رفتن به مطلب

بالا نیامدن بایوس بعد از نصب گرافیک

The Demon
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من امروز یک گرافیک ۱۶۵۰ ایسوس تاف ۴ گیگ دستم رسید قبل از اون سیستم بدون گرافیک بود و با سی پی یو بالا میومد الان کارت رو نصب کردم همه چیزش هم درسته اتصال همه اوکیه ولی روشن کردم سیستم هی خاموش روشن میشه حتی به بایوس هم نمیرسه و هی ریست میکنه

مشخصات سیستم 

I5 8400

Power 650 green gold

Mb: gigabyte b360m ds3h

واتر کولینگ کولر مستر

۲۵۰ گیگ حافظه ssd

لطفا کمک کنید از استرس دارم میمیرم

لینک به دیدگاه

باطری مادربرد رو در بیار سیستم رو کلا از برق بکش چند دقیق صبر کن ، بزار تنظیمات بایوس برگرده به حالت پیشفرض ، بدون گرافیک تست کن ببین سیستم بالا میاد 

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، The Demon گفته است :

سلام دوستان 

من امروز یک گرافیک ۱۶۵۰ ایسوس تاف ۴ گیگ دستم رسید قبل از اون سیستم بدون گرافیک بود و با سی پی یو بالا میومد الان کارت رو نصب کردم همه چیزش هم درسته اتصال همه اوکیه ولی روشن کردم سیستم هی خاموش روشن میشه حتی به بایوس هم نمیرسه و هی ریست میکنه

مشخصات سیستم 

I5 8400

Power 650 green gold

Mb: gigabyte b360m ds3h

واتر کولینگ کولر مستر

۲۵۰ گیگ حافظه ssd

لطفا کمک کنید از استرس دارم میمیرم

سلام

اگه بدون گرافیک همچنان سیستم بالا میاد

بایوس به اخرین ورژن اپدیت کنید

و بعد گرافیک دوباره جا بزنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام

اگه بدون گرافیک همچنان سیستم بالا میاد

بایوس به اخرین ورژن اپدیت کنید

و بعد گرافیک دوباره جا بزنید

سلام گرافیک رو در اوردم ولی سیستم باز ری ست میشه بی دلیل

لینک به دیدگاه

نگران نباشید . سیستم رو بیرون کیس سرهم کنید و استارت بزنید ببینید اوکی هست یا خیر . اگر نبود باطری مادربرد رو دربیارید و clear cmos بزنید و بدون گرافیک استارت کنید تا بشه نظر داد 

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

کل قطعات بکشید بیرون روی میز اسمبل و تست کنید 

سلام ممنون درست شد دوست عزیز

در 15 ساعت قبل، شکار تاریکی گفته است :

دقیتر توضیح بده - {یه نفس عمیق بکش } گفتی  قبله گرافیک--  سیستم درست بوده بعد که  گرافیک نصب کردی دایم ریستارت میشه بعد الان که  دوباره گرافیک برداشتی بازهم ریستارت میشه ؟اگه مشکل بایوس  نداری  {باتری سیموس دربیار و 10دقیقه بعد روشن کن }- از سالم بودنه اسلات گرافیکت مطمین هستی شما؟ البته مورد داشتیم{1650 D6 } با بردازندهi3 9100F   باتلنگ میکرده و توبازی بعده نیم  ریستارت میشده سیستم - وضعیت رم ها چطوره ؟

سلام درست شد ممنون از راهنمایی تون متاسفانه زمانی داشتم جی پی یو رو جا میزدم بک پلیت گیر کرده با یکی از قفل های رم و رم رو باز کرده بودش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...