رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مالتینا قیمت و سرویس و قوانینش نسبتا بهتره ولی پشتیباناش اصلا هماهنگ نیستن و هرکی یه چیزی رو میگه و سر همین ادم یکم میترسه سر سفارش دادن.  دوستان کسی خبر داره از وضعیت گمرک برای بسته های پستی؟ که تعرفه مثلا هدست VR چقدر هست؟ اگر این موضوع بفهمم راحت از روسیه دوستم برام میتونه همه چیز بفرسته.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بله خرید داشتم مشکلی نبوده فقط طرز بسته بندیشون افتضاحه

اره دقیقا بسته بندی افتضاحه برای دوستم مادربرد گرفتم کارتون مادربرد تیکه پاره بود دو تا سه تا smd مادربرد هم کنده شده بود. 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، nimaes گفته است :

مالتینا قیمت و سرویس و قوانینش نسبتا بهتره ولی پشتیباناش اصلا هماهنگ نیستن و هرکی یه چیزی رو میگه و سر همین ادم یکم میترسه سر سفارش دادن.  دوستان کسی خبر داره از وضعیت گمرک برای بسته های پستی؟ که تعرفه مثلا هدست VR چقدر هست؟ اگر این موضوع بفهمم راحت از روسیه دوستم برام میتونه همه چیز بفرسته.

جنس الکترونیکی تو سایت ها خودنم 10 درصد هست. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، MadysoN گفته است :

جدیدا خرید کردین ؟ چقدر طول کشید بیارن

حدود 4 ماه پیش خریدم که حدودا 2 ماهه دستم رسید

بسته بندیشون خیلی داغون بود کارتن مادربرد از چند تا ضربه خورده بود میگم چرا اینجوریه ، پشتیبان میگه طبیعیه از آمریکا تا اینجا

نفهمها انقدر شعور ندارن حداقل یه پلاستیک حبابدار دورش بکشن

از چین قاچاقی جنس میاد صحیح و سالم اینا مثلا قانونی میارن اونم قطعه حساس بدون بسته بندی مناسب

شانس آوردم بردم مشکلی نداره

دفعه بعد از نوین فن خرید میکنم یا آدم معتبر

دور ایگرد خط کشیدم

1699306303_WhatsAppImage2020-09-16at11_23_27.thumb.jpeg.12c447e8f625f238ef53a797858aba9b.jpeg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حدود 4 ماه پیش خریدم که حدودا 2 ماهه دستم رسید

بسته بندیشون خیلی داغون بود کارتن مادربرد از چند تا ضربه خورده بود میگم چرا اینجوریه ، پشتیبان میگه طبیعیه از آمریکا تا اینجا

نفهمها انقدر شعور ندارن حداقل یه پلاستیک حبابدار دورش بکشن

از چین قاچاقی جنس میاد صحیح و سالم اینا مثلا قانونی میارن اونم قطعه حساس بدون بسته بندی مناسب

شانس آوردم بردم مشکلی نداره

دفعه بعد از نوین فن خرید میکنم یا آدم معتبر

دور ایگرد خط کشیدم

1699306303_WhatsAppImage2020-09-16at11_23_27.thumb.jpeg.12c447e8f625f238ef53a797858aba9b.jpeg

نوین فون زده 35 تا 60 روز بعد گرونتر هم هست نمیدونم واقعا از کجا سفارش بدم 

لینک به دیدگاه

من تا بحال خرید از سایت نداشتم که بخوام نظر بدم. خرید از شخص داشتم که به دلیل پشتبانی ضعیفشون و پیچوندن توصیه نمی کنم به کسی، هر چند که جنس هم سالم تحویل دادن.

با پشتیبانی نوین فون تماس داشتم و ازشون قیمت چند قلم چیز رو گرفتم به نظر قابل اعتماد و با مسئولیت بودند. شخصا بار بعدی از اونا خرید می کنم.

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر واقعأ امکانش رو دارید که قطعات رو از چین با قیمت مناسب وارد کنید ، پیشنهاد میکنم یه تاپیک اختصاصی در همینجا یا در فروم پرشین تولز بزنید و آگهی کنید تا دوستانیکه تمایل دارن اعلام کنند

( ممکنه فروم لیون کامپیوتر اجازه زدن اینجور تاپیکی رو به شما نده ولی توی فروم پرشین تولز مشکلی ندارید )

خود من الان قصد خرید یه کارت 3080 یا 6800XT رو دارم همچنین cpu سری جدید رایزن که منتظرم اگر با قیمت خوب پیدا کنم ، خریداری کنم ...

بنظر شخصی من مشکل خرید از سایت های چین دو مورد زیر هستند :

اول اینکه زبان چینی بلد نیستیم و ترجمه گوگل کروم هم خیلی اذیت میکنه و همه چیز رو کامل ترجمه نمیکنه !

دوم اینکه فرضأ الان من میخوام از چین یه کارت 3080 سفارش بدم ،،، از کجا باید لینکش رو پیدا کنم و به شما اعلام کنم ؟؟؟ چون بعنوان مثال همون سایت های چینی هم وقتی بخوایم 3080 بخریم نوشته که موجود نیست ! یا اینکه آگهی دلال ها هست که قیمت فروش کارتها رو خیلی بالاتر از قیمت جهانی آگهی کردن !

بهرحال پیشنهاد میکنم یه تاپیک بزنید و شرایط سفارش رو اونجا توضیح بدید ...

( مخصوصأ مواردی مانند بحث اعتمادسازی و اینکه مثلأ اگر قیمت ارز در زمان سفارش افزایش پیدا کنه ، اونوقت آیا مشتری باید دوباره اضافه قیمت پرداخت کنه یا نه ؟؟؟ )

یه تعدادی لینک هم از سایت های چینی مربوط به خرید قطعات جدید مانند کارتهای 3080 و 3070 و سی پی یو های سری 5000 رایزن رو همراه با قیمت نهایی سفارش اونجا اعلام کنید تا بررسی کنیم و حساب و کتاب کنیم و اگر صلاح رفتیم ازتون خرید کنیم

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف تبلیغات
لینک به دیدگاه

دوست عزیز فروش کالایی که موجود ندارید در فروم ممنوع هست . چون نمیتونید از اون کالا عکس بذارید . پس چیزی به نام پیش فروش نداریم . اگر اعتراض دارید ، میتونید به آقای حسینی بگید . اگر ایشون به شما اجازه دادن که قوانین رو رعایت نکنید ، من حرفی ندارم . بعد از این هر پستی بزنید در هر تاپیکی و اعلام کنید که جنس میارید و سفارش میگیرید ، پست شما حذف میشه و در صورت تکرار ممنوع المعامله میشید .

لینک به دیدگاه

این نوین فون اعتبار متبار داره؟ مالتینا اینا دارن اما اینو تا الان نشنیده بودم و زیادم مایه دار به نظر نمیاد

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، slash_slash گفته است :

این نوین فون اعتبار متبار داره؟ مالتینا اینا دارن اما اینو تا الان نشنیده بودم و زیادم مایه دار به نظر نمیاد

بله انگار بعضی از دوستان خرید داشتن فقط بعضی از چیز ها را خوب زده بعضی از چیز ها را گرون زده. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، zen گفته است :

بله میدونم عزیز اقای حسینی چون منافعشون در خطر میشه همچین اجازه ای نمیدن. چون صاحب لیون هستن دیگه. 

همه جا همینه داداش . همین لیون خودشون یه پیچ ندارن تو انبارشون همه جنسایی که تو سایتشون زدن باد هواس و حتی یه عکس واقعی از محصولشون ندارن . موقعی که مشکل باشه میندازن سمت تامین کننده . حضوری هم رفته بودم قبلا بابت پیگیری اصلا برخورد خوبی نداشتن و اون شد اخرین خریدم بخاطر برخورد بدی که دیدم ازشون . الانم مانیتور سفارش دادم ( 7.5 که دلار قیمتش 31 تومن بود) از نوین فون یه ماهی میشه مدل ایسر KG241QS که فعلا خبری نشده . خیلی صبر کردم تو این رنج قیمتی 144هرتز موجود بشه داخل ولی هیچی همه سایتا نمونش لیون زدن تو جنسایه بالای 12 تومن واسه مانیتورایی که 200 دلارم قیمت واقعیشون نیست . اگر یه روزی کسی ازم فروشگاهی خواست بهش معرفی کنم اینترنتی بخره قطعا لیون هیچوقت جزو پیشنهاداتم نخواد بود . نوین فون هم محدودیت ارسال دارن بخاطر استان هرمزگان روزایه تعداد محدود فقط میتونن ارسال کنن که مشکل صلیشون همینه ، یه سری جنسا تو فاصه زمنی کوتاه میرسه دستشون ایران ولی بخاطر مشکلات پست و تیپاکس که محدود کردن استانشونو کلی تایم ارسالشون طول میکشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، zen گفته است :

بله میدونم عزیز اقای حسینی چون منافعشون در خطر میشه همچین اجازه ای نمیدن. چون صاحب لیون هستن دیگه. 

خیر دوست عزیز . چون شما وقتی پیش فروش میکنید ، میتونید خیلی راحت کلاهبرداری کنید . مشتری پول رو به شما میده به امید دریافت کالا در 2 تا 3 ماه دیگه . تو این مدت از چند نفر پول میگیرید ؟ اگر بعد از این مدت غیبتون زد ، همون مشتری ها نمیان بگن لیون چرا اجازه داد همیچین کاری انجام بشه ؟ اصلا کلاهبرداری به کنار ، به هر دلیلی کالای شما نرسید ، به مشکل خورد ، اصلا تو راه از بین رفت . چطور میخواهید جواب مشتری ها رو بدید ؟ کالایی که موجود ندارید رو چطور میفروشید ؟ شما شرکت با سرمایه چندین میلیاردی دارید که اگر اتفاقی افتاد بتونید جوابگو باشید ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed گفته است :

خیر دوست عزیز . چون شما وقتی پیش فروش میکنید ، میتونید خیلی راحت کلاهبرداری کنید . مشتری پول رو به شما میده به امید دریافت کالا در 2 تا 3 ماه دیگه . تو این مدت از چند نفر پول میگیرید ؟ اگر بعد از این مدت غیبتون زد ، همون مشتری ها نمیان بگن لیون چرا اجازه داد همیچین کاری انجام بشه ؟ اصلا کلاهبرداری به کنار ، به هر دلیلی کالای شما نرسید ، به مشکل خورد ، اصلا تو راه از بین رفت . چطور میخواهید جواب مشتری ها رو بدید ؟ کالایی که موجود ندارید رو چطور میفروشید ؟ شما شرکت با سرمایه چندین میلیاردی دارید که اگر اتفاقی افتاد بتونید جوابگو باشید ؟

واقعا حرفت حق بود خودم خواستم یه گرافیک ۳۰۷۰ سفارش بدم برای مشتری  چون گفته بود ۲۲ ملیون دقیقا هم حرف های ک زدی از ذهنم عبور کرده  من نمی گم این داداشمون بده یا میخواد کلاه کسی رو برداره ولی حرفت حقه تو این سه ماه ممکنه چندین اتفاق بیوفته 

لینک به دیدگاه

سلام

من میخواستم موس corsair nightsword یا corsair dark core pro rgb بگیرم که متاسفانه هیچ کدوم داخل بازار موجود نیست.

میخواستم بدونم سایت ایگرد برای سفارش بهتره یا مالتینا؟؟؟اختلاف قیمتشون هم برام مهم نیست میخوام کالا به بهترین نحو به دستم برسه.

ممنون میشم تجربه هاتون رو در اختیارم بزارید.

در ضمن اگه کسی تجربه کار با این دو مدل موس رو داشته بگه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، slash_slash گفته است :

من خودم ازشون یه مانیتور خریدم صحیح و سالم رسید دستم.تقریبا دو ماه یا یکم بیشتر طول کشید که بیاد.من که راضی بودم.قیمتاشونم نسبت به مالتینا و ایگرد مقایسه می کردم مناسب بود الان رو نمیدونم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم 4 ساله تو کار واردات و خرید از امازون و کلا وبسایت های امریکایی هستم تا به حال هیچ موردی نداشتم که بسته بندی اسیب دیده باشه چرا چون این وبسایت ها از جمله مالتینا یا ... عموما از طریق لنج بار میارن و خیلی حملشون نامناسب هست و همچنین الکی پول گمرکی از شما میگیرن که هیچ منبعی برای تایید اون مبلغ ندارن چرا چون هزینه گمرکی همیشه ثابت نیست و متغییر هست

من همیشه با پست هوایی کارمیکنم و حدودا 14 15 روزه بسته از امریکا به تهران میرسه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

من همیشه با پست هوایی کارمیکنم و حدودا 14 15 روزه بسته از امریکا به تهران میرسه

یه مقداری بیشتر توضیح می‌دید؟ یعنی قانونی و کاملا از طریق گمرک می‌شه جنس از کشورهای دیگه وارد کرد؟ اونم به تعداد خرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Sandor گفته است :

یه مقداری بیشتر توضیح می‌دید؟ یعنی قانونی و کاملا از طریق گمرک می‌شه جنس از کشورهای دیگه وارد کرد؟ اونم به تعداد خرد؟

چرا نشه ؟ روزانه این همه بسته از سراسر دنیا به ایران ارسال میکنن و ترخیص میکنن و مشکلی هم وجود نداره فقط بحث گمرکیش هست که کاملا دل بخواهیه یعنی ثابت نی هرچی دلشون بخواد میکشن روش میگن اینم گمرکی

لینک به دیدگاه

سلام . من از ایگرد یه عدد موس سفارش دادم کمتر از 40 روز دستم رسید. کاملا راضی بودم. بسته یه پارگی جزیی داشت اما محصول کاملا سالم بدستم رسید. 

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

چرا نشه ؟ روزانه این همه بسته از سراسر دنیا به ایران ارسال میکنن و ترخیص میکنن و مشکلی هم وجود نداره فقط بحث گمرکیش هست که کاملا دل بخواهیه یعنی ثابت نی هرچی دلشون بخواد میکشن روش میگن اینم گمرکی

سلام عزیز. برای پست بین المللی کدوم شرکت پستی بهتره. یکی از دوستام از روسیه میخواد برام بسته ۱ کیلویی ارسال کنه با EMS ولی پول پستش حدود ۵۰$ میشه. نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

من میخواستم یه سری تجهیزات برای کلینیک سفارش بدم اما با این شرایط نمیدونم کی به دستم برسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 27 آبان 1399 در 16:01، nimaes گفته است :

سلام عزیز. برای پست بین المللی کدوم شرکت پستی بهتره. یکی از دوستام از روسیه میخواد برام بسته ۱ کیلویی ارسال کنه با EMS ولی پول پستش حدود ۵۰$ میشه. نظرتون چیه؟

سلام پوشاکه ؟

لینک به دیدگاه

در در 29 آبان 1399 در 01:23، Extreme Plus گفته است :

سلام پوشاکه ؟

نه عزیز هدست واقعیت مجازیه

لینک به دیدگاه

انویدیا قبلا گفته بود میزان تولیدش 2021 درست می شه که متاسفانه باز اعلام کرده چند ماه بیشتر دیگه هم باید صبر کنید احتمالا رفت برای فصل دوم سال 2021 یا بهار خودمون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، slash_slash گفته است :

انویدیا قبلا گفته بود میزان تولیدش 2021 درست می شه که متاسفانه باز اعلام کرده چند ماه بیشتر دیگه هم باید صبر کنید احتمالا رفت برای فصل دوم سال 2021 یا بهار خودمون

الان amd هم افتاده تو دلالی هنوز نیومده rx6800 الان حدود 24 تا 25 در میاد از چین قیمت واقعی باید زیر 18 تومن باشه. الان ارز‌ش خرید با این قیمت ها 3070  هست با قیمت حدود 20 تومن و باید یه 2 تا 3 هفته ای صبر کرد تا قیمت 3060ti هم دربیاد. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...