رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، یکی از دوستان قراره از خارج کشور برام کارت گرافیک بیاره (آکبند و با جعبه) آیا موقع ورود به کشور باید عوارض گمرکی رو پرداخت کنه یا نه؟

لینک به دیدگاه

بگو از آکبندی درش بیاره و بگه برای مصارف شخصیه. پول نمیده.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان عزیز، نمیدونم تاپیک رو جای درستی استارت زدم یا خیر، از مدیران عزیز خواهشمندم اگه اشتباه هست لطفا به بخش مربوطه منتقل کنند.

یه نظری میخواستم درمورد واردات ماوس پد های Steel series

بیشتر مدل Large Stitched Edge مد نظر بنده هست که متأسفانه (علیرغم دوام و فوق العاده بودنش) داخل کشور موجود نیست

نیازی هم به توضیح اضافی نیست، دوستان گیمر قطعاً از کیفیت و کارایی این محصول اطلاع دارن

در حال حاضر قیمت این مدل در آمازون حداقل 15 دلار هست، همون 15 درنظر بگیریم

خواستم بینم اگه وارد بشه، به چه قیمتی در انجمن یا بازار به فروش میره؟ اصلا ارزش وارد کردن داره؟

ویرایش شده توسط mr_mirzaei
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

یه سوال در مورد محاسبه وزن توسط مالتینا برام پیش اومده

این کالا وزنش توی آمازون زده 10.65 pounds  یعنی 4830 گرم

https://www.amazon.com/dp/B07JXCR263?th=1&psc=1

ولی مالتینا حدود 10 کیلو حساب میکنه

کسی میدونه نحوه محسابشون چطوریه؟

ویرایش شده توسط m.b.z
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، m.b.z گفته است :

سلام 

یه سوال در مورد محاسبه وزن توسط مالتینا برام پیش اومده

این کالا وزنش توی آمازون زده 10.65 pounds  یعنی 4830 گرم

https://www.amazon.com/dp/B07JXCR263?th=1&psc=1

ولی مالتینا حدود 10 کیلو حساب میکنه

کسی میدونه نحوه محسابشون چطوریه؟

احتمال زیاد به صورت وزن حجمی محاسبه شده (حجم بالاتر به نسبت وزن در استاندارد ارسال پستی)

بهتره با پشتیبانی صحبت کنید تا مطمعن بشید

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 27 مهر 1398 در 00:50، maximal10 گفته است :

سلام من از ایگرد خرید کردم بسیار خوب بود و دقیقا سه هفته ای جنسم رو تحویل داد . ولی در تاریخ 6 شهریور  یک خرید از سایت شیپینو داشتم که هنوز دستم نرسیده. دوستان کسی از این سایت خرید داشته؟

https://shipino.ir/

خوبی سایتش اینه که فقط منحصر به امازون نیست و تقریبا از هر فروشگاهی بخواین براتون خرید رو انجام میدن

سلام من از شیپینو دو ماه پیش خرید کردم اما هنوز به دستم نرسیده هر چی زنگ میزنم و پیام میدم کسی نیست میترسم کلاهبردار باشن شما به دستتون رسید؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان

من میخواستم یه کامپیوتر گیمینگ به همراه مانیتور به واسطه یکی از فامیلا از خارج بیارم شنیده بودم اگر از جعبه در بیاد مشکلی نداره.درسته ایا؟!

ممکنه گمرک بخوره؟؟ 

یک سوال دیگه، ممکنه مانیتور رو اجازه ندن چون جایی خوندم تلویزیون رو اجازه عبور نمیدن 

شرمنده اطلاعاتم ضعیفه. دوستانی که اطلاع دارن ممنون می شم اگه جواب بدن

لینک به دیدگاه

سلام ، اصولا یک‌ عدد از هرچیزی‌ که باز شده باشه رو میتونی بیاری به عنوان وسیله شخصی ولی خب بستگی به طرف داره اگه دلش خواست ازت گمرکی میگیره نخواستم گیر نمیده! مانیتور هم همینجور. در کل قانون اینو میگه ولی هرکار دلشون خواست میکنن. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام ، اصولا یک‌ عدد از هرچیزی‌ که باز شده باشه رو میتونی بیاری به عنوان وسیله شخصی ولی خب بستگی به طرف داره اگه دلش خواست ازت گمرکی میگیره نخواستم گیر نمیده! مانیتور هم همینجور. در کل قانون اینو میگه ولی هرکار دلشون خواست میکنن. 

احتمال اینکه بگیرن چقدره؟ 

چون معمولا فامیلمون با خودش لبتابشو میاورد ولی بهش گیر نمیدادن

اابته این دفعه گفت بدون لبتاب میاد که بهش گیر ندن

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، SahandAq گفته است :

سلام دوستان

من میخواستم یه کامپیوتر گیمینگ به همراه مانیتور به واسطه یکی از فامیلا از خارج بیارم شنیده بودم اگر از جعبه در بیاد مشکلی نداره.درسته ایا؟!

ممکنه گمرک بخوره؟؟ 

یک سوال دیگه، ممکنه مانیتور رو اجازه ندن چون جایی خوندم تلویزیون رو اجازه عبور نمیدن 

با سلام 

در 14 ساعت قبل، SahandAq گفته است :

سلام دوستان

ممکنه گمرک بخوره؟؟ 

با سلام خدمت شما

یه سوال دارم قیمت ها خارج چه طوره نسبت به ایران چون منم برای یکی از دوستان میخاستم یه سیستم بگیرم ارزش داره از خارج ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HOH گفته است :

با سلام 

با سلام خدمت شما

یه سوال دارم قیمت ها خارج چه طوره نسبت به ایران چون منم برای یکی از دوستان میخاستم یه سیستم بگیرم ارزش داره از خارج ؟

اره چون دوست منم سیستمش رو داره شبیه من میبنده ب 36 میلیون ولی من به 24 میلیون 

ویرایش شده توسط SahandAq
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، SahandAq گفته است :

احتمال اینکه بگیرن چقدره؟ 

چون معمولا فامیلمون با خودش لبتابشو میاورد ولی بهش گیر نمیدادن

اابته این دفعه گفت بدون لبتاب میاد که بهش گیر ندن

داداش احتمال که نمیشه گفت من خودم‌ بیشتر وقتا گیر‌ ندادن ولی یبارم الکی بهم گیر‌داد با تهدیدو دعوا گمرکی ندادم. چون چیزی که باز هست جعبه نداره و یدونه‌ هست قانونی هست اوردنش. حتی با جعبه‌ هم‌ قانونیه. بستگی به زبون خودت داره که از حق خودت دفاع کنی یا نه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

داداش احتمال که نمیشه گفت من خودم‌ بیشتر وقتا گیر‌ ندادن ولی یبارم الکی بهم گیر‌داد با تهدیدو دعوا گمرکی ندادم. چون چیزی که باز هست جعبه نداره و یدونه‌ هست قانونی هست اوردنش. حتی با جعبه‌ هم‌ قانونیه. بستگی به زبون خودت داره که از حق خودت دفاع کنی یا نه.

دمت گرم داش خیلی خوب راهنمایی کردی. خیالم راحت شد

لینک به دیدگاه

در در 13 اسفند 1398 در 12:08، SahandAq گفته است :

اره چون دوست منم سیستمش رو داره شبیه من میبنده ب 36 میلیون ولی من به 24 میلیون 

شما خودت میری خارج یا واسطه داری اگر مسیری هست وامکان گفتن میشه لطفا ما رو هم راهنمایی کنید 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

----------------------------

بستگی به کشوره خارجه + محل وارد شدن به ایران و داره !

مثلا بندر لنگه اصلا از این چیزا نداره حتی 3 تا جنس یه مدل هم داشته باشی کاری باهات ندارن ! از طریق دریایی ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

من واسطه دارم که از کانادا میاد.توصیه من به دوستان اینه که با توجه به افزایش محتمل قیمت دلار بعد از عید. از الان پولشون رو به دلارتبدیل کنن و از خارج تهیه کنند{البته بدون جعبه} جعبه رو باز در سفر های بعدی میشه خالی اورد. اینجوری خیلی به صرفه تره چون از هزینه غیر معقول گمرک معاف و دست بازی تو مدل های انتخابی دارین.

ویرایش شده توسط SahandAq
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان 

بنده برای تابستون میخام برم خارج 

از اونجا با خودم یه پیسی بگیرم و بدون جعبه با خودم بیارم ولی وزنش 6 کیلوئه. گمرک باید بدم یا نه؟ 

یا بهتره که قطعاتش رو جدا بگیرم بدون کیس بیارم 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود ، کسی به نتیجه ای رسید؟ من هم نیاز به خرید از علی اکسپرس دارم

لینک به دیدگاه

در در 1 فروردین 1399 در 23:54، امیر رضا گفته است :

سلام دوستان 

از اونجا با خودم یه پیسی بگیرم و بدون جعبه با خودم بیارم ولی وزنش 6 کیلوئه. گمرک باید بدم یا نه؟ 

از لحاظ وزنی مشکلی نیست نهایتش اضافه بار میخورید و کرایش رو میدید اما از لحاظ قوانین گمرک نمیدونم میشه همچین کاری کرد یا نه لپ تاپ و پی اس 4 آوردن برامون ولی PC نمیدونم

لینک به دیدگاه

در در 1 فروردین 1399 در 23:54، امیر رضا گفته است :

سلام دوستان 

سلام

والا کسی به ما نگفت چی همراهت هست حتی 6 تا ایفون 11 پرو مکس اوردم همراهم بود بدون هیچ حرفی رد شدیم اومدیم

شما مین و سی پی یو و رم و قطعات ریزه میزه و سبک رو همراه خودت ببر بالا بقیه رو بذار تو کیف

بخوان هم گیر بدن چون از هر کدوم یه قطعه هست فکر کنم بتونن گیر بدن

یاعلی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان عزیز

قصد تعویض لپتاپ با نمونه جدیدتر دارم..سری مهندسی با گرافیک خوب(گیم های تا 2020 رو اوکی جواب بده)

سری zbook g2-g3  و m6800 نظرم رو جلب کرده 

سایتای داخلی که قیمتشون بنظرم با پیشبینی تورم چند ماه اینده بسته شده (تقریبا 10 الی 15ت) و منطقی نیست . 30 درصد گرونترن بنظرم

از سایتای خارجی هم تا حالا خرید نکردم و نمیدونم اگه کالا مشکل داشته باشه با این واسطه های خرید مرجوعی میشه داشت

(بودجه کم 6 تا 11 تومن)

(کلا تجربه ای داشتین بهم بگین ممنون)

سایت واسطه هم معرفی کنین عالیه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

من بعد از اندکی تحقیق به چند سرویس رسیدم برای خرید مثل مالتینا و ایگرد و ویکالا که جمع شده گویا

خواستم بدونم کسی تجربه شخصی از سفارش به این سایت ها داره ؟؟؟ یا شخص مطمنی از داخل فروم میشناسه برای خرید از امازون؟

در اوایل شروع بکار لیون البته خود لیون هم واردات مستقیم گاها انجام میداد.... @سعید حسینی همچنان انجام میده؟

چون کالا اندکی گران هست و وزن بالایی دارها

تلسکوپ هست.

لینک به دیدگاه

درود عزیز

از این سایت ها نخرید بهتره مالتینا که هیچ جونتون رو در میاره تا بهتون چیزی بده            

ویکالا و ایگرد بد نیستن حداقل از مالتینا بهترن

اگر آمازون دبی داره کالای مورد نظرتون رو هستن افرادی که وارد کنن مثل ایشون  @RedDragonA    بنده ازشون خرید داشتم و راضی بودم

لینک به دیدگاه

یکی از اقوام بنده از مالتینا خرید کردن جدیدا که قیمتش بسیار به صرفه شد ولی 8 هفته طول کشید تا بیاد

لینک به دیدگاه

سلام. دوستان با توجه به اوضاع! کسی هست راهنمایی کنه گرافیک ماینینگ که خروجی تصویر هم ندارند چطوری از چین وارد کنم؟ کسی سراغ داره؟ کار کرده؟یه سرنخی چیزی بدین به من . قیمتا خیلی پرت شده با دلار 40 تومن حساب میکنند در داخل کشور!!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...