رفتن به مطلب

سایت لیون چرا اینجوری شده؟

Recommended Posts

سلام

چند روزه هی میخوام یه چیزی رو از لیون بردارم  همش یا ارور 502 میده یا میگه درحال بروزرسانی   جنس رو انتخاب کردم  میرم برا واریز یک دفعه ارور 502 میاد  میخوام جنسی رو به سبد خرید اضافه کنم یک دفعه  بروزرسانی میاد   دیگه کم کم دارم شک میکنم 

صد رحمت به اون یکی سایت ها  من که طرفدار این سایت بودم  و کالای زیادی خریداری کردم  کم کم میخوام......................................................

لیون  دیگه لیون قدیم نیست

حالا من میخوام از طریق واتساپ از لیون خرید انجام بدم نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام والا من هم اینجوریه قبلا بهتر بود با این بروز رسانیشون واقعا خرابش کردن

لینک به دیدگاه

نه لود میشه نه منو به یاد میاره😔هی باید لاگ این کنم

لیست اخرین پست ها سینک نشده و نمیشه🤪

لینک به دیدگاه

منم یک هارد میخواستم متاسفانه نشدو از فافا خریدم . امیدوارم زودتر سایت درست کنن 

لینک به دیدگاه

یادمه آقای حسینی گلایه میکردن که دیجی کالا و لیون کامپیوتر که تقریبا از یه زمان فعالیتشون رو شروع کردن ولی چرا لیون مثل دیجی نشد

جوابش واقعا مشخصه!! امیدوارم تا الان به جواب رسیده باشن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب تر اینه که فیلتر کالا ها حذف شده و فقط چیزای سطحی قابل فیلتر کردن هستن، تو بعضی از دسته ها، حتی برند هن قابل جستجو نیست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

حالا من میخوام از طریق واتساپ از لیون خرید انجام بدم نظرتون چیه؟

?

لینک به دیدگاه

جدیدا دیگه مشخصات فنی قطعات هم نشون نمی‌ده.
والا همون سایت قدیم که شما می‌گید خوب بود هم همچین مالی نبود و همش مشکل داشت. الان که دیگه رسما فاجعه شده

لینک به دیدگاه

سلام به عزیزای دل، دوستان من سایت لیون کامپیوتر عوض شده و سایت جدید جایگزین سایت قدیمی شده، روی سایت جدید اصلاحات داره صورت میگیره تا شما تجربه بهتری داشته باشین، ممنونیم که طی این مدت همراه ما هستین، اگر مشکلی حین کار داشتین میتونید به صورت تلفنی سفارش خودتون رو ثبت کنید. موارد سایت موقتی هست و به زودی این موارد برطرف میشه و شما با تجربه بهتری میتونید از لیون کامپیوتر خرید کنید 

لینک به دیدگاه

سلام

بنده میخواستم الان از لیون یه مادربرد بردارم ولی خب ارور 502 هم گاهی میده   الان با این شرایط  به نظرتون از لیون خرید کنم؟

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

سلام

بنده میخواستم الان از لیون یه مادربرد بردارم ولی خب ارور 502 هم گاهی میده   الان با این شرایط  به نظرتون از لیون خرید کنم؟

ببین اگر مادربرد رو سایتهای معتبر دیگه موجود دارن خوب از اونجا خرید کن، شاید قیمتش بهترم باشه. ولی میتونی با واتساپ هم خرید کنی، فروشنده ها هستن سریع هم جواب میدن میخوای شماره یکیشون رو بدم بهت؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

ببین اگر مادربرد رو سایتهای معتبر دیگه موجود دارن خوب از اونجا خرید کن، شاید قیمتش بهترم باشه. ولی میتونی با واتساپ هم خرید کنی، فروشنده ها هستن سریع هم جواب میدن میخوای شماره یکیشون رو بدم بهت؟ 

متاسفانه فقط تو لیون موجوده    شماره واتساپشون رو دارم ولی دیر جواب میدن یه پیام مینویسم فرداش جواب میدن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

متاسفانه فقط تو لیون موجوده    شماره واتساپشون رو دارم ولی دیر جواب میدن یه پیام مینویسم فرداش جواب میدن

جسارتا چه مدل مادربردی مد نظرتون هست؟ عجب پس الان سرشون شلوغ شده که دیر جواب میدن ولی خوب دیگه چاره نیست. تلفنی هم با این اوصاف توفیقی نداره چون فک کنم اونجا هم دیر پیگیری میکنن. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

جسارتا چه مدل مادربردی مد نظرتون هست؟ عجب پس الان سرشون شلوغ شده که دیر جواب میدن ولی خوب دیگه چاره نیست. تلفنی هم با این اوصاف توفیقی نداره چون فک کنم اونجا هم دیر پیگیری میکنن. 

b360f یکی دارم از این   یکی هم میخوام برا دوستم  بردارم

در 3 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

عجب پس الان سرشون شلوغ شده که دیر جواب میدن ولی خوب دیگه چاره نیست. تلفنی هم با این اوصاف توفیقی نداره چون فک کنم اونجا هم دیر پیگیری میکنن. 

الان با این شرایط و ارور های سایت  از این سایت تهیه کنم؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

b360f یکی دارم از این   یکی هم میخوام برا دوستم  بردارم

خوب سایتای حراج کامپیوتر و آریا کامپیوتر هم موجود دارن با قیمت تقریبا مشابه، جفت سایتها هم کاملا معتبرن. آریا کامپیوتر هم آقای جمشیدی تو تلگرام سریع جواب میدن. قیمت تو آریا 4170 هست تو حراج 4150.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

خوب سایتای حراج کامپیوتر و آریا کامپیوتر هم موجود دارن با قیمت تقریبا مشابه، جفت سایتها هم کاملا معتبرن. آریا کامپیوتر هم آقای جمشیدی تو تلگرام سریع جواب میدن. قیمت تو آریا 4170 هست تو حراج 4150.

از هیچ کدومشون خرید نداشتم  یکمی اعتماد کردن سخته      خریدی داشتین از این سایت ها؟     من از لیون چند بار خرید داشتم و برام مورد اعتماده  برا همین اولویتم با لیون هست ولی ارور های زیادی میده

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

از هیچ کدومشون خرید نداشتم  یکمی اعتماد کردن سخته      خریدی داشتین از این سایت ها؟     من از لیون چند بار خرید داشتم و برام مورد اعتماده  برا همین اولویتم با لیون هست ولی ارور های زیادی میده

من از آریا کامپیوتر بیشتر از لیون خرید داشتم، کارشون درسته. فقط قبل خرید حتما تو تلگرام موجودی و قیمت رو چک کنید. اما از حراج کامپیوتر خرید نداشتم تابحال ولی بعضی از دوستانی که خرید داشتن تعریف کردن از سایت خصوصا بخاطر ارسال سریعشون. قیمت برخی اجناسش واقعا عالیه مثلا تو یک رم تا 550 هزار تومن از لیون ارزونتر میدن.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

من از آریا کامپیوتر بیشتر از لیون خرید داشتم، کارشون درسته. فقط قبل خرید حتما تو تلگرام موجودی و قیمت رو چک کنید. اما از حراج کامپیوتر خرید نداشتم تابحال ولی بعضی از دوستانی که خرید داشتن تعریف کردن از سایت خصوصا بخاطر ارسال سریعشون. قیمت برخی اجناسش واقعا عالیه مثلا تو یک رم تا 550 هزار تومن از لیون ارزونتر میدن.

ممنون از نظرتون  بیخیال لیون میشم و از یکی از این سایت ها برمیدارم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

سلام. من از حراج کامپیوتر خرید کردم و قیمتاشون هم از بقیه جا ها مناسب تر هست.

لینک به دیدگاه

قالب جدید سایت قشنگ تره اما خیلی سنگین مخصوصا وقتی میخوای صفحه عوض کنی لاکپشتی عوض میکنه

همچنین به نظرم نشون دادن دو قطعه در هر لاین افقی بهتر بود اینجوری اعصاب خورد کن شده و همش باید اسکرول کنی

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...