رفتن به مطلب

چطور با لیون کامپیوتر آشنا شدید؟(همه شرکت کنند)

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دقیقا مثل هم منم دنبال اوور و مسایل و مشکلاتش و لوازم بودم که با لیون و اوور کلاک هیرو آشنا شدم

لینک به دیدگاه

• ارسال 312
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من دنبال یه کولر کمیاب بودم تو این سایت و فروشگاهش موجود بود ^_^

لینک به دیدگاه

من دنبال یه کولر کمیاب بودم تو این سایت و فروشگاهش موجود بود ^_^

حالا چه کولری میخواستی ؟؟؟ آبی یا گازی یا چیلر ؟؟؟ پنکه هم خوب جواب میده ها ... در ضمن چرا دنبال کولر کمیاب بودی ؟ آبسال و سپهر الکتریک و ... تازه شم رایگان نصب میکنن ... =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

در مورد لیونل مسی سرچ کردم سایت لیون باز شد ما باهاش اشنا شدیم

لینک به دیدگاه

حالا چه کولری میخواستی ؟؟؟ آبی یا گازی یا چیلر ؟؟؟ پنکه هم خوب جواب میده ها ... در ضمن چرا دنبال کولر کمیاب بودی ؟ آبسال و سپهر الکتریک و ... تازه شم رایگان نصب میکنن ... =)) =)) =)) =)) =)) =))

کولر نفتی از نوع خارجی =))

لینک به دیدگاه

سلام به همگی 

من کلا سیستمم کامپیوتر و خیلی عوض میکنم به یکی از دوستان تو تهران که ازش خرید میکردم سپردم که گرافیکو میخوام بفروشم اونم به من آدرس لیون وداد اینجوری بود آشنایی ما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

نحوه اشنایی من جالب بود :D

داداش کوچیکم یه پراید هاچ بک اسپرت داشت خواستیم برای سقف ماشین یه طرح شیر که یکی از مارکهای رینگ اسپرت هست بنام (lowenhart) رو تو نت سرچ کنیم و بعد از پیدا کردن بدیم برش شبرنگ برامون در بیارن 

چون متخصص کامپیوتر تو خونه من هستم :puke: تو گوگل زدم لیون به امید اینکه اون طرح بیاد که این سایت رو پیدا کردم سریع فرستادمش تو bookmark تا بعد از اینکه کار داداشم رو راه بندازم بیام ببینم چجور سایتی هست

اینم اون طرحی که باعث اشنایی شد

post-12892-0-85518800-1414274042_thumb.jpg

فکر کنم یکی از جالبترین نحوه اشنایی با سایت رو من داشتم :D  

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من اگه اشتباه نکنم سال 87 بود که میخاستم یه کامپیوتر بخرم و داشتم قیمت قطعات رو تو گوگل سرچ میکردم که سایت های زیادی رو گوگل سرچ کرد و چندتایی رو باز کردم و قیمت ها رو مقایسه کردم و لیون به نظرم از همه منصفانه تر بود تا چند وقتی همش می اومدم داخل سایت و قیمت میگرفتم چون میخاستم که از شهرمون کامپیوتر بخرم قیمت دستم باشه البته تا حالا چند تا قطعه هم از لیون خریدم مثل cpu و...

و بعد از مدتی با بخش تالار گفتگوی  لیون آشنا شدم که سریع ثبت نام کردم و خیلی خوشم اومد و تا اینجا که الان نشستم پای نت و دارم راجب این موضوع تایپ میکنم

لینک به دیدگاه

من تو همین سال 5 یا 6 ماه پیش واسه انتخاب قطعه دنبال کمک میگشتم که با لیون و پرشین تولز آشنا شدم

لینک به دیدگاه

منم موقع فروش قطعاتم با لیون و پرشین تولز اشنا شدم

به کمک گوگل!!!!

لینک به دیدگاه

من حدود دو سال پیش یه کامپیوتر دست دوم قراضه خریدم که کارامو راه بنداز؛ ولی خوب سیستمی که خریدم به شدت مشکل حرارتی داشت و تک تک قطعاتش داغ میکردن! :huh: حتی دمای بعضی قطعات به بیش از 120 درجه میرسید که باعث شد حس کنم یه جای کار میلنگه! :-?

تا اون موقع تقریباً فقط تو نرم افزار سر رشته داشتم و از سخت افزار فقط رم و کارت گرافیک رو میشناختم. :blush: اصن تا اون موقع به اهمیت سخت افزار فک نکرده بودم و از اون لحظه به بعد متوجه شدم که کامپیوتر فقط رم و کارت گرافیک نیست و تک تک قطعات باید دقیق انتخاب و اسمبل بشن و این شروعی بود برای ورود من به وادی سخت افزار!  :-B

در نگاه اول متوجه شدم کیسی که خریدم حتی یه دونه فن هم نداره و اولین چیزی که به ذهنم رسید اضافه کردن فن بود. بلافاصله رفتم سایت گرین و یه نگاهی به بخش کولینگش انداختم و فن هاش نظرمو جلب کرد. رفتم تو بخش نمایندگی ها تا یه نمایندگی نزدیک پیدا کنم و کارو تموم کنم که لیون کامپیوتر برخوردم و چیزی که نظرمو جلب کرد وجود سایت اینترنتی بود و من از اونجا با فروشگاه آشنا شدم. :p

بعداً متوجه بخش « آخرین ارسالی های انجمن » شدم و وارد فروم شدم و اونجا بود که متوجه شدم اینجا دقیقاً همون جاییه که من دنبالش میگردم و به قول معروف: (( آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم! )) :lol:

به جرئت میتونم بگم آشنایی با لیون باعث شد دانش من در مورد سخت افزار 50 - 60 برابر افزایش پیدا کنه و کم کم متوجه شدم اون نیمه ی گمشده ای که دنبالش  میگشتم تو سخت افزاره نه نرم افزار! @-)

دیگه کار به جایی رسید که کلاً نرم افزارو ول کردمو چسبیدم به سخت افزار و منی که یه روزگاری فقط حافظه ی کارت گرافیک برام ملاک قدرتش بود الان دیگه موقع نوشتن کانفیگ به ریز ترین شاخه ها و جزئیات سیستم دقت میکنم، کولینگ کیس رو طراحی میکنم و بعدم با چند تا ابتکار اسمبل میکنم و کلی هم لذت میبرم! :x

لیون کامپیوتر جو گرم و دوستانه ی بینظیری داره که من تا حالا مشابهش رو ندیدم. برای من مثل یه دانشگاه واقعاً عزیزه و روزی نیست که من چندین مرتبه بهش سر نزنم. :wub:

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

آقا سوالای سخت سخت میپرسیا :دی

والا یادم نمیاد 4 5 سال پیش بود ! دنبال قطعه کامپیوتر بودم(کارت شبکه وایرلس) که تو گوگل میگشتم ! چند جای دیگه رفتم ولی قابل اعتماد نبود ! ولی اومدم لیون کامپیوتر :دی عاشقش شدم ! مخصوصاً فرومش ! به نظرم بهتره بگم از طریق گوگل آشنا شدم باهاش :))

لینک به دیدگاه

ولی خدایی جدا فضای گرم و صمیمی که تو لیون هست من تو کمتر انجمن هایی شاهدش بودم ... هیروز که خیلی مسخره س با اینکه مطالبش نسبتا جامعه ولی فضای داخلش خیلی خشک و ...ئه :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

من بعد از یکی دو ساله که فروشگاه رو میشناختم دیدم فروم هم داره. تو پی تی هم دیدم لینک میدن

لینک به دیدگاه

من از 1 سال پیش تا الان قیمت اکثر قطعاتی رو که میخواستم از این سایت تهیه میکردم ( البته دوستم بهم معرفی کرد ) که بعدش میخواستم یه کارت گرافیک بخرم و وارد انجمنش شدم و همین.

لینک به دیدگاه

دنبال باندل fx 6300 و مینش بودم اون دوره ای که تو بازار نایاب شده بود , خریدم و دیدم گارانتی بروز و کیفیت بالاست دیگه حال کردم اومدم دیدم فروم دست کمی از tomshardware نداره

دیگه هرروز سر میزنم به سایت 

لینک به دیدگاه

من این سیستم رو داشتم cpu LGA775 Q9650 Quadcore  و مادربورد ECS الایت گروپ

می خواستم این سیستم رو به یه سیستم روز ارتقا بدم و بصورت اتفاقی با لیون آشنا شدم . اولین معامله من در لیون فروش یه کارت گرافیک 4890 بود

لینک به دیدگاه

دیگه هرروز سر میزنم به سایت 

دیگه حال کردم اومدم دیدم فروم دست کمی از tomshardware نداره

من که معتاد عملی شدم ... هر ساعت انجمن رو چک میکنم ... از نون شب هم واسم واجبتر شده ...البته من شبا زیاد نون نمیخورما ... میخوام چاق بشم ... =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

من اول با اورکلاک آشنا شدم و از اونجايي که اورکلاک نيازمند خريد و فروش بسيار هست با ليون آشنا شدم :دي

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دنبال قیمت قطعات بودم که گوگل لیون کامپیوتر رو به من معرفی و خیلی هم ازش تعریف کردwww.pichak.net-474.gif

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

کی ؟؟؟ گوگول ؟؟؟ خوش به حال لیون که گوگول هم طرفداریش رو میکنه ... خ خ خ =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

سلام ....

من چند سال پیش .  دقیق یادم نمیاد !

داشتم  تو ولیعصر میگشتم  و مغازه هاشو نگاه میکردم  که سر از لیون کامپیوتر در آوردم .

بعد از چند سال  دیگه  داشتم  تو اینترنت  میگشتم  دوباره  سر از لیون کامپیوتر در آوردم .  

( نمی دونستم  سایت  هم  داره )  :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...