رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید قطعات کامپیوتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان همگی خسته نباشید

کدوم یکی از این دو تا مادربرد ها بهتر : ASRock 890FX Deluxe4 I%20Do%20not%20Know.gifM.B M4A89GTD PRO/USB3

لینک به دیدگاه

• ارسال 27.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به نظر من این بهترهASRock 890FX Deluxe4 چون گرافیک انبرد نداره و اینکه در حالت کراسفایر 16x است واینکه واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اقاي حسيني و دوستان.

من سيستممو انتخاب كردم با كمك شما ولي m.b =EVGA h55 vنتونستم بيدا كنم.اكر ميشه يه مار برد ديكه برا سيستم زير بكين.

cpu= i3 540 =155 t

ram =2*2gig ddr3 bus1333 =54t

vga=EVGA GTS 450 =165t

hard=500 samsung=45t

pwer =535 w GREEN=70 t

mb.?

قيمتا واسه شهر خودمونه.شاهي. به اقاي داوري هم زنك زديم ولي ايشون كفتن بايد حضوري بياين سورك يه كاري براتون ميكنيم.بابته هزينه اسمبل و قطعات زنك زديم كه جواب ندادن.

مشخصات و قيمت مادر بردي كه بيشنهاد ميدينو اكر ميشه بكيد.مرسي

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان منم بالاخره اون سه تا قطعه رو گرفتم فقط میخواستم ببینم از لحاظ قیمتی سرم کلاه نرفته باشه دوستان

گارانتی الماسMIN=ASUS M4A88TD V EVO USB3=156T

مادام العمرram corsier 4gig 1600XMs =70T

CPU amd 555=106T گارانتی ماتریکس

البته یه سوال دیگه هم داشتم الان این سی پی یو رو آنلاک کردم به 4 هسته و آیا این 2 هسته ای که باز شده واقعی و سخت افزاری هست یا نه مجازی و نرم افزاری هست دوستان این سی پی یو کلاً 7 مگ کش داره الان که آنلاک شده به کش هم اضافه میشه یا نه؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

دوستان منم بالاخره اون سه تا قطعه رو گرفتم فقط میخواستم ببینم از لحاظ قیمتی سرم کلاه نرفته باشه دوستان

گارانتی الماسMIN=ASUS M4A88TD V EVO USB3=156T

مادام العمرram corsier 4gig 1600XMs =70T

CPU amd 555=106T گارانتی ماتریکس

البته یه سوال دیگه هم داشتم الان این سی پی یو رو آنلاک کردم به 4 هسته و آیا این 2 هسته ای که باز شده واقعی و سخت افزاری هست یا نه مجازی و نرم افزاری هست دوستان این سی پی یو کلاً 7 مگ کش داره الان که آنلاک شده به کش هم اضافه میشه یا نه؟؟؟؟؟

درود

هسته های انلاک شده کاملا واقعی و سخت افزاری هستند.در حقیقت از زمان تولید پردازنده درش وجود دارند که غیر فعال شدند به صورت پیش فرض و بعد از فعال سازی توسط شما بسته به شانستون ممکنه یکی یا هر دوش کاملا سالم و خوب کار کنند و اگر سیستمتون استیبل باشه عینا یک 4 هسته ای کار میکنند.برای تشخیص بهتر این موضوع تسک منجر رو باز کنید توی ویندوز (Alt+

ctrl+delete) و متوجه میشید که موقعی که انلاک میکنید دو هسته دیگر هم به پنجره های نمایشگر هسته های پردازندتون اضافه میشه و در CPU Z هم تعداد هسته ها رو 4 تا نشون میده.ضمن اینکه 1 مگابایت برای هسته های انلاک شده به کش سطح دومتون اضافه میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

هسته های انلاک شده کاملا واقعی و سخت افزاری هستند.در حقیقت از زمان تولید پردازنده درش وجود دارند که غیر فعال شدند به صورت پیش فرض و بعد از فعال سازی توسط شما بسته به شانستون ممکنه یکی یا هر دوش کاملا سالم و خوب کار کنند و اگر سیستمتون استیبل باشه عینا یک 4 هسته ای کار میکنند.برای تشخیص بهتر این موضوع تسک منجر رو باز کنید توی ویندوز (Alt+

ctrl+delete) و متوجه میشید که موقعی که انلاک میکنید دو هسته دیگر هم به پنجره های نمایشگر هسته های پردازندتون اضافه میشه و در CPU Z هم تعداد هسته ها رو 4 تا نشون میده.ضمن اینکه 1 مگابایت برای هسته های انلاک شده به کش سطح دومتون اضافه میشه.

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی این قیمتها خوباً یا گرون گرفتم ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی این قیمتها خوباً یا گرون گرفتم ؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم.قیمت هاتون مناسب خرید کردید

لینک به دیدگاه

کدوم یکی از این دو تا مادربرد ها بهتر : ASRock 890FX Deluxe4 یا M.B M4A89GTD PRO/USB3 با دلیل بگین ممنون میشم

ویرایش شده توسط atb
لینک به دیدگاه

کدوم یکی از این دو تا مادربرد ها بهتر : ASRock 890FX Deluxe4 یا M.B M4A89GTD PRO/USB3 با دلیل بگین ممنون میشم

درود

اگر برای گیم و مخصوصا کراس فایر نیاز دارید ASRock 890FX Deluxe4

اگر گرافیک انبورد براتون اهمیت داره M.B M4A89GTD PRO/USB3

لینک به دیدگاه

اساتيد و جناب اقاي حسيني اكر يكي جواب مارو بده ممنون ميشيم.

من سيستممو انتخاب كردم با كمك شما ولي m.b =EVGA h55 vنتونستم بيدا كنم.اكر ميشه يه مار برد ديكه برا سيستم زير بكين.

cpu= i3 540 =155 t

vga=EVGA GTS 450 =165t

hard=500 samsung=45t

pwer =535 w GREEN=70 t

mb.?

قيمتا واسه شهر خودمونه.شاهي. به اقاي داوري هم زنك زديم ولي ايشون كفتن بايد حضوري بياين سورك يه كاري براتون ميكنيم.بابته هزينه اسمبل و قطعات زنك زديم كه جواب ندادن.

لینک به دیدگاه

من مدل پاتریوت REAGE رو به شما پیشنهاد میکنم فعلاً بالاترین سرعت تو خوندن و نوشتن رو هم در اختیار داره یهنی 25 تا 27 که این عدد خیلی بالایی هست نسبت به رقیبان 16 گیگش حدود 45 تومن هست شایدم ارزونتر

ممنونم . ولی من 4 گیگ بیشتر نمی خوام . این مدل هم مثل اینکه از 8 به بالا داره . اگر مورد دیگه ای هست ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

اساتيد و جناب اقاي حسيني اكر يكي جواب مارو بده ممنون ميشيم.

cpu= i3 540 =155 t

vga=EVGA GTS 450 =165t

hard=500 samsung=45t

pwer =535 w GREEN=70 t

mb.?

درود

دوست عزیز این مادربرد ظاهرا در فروشگاه لیون موجود هستش.شما میتونید این برد یا هر قطعه دیگری که مد نظر داشته باشید اینترنتی خرید کنید و با پست یا تیپاکس یا هر وسیله دیگری که مد نظرتون باشه براتون ارسال میشه.

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2583

اگر برد دیگری مد نظر دارید بودجتون رو برای این منظور به همراه نوع کاربریتون از سیستم بفرمایید.ضمنا مدل TH55 HD از بایوستار هم هستش که برد خوبی هست به نسبت قیمتش

9ec7e695a1ee8bc4b21e3d49df3a48e5b20100305.jpg

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1851

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیز

من کارم فیلم و سریاله ... برای همین حدود 6-7 تا هارد + 4-5 تا دیویدی رایتر دارم 

میخوام یه سیستم جمع کنم ... پاور گرین 885 گرفتم که فک نکنم کم بیاره درسته؟

اول از همه یه کیس خوب و جادارمیخوام معرفی کنید که مشکلی باهاردها و رایترا نداشته باشم

مین میخوام usb3، sata3، ddr3 رو پشتیبانی کنه از طرفی هم جا ساتاها که هارد اینترنال به مین میخوره بیشتر از 4 تا باشه 

سی پی یو هم متناسب با مارد برد میخوام دیگه.تو کار بازی و اینا نیستم . گفتم تو کار رایت و دیدن فیلمم .میخوام مشکلی با فول اچ دی و فیلمهای بلوری خالص  نداشته باشه .  @};-

حداکثر بودجه 400 چوقه   ;:o

چی پیشنهاد میدین؟

پیشاپیش ممنون  Peace%20Sign.gif

ویرایش شده توسط 【★ tv_kade ★】
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیز

من کارم فیلم و سریاله ... برای همین حدود 6-7 تا هارد + 4-5 تا دیویدی رایتر دارم 

میخوام یه سیستم جمع کنم ... پاور گرین 885 گرفتم که فک نکنم کم بیاره درسته؟

اول از همه یه کیس خوب و جادارمیخوام معرفی کنید که مشکلی باهاردها و رایترا نداشته باشم

مین میخوام usb3، sata3، ddr3 رو پشتیبانی کنه از طرفی هم جا ساتاها که هارد اینترنال به مین میخوره بیشتر از 4 تا باشه 

سی پی یو هم متناسب با مارد برد میخوام دیگه.تو کار بازی و اینا نیستم . گفتم تو کار رایت و دیدن فیلمم .میخوام مشکلی با فول اچ دی و فیلمهای بلوری خالص  نداشته باشه .  @};-

حداکثر بودجه 400 چوقه   ;:o

چی پیشنهاد میدین؟

پیشاپیش ممنون  Peace%20Sign.gif

سلام . اگر درست متوجه شده باشم شما فقط کیس ، پاور ، مادربورد و سی پی یو لازم دارید . من دو مدل کیس به شما معرفی میکنم.

1)Thermaltak VI4000 با قیمت 127000 تومان که میتونه حداکثر تا 9 هارد درایو رو تو خودش جا بده . البته با استفاده از جای درایوهای نوری که به اسلات هارد تبدیل میشن.

2) GREEN X3 با قیمت 74000 تومان که 5 هارد و 5 درایو نوری داخل خودش جا میده .

پاور به نظر من Green GP635B-US با قیمت 102000 تومان برداری بهتره . زیاد هم هست . با توجه به اینکه از کارت گرافیک قوی استفاده نمی کنی .

مادربورد ASROCK H55 Extreme3 با قیمت 149000 تومان مناسبه . 2 پورت ساتا 3 و یک پورت یو اس بی 3 داره . 6 پورت ساتا 2 و تا 6 تا یو اس بی 2 هم داره .

سی پی یو Intel i3 530 1156 با قیمت 120000 تومان خیلی خوبه . با مادر بوردی که گفتم گرافیک آنبورد رو ساپورت میکنن که HD هست و فیامهای HD رو اجرا میکنه . دیگه به کارت گرافیک هم احتیاج نداری ولی اگر خواستی میتونی Gainward GT430 1GB DDR3 با قیمت 84000 تومان برداری . اینهایی که گفتم از 400 بیشتر میشه ولی به صرفه ترینه .

لینک به دیدگاه

سلام . اگر درست متوجه شده باشم شما فقط کیس ، پاور ، مادربورد و سی پی یو لازم دارید . من دو مدل کیس به شما معرفی میکنم.

1)Thermaltak VI4000 با قیمت 127000 تومان که میتونه حداکثر تا 9 هارد درایو رو تو خودش جا بده . البته با استفاده از جای درایوهای نوری که به اسلات هارد تبدیل میشن.

2) GREEN X3 با قیمت 74000 تومان که 5 هارد و 5 درایو نوری داخل خودش جا میده .

پاور به نظر من  Green GP635B-US با قیمت 102000 تومان برداری بهتره . زیاد هم هست . با توجه به اینکه از کارت گرافیک قوی استفاده نمی کنی .

مادربورد ASROCK H55 Extreme3 با قیمت 149000 تومان مناسبه . 2 پورت ساتا 3 و یک پورت یو اس بی 3 داره . 6 پورت ساتا 2 و تا 6 تا یو اس بی 2 هم داره .

سی پی یو Intel i3 530 1156 با قیمت 120000 تومان خیلی خوبه . با مادر بوردی که گفتم گرافیک آنبورد رو ساپورت میکنن که HD هست و فیامهای HD رو اجرا میکنه . دیگه به کارت گرافیک هم احتیاج نداری ولی اگر خواستی میتونی Gainward GT430 1GB DDR3 با قیمت 84000 تومان برداری . اینهایی که گفتم از 400 بیشتر میشه ولی به صرفه ترینه .

درود فراوان

پاور رو که فرمودم که گرین 885 گرفتم که زیاد هم هست   :D

کیس هم گرین ایکس3 فعلا مدنظرمه مگر چیز بهتری دوستان پیشنهاد بدند که به چشمم بیاد   [-O<

در مورد پردازنده از اونجا که دو هسته ای هست به نظرتون تو این رنج مدل های بهتر دیگه نیست ضمن اینکه من شنیدم  برند Asrock واسه پردازنده هاي اينتل بنا به مشكلات متعدد پيشنهاد نمیشه   @};-  :o?

لینک به دیدگاه

درود فراوان

پاور رو که فرمودم که گرین 885 گرفتم که زیاد هم هست   :D

کیس هم گرین ایکس3 فعلا مدنظرمه مگر چیز بهتری دوستان پیشنهاد بدند که به چشمم بیاد   [-O<

در مورد پردازنده از اونجا که دو هسته ای هست به نظرتون تو این رنج مدل های بهتر دیگه نیست ضمن اینکه من شنیدم  برند Asrock واسه پردازنده هاي اينتل بنا به مشكلات متعدد پيشنهاد نمیشه   @};-  :o?

با توجه به مشخصاتی که گفتی مادربورد باید داشته باشه ، خوش قیمت ترین مدل همین Asrock بود . ماردبورد بهتر هم هست که قیمتش حداقل 50 تومان میره بالاتر . در مورد مشکل پردازنده اینتل با این برند من چیزی نشنیدم . برادر خودم i3 530 رو با مین Asrock داره . مشکلی هم باهاش نداره . همیشه هم در حال بازی کردنه . اما اگر دوست داشته باشی میتونی بر مبنای AMD بگیری . من در این مورد نمی تونم کمکی کنم . چون با پلاتفرم AMD آشنایی ندارم . اما دوستان زیادی هستند که کاملا با این پلاتفرم کار کردن و میشناسند .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

می خواستم بدونم قیمتا کی متعادل میشه ؟ :-?

درود

دوست گلم

http://lioncomputer.ir/index.php?action=news&&id=284

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه AMD X6 1090T دارم و یه مادربرد Asrock 890GX Extreme3 میخوام بخرم، به نظرتون بهترین انتخاب Ram برای این قطعات چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه AMD X6 1090T دارم و یه مادربرد Asrock 890GX Extreme3 میخوام بخرم، به نظرتون بهترین انتخاب Ram برای این قطعات چیه؟

قصد دارید چقدر هزینه کنید؟

قصد اورکلاک هم دارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

رمها الان دیگه مثل قبل نیست تقریبا اکثر رمها الان از کیفیت بالایی برخوردارن اگه روی مارک خاصی تعب نداری می تونی از هر مارکی که خواستی تهیه کنی در کل رم کینگ مکس مدل نانو 1600 رم خوبیه مارک corsair رم خوبیه geil رم خوبیه ماشکین و.........

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کدوم مادربرد بهتره ( کار مدنظر من بازی و انیمیشن سازی ) :

M.B M4A89GTD PRO/USB3 ، ASRock 890FX Deluxe4

اگه سی پی یو 1055 ببندم بعد بخوام اور کنم باعث نمیشه طول عمر سی پی یو پایین بیاد؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کدوم مادربرد بهتره ( کار مدنظر من بازی و انیمیشن سازی ) :

M.B M4A89GTD PRO/USB3 ، ASRock 890FX Deluxe4

اگه سی پی یو 1055 ببندم بعد بخوام اور کنم باعث نمیشه طول عمر سی پی یو پایین بیاد؟

با خیال راحت هر کدوم رو خواستی بگیر

البته ASRock 890FX Deluxe4 با توجه به قیمتش انتخاب بهتری هست

یه خنک کننده خوب اگر بگیری هیچ اتفاقی برای CPU نمیافته

الان 1 سال میشه من 1055 رو تا 4GHz اور کردم و هیچ مشکلی ندارم با یک کولر V8 البته

ویرایش شده توسط sepehrlp
لینک به دیدگاه

بالاترین CPU حال حاضر که میشه روی این ماردبورد گذاشت چیه؟ ASUS-P5LD2 Delux چون می خوام اگه بشه سیستم رو به بالاترین کارایی ارتقا بدم

با سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...