رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.یکی از دوستانم یه کیس کامل تا 1 تومن واسه باشگاهش میخواد که در نهایت یه کپی و پیست و اجرای kmplayer و مدیا پلیر رو داره ولی میخواد سیستمش سرعت خوبی داشته باشه.یه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

همون X4 بهترین گزینه هست . تو این رنج قیمت کیس مناسبتر نمیتونی پیدا کنی . شاید کیسهایی باشن که ظاهرا قشنگ تر باشن. ولی امکانات و کیفیتشون کمتره .

درسته. اما شما تا 200 تومن کیس خوب با کولینگ و ظاهر نسبتا خوب سراغ دارین؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.سیستم کامل (کیس) برای وب گردی تماشای فیلم وخیلی کم بازی دررزولوشن نهایت 1280*1024چی پیشنهاد میدید بابودجه 2میلیون البته گرافیک خارج ازاین بودجه چون بعدتر میگیرم فقط چند نکته1میخام سیستم چندسال داشته باشم2سیستم الانم 775 قدیمی اما برای وبگردی وفیلم خوبه به نظرشما بااین اوصاف وبودجه میتونم به امید رمهای ddr4 بمونم..باسپاس.................................

لینک به دیدگاه

دوستان میشه لطفا نظرتون رو در مورد قیمت سیستم زیر بدونم؟

main : gigabyte h61m-usb3-b3 200
Ram: 2×2 geil bus 1333 200
Case: green 130
Power : green 430w gp430a-eu 155
Cpu: intel i3 sandy bridge 360
Dvd writer :sony 50
Hard : 160gb maxtor 30
Monitor : 22 LG w2261vp flatron 600
Keyboard : e-3blue 30 
speaker : microlab 3pc 45
vga :onboard

لینک به دیدگاه

main : gigabyte h61m-usb3-b3 200

Ram: 2×2 geil bus 1333 200

Power : green 430w gp430a-eu 155

Cpu: intel i3 sandy bridge 360

Dvd writer :sony 50

Monitor : 22 LG w2261vp flatron 600

اگر دست دو هستش که مفت گرونه !‌ ‍‍پاور رم کیس مین سی پی یو رو گرونه

لینک به دیدگاه

ASUS VX238H با قیمت 749 تومان و ASUS VS239HJ با قیمت 799 .

حامد جان این  دومی زمان تاخیرش 5 ثانیه هست اونوقت  مشکلی داخل گیم ایجاد نمی کنه؟ البته خودم هم پنل IPS رو بیشتر می پسندم

لینک به دیدگاه

main : gigabyte h61m-usb3-b3 200  150

Ram: 2×2 geil bus 1333 200 90

Power : green 430w gp430a-eu 155 60

Cpu: intel i3 sandy bridge 360 250

Dvd writer :sony 50 25

Monitor : 22 LG w2261vp flatron 600 350

سلام اگه نو میخواین بخرین خوب نیست و قدیمیه

قیمت دست دوم رو با قرمز نوشتم واستون

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال ، آیا برای مادربوردهای با چیپست H97 مثل http://lioncomputer.ir/product/4039/GIGABYTE+H97-Gaming+3+LGA1150+H97++Mainboard/ نمیشه رم با باس بالاتر از 1600 خرید؟ 

آخه توی مشخصات مادربورد نوشته 1600 ، یعنی خرید رم با باس بیشتر از 1600 بی فایدست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه سوال ، آیا برای مادربوردهای با چیپست H97 مثل http://lioncomputer.ir/product/4039/GIGABYTE+H97-Gaming+3+LGA1150+H97++Mainboard/ نمیشه رم با باس بالاتر از 1600 خرید؟ 

آخه توی مشخصات مادربورد نوشته 1600 ، یعنی خرید رم با باس بیشتر از 1600 بی فایدست؟

سلام

به صورت کلی پردازنده های این سوکت فقط تا 1600مگاهرتز رو پشتیبانی میکنن-می مونه اورکلاک که این چیپ ست پشتیبانی نمیکنه

برای آگاهی باید بگم که الان من با پردازنده پنتیوم 3220 که فقط تا1334 پشتیبانی میکنه بدون هیچ مشکلی روی1600استفاده میکنم-کارایی هم بهبود پیدا کرده-چیپ ست اچ81

شما توی بایوس چک کنید-احتمالا پردازنده های سری i میتونن بیشتر رو هم ساپورت کنن

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

سلام

به صورت کلی پردازنده های این سوکت فقط تا 1600مگاهرتز رو پشتیبانی میکنن-می مونه اورکلاک که این چیپ ست پشتیبانی نمیکنه

برای آگاهی باید بگم که الان من با پردازنده پنتیوم 3220 که فقط تا1334 پشتیبانی میکنه بدون هیچ مشکلی روی1600استفاده میکنم-کارایی هم بهبود پیدا کرده-چیپ ست اچ81

شما توی بایوس چک کنید-احتمالا پردازنده های سری i میتونن بیشتر رو هم ساپورت کنن

سوکتش همون 1150 هست دیگه؟ یعنی بخوام روش یه 4790 بزارم و رم هم با باس 2400 بگیرم نمیشه با پروفایل XMP از باس رم استفاده کرد و مجبورم مادربورد چیپست Z97 بگیرم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.سیستم کامل (کیس) برای وب گردی تماشای فیلم وخیلی کم بازی دررزولوشن نهایت 1280*1024چی پیشنهاد میدید بابودجه 2میلیون البته گرافیک خارج ازاین بودجه چون بعدتر میگیرم فقط چند نکته1میخام سیستم چندسال داشته باشم2سیستم الانم 775 قدیمی اما برای وبگردی وفیلم خوبه به نظرشما بااین اوصاف وبودجه میتونم به امید رمهای ddr4 بمونم..باسپاس.................................

یعنی سئوالم اینقدر سخت بود که بی پاسخ ماند.

لینک به دیدگاه

یعنی سئوالم اینقدر سخت بود که بی پاسخ ماند.
آخه یکم متناقضه٬ ۲ تومن برای دیدن فیلم و وبگردی؟!؟؟رم DDR4 برای وبگردی؟؟؟:o
لینک به دیدگاه

خوب اگه سیستم فعلی جواب میده صبر کنید با اومدن قطعات جدید قبلی ها ارزونتر میشن

لینک به دیدگاه

ممنون که پاسخ دادی دوست من.آخه من دیربه دیرسیستم عوض میکنم(کل سیستم باهم)خوب یه سیستمی میخام که 3تا4سال برام بمونه.DDR4الان با مادربوردهای آنچنانی هماهنگه خواستم بدونم درآینده نزدیک بامادربوردهای میان رده هماهنگ میشه.....

لینک به دیدگاه

ممنون که پاسخ دادی دوست من.آخه من دیربه دیرسیستم عوض میکنم(کل سیستم باهم)خوب یه سیستمی میخام که 3تا4سال برام بمونه.DDR4الان با مادربوردهای آنچنانی هماهنگه خواستم بدونم درآینده نزدیک بامادربوردهای میان رده هماهنگ میشه.....
والا DDR3 حالا حالا ها کافیه و نیازی نیست DDR4 بگیرید.

خب سیستم کامل میخواید(مونیتور+کیس+...)؟

لینک به دیدگاه

والا DDR3 حالا حالا ها کافیه و نیازی نیست DDR4 بگیرید.

خب سیستم کامل میخواید(مونیتور+کیس+...)؟

فقط کیس ممنون

لینک به دیدگاه

فقط کیس ممنون

بفرمایید:

البته اگه یکم بودجتون رو بیشتر کنید یا اینکه مثلا کیس لازم نداشته باشید میتونید این مورد رو هم بخرید تا سیستمتون کامل بشه:http://lioncomputer.ir/product/2543/AData+Premier+Pro+SP600+64GB+SATA3+SSD/

post-16391-0-25977200-1412509205_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام میشه یکی بهترین گرافیک رو واسه بازی کردن با رزولوشن فول اچ دی بهم معرفی کنه؟

میخوام باهاش رو نهایت کیفیت بازی کنم 

بهترین و معقول ترین انتخابم چی میتونه باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام میشه یکی بهترین گرافیک رو واسه بازی کردن با رزولوشن فول اچ دی بهم معرفی کنه؟

میخوام باهاش رو نهایت کیفیت بازی کنم 

بهترین و معقول ترین انتخابم چی میتونه باشه؟

سلام دوست عزیز . 

در حال حاضر خرید کارتهای HIGE END اصلا پیشنهاد نمیشه تا اوایل ابان صبر کنین تا سری 900 کارت های انویدیا وارد بازار میشه هم مصرف بسیار پایینی دارند و هم کارایی بسیار بالا نسبت به سری 700 کارتهای انویدیا خرید کارت رده بالا در حال حاضر به جز ضرر چیزی نداره  .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . 

در حال حاضر خرید کارتهای HIGE END اصلا پیشنهاد نمیشه تا اوایل ابان صبر کنین تا سری 900 کارت های انویدیا وارد بازار میشه هم مصرف بسیار پایینی دارند و هم کارایی بسیار بالا نسبت به سری 700 کارتهای انویدیا خرید کارت رده بالا در حال حاضر به جز ضرر چیزی نداره  .

به خاطر پاسخگویی سریعتون خیلی ممنونم 

اما من میخوام کارکرده بگیرم

مثلا با یه 760 گیگا میشه رو کیفیت اولترا بازی کرد یا نه؟

لینک به دیدگاه

بفرمایید:

البته اگه یکم بودجتون رو بیشتر کنید یا اینکه مثلا کیس لازم نداشته باشید میتونید این مورد رو هم بخرید تا سیستمتون کامل بشه:http://lioncomputer.ir/product/2543/AData+Premier+Pro+SP600+64GB+SATA3+SSD/

خیلی ممنون دوست کن.بودجه گرافیکم جداست.فقط میبشه ازاین ssdها باظرفیت 120گیگش بدون هاردهای معمول استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نمیدونه PLS بهتره یا IPS ؟؟؟
موندم بین این دو مدل کدوم رو بگیرم:
ASUS VX239H
Samsung S24D395HP

لینک به دیدگاه

به خاطر پاسخگویی سریعتون خیلی ممنونم 

اما من میخوام کارکرده بگیرم

مثلا با یه 760 گیگا میشه رو کیفیت اولترا بازی کرد یا نه؟

سلام عزیز تو رزولیشن فول اچ دی خیر

خیلی ممنون دوست کن.بودجه گرافیکم جداست.فقط میبشه ازاین ssdها باظرفیت 120گیگش بدون هاردهای معمول استفاده کرد؟

بله عزیز میشه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز تو رزولیشن فول اچ دی خیر

خب پس الان من واسه این یکی دو ماهه چه گرافیک کارکرده ای بگیرم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...