رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسیار هم عالی

دوستان دیگر هم نظراتشون رو اعلام کنن ?

لینک به دیدگاه

درود

منتظر باشین اواخر خرداد (دهه سوم خرداد) قطعات جدید وارد بازار میشن... (احتمالا)

برای تابستون بروبچه‌ها برنامه دارن

منتها قیمت نامعلومه...

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/05, 01:10:28، ali-0098 گفته است :

در ضمن نکته ای خیلی از دوستان اطلاع ندارن اینجا یاداور میشم: اگر شما در بانکها ایرانی ، ارز خارجی سپرده کرده باشی، وقتی میری ارزتو بگیری ، بهت ازز نمیدن بابت ارز شما ،ریال ملی بابت هردلار هم ۴۲۰۰۰ریال بهت میدن.

نه دیگه اگر سپرده گذاری ارزی شما نقدی باشه همون نقدی ارز خارجی میدن.

اگر شما ریالی پرداخت داشته باشی به حساب ارزی، صحبت شما درسته، معادل ارز توی حساب رو بر اساس ارز جهانگیری محاسبه می کنند به شما میدن.

اما اگر ارز فیزیکی به بانک بدین، بانک موظف هست ارز فیزیکی بده و میده.

شما 50 یورو بدی به بانک، روی فیش واریزی شما می نویسه مثلا یورو نقدی، اون فیش رو توی هر شعبه دیگه به بانک نشون بدی، اونم یورو نقدی میده به شما موقع برداشت.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

نه دیگه اگر سپرده گذاری ارزی شما نقدی باشه همون نقدی ارز خارجی میدن.

اگر شما ریالی پرداخت داشته باشی به حساب ارزی، صحبت شما درسته، معادل ارز توی حساب رو بر اساس ارز جهانگیری محاسبه می کنند به شما میدن.

اما اگر ارز فیزیکی به بانک بدین، بانک موظف هست ارز فیزیکی بده و میده.

شما 50 یورو بدی به بانک، روی فیش واریزی شما می نویسه مثلا یورو نقدی، اون فیش رو توی هر شعبه دیگه به بانک نشون بدی، اونم یورو نقدی میده به شما موقع برداشت.

بله قبلا اینطور بود. الان نقدی وجود نداره. یعنی دلاری نیست که بخوان بدن

توضیحی که دادم  مربوط به حال حاضر است.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

با توجه به شروع دور دوم تحریمها و با توجه به اینکه آمریکا اعلام کرده که ایران حتی اگر نفتی هم بفروشد پول فروش نفت در حساب های خارجی باقیمانده و ایران نمی تواند پول آنرا جز برای خرید غذا ، دارو  و تجهیزات پزشکی هزینه کند پس الان این نگرانی بوجود میاد که تکلیف واردات محصولات حوزه IT و قطعات کامپیوتر از این به بعد چه خواهد شد ؟؟؟

به نظر شما جدای از افزایش قیمتها بدلیل افت ارزش ریال ،، آیا این تحریم های جدید موجب عدم امکان واردات قطعات کامپیوتر به ایران توسط  وارد کنندگان و در نتیجه گرانی مضاعف این محصولات نخواهد شد ؟؟؟

001_.jpg

لینک به دیدگاه

اینکه واردات صورت نگیره تقریبا غیر ممکنه..چون بازار ایران اینقدر کوچیک و کم سود نیست که بشه قیدش رو زد،خصوصا در مورد واسطه ها(منظور در اصل واسطه های خارجی هست).اما خب تاثیر داره حتما روی قیمت ولی فعلا بنظرم زیاد محسوس نیست چون الان گرونی و  ضعف قدرت خرید مردم رو حد کمال هست-_- و وقتی خریدار کم بشه سیر سعودی قیمت یجا متوقف میشه،همونطور که برعکس پیش بینیه خیلی دوستان دلار زورش نرسید 20ت رو رکورد بزنه.

بنظرم در حال حاضر برد با وارد کننده ی قطعات استوک هست.

لینک به دیدگاه

ضمنا بنظرم تاپیک انتقال پیدا کنه بهتره چون در بازارچست و مدام اپ بشه دوستانی که تاپیک خرید و فروش دارن ازین بابت به ضررشونه

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

اینکه واردات صورت نگیره تقریبا غیر ممکنه..چون بازار ایران اینقدر کوچیک و کم سود نیست که بشه قیدش رو زد،خصوصا در مورد واسطه ها(منظور در اصل واسطه های خارجی هست).اما خب تاثیر داره حتما روی قیمت ولی فعلا بنظرم زیاد محسوس نیست چون الان گرونی و  ضعف قدرت خرید مردم رو حد کمال هست-_- و وقتی خریدار کم بشه سیر سعودی قیمت یجا متوقف میشه،همونطور که برعکس پیش بینیه خیلی دوستان دلار زورش نرسید 20ت رو رکورد بزنه.

بنظرم در حال حاضر برد با وارد کننده ی قطعات استوک هست.

خیر در حد کمال نیست ، قدرت خرید خیلی بیشتر از اینا افت می کنه ،

لینک به دیدگاه

بنظرم با رکود اقتصادی که داره بوجود میاد قدرت خرید خیلی میاد پایین در نتیجه واردات هم کم میشه متاسفانه

اما اینجور نیس که هیچ وارد نشه 

مخصوصا اگه قیمت دلار بیشتر هم بشه

و با این تحریمهای جدید نفتی وجود دلار خیلی تو بازار کم میشه  که این خودش بازم تاثیر گذاره

لینک به دیدگاه

مشکل شرکت های سخت افزاری اصلا واردات و تحریم نیست، اونها قطعاتشون رو به ایران میرسونند، منتها مشکل اصلی قدرت خرید مردمه که پایین اومده.

تو سخت ترین دوران تحریم های بین المللی قطعات روز سخت افزاری دنیا وارد ایران میشدند و همچنان می شوند، مشکل اینه به علت افت ارزش ریال کسی پول نداره این قطعات رو بخره. مادربرد 5 میلیون تومنی و پردازنده 10 میلیون تومنی و کارت گرافیک 20 میلیون تومنی رو چه کسی با کدوم پول می تونه بخره؟ مشکل اصلی اینه.

اگر مردم توانایی خرید داشته باشن کانتینر کانتینر قطعه میاد، به هر قیمتی میاد، اما وقتی کسی نیست توانایی داشته باشه بتونه چیزی بخره، دلیلی برای واردات نیست.

لینک به دیدگاه

حالا غیر از این واقعا جای سواله که چرا واردکننده از روسیه قطعه وارد نمیکنه از اونجایی که توافق پولی دوجانبه هم هست میشه بصورت روبل میادله کرد و از اونجایی قطعات تو روسیه ارزونتر هست اگه یه دو دوتا چهارتا کنیم میبینیم تقریبا یک سوم در میاد اصلا همچین کاریو کسی  سعی  کرده برای انجامش؟

ویرایش شده توسط BlackNotion
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

خیر در حد کمال نیست ، قدرت خرید خیلی بیشتر از اینا افت می کنه ،

مثل اینکه شما نمیدونید دوران دلار 4 تومنی  هم خرید قطعات و لوازم الکترونیک برای خیلیها به لحاظ مالی بسیار سخت و غیرممکن بود الان که دیگه جای خود داره و اون وضعیت سه برابر بدتر شده و اصلا شوخی نیست. متاسفانه به نظر میاد یه سری امثال شما همیشه میخوان وضع از هرچیزی که هست خرابتر بشه حالا تو هر نقطه ای که در حال حاظر باشیم فرقی نمیکنه این حرف حتما شنیده میشه و من واقعا متوجه نمیشم این یک نوع بیماری هست.

من اصلا منکر واقعیتهای فعلی و مشکلات احتمالی آینده جامعه نیستم ولی این حد از منفی گرایی رو هم قبول ندارم.

لینک به دیدگاه

اقایون گول این تحریمهایه جدیدو نخورین این حروم زاده امریکا میگه ا 13 آبان سری جدید تحریمها شروع میشه ولی مثل سگ دروغ میزنه این تحریمهایی ک گفته شده داداش خیلی وقته ک اجراشون کردن و این همه میگن شروع تحرم هایه جدید خراب کردن افکار عمومی تو ایرانه ....برادراالکی الکی موضوع رو کشش ندید و بحث درموردش نکنین ب پیشنهاد بنده ...در ضمن کل تاثیر تحریمها بر رویه دلار فقط ده درصد هستش و این بالا رفتن سر سام اور دلار فقط و فقط ب علت بی کفایتی کابینه دولته ک نقدی نگی رو از اول  شروع کارش از دولت قبل با 460 هزار میلبارد تومان تحویل کرفته و تو این پنج سال ب 1240 هزار رسونده ینی سه برابر ..حالا قیمت ارز 4200 رو سه برابر کنیم میشه 12600 تومان ....و اون افزایش بیشتر از این یکسری بخاطر تب و تاب خریدو فروش مردم بود ک حباب بوجود اومد و صابت بودن الان دلار هم مازاد 12600 کاملن عمدیست بدست دولت ک با این افزایش  2400 تمنی بدهی و بودجه هاشو در داخل با پول مردم جبران کنه ....در کل این همه بی عرضه گی دولت نوش جون اون 24 میلیونی ک ب همچین تفکری رای دادن  و تو رسانه ها هزار تومان و مقابل دلار میزاشن ک دلار میشه هزار تومان با مذاکره چند کشور ب سرکردگی امریکا ,....

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Astrix گفته است :

مثل اینکه شما نمیدونید دوران دلار 4 تومنی  هم خرید قطعات و لوازم الکترونیک برای خیلیها به لحاظ مالی بسیار سخت و غیرممکن بود الان که دیگه جای خود داره و اون وضعیت سه برابر بدتر شده و اصلا شوخی نیست. متاسفانه به نظر میاد یه سری امثال شما همیشه میخوان وضع از هرچیزی که هست خرابتر بشه حالا تو هر نقطه ای که در حال حاظر باشیم فرقی نمیکنه این حرف حتما شنیده میشه و من واقعا متوجه نمیشم این یک نوع بیماری هست.

من اصلا منکر واقعیتهای فعلی و مشکلات احتمالی آینده جامعه نیستم ولی این حد از منفی گرایی رو هم قبول ندارم.

وضعیت خیلی خیلی از این بدتر میشه ، اقتصاد یه علمه و با دعا و جادو مشکلات اینا حل نخواهد شد ، دلار و نفت رو ممکلت بسته شده شما توقع داری بدتر شه یا بهتر ؟ عقل چی میگه ؟

حرف شما مثل اینه که یه بیمار آسمی دچار حمله شدید شده بعدش به جای اسپری و دارو بخوایم بهش امیدبدیم بگیم تو میتونی تحمل کنی خوب بعدش چی میشه ؟ خوب میشه ؟ یا اینکه راه هواییش بسته میشه و خفه میشه ؟

منطقی باشیم ...

اینا چیزی رو میگیرن که لیاقتش رو دارن ...

دنیا مثل مردم ایران نظاره گر نیست تا بتمن بیاد و همه مشکلات رو حل کنه و اینا به شدت مورد حساب رسی قرار میگیرن . 

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، کراش گفته است :

اقایون گول این تحریمهایه جدیدو نخورین این حروم زاده امریکا میگه ا 13 آبان سری جدید تحریمها شروع میشه ولی مثل سگ دروغ میزنه این تحریمهایی ک گفته شده داداش خیلی وقته ک اجراشون کردن و این همه میگن شروع تحرم هایه جدید خراب کردن افکار عمومی تو ایرانه ....برادراالکی الکی موضوع رو کشش ندید و بحث درموردش نکنین ب پیشنهاد بنده ...در ضمن کل تاثیر تحریمها بر رویه دلار فقط ده درصد هستش و این بالا رفتن سر سام اور دلار فقط و فقط ب علت بی کفایتی کابینه دولته ک نقدی نگی رو از اول  شروع کارش از دولت قبل با 460 هزار میلبارد تومان تحویل کرفته و تو این پنج سال ب 1240 هزار رسونده ینی سه برابر ..حالا قیمت ارز 4200 رو سه برابر کنیم میشه 12600 تومان ....و اون افزایش بیشتر از این یکسری بخاطر تب و تاب خریدو فروش مردم بود ک حباب بوجود اومد و صابت بودن الان دلار هم مازاد 12600 کاملن عمدیست بدست دولت ک با این افزایش  2400 تمنی بدهی و بودجه هاشو در داخل با پول مردم جبران کنه ....در کل این همه بی عرضه گی دولت نوش جون اون 24 میلیونی ک ب همچین تفکری رای دادن  و تو رسانه ها هزار تومان و مقابل دلار میزاشن ک دلار میشه هزار تومان با مذاکره چند کشور ب سرکردگی امریکا ,....

جدیدا امثال تو خیلی سعی می کنن تو فضای مجازی تمام تقصیرات رو از رو اصل کاری ببرن رو تدارکات چی ( حست هفت خط ) ....

اگه فک کردی بقیه هم مثل خودتن خیلی در اشتباهی ...

همه میدونن که حسن هفت خط هیچ کاره ست و مشکل ریشه ای تر از این حرفاست ...

مملکتی که تولید نداره و تمام کارخونه هاش ( تازه اگه بشه اسمشونو گذاشت کارخونه ) تعطیله و تا خرخره وابسته به واردات هست مسلما باید خلق پول بی ارزش کنه و پایه پولی رو زیاد تر کنه تا بتونه حقوق بده و راه تنقسش رو باز نگه داره اما آیا واسه اون همه پول بی ارزش کالا و خدماتی هم هست یا نه ؟ 

مسلما نه ! 

حالا چی بوجود میاد این وسط ؟ فاصله شدید بین پول سرگردان و کالا و خدمات ، پولی که باید خرج بشه و لی کلا و خدمات به اندازه کافی موجود نیست ، خوب مسلما باید این فاصله با تورم پر شه دیگه ....

حالا همه این مسائل از کجا نشات میگیره ؟ 

از سیاست های اشتباه ، عدم مدیریت ، فساد و عدم استفاده از مشاوره افراد کار بلد ...

پس ربطی به حسن هفت خط نداره و اصل این سیستم و فشاد ریشه داری هست که درش وجود داشته و داره از همون روز اول منتها پنهان بوده و رسانه ای نمیشده ...

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

جدیدا امثال تو خیلی سعی می کنن تو فضای مجازی تمام تقصیرات رو از رو اصل کاری ببرن رو تدارکات چی ( حست هفت خط ) ....

اگه فک کردی بقیه هم مثل خودتن خیلی در اشتباهی ...

همه میدونن که حسن هفت خط هیچ کاره ست و مشکل ریشه ای تر از این حرفاست ...

مملکتی که تولید نداره و تمام کارخونه هاش ( تازه اگه بشه اسمشونو گذاشت کارخونه ) تعطیله و تا خرخره وابسته به واردات هست مسلما باید خلق پول بی ارزش کنه و پایه پولی رو زیاد تر کنه تا بتونه حقوق بده و راه تنقسش رو باز نگه داره اما آیا واسه اون همه پول بی ارزش کالا و خدماتی هم هست یا نه ؟ 

مسلما نه ! 

حالا چی بوجود میاد این وسط ؟ فاصله شدید بین پول سرگردان و کالا و خدمات ، پولی که باید خرج بشه و لی کلا و خدمات به اندازه کافی موجود نیست ، خوب مسلما باید این فاصله با تورم پر شه دیگه ....

حالا همه این مسائل از کجا نشات میگیره ؟ 

از سیاست های اشتباه ، عدم مدیریت ، فساد و عدم استفاده از مشاوره افراد کار بلد ...

پس ربطی به حسن هفت خط نداره و اصل این سیستم و فشاد ریشه داری هست که درش وجود داشته و داره از همون روز اول منتها پنهان بوده و رسانه ای نمیشده ...

داداش اول یکم ادبتو تو نوشتن متن تقویت کن ممنون میشم ... بعدشم این سوالاتو ک خوندی تو دلت یواش بخودت جواب بده .دومن تویه این پنج سال چه شخصی هست ک تو دولت مثله سگ دروغ میگه ب مردم (خیلی ادبو رعایت کردم )؟

این یارو کجایه تهران منزلشه ؟ بفرموده امام خمینی در این انقلاب مسعولین باید ساده زیست باشن همانطور ک مولایمان رویه خاک مینشست ابوتراب امیرالمومنین

از اول دولتش تا الان چ کاری کرده جز زیرساختارو ب لجن کشیده ؟

کارهایه دولت قبلو نقد میکنه در قبالش چ کاری کرده ؟

تو برجام کابینه احمقانش چی اومد بیرون ؟

بتون کردن تو راکتور هایه هسته ای ک زحمت پنج تا از برجسته هایه هسته ای ک ترور شدن

لگد زدن طرف ب شیش سال مذاکره و وقت ملت ب راحتی ک حسن هفت خطت میگه ما با اروپا برجامو حفظ میگنیم اورپاییام دارن میرن بیرون حسن جون میگه برجامو با خودمو وزرام حفظ میکنم ....میدونی ینی چی ؟ ینی برگشیم ب شیش سال قبل با یک ایده احمقانه ایشون ک رهبر انقلاب هم از همون اول گفتن ک خوشبین نیستن ب این کارشون اما برایه تجربه برن مذاکره کنن

حالا اینا انتخاب شده کی هستن بخشی از مردم ک بعضیاشون خام وعده هایه دروغ ایشونو خوردن بعضیاشونم سلبریتی هایه احمقی همچون مهناز جون (مهناز افشار) و حمید جون (حمید فرخ نژاد) و غیره ملاک رای دادنشون بودن ک ب کی رای بدن اینم نتیجش ....هنوز کو داداش تا سال 1400سه سال مونده ....عشق کنن ملت با رای دادنشو تو سه سال اینده .

من نه طرف دار اصول گرا هستم نه اصلاح طلب گوربابایه هردوشون ...طرف ایران+اسلام واقعی  هستم 

وقتی شما راه نجات مملکتتو با خلق پول میدونی بدون پشتوانه من بهت چی بگم اخه ..مثله اینکه طرف داره غرق میشه شما  راه حلت اینکه سنگ ببندی ب پاش 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، کراش گفته است :

داداش اول یکم ادبتو تو نوشتن متن تقویت کن ممنون میشم ... بعدشم این سوالاتو ک خوندی تو دلت یواش بخودت جواب بده .دومن تویه این پنج سال چه شخصی هست ک تو دولت مثله سگ دروغ میگه ب مردم (خیلی ادبو رعایت کردم )؟

این یارو کجایه تهران منزلشه ؟ بفرموده امام خمینی در این انقلاب مسعولین باید ساده زیست باشن همانطور ک مولایمان رویه خاک مینشست ابوتراب امیرالمومنین

از اول دولتش تا الان چ کاری کرده جز زیرساختارو ب لجن کشیده ؟

کارهایه دولت قبلو نقد میکنه در قبالش چ کاری کرده ؟

تو برجام کابینه احمقانش چی اومد بیرون ؟

بتون کردن تو راکتور هایه هسته ای ک زحمت پنج تا از برجسته هایه هسته ای ک ترور شدن

لگد زدن طرف ب شیش سال مذاکره و وقت ملت ب راحتی ک حسن هفت خطت میگه ما با اروپا برجامو حفظ میگنیم اورپاییام دارن میرن بیرون حسن جون میگه برجامو با خودمو وزرام حفظ میکنم ....میدونی ینی چی ؟ ینی برگشیم ب شیش سال قبل با یک ایده احمقانه ایشون ک رهبر انقلاب هم از همون اول گفتن ک خوشبین نیستن ب این کارشون اما برایه تجربه برن مذاکره کنن

حالا اینا انتخاب شده کی هستن بخشی از مردم ک بعضیاشون خام وعده هایه دروغ ایشونو خوردن بعضیاشونم سلبریتی هایه احمقی همچون مهناز جون (مهناز افشار) و حمید جون (حمید فرخ نژاد) و غیره ملاک رای دادنشون بودن ک ب کی رای بدن اینم نتیجش ....هنوز کو داداش تا سال 1400سه سال مونده ....عشق کنن ملت با رای دادنشو تو سه سال اینده .

من نه طرف دار اصول گرا هستم نه اصلاح طلب گوربابایه هردوشون ...طرف ایران+اسلام واقعی  هستم 

وقتی شما راه نجات مملکتتو با خلق پول میدونی بدون پشتوانه من بهت چی بگم اخه ..مثله اینکه طرف داره غرق میشه شما  راه حلت اینکه سنگ ببندی ب پاش 

ببین من اگه بخوام کاملا 30یا30 جواب بدم یا تاپیک قفل میشه اگرم نشه و یکم بحث با دیگران بالا بگیره و اوناهم اضافه بشن برای سایت اخطار میاد به لطف آزادی که نظام مورد نظرت درست کرده برامون که گروهبان نقدیش میگه ما آزادترین کشور دنیاییم ...

میگذرم از چرندیات امثال نقدی ها ...

اولا اون بابایی که بالا نشسته باتوجه به فشار وحشتناکی که حس کرده بود از ناحیه تحریم های حسین اوباما ، تصمیم به آوردن حسن هفت خط داشت ، چون میدونست این آقا تو مذاکره سابقه دار هست و قیافه خوب و فریبنده ای هم داره و میتونه خوب فریب بده دنیا رو از این رو بهش نیاز داشتن و آوردنش بالا ...پس در اصل با چراغ سبز اون بالایی اومد تو صحنه سیرک و تئاتر که بهش میگن انتخابات و مردمم از سر ناچاری و این ذهنیت که اگه این بیاد و مذاکره کنه وضع بهتر میشه بهش رای دادن تا شرایط از این بدتر نشه ... پس می بینی که از سر ناچاری اون بالایی بوده و چاره دیگه ای نداشته و مجبور بودن تو بازی قدرت راش بدن ....

تو پست قبلی درست بخون گفتم که فساد به شدت ریشه دار هست تو این سیستم و از صدر تا ذیل همگی خراب هستن ..

متاسفانه شما انقدر خام هستی که هنوزم بعد 3 سال متوجه نشدی که برجام دستپخت اون بالایی بود و جواد نعل بند و حسن هفت خط فقط مجری بودن و هیچ چیزی بدون اجازه اون انجام نشده که خود مطهری هم چند روز پیش باز رو این موضوع صحه گذاشت کما اینگه همه میدونستن ...

مگه طرف نگفت آتیش میزنم برجامو چرا نزد پس ؟ روشنه چون میدونه اگر بیاد بیرون در جا کارش ساخته ست و سعی می کنه به خودش دلداری بده که شاید اروپایی ها کاری بکنن که نخواهند تونست چون کل اروپا دست امریکاست و تمام شرکت ها سهام دارانشون امریکایی هستن...

خوب اون سیاست عاقاست که یکی میزنه به نعل یکی به میخ ، اونجوری گفت چون میدونست با کارایی که تو منطقه می کنه و پولای ملتو نیست و نابود می کنه و خرج ترور می کنه برجام به اخر و عاقبت خوشی نمیرسه و از اونجایی که هر چی خوبی باشه با  هدایت های داهیانه ایشون بدست اومده و  هرچی بده نتیجه حماقت دیگرانه ، این سیاست رو داشته و داره ...

لطفا چشاتو باز کن برادر عرزشی جان من نگفتم خلق پول راه حل مشکلاته ، گفتم چون مملکت تولید نداره و همه چی خوابیده اینا میخوام دائما با خلق پول مشکلات رو در ظاهر حل کنن ، البته این مسائل ظاهرا برای شما سنگینه چون کاملا مخصلص هستید به لحاظ بالاخونه ....

یه نویدم بهت بدم که به قول مموتی جونت اون ممه رو لولو برد امسال دانلد ترامپ کاری با اینا می کنه که مرگ بشه بهترین آرزوی خودشون و طرفداراشون ...

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

ببین من اگه بخوام کاملا 30یا30 جواب بدم یا تاپیک قفل میشه اگرم نشه و یکم بحث با دیگران بالا بگیره و اوناهم اضافه بشن برای سایت اخطار میاد به لطف آزادی که نظام مورد نظرت درست کرده برامون که گروهبان نقدیش میگه ما آزادترین کشور دنیاییم ...

میگذرم از چرندیات امثال نقدی ها ...

اولا اون بابایی که بالا نشسته باتوجه به فشار وحشتناکی که حس کرده بود از ناحیه تحریم های حسین اوباما ، تصمیم به آوردن حسن هفت خط داشت ، چون میدونست این آقا تو مذاکره سابقه دار هست و قیافه خوب و فریبنده ای هم داره و میتونه خوب فریب بده دنیا رو از این رو بهش نیاز داشتن و آوردنش بالا ...پس در اصل با چراغ سبز اون بالایی اومد تو صحنه سیرک و تئاتر که بهش میگن انتخابات و مردمم از سر ناچاری و این ذهنیت که اگه این بیاد و مذاکره کنه وضع بهتر میشه بهش رای دادن تا شرایط از این بدتر نشه ... پس می بینی که از سر ناچاری اون بالایی بوده و چاره دیگه ای نداشته و مجبور بودن تو بازی قدرت راش بدن ....

تو پست قبلی درست بخون گفتم که فساد به شدت ریشه دار هست تو این سیستم و از صدر تا ذیل همگی خراب هستن ..

متاسفانه شما انقدر خام هستی که هنوزم بعد 3 سال متوجه نشدی که برجام دستپخت اون بالایی بود و جواد نعل بند و حسن هفت خط فقط مجری بودن و هیچ چیزی بدون اجازه اون انجام نشده که خود مطهری هم چند روز پیش باز رو این موضوع صحه گذاشت کما اینگه همه میدونستن ...

مگه طرف نگفت آتیش میزنم برجامو چرا نزد پس ؟ روشنه چون میدونه اگر بیاد بیرون در جا کارش ساخته ست و سعی می کنه به خودش دلداری بده که شاید اروپایی ها کاری بکنن که نخواهند تونست چون کل اروپا دست امریکاست و تمام شرکت ها سهام دارانشون امریکایی هستن...

خوب اون سیاست عاقاست که یکی میزنه به نعل یکی به میخ ، اونجوری گفت چون میدونست با کارایی که تو منطقه می کنه و پولای ملتو نیست و نابود می کنه و خرج ترور می کنه برجام به اخر و عاقبت خوشی نمیرسه و از اونجایی که هر چی خوبی باشه با  هدایت های داهیانه ایشون بدست اومده و  هرچی بده نتیجه حماقت دیگرانه ، این سیاست رو داشته و داره ...

لطفا چشاتو باز کن برادر عرزشی جان من نگفتم خلق پول راه حل مشکلاته ، گفتم چون مملکت تولید نداره و همه چی خوابیده اینا میخوام دائما با خلق پول مشکلات رو در ظاهر حل کنن ، البته این مسائل ظاهرا برای شما سنگینه چون کاملا مخصلص هستید به لحاظ بالاخونه ....

یه نویدم بهت بدم که به قول مموتی جونت اون ممه رو لولو برد امسال دانلد ترامپ کاری با اینا می کنه که مرگ بشه بهترین آرزوی خودشون و طرفداراشون ...

و من الله توفیق

اقا ول کن تو راس میگی ... دو خط اول متنتونو خوندم حسابم دسم اومد ک چ تصمیمی بگیرم...شما تو دلت بگو من دیگه کیم طرف حرفی نداره بگه ..شما خوش باش .مثل اینکه ازونایید ک میخوری زمین تا اخر سینه خیز میری .یا علی من از شما عذر خواهی میکنم

لینک به دیدگاه

خدا به کمک این مردم بیچاره برسه غرق منایعیم ولی در فلاکت زندگی میکنیم واقعا با این قیمتها نمیشه سخت افزار خرید اصلا نمیشه حسشون کرد ?

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

خدا به کمک این مردم بیچاره برسه غرق منایعیم ولی در فلاکت زندگی میکنیم واقعا با این قیمتها نمیشه سخت افزار خرید اصلا نمیشه حسشون کرد 1f601.png

دو ماهه برد و مانیتدور خریدم نمیتونم پردازنده بخرم گذاشتم برا فروش

پردازنده پنتیوم  یک میلیون !!!  بالفرض بخرم  باید  نفت بریزم روش روشن شه

این کلمه حس رو خیلی خوب اومدی

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، AMIN-MOGHADDAM گفته است :

دو ماهه برد و مانیتدور خریدم نمیتونم پردازنده بخرم گذاشتم برا فروش

پردازنده پنتیوم  یک میلیون !!!  بالفرض بخرم  باید  نفت بریزم روش روشن شه

این کلمه حس رو خیلی خوب اومدی

من چه شانسی اوردم پارسال سیستم بستم وگرنه امسال که دیگه غیرممکنه قطعه خریدن ..الان ایپد جدید اومده نگاش می کنم عصبی میشم که چرا اینده ما جوونا باید قربانی یه پاپت روسیه بشه ...

بیاد زیر ۱۵ نیست در حالی پارسال به دو و نیم میشد ایپد پرو خرید . 

ننگ و نفرین ابدی بر این سیستم فاسد و همه ایادیش . 

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک سوال داشتم  با توجه به این که بحث خیلی جدی داره پیش میره. اگه کسی در ضمینه خرید به صورت عمده از برند های معروف و خارج کردن از گمرگ اطلاعی داره توضیح بد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

من چه شانسی اوردم پارسال سیستم بستم وگرنه امسال که دیگه غیرممکنه قطعه خریدن ..الان ایپد جدید اومده نگاش می کنم عصبی میشم که چرا اینده ما جوونا باید قربانی یه پاپت روسیه بشه ...

بیاد زیر ۱۵ نیست در حالی پارسال به دو و نیم میشد ایپد پرو خرید . 

ننگ و نفرین ابدی بر این سیستم فاسد و همه ایادیش . 

حرف حساب جواب نداره

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام من به 3 عدد قطعه کامپیوتری نیاز داشتم که تو ایران کم هست نیازمند کسی بودم که اگه میتونه وارد کنه با هزینه معقول

https://www.amazon.com/dp/B07NLHK4TV/?coliid=I291V4RTW7TLZB&colid=2S13I6CRG9246&psc=0&ref_=lv_ov_lig_dp_it

https://www.amazon.com/dp/B016ORTNI2/?coliid=I3SQZBUXTNE7HD&colid=2S13I6CRG9246&psc=0&ref_=lv_ov_lig_dp_it

میشه 3 عدد قطعه

Intel Core i9-9900K

ROG Maximus XI Hero Z390 

Corsair LPX 32GB (2x16GB) 3200MHz C16

تلگرام من @rezasmith

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...