رفتن به مطلب

در مورد کارت اعتباری سهام عدالت

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

این قضیه کارت اعتباری رو تحقیق کردم ولی درست نفهمیدم دقیقا چی هست 

اونطوری که فهمیدم به افرادی که سهامشون ۵۰۰تومنیه ۷ملیون در شکل کارت اعتباری میدن و بعدش اون فرد با اون کارت خرید میکنه ،ضامنش هم ۶۰درصد ارزش سهامه

بعد گفته شده که بصورت تسهیلات ۳ساله و سود ۱۸درصد باید پرداخت بشه

اگه تا اینجا درست نفهمیدم لطفا بگید 

بعدش گفته که برای بانک ملی از سه فروشگاه هفت،افق کوروش،و رفاه اقدام(نمیدونم این همون رفاهه قدیمیه،یا چیز جدیده )

از اینا میشه خرید کرد 

خب!حالا در مورد رفاه اقدام نمیدونم ولی افق کوروش و هفت که سوپر مارکتی ان ،یعنی قرار هفت میلیون بریم برنج و روغن(اگه نبرده باشن)و حبوبات و قند و شکرو خوردنی بخریم؟

یعنی جدی کارش فقط همینه یا من اشتباه میکنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم شنیدم و یکم سرچ زدم.مبلغ وام رو صحیح فرمودید.

ظاهرا اینجوریه که وام رو میدن و شما باید توی 29 روز بدون بهره بازگردونید، اگر بازنگردونید، براتون قسط بندی میشه و همون 36 ماه و 18 درصد. اگر هم پرداخت نشه، بانک کل سهامو میکشه بالا!

توی تبلیغات رادیو شنیدم بانک تجارت این سرویس رو ارائه میده، باید اپلیکیشن زمرد تجارت رو دانلود کنید، بعد از بخش پیشخوان اقدام به ثبت نام کنید و ظاهرا اونجا باید ثبت درخواست کنید تا بررسی بشه.

من امروز اومدم انجام بدم ولی از اونجایی که هیچ موقع اجازه دسترسی به دوربین و حریم خصوصی گوشیم و ... به برنامه ها نمیدم، روی مرحله احراز هویت گیر کردم و منم دیگه گذاشتمش کنار، واسه همون قسمت پیشخوان، یه احراز هویت میکنه که عکس و اینا میگیره ظاهرا.

درباره موارد خرجش هم شنیدم به صورت کارت اعتباری هست و برای خرید هر کالایی و از طریق کارتخوان، قابل خرج کردنه.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

منم شنیدم و یکم سرچ زدم.مبلغ وام رو صحیح فرمودید.

ظاهرا اینجوریه که وام رو میدن و شما باید توی 29 روز بدون بهره بازگردونید، اگر بازنگردونید، براتون قسط بندی میشه و همون 36 ماه و 18 درصد. اگر هم پرداخت نشه، بانک کل سهامو میکشه بالا!

توی تبلیغات رادیو شنیدم بانک تجارت این سرویس رو ارائه میده، باید اپلیکیشن زمرد تجارت رو دانلود کنید، بعد از بخش پیشخوان اقدام به ثبت نام کنید و ظاهرا اونجا باید ثبت درخواست کنید تا بررسی بشه.

من امروز اومدم انجام بدم ولی از اونجایی که هیچ موقع اجازه دسترسی به دوربین و حریم خصوصی گوشیم و ... به برنامه ها نمیدم، روی مرحله احراز هویت گیر کردم و منم دیگه گذاشتمش کنار، واسه همون قسمت پیشخوان، یه احراز هویت میکنه که عکس و اینا میگیره ظاهرا.

درباره موارد خرجش هم شنیدم به صورت کارت اعتباری هست و برای خرید هر کالایی و از طریق کارتخوان، قابل خرج کردنه.

آره بانک تجارت ظاهرا از هرجایی میشه خرید کرد ،ولی ملی که اونجوریه

برادرم میره سرکار خاست گوشی بخره باش ،البته بانکی که سجام روشه مسکنه ،احتمالا باید عوضش کنه

ولی باید مطمئن بشم ببینم کسی اینجا انجام داده کارت گرفته و خرید کرده ببینه چطوره 

لینک به دیدگاه

درود 

یک طرحی قبل بود که الان هم هست ، کارگزاری ها به افراد با وثیقه گرفتن سهام پرتفوی بهشون اعتبار معامله و خرید سهام می دادن

به دلیل اینکه سر فروش سهام عدالت خیلی مشکل بوجود اومد و عملا فروشش متوقف شد طرح پرداخت وام با کارت اعتباری رو گذاشتن که شبیه همون کار کارگزاری هاست

مبلغش هم همون 60 درصد سهام عدالت بود که گفتین ولی مشخص نکردن که تاریخ بازپرداختش کی هست و اصولا سود هم نباید داشته باشه (البته غیر ممکنه بانک های این مملکت بدون کارمزد یا سود کاری برای مردم انجام بدن😑)

اگه بشه از هر فروشگاهی خرید کرد ، منم پیگیری میکنم برای ارتقا سیستم یا تعویض گوشی نیاز دارم بهش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

عد گفته شده که بصورت تسهیلات ۳ساله و سود ۱۸درصد باید پرداخت بشه

سلام

کلیت ماجرا همینه که شما میگید. جزئیاتو نمیدونم ولی...

ولی واقعا راضی هستید روی دارایی خودتون ۱۸ درصد ازتون سود بگیرن؟؟!! (مخاطبم هر کسیه که این متن رو میخونه)

اصلا فکر کنید هیچوقت وجود نداشته، به هیچ عنوان بهش دست نزنید.

ارزش این سهام خیلی بیشتر از این حرفا هست. بخصوص با این وضعیت حال حاضر بورس، دقیقا دارن دارایی من و شما رو با کسب اجازه از خود ما و کاملا قانونی بصورت کاملا مفت تصاحب میکنن.

این چیزی شبیه هفت سنگان و ... با برنامه ریزی و مَکر قوه مجریه هست و بعد یه مدت یکی باید پیدا بشه بزور و با بدبختی ازشون پس بگیره.

خواهش میکنم واقعا تصور کنید وجود نداشته و بهش دست نزنید. (به همه دوستانی میگم که این متن رو میخونن.)

لینک به دیدگاه

همین وامو بدن پس نمیدم سهامم برا عمشون 

مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان

لینک به دیدگاه

مگه کارت هم داره ؟! منکه سی درصد همون اول بسم الله پنج و نیم فروختم رفت

بقیشم که فروش نمیره انصراف زدم گیر کرده🤣اینا کارت ملی رو بدن کارت سهام نومو خوایم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مگه کارت هم داره ؟! منکه سی درصد همون اول بسم الله پنج و نیم فروختم رفت

بقیشم که فروش نمیره انصراف زدم گیر کرده🤣اینا کارت ملی رو بدن کارت سهام نومو خوایم

با همون ۶۰درصدی که فروش نمیره،وام میدن ،البته به وام آزاد که نمیخوره بیشتر وام خریده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

سلام دوستان

این قضیه کارت اعتباری رو تحقیق کردم ولی درست نفهمیدم دقیقا چی هست 

اونطوری که فهمیدم به افرادی که سهامشون ۵۰۰تومنیه ۷ملیون در شکل کارت اعتباری میدن و بعدش اون فرد با اون کارت خرید میکنه ،ضامنش هم ۶۰درصد ارزش سهامه

بعد گفته شده که بصورت تسهیلات ۳ساله و سود ۱۸درصد باید پرداخت بشه

بعدش گفته که برای بانک ملی از سه فروشگاه هفت،افق کوروش،و رفاه اقدام(نمیدونم این همون رفاهه قدیمیه،یا چیز جدیده )

از اینا میشه خرید کرد 

خب!حالا در مورد رفاه اقدام نمیدونم ولی افق کوروش و هفت که سوپر مارکتی ان ،یعنی قرار هفت میلیون بریم برنج و روغن(اگه نبرده باشن)و حبوبات و قند و شکرو خوردنی بخریم؟

یعنی جدی کارش فقط همینه یا من اشتباه میکنم؟

ارزشی نداره

لینک به دیدگاه

اگر خیلی ها وامو بگیرن و پس ندن، اونوقت کلی از سهام مال بانک میشه و یک مرتبه ارزش اون سهام صفر میشه؟! درسته؟ اینطوری بانک هم نمیتونه بفروشه سهامو و میمونه رو دستش؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان

اینجا که صاحاب نداره و هرکی هرکیه ، اصلا نمیشه رو حرف این جماعت حساب کرد ، اون یارو بابا برگشت گفت سهامتون رو نفروشید ارزشش بالاتر میره ، خیلیا نفروختن و سهامشون با کله سقوط کرد و اونایی که فروختن لااقل تو اون لحظه پولی که گیرشونن اومد رو به یه زخمی زدن ولی الان سهام که ارزشش از اون موقع از نصف هم کمتر شده و حتی اگه به قیمت اون موقع هم بفروش بره دیگه پولی که دستت بیاد ارزشی نداره... در کل اینجا همه چیز بی ارزش شده من جمله آدمی و انسانیت... مردم هم که با این همه ثروت بی پایان این کشور  مثل گدا بار اومدن و فقط منتظرنن ببینن کی قراره یه پولی بهشون بدن و بدو بدو برن صف وایسن... واقعا که یه تاسف سنگینی داره احوال این مردمان... (شامل همه میشه...)

این قضیه وام و این حرفا هم مثال همون دون پاشیدن برای پرنده است که میخوای بکشونیش سمت تله...

لینک به دیدگاه

اخرش میشه  این وام رو نقدی دریافت کرد؟یا مثلا ازش برای خرید کالایی غیراز خورد و خوراک استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

اگر خیلی ها وامو بگیرن و پس ندن، اونوقت کلی از سهام مال بانک میشه و یک مرتبه ارزش اون سهام صفر میشه؟! درسته؟ اینطوری بانک هم نمیتونه بفروشه سهامو و میمونه رو دستش؟

از کی ما سهام عدالت داریم؟تنها چیزی که ازش دراومده همین دوقرون پول سودشه که هر سال میریزن

جدی بقول دوستمون پولو بگیریم وامو ندیم سهامم برا خودشون 

طلا و دلار که نیست دست خود آدم باشه،هر وقت خاست نقدش بکنه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

کل سهام عدالتش به نفع بانک مصادره میشه ولی ارزشش صفر نمیشه ، بسته به وضعیت بورس ممکنه ارزشش بره بالا یا بیاد پایین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، M.G گفته است :

کل سهام عدالتش به نفع بانک مصادره میشه ولی ارزشش صفر نمیشه ، بسته به وضعیت بورس ممکنه ارزشش بره بالا یا بیاد پایین

مگه بورسی هم مونده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

ولی واقعا راضی هستید روی دارایی خودتون ۱۸ درصد ازتون سود بگیرن؟؟!! (مخاطبم هر کسیه که این متن رو میخونه)

با این وضع تورم من حاضر هستم 50 درصد سود هم بدم،

کلا وام گرفتن تو ایران خیلی خوبه

یکی رو میشناسم که یه خونه خرید 150 تومن و روی سند 50 تومن وام گرفت، اون خونه رو فروخت نردیک 1 تومن و باهاش یه زمین دیگه و مغازه خرید که الان حدود 7-8 تومن می‌ارزن!، تازه پارسال اقساطش تموم شد! خودتون حساب کنید که چقدر اون وام سود داشته!

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

مگه بورسی هم مونده؟

چرا نمونده باشه ؟

اولین روز کاری سال 1399 شاخص کل 488,000 بود ........ آخر سال 99 ، شاخص کل روی 1,300,000 بود. 

افت و خیز توی بازار سرمایه طبیعیه 

سال 1395 توی 6 ماهه آخر سال هم بورس به شدت ریزشی بود ولی دوباره ارزش پیدا کرد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، M.G گفته است :

چرا نمونده باشه ؟

اولین روز کاری سال 1399 شاخص کل 488,000 بود ........ آخر سال 99 ، شاخص کل روی 1,300,000 بود. 

دولت مردم دوست اومد برای زدن جیب ملت بورس سودآور نشون داد تا ملت هست و نیستی شون رو بریزن توش تا دید لبریز شده سیفون کشید 

اون 1.300.000 هم سهام های قرمز ملت جو گیر هست که از تف سر بالا بدتره

کرونا کل دنیا رو گرفت بورس کل دنیا سقوط کرد بورس ایران 10 برابر شد و ناگهان 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

اقتصاد مال خر است

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، M.G گفته است :

چرا نمونده باشه ؟

دولت مردم دوست اومد برای زدن جیب ملت بورس سودآور نشون داد تا ملت هست و نیستی شون رو بریزن توش تا دید لبریز شده سیفون کشید 

اون 1.300.000 هم سهام های قرمز ملت جو گیر هست که از تف سر بالا بدتره

کرونا کل دنیا رو گرفت بورس کل دنیا سقوط کرد بورس ایران 10 برابر شد و ناگهان 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

اقتصاد مال خر است

لینک به دیدگاه

صدور کارت اعتباری سهام عدالت: تا آخر اردیبهشت در همه بانک‌ها

با توجه به اینکه در راستای صدور کارت اعتباری سهام عدالت تاکنون تنها دو بانک ملی و تجارت اعلام آمادگی کرده‌اند و در حال صدور این کارت به متقاضیان هستند، معاون وزیر اقتصاد از ورود سایر بانک‌ها به ارائه کارت اعتباری سهام عدالت تا اردبیشهت سال جاری خبر داد. 

به گزارش ایسنا، دریافت کارت اعتباری سهام عدالت از ۲۵ بهمن پارسال برای مشمولان این سهام فراهم شده است که تاکنون تنها دو بانک ملی و تجارت برای صدور این کارت اعلام آمادگی کرده‌اند و متقاضیان می‌توانند به صورت غیرحضوری کارت خود را دریافت کنند.

طبق آخرین اعلام مدیر عامل بانک ملی به ایسنا، تا اوایل اسفند سال گذشته معادل ۷۰ هزار کارت اعتباری سهام عدالت از سوی این بانک صادر شده است. 

همچنین در این زمینه، عباس معمارنژاد - معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزیر اقتصاد - در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت بانک‌های ارائه دهنده کارت اعتباری سهام عدالت گفت: در این راستا مصوبه‌ای از سوی دولت آماده شده است که به جز بانک‌های ملی و تجارت باید بانک‌های دیگر هم برای صدور کارت اعتباری سهام عدالت مشارکت کنند.

به گفته او، تا اردبیشهت سال جاری، سایر بانک‌ها نیز به صدور کارت اعتباری سهام عدالت ورود خواهند کرد. 

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره پرداخت سود سهامداران وابسته بانک‌های نظامی ادغام شده در بانک سپه نیز اظهار کرد: ارزش گذاری انجام شده است اما اکنون در حال بررسی و راستی آزمایی ارزش گذاری هستیم که سازمان حسابرسی در حال انجام این کار است و هنوز نهایی نشده است.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...