رفتن به مطلب

آیا امکان اجرای بازی های ps4 روی pc وجود دارد؟

mehrdadM20
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام آیا امکان اجرای بازی های ps4 روی pc وجود دارد؟ چند تا شبیه ساز پیدا کردم اینا جواب میدن؟https://learnparsi.com/4-تا-بهترین-شبیه-ساز-ps4-برای-کامپیوتر/
  و یا کلا روشی برای اجرای بازی های این کنسول رو pc وجود داره؟

ویرایش شده توسط mehrdadM20
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mehrdadM20 گفته است :

سلام آیا امکان اجرای بازی های ps4 روی pc وجود دارد؟ چند تا شبیه ساز پیدا کردم اینا جواب میدن؟https://learnparsi.com/4-تا-بهترین-شبیه-ساز-ps4-برای-کامپیوتر/
  و یا کلا روشی برای اجرای بازی های این کنسول رو pc وجود داره؟

سلام

تا جایی که من می دونم وجود داره اما سخت افزار قوی می خواد و با کمی افت فریم همراهه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام

تا جایی که من می دونم وجود داره اما سخت افزار قوی می خواد و با کمی افت فریم همراهه

سیستمم تا حدی قوی هست اما نمیدونم بتونه اجرا کنه با فریم خوب   پس این نرم افزار ها که گفتم جواب میدن؟
مشخصات سیستمم :
i5 9400f
gtx 1660 Ti
ram 16    4x4

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، mehrdadM20 گفته است :

سیستمم تا حدی قوی هست اما نمیدونم بتونه اجرا کنه با فریم خوب   پس این نرم افزار ها که گفتم جواب میدن؟
مشخصات سیستمم :
i5 9400f
gtx 1660 Ti
ram 16    4x4

همان طور که دوستمون گفت مشکل سیستم نیست مشکل از شبیه ساز هاست که بهینه نیستن حالا سیستمت خوبه برای شبیه ساز ولی در بهترین حالت 50 فریم یا پایین تر میگیری که در بعضی از بازی ها چندان مطلوب نیست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

همان طور که دوستمون گفت مشکل سیستم نیست مشکل از شبیه ساز هاست که بهینه نیستن حالا سیستمت خوبه برای شبیه ساز ولی در بهترین حالت 50 فریم یا پایین تر میگیری که در بعضی از بازی ها چندان مطلوب نیست

بازی The Last of Us تو شبیه ساز rpcs3 برای PS3 با سیستم زیر تو حالت 720 و کیفیت پایین 10 فریم هم نمیده PS4 انوقت 50 فریم میده !!!

CPU : 2600K

RAM : 16GG

VGA : 1070

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

بازی The Last of Us تو شبیه ساز rpcs3 برای PS3 با سیستم زیر تو حالت 720 و کیفیت پایین 10 فریم هم نمیده PS4 انوقت 50 فریم میده !!!

این عنوان که هنوز قابل بازی نیست حتی با قویترین سیستم ها هم فریم به زیر 20_25 میرسه بعضی موقع ها

البته rpcs 3 بیشتر به سی پی یو فشار میاره تا گرافیک

از اینجا میتونید وضعیت اجرای بازی ها رو روی rpcs 3 ببینید

https://rpcs3.net/compatibility

شبیه ساز بهتری برای ps3 وجود نداره دوستان؟

در جواب شما هم باید بگم من والا تا حالا شبیه ساز ps4 رو ندیده بودم اما فکر میکنم ساخت شبیه ساز ps4 راحتر از ps3 باشه چون معماری ps4 خیلی به معماری pc نزدیک تره تا ps3

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

برادر منظورم اینه بازی هایی که لااقل خوب اجرا میشن اون هم گفتم توی بهترین حالت که خیلی کم پیش میاد بله می دونم حق با شماست حتی به زیر 10 فریم میاد  

لینک به دیدگاه

فعلا هیچ شبیه ساز واقعی وجود نداره. هر چی هم هست فیکه.

تنها راهش psnow هست که نمیدونم چقدر برای ایران جواب بده . همه بازی ها رو هم نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...