رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• 6 ماه بعد...
  • ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من دنبال یک کارت گرافیک خوب بودم بعد تو اینترنت سرچ کردم. اومدم تو سایت از سایت خوشم اومد و بعد عضو شدم.

لینک به دیدگاه

یکی از دوستانم به نام آقای " سروش جعفری " اینجا رو به من معرفی کردند که گفتن سطح علمیش بالاست برو اونجا یکم چیز یاد بگیری :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به دوستان لیونی

بنده در یک مهمانی افتخار آشنایی با جناب حسینی عزیز رو داشتم(اوایل سال 90) و با سایت لـــیـــون آشنا شدم.

آبان 90 عضو فروم شدم ولی فعالیتم کم بود. که فکر کنم الان یک ساله که دیگه صبح تا شب تو لیونم :)

و الآن هم جناب حسینی از صمیمی ترین و با ارزشترین دوستان بنده هستند و داشتن این دوست مایه افتخار و آرامش هست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اط طریق گوگل ! نمی تونستم سایت درست حسابی و مورد اطمینان برای پرداخت پیدا کنم ! از شانس ما لیون توی لیست جستجو صفحه اول بود ! :big bug:

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام بچه ها .

من سرچتون كردم .

الانم دوتا مشكل دارم .

يكي اينكه چرا آواتارمو نشون نميده، يكي هم اينكه هر چي گشتم تاپيك آشنايي با تازه واردا رو پيدا نكردم كه خودمو معرفي كنم :huh:

اگه كمك كنيد، دوستون دارم ! :wub:

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

یکی از ادمین های سایت در لیست مسنجر بنده بود که تصمیم به ثبت نام در انجمن کردم

لینک به دیدگاه

منم یکی از کاربرای سایت که اسمش عباس بود بهم معرفی کرد

دستش درد نکنه

لینک به دیدگاه

والا یه زمانی هات اورکلاک بود که خیلی فروم خوبی بود...ما هر جا میچرخیدیم میگفتن لیون کامپیوتر...چیپ لیون راست لیون..زدیم تو گوگل لیون رو اورد...

از اون موقع تفریحی میومدیم ولی امان از این اعتیاد که روی 10 بار رفرش نزنمم شبم روز نمیشه...

لینک به دیدگاه

من هم با سرچ کلمات توی گوگل با این سایت اشنا شدم تا الان هیچ سایتی کامل تر و بهتر و قابل اعتماد تر نیافتم [-( .واقعان عالیه ممنون از همه مدیران که اینجور سایتی ساختن  :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

سلام و درود برهمه دوستان  لیونی وجناب حسینی @};- عزیز من ازطریق دوستان حدود1سال پیش آشنا شدم.وبه دوستان هم معرفی کردم.تا این که قسمت شد چند روزپیش خدمت آفای حسینی @};- عزیزرسیدم.وازنزدیک با ایشون آشنا شدم.واقعا مرد گلی هستند.براشون آرزوی موفقّیت میکنم.

لینک به دیدگاه

والا بر میگرده به اول سال برای خرید قطعات ( مادربورد و .......) افتادم توی اینترنت تا اینجا رو پیدا کردم دیگه بلند شدم رفتم حضوری قطعات رو پیش خود لیونی های عزیز خریدم بعد به من گفتن که توی فروم هستی یا نه گفتم نه گفتن سریع برو که اکانت بساز و وقتی سیستم رو جمع کردی بزار توی تاپیک " 

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید "

و اولین پستم فکر کنم اون بودش 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

متاسفانه سیکرته [-X

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان 

قبلا اسمش به گوشم خورده بود اما نشد که سر بزنم به این سایت خوب

اما این تابستان که دربدر دنبال کارت گرافیک دست 2 بودم توی امضای یکی از دوستان اون سایت نوشته بود ترمز قیمت ها رو بکشید گفتم خوبه ببینم چی میگه که منو آورد تو این سایت ..

بعد تاپیک خوندم دیدم تیم مدیریت و دوستان خیلی رابطه ی دوستانه ای دارند  یعنی مدیر سایت به بچه ها مشورت میده و جواب پ خ ها  رو هم میدن وفضای گفتوگوی این سایت خیلی برام جالب بود 

از خیلی دوستان خیلی چیزا یاد گرفتم و با دوستان جدید آشنا شدم 

لینک به دیدگاه

اقا تو گوگل دنبال عکس لیون بودیم (شیر) اقا فارسی زدیم لیون لینک خرید سایت امد و فروم :D

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دنبال عکس کیس و مطالبی در مورد اور کلاک بودم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

توسط یکی از دوستان معرفی و حدود دو سال دورادور سایت رو دنبال میکردم

پارسال هم یه خرید اینترنتی انجام دادم و یکدفعه به وجود نازنین آقای حسینی پی بردم :wub: :wub: :wub:

لینک به دیدگاه

والا نمیدونم از کجا افتادم تو لیون......ولی یادمه دنبال یه جا بودم یه گرافیک دست دو گیر بیارم مال خودم رو هم بفروشم.اولین بار هم طبق نیویوز ها تاپیک فروش گرافیک رو که زدم عکس مناسب نزاشتم.:دی

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

البته داستان من اینژوری بوت که میخواستم کیث با پلکسی درست کنم تو اینترنت سرچیدم و با دوتا سایت خوف برخورد کردم اولیش لیون و دومیش فروم همسایه هیروز بوت ...اصلا نمیدونستم که اور کردن و اینا چیه ولی خوف شت کمی تا قسمتی ابری یه چیزایی فهمستم ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...