 یا 203( فکر کنم کوچیک باشه)

2-razer deathladder

3-msi Clutch GM20

لطفا دوستانی که داشتن نظراتشون رو بگن مخصوصا درباره ی msi 

بودجه هم در همین حدود موس میتونم هزینه کنم 1100 نهایت 

کیبرد هم asus Cerberus انتخاب کردم

ممنون

msi gm60 بخر حدود 1100. موس پرچمدار msi کیفیت عالی.

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۱ ساعت قبل، Zarathustra گفته است:

msi gm60 بخر حدود 1100. موس پرچمدار msi کیفیت عالی.

من اصلا نتونستم پیدا کنم تو سایتا هیچ کدوم موجود نداشتن

سایزش کوچیکه مخصوصا ارتفاع کمه تو این سایز که g102 بهتره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱۵ در 18:02، m.reza گفته است:

لیون جنس دست دوم نمیفروشه

میدونم ولی یاد اون rx580 هایی میوفتم که صددرصد مشخص بود ماین شدن و مثل سیل وارد بازار شده بودن و توی لیون هم بود..

گذشته از اون پاورای ترمالتیک چطورن؟ در حد کولر مستر و کورسیر و evga و.. هستش؟

ویرایش شده توسط GoodboYT
اصلاح
لینک به دیدگاه

من 28 میلیون بوجه برای خرید کیس دارم اگر امکانش هست منو برای خرید سیستم گیمینگ راهنمایی کنید که چه قطعاتی و چی مدلی قطعه بگیرم که هم به صرفه باشه هم سیستمه خوبی از اب دربیاد دو تومن هم برای قطعات جانبی کنار گذاشتم مثل خمیر سیلیکون و فن فقط نمیدونم قطعه های اصلی چی بگیرم و چه مدلی باشه که به پولم بخوره.

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Tahak گفته است:

من 28 میلیون بوجه برای خرید کیس دارم اگر امکانش هست منو برای خرید سیستم گیمینگ راهنمایی کنید که چه قطعاتی و چی مدلی قطعه بگیرم که هم به صرفه باشه هم سیستمه خوبی از اب دربیاد دو تومن هم برای قطعات جانبی کنار گذاشتم مثل خمیر سیلیکون و فن فقط نمیدونم قطعه های اصلی چی بگیرم و چه مدلی باشه که به پولم بخوره.

i5 10400f

gtx1650

16g ddr4

مین هم از سری B که سوکتش به این مدل(LGA 1200) بخوره

البته cpu رو خیلی نمیدونم چون نسل 11 هم هست ولی هنوز تحقیقی درموردش نکردم حالا بقیه دوستان هم نظر بدن

ولی رم و گرافیک رو پایین تر نیاید

الان نمیدونم قیمت اینا چقدره ولی آخرین بار که دیدم به بودجتون میخوره

کولر هم کولر خودش بدرد نمیخوره یه تاورکولر کولرمستر بگیرین

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، Tahak گفته است:

سلام

فعلا هیچی نخر تا تا نسل 12 به صورت کامل موجود بشه ولی اگه عجله داری

i5 11400

Asus Rog Strix b560f gaming

ram 16 gb corsair vengeance rgb pro 2x8

power 750 watt Green OCPT

Asus Rog strix gtx 1650

hdd 1tb western blue

تو آینده هم دستت برا آپدیت گرافیک باز هست هم پاور کاملا جوابگو هست و هم cpu
هزینه برا خمیر سیلیکون و فن لازم نیست فن خود پردازنده براش جوابگو هست خمیر سیلیکون هم رو فن cpu هست

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱۷ در 00:44، حمید رضا احمدی گفته است:

سلام  و  وقت به خیر ، دنبال مانیتور باکیفیتی هستم که حداکثر23 اینچ باشه. 

برام دوام و عدم خستگی جشم در کار طولانی که بعضی وقتها حتی دوسه ساعت پلک هم نمیزنم  مهم هست.   تا حداکثر 5-6  تومن میخوام هزینه کنم. البته اگه مورد مناسبتری باشه تا 7  تومن هم مشکلی ندارم. 

اهل گیمینگ نیستم ولی شاید هر ماه دو سه قسمت سریال رو توش نگاه کنم. 

شما باید دنبال مانیتوری باشید که low blue light و flicker free باشه تو سایز 24 اینچ و کمتر مدلها خوبی با همین رنج قیمت میتونید بخرید

لینک به دیدگاه

در خرید سیستم گیمینگ ۵۰ میلیون کمکم کنید با مانیتور.ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من خودم یه قطعاتی انتخاب کردم ولی خوب باز راهنمایی شما میتونه بیشتر کار ساز باشه و کمک کنه

اول من توضیح بدم برا چی میخوام من رشتم نرم افزار هست و برنامه نویسی وب و اندرورید کار میکنم و یه مغازه خدمات کامپیوتری و کافی نت دارم .که خیلی کار ها میکنم از فتوشاپ بگیرید تا ادوبی پریمیر و حتی اهنگ سازی با برنامه های ableton و fl خلاصه کار های سنگین از سی پی یو و رم میکشم و برای تفریح هم یه موقع هایی گیم میزنم ولی الان پولم به کارت گرافیک خوب نمیرسه و از اون طرف هم یه کارت گرافیک gtx 550 دارم که کارمو راه میندازه.

قیمت ها در تاریخ (22 ابان 1400)هستند.

اولین قطعه انتخابیم cpu هست که بین دو گزینه 

1- ryzen r5 5600x با قیمت 8800

2- intle i7 11700kبا قیمت 9700

اول قصدم خرید رایزن بود ولی وقتی دیدم با کمتر از 1 ملیون هزینه بیشتر میتونم یک اینتل i7 بخرم شک افتاد به جونم از یک طرف میبینم بنچمارک اینتل 10 درصد قوی تر از رایزن هست و تعداد هسته های اینتل بیشتره از یه طرف هم میبینم قیمت رایزن ارزون تر و 32 مگ کش داره که خوب قدرت خودش رو داره 

دومین قطعه انتخابیم main board که با توجه به سی پی یو ها 

1- مادربرد ایسوس PRIME B550M-A  با قیمت 3300

2- مادربرد ایسوس PRIME B560M-A با قیمت 3190

خوب فکر نکنم فرق زیادی بینشون باشه اگه به نظرتون مورد بهتری هست که با سی پی یو مد نظرتون بهتر باشه یا مزیت خاصی داشته باشه بهم بگید .

سومین قطعه رم هست که من با 1 2 نفر صحبت کردم که نظرم رو این هست که فعلا یه رم 16 گیگ 3000 تکی بخرم تا بعدا یکی دیگه هم بهش اضافه کنم (شاید 6 ماه تا 1 سال )ولی دوستان پیشنهاد میدن که 2 تا رم 8 بگیر که از یه طرف خوب هزینه بیشتر میشه از یه طرف دیگه هم اسلات هام علکی پر میشه شاید بعد ها بخوام 4 تا 16 بزرام (در اینده ای نه چندان دور ) تا از سیستم استفاده حداکثری ببرم ایا استفاده از یه رم 16 برای 1 سال یا تهایتا 1 سال و نیم اشتباهه و خیلی رو سرعت سیستم تاثیر میزاره ؟ چقد مثلا ؟

رم کورسیر VENGEANCE LPX 16GB 3000MHz CL16 با قیمت 2300

چهارمین قطعه پاور هست که حساب کردم یه پاور 700 تا 750 وات کارمو راه میندازه و کارت گرافیکم (gtx 550 )دوتا 6 پین برا برقش میخواد

1-پاور 750 وات تمام ماژولار دیپ کول DQ750-M-V2L GOLD با قمیت 3600

2-پاور 700 وات گرین GP700B HP EVO GOLD Semi Modular با قیمت 3500

3- پاور 700 وات کولرمستر G700 GOLD با قیمت 3200

نمیدونم مارک دیپ کول خوبه برا پاور یا نه ولی یکی از دوستان گرین رو از رو تجربه بهم پیشنهاد داد 

پنجمین قطعه خنک کننده سی پی هست که اگه رایزن بردارم اینو نمیخرم چون تو خودشون خنک کننده دارن اگه اینتل بردارم باید این قطعه رو بخرم 

1- خنک کننده پردازنده کولر مستر HYPER T20 با قیمت 347 هزارتومن

2-خنک کننده پردازنده کولر مستر HYPER T200 با قیمت 489 هزارتومن

3-خنک کننده پردازنده گرین NOTUS 100-PWM با قیمت 479 هزارتومن

ششمین قطعه قاب کیس هست که فک کنم تا اینجا حدود 19 ملیون و نیم بشه با خنک کننده که 600 700 تومن به کیس میرسه شما خودتون پیشنهاد بدید یه چیزی که بنظرتون خوب باشه و جاهای مناسب داشته باشه برا نصب فن چون خودم یه دو تا فن کیس دارم شایدم باز بخرم 

به هیچ وجه قیافه فعلا واسم مهم نیست چون پرفورمنس ارجعیت داره برام 

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، DeAtH_BrEaTh گفته است:

در خرید سیستم گیمینگ ۵۰ میلیون کمکم کنید با مانیتور.ممنون

cpu : 11400.........5.6m

cpu cooler : deepcool gt argb........1.1m

mb : msi b560m pro-vdh.........4.5m

gpu : sapphire rx 5500xt 8gb........19m

case : green z5.........2.2m

psu : cooler master 650w v2.........3.7m

ram : corsair 16gb (2x8gb) 3200mhz........2.7m

ssd : samsung 980 nvme 500gb........2.2m

hdd : wd blue 1tb......1.0m

monitor : asus vg24vq.......9.0m

چن تا نکته :‌‌‌‌

-الان اصلا وقت مناسبی برای خریدن کارت گرافیک نیست. سی پی یو هم میتونی صبر کنی برای نسل دوازده ولی خب با بودجه ای که داری فک نکنم بتونی نسل دوازده ببندی با اون قیمتای مین نسل ۱۲ و خود سی پی یو. در نتیجه بستگی به خودت داره.شاید صبر کنی و کارت گرافیک گرون ترم‌ بشه و همینم نتونی ببندی و شایدم منتظر بمونی و ارزونتر شه و بتونی چیزی مثل rtx 3060 ببندی که خیلی بهتر از rx 5500xt عه.

-راجع به اس اس دی هم اینو بگم که میتونی ۸۰۰ تومن بذاری رو ۲.۲ تومن و اس اس دی ۱ ترا بگیری که ارزشش بیشتره طبیعتا ولی باز به سلیقه ی خودت برمیگرده.من بودم اگه میتونستم میذاشتم روش اگرم نمیتونستم هارد دیسک نمیخریدم و اس اس دی ۱ ترا رو میگرفتم بعدا هم حالا شاید هاردم میخریدم.

-پاور هم چیزای دیگه مث سیلور استون و.. هست با این قیمت ۷۵۰ وات و میتونی اگه به فکر ارتقا در آینده هستی اونو بخری،ولی خب کولر مستر برند بهتریه و گارنتیشم (آواژنگ) معتبرتره.

باقی چیزا هم بهترین کیفیت نسبت به قیمتو داشتن اینایی که گفتم.

موفق باشی

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، ariarko گفته است:

دوستان یه کیس خوب تا ۴ نهایت ۵ چی پیشنهاد میدین ؟

با توجه به موجودی محدود تو ایران cooler master h500 arb گزینه خوبیه

لینک به دیدگاه

۴۰ دقیقه قبل، ariarko گفته است:

مدلهای دیپکول هم کیسهای خوبی هستن هم قیمت مناسبی دارن

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، ariarko گفته است:

یه نگاهی به matrexx 55 v3  بنداز ببین به سلیقت میاد ، میتونی سه تا فن argb  هم بهش اضافه کنی نهایتش 3500  تا 4  تومن پات دربیاد 

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، ariarko گفته است :

سلام
h500p کولرمستر پیشنهاد دارم یکمی از محدوده بودجتون بیشتر هست ولی ارزش هزینه رو داره 

اگه با بودجه پایین تر هم خواستین td500 crystal هم مورد خوبی هست

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، GoodboYT گفته است:

با توجه به موجودی محدود تو ایران cooler master h500 arb گزینه خوبیه

خودمم نظرم رو اینه؟

۱ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

یه نگاهی به matrexx 55 v3  بنداز ببین به سلیقت میاد ، میتونی سه تا فن argb  هم بهش اضافه کنی نهایتش 3500  تا 4  تومن پات دربیاد 

خیلی قشنگ نیست 

۱ ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

سلام
h500p کولرمستر پیشنهاد دارم یکمی از محدوده بودجتون بیشتر هست ولی ارزش هزینه رو داره 

اگه با بودجه پایین تر هم خواستین td500 crystal هم مورد خوبی هست

تقریبا 2 تومن داره بیشتر میشه انچنان تفاوتی هم ندارع

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، maxell گفته است:

سلام دوستان 

من خودم یه قطعاتی انتخاب کردم ولی خوب باز راهنمایی شما میتونه بیشتر کار ساز باشه و کمک کنه

اول من توضیح بدم برا چی میخوام من رشتم نرم افزار هست و برنامه نویسی وب و اندرورید کار میکنم و یه مغازه خدمات کامپیوتری و کافی نت دارم .که خیلی کار ها میکنم از فتوشاپ بگیرید تا ادوبی پریمیر و حتی اهنگ سازی با برنامه های ableton و fl خلاصه کار های سنگین از سی پی یو و رم میکشم و برای تفریح هم یه موقع هایی گیم میزنم ولی الان پولم به کارت گرافیک خوب نمیرسه و از اون طرف هم یه کارت گرافیک gtx 550 دارم که کارمو راه میندازه.

قیمت ها در تاریخ (22 ابان 1400)هستند.

اولین قطعه انتخابیم cpu هست که بین دو گزینه 

1- ryzen r5 5600x با قیمت 8800

2- intle i7 11700kبا قیمت 9700

اول قصدم خرید رایزن بود ولی وقتی دیدم با کمتر از 1 ملیون هزینه بیشتر میتونم یک اینتل i7 بخرم شک افتاد به جونم از یک طرف میبینم بنچمارک اینتل 10 درصد قوی تر از رایزن هست و تعداد هسته های اینتل بیشتره از یه طرف هم میبینم قیمت رایزن ارزون تر و 32 مگ کش داره که خوب قدرت خودش رو داره 

دومین قطعه انتخابیم main board که با توجه به سی پی یو ها 

1- مادربرد ایسوس PRIME B550M-A  با قیمت 3300

2- مادربرد ایسوس PRIME B560M-A با قیمت 3190

خوب فکر نکنم فرق زیادی بینشون باشه اگه به نظرتون مورد بهتری هست که با سی پی یو مد نظرتون بهتر باشه یا مزیت خاصی داشته باشه بهم بگید .

سومین قطعه رم هست که من با 1 2 نفر صحبت کردم که نظرم رو این هست که فعلا یه رم 16 گیگ 3000 تکی بخرم تا بعدا یکی دیگه هم بهش اضافه کنم (شاید 6 ماه تا 1 سال )ولی دوستان پیشنهاد میدن که 2 تا رم 8 بگیر که از یه طرف خوب هزینه بیشتر میشه از یه طرف دیگه هم اسلات هام علکی پر میشه شاید بعد ها بخوام 4 تا 16 بزرام (در اینده ای نه چندان دور ) تا از سیستم استفاده حداکثری ببرم ایا استفاده از یه رم 16 برای 1 سال یا تهایتا 1 سال و نیم اشتباهه و خیلی رو سرعت سیستم تاثیر میزاره ؟ چقد مثلا ؟

رم کورسیر VENGEANCE LPX 16GB 3000MHz CL16 با قیمت 2300

چهارمین قطعه پاور هست که حساب کردم یه پاور 700 تا 750 وات کارمو راه میندازه و کارت گرافیکم (gtx 550 )دوتا 6 پین برا برقش میخواد

1-پاور 750 وات تمام ماژولار دیپ کول DQ750-M-V2L GOLD با قمیت 3600

2-پاور 700 وات گرین GP700B HP EVO GOLD Semi Modular با قیمت 3500

3- پاور 700 وات کولرمستر G700 GOLD با قیمت 3200

نمیدونم مارک دیپ کول خوبه برا پاور یا نه ولی یکی از دوستان گرین رو از رو تجربه بهم پیشنهاد داد 

پنجمین قطعه خنک کننده سی پی هست که اگه رایزن بردارم اینو نمیخرم چون تو خودشون خنک کننده دارن اگه اینتل بردارم باید این قطعه رو بخرم 

1- خنک کننده پردازنده کولر مستر HYPER T20 با قیمت 347 هزارتومن

2-خنک کننده پردازنده کولر مستر HYPER T200 با قیمت 489 هزارتومن

3-خنک کننده پردازنده گرین NOTUS 100-PWM با قیمت 479 هزارتومن

ششمین قطعه قاب کیس هست که فک کنم تا اینجا حدود 19 ملیون و نیم بشه با خنک کننده که 600 700 تومن به کیس میرسه شما خودتون پیشنهاد بدید یه چیزی که بنظرتون خوب باشه و جاهای مناسب داشته باشه برا نصب فن چون خودم یه دو تا فن کیس دارم شایدم باز بخرم 

به هیچ وجه قیافه فعلا واسم مهم نیست چون پرفورمنس ارجعیت داره برام 

دوستان مدیر انجمن این رو دیر تایید کردن موند صفحه قبل و بقیه دوستان ندیدن میشه جواب منو بدید ممنون

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان

دوستان رم های DDR5 چقدر پرفورمنس بیشتری داره نسبت به رم DDR4؟ آیا ارزش خرید داره؟

مثلا یه رم DDR5 فرکانس 5200 تاخیر 38 چقدر کارایی بهتری داره نسبت به رم DDR4 فرکانس 3200 تاخیر 16

ممنون میشم یکم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

۱۷ ساعت قبل، Viva۹۸ گفته است:

سلام عزیزان

دوستان رم های DDR5 چقدر پرفورمنس بیشتری داره نسبت به رم DDR4؟ آیا ارزش خرید داره؟

مثلا یه رم DDR5 فرکانس 5200 تاخیر 38 چقدر کارایی بهتری داره نسبت به رم DDR4 فرکانس 3200 تاخیر 16

ممنون میشم یکم راهنمایی کنید.

با توجه به دو سه تا ویدیو توی یوتیوب از hardware unboxed و gamers nexus که راجع بهش صحبت کردن،در حال حاضر کاملا غیر منطقیه خریدنش.چون بجز یکی دو تا گیم و بنچمارک 7zip که بیشترین تفاوتو داشتن،بقیه جاها خیییلی کم فرق داشتن با هم.

احتمالا وقتی amd وارد این قضیه بشه داستان فرق کنه تا اونموقع نرم افزارای بیشتری ام بهینه میشن.

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، ariarko گفته است:

خودمم نظرم رو اینه؟

یه مدل کورسیر هست 4000d airflow ، اگه اون موجود نشه منم همین مدلو میخوام بخرم

لینک به دیدگاه

۴۳ دقیقه قبل، GoodboYT گفته است:

یه سایت موجود داره 6100 فن جولو هم ندارع 

44 دقیقه قبل، GoodboYT گفته است:

الا دیدم تو یوتیوب حس میکنم coler master قشنک تره و خوفتره

لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، ariarko گفته است:

یه سایت موجود داره 6100 فن جولو هم ندارع 

الا دیدم تو یوتیوب حس میکنم coler master قشنک تره و خوفتره

قیمت اصلیش باید ۳ تومن باشه تهش.ولی خب فک نکنم موجود شه با این قیمت.احتمالا همون کولر مستر بگیرم

لینک به دیدگاه

با سلام.

با توصیه یکی از دوستان که از اینجا مشاوره گرفته بود اومدم و میخوام که یه مشورت بگیرم در مورد قطعاتی که انتخاب کردم.

میخواستم بدونم این قطعات آیا متناسب هستند؟ گلوگاه ایجاد نمیکنه؟ مشکل حرارتی و یا ساپورت خواهد داشت یا نه؟

CPU : AMD Ryzen 5 1600
Mainboard : GYGABYTE B450 Aorus Pro
RAM : Kingston HyperX Fury 16GB 3200MHz
SSD M.2 : GYGABYTE NVMe 256GB
Case : Green Oraman Plus
Side Fan : Green GF120 RGB
Power : Asus TUF Gaming 450B Bronze

از کمکتون ممنونم

ویرایش : کاربری برای کارهای برنامه نویسی و کارهای سنگین کامپایل و بعضا گیم (نه تخصصی) ... و این که فعلا کارت گرافیک لحاظ نکردم چون براش بعدا پول میزارم .... با باندل خودش کار کنم تا ببینم چی میشه

ویرایش شده توسط greatadrian
اضافه کردن چند نکته
لینک به دیدگاه

۵۲ دقیقه قبل، greatadrian گفته است:

با سلام.

با توصیه یکی از دوستان که از اینجا مشاوره گرفته بود اومدم و میخوام که یه مشورت بگیرم در مورد قطعاتی که انتخاب کردم.

میخواستم بدونم این قطعات آیا متناسب هستند؟ گلوگاه ایجاد نمیکنه؟ مشکل حرارتی و یا ساپورت خواهد داشت یا نه؟

CPU : AMD Ryzen 5 1600
Mainboard : GYGABYTE B450 Aorus Pro
RAM : Kingston HyperX Fury 16GB 3200MHz
SSD M.2 : GYGABYTE NVMe 256GB
Case : Green Oraman Plus
Side Fan : Green GF120 RGB
Power : Asus TUF Gaming 450B Bronze

از کمکتون ممنونم

ویرایش : کاربری برای کارهای برنامه نویسی و کارهای سنگین کامپایل و بعضا گیم (نه تخصصی) ... و این که فعلا کارت گرافیک لحاظ نکردم چون براش بعدا پول میزارم .... با باندل خودش کار کنم تا ببینم چی میشه

سلام

باندل انتخابیتون کلا مشکل داره =--((

نسل اول رایزن کلا منقرض شدن اصلا ارزش خرید ندارن اون مادربرد هم ساپورتش نمیکنه  فکر اون رم هارو هم از سرتون بیرون بیندازید که همشون فیک هستن

پیشنهاد بنده تهیه مادربرد سری b550 هست  و برای پردازنده هم 4650g هست  آنبردش هم خوبه    اگه کمبود بودجه شد فعلا m2 برندارید       برا رم هم کورسیر ونجنسی پرو rgb تهیه کنید البته گارانتیش چنگی به دل نمیزنه     اگه بدون rgb و با گارانتی رسمی خواستین سری رم های شرکت گیگابایت رو میتونید تهیه کنید این رم ها فوق العادن

برا کیس هم حدودا 700 هزینه میکنید با gf 120 rgb میشه حدودا 1 ملیون   یه 300 هم بذارید روش کیس گرین آریا رو تهیه کنید که از اورامان پلاس خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

سلام

نسل اول رایزن کلا منقرض شدن اصلا ارزش خرید ندارن اون مادربرد هم ساپورتش نمیکنه  فکر اون رم هارو هم از سرتون بیرون بیندازید که همشون فیک هستن

پیشنهاد بنده تهیه مادربرد سری b550 هست  و برای پردازنده هم 4650g هست  آنبردش هم خوبه    اگه کمبود بودجه شد فعلا m2 برندارید       برا رم هم کورسیر ونجنسی پرو rgb تهیه کنید البته گارانتیش چنگی به دل نمیزنه     اگه بدون rgb و با گارانتی رسمی خواستین سری رم های شرکت گیگابایت رو میتونید تهیه کنید این رم ها فوق العادن

برا کیس هم حدودا 700 هزینه میکنید با gf 120 rgb میشه حدودا 1 ملیون   یه 300 هم بذارید روش کیس گرین آریا رو تهیه کنید که از اورامان پلاس خیلی بهتره

خیلی ممنون عالی بود. خودمم داشتم یه نگاه به رایزن انتخابیم مینداختم دیدم که اصلا گرافیک مجتمع نداره هیچ اون باس رم رو ساپورت نمیکنه. بازم یه اصلاحاتی میکنم دنباله همین یا تو یه تاپیک ارائه میدم

8 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

سلام

سلام.
اصلاحات جدید.
کیس دارم نیاز نیست.
پس میشه

CPU : AMD Ryzen 3 PRO 5350G
Mainboard : Asus TUF Gaming B550M - PLUS
RAM : GIGABYTE Aoros RGB 2*8GB 2666MHz DDR4
SSD SATA : ADATA SU650240GB
POWER : Cooler Master G600 Gold 600W

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...