رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، ahmaden گفته است :

خداروشکر ، بعد مدل us رو خریدی یا international  ؟

بصورت کلی این 4 تا مدل نامبر وجود داره :

G-2PW4100 - Pixel US
G-2PW4200 - Pixel International
G-2PW2100 - Pixel XL US
G-2PW2200 - Pixel XL International

بعد مثل اینکه مدل usa هدفون داره . مال international نداشت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، shayanops گفته است :

بعد مثل اینکه مدل usa هدفون داره . مال international نداشت

نه مدل us هم بدون هدفون هست مگر اینکه فروشنده ای که بوده به عنوان هدیه یه  ایرفون هدیه داده ، ولی داخل جعبه نداره ،(  من دونه دونه آنباکسینگ هایی که توی یوتوب وجود داره همشون رو دیدم و هیچ کدومش نداشت خیالت راحت. )

البته این سایت  sayman ایرانی که دوستان بالا گذاشتن  من رفتم تو سایتش و  آنباکیسنگش رو دیدم و مدل us  رو آنباکس کرده بود نه اینترنشنال تعجب کردم  ...  البته فرق سخت افزاری ندارن فقط  تفاوتشون ظاهرا توی ساپورت  باند   شبکه هست همین

ویرایش شده توسط ahmaden
لینک به دیدگاه

من دیدم ۲جا تو یوتوب سره این مونده بودم فک کنم مدل قبل ریلیز بوده. ولی گوشیش یه چیزه دیگس .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، shayanops گفته است :

من دیدم ۲جا تو یوتوب سره این مونده بودم فک کنم مدل قبل ریلیز بوده. ولی گوشیش یه چیزه دیگس .

والا من تعداد زیادی دیدم و تا جایی که یادم میاد نبوده ایرفون ، ولی اگه شما میگی یکی دیدی مثال نقضه دیگه حتما درست میگی .  سامسونگ هم واسه s8  که قراره بیاد چند روز دیگه  ایرفون های با کیفیت akg عرضه میکنه داخل جعبه که قیمت ایرفون ها فقط حدود 100 دلاره...  

ولی این موجودی پیکسل خیلی دور از انتظار بود و  توی وب هم  مطلب زیاده راجبش  ، مشکل فقط توی ایران یا خاور میانه نیست ، خود سایت گوگل هم  بعضی مدل هاش زده out of stock اون مدل هایی هم که میشه سفارش داد پایینش زده 5-6  هفته باید صبر کنی...

من یه سفر دارم میرم  دبی احتمالا اونجا موجود باشه میگیرم اگه قیمت بهتر بود اونجا

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به دوستان گرامی

میخوام یک کالایی رو از یک سایت چینی (البته 99 درصد حدس میزنم تو چینه!) بخرم و از اونجا که سایت شناخته شده نیست شرکت های خرید کالا بهانه میارن

حالا اگر از دوستان کسی میتونه چنین کاری رو انجام بده بی زحمت بهم پیغام خصوصی بده لینکو براش بفرستم تا بررسی کنه (ترجیح میدم لینک رو عمومی نزارم))

لینک به دیدگاه

درود، 

از خدمات این سایت استفاده کنید :

https://www.irandeliver.com

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود، 

از خدمات این سایت استفاده کنید :

https://www.irandeliver.com

سلام..سایت مورد نظر به براورد قیمت پاسخ نمیده و باید توش ثبت نام کنی و داخل تالار گفتگو قیمت رو جویا بشی

دوست دارم فرایند کار ساده تر و راحت باشه

ولی بازم ممنونم ازتون ?

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام..سایت مورد نظر به براورد قیمت پاسخ نمیده و باید توش ثبت نام کنی و داخل تالار گفتگو قیمت رو جویا بشی

دوست دارم فرایند کار ساده تر و راحت باشه

ولی بازم ممنونم ازتون ?

درود، 

کلا 2 دقیقه هم ثبت نام و ارسال پست در سایت زمان نمی برد. 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود.

من تاحالا به خارج از ایران سفر نکردم.میخواستم بدونم ایا اگه یه لپتاپ برای خودم بگیرم از خارج کشور در هنگام ورود گمرک ومالیات این چیزا  داره؟ یا راه دیگری هم هست؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amircyrus گفته است :

درود.

من تاحالا به خارج از ایران سفر نکردم.میخواستم بدونم ایا اگه یه لپتاپ برای خودم بگیرم از خارج کشور در هنگام ورود گمرک ومالیات این چیزا  داره؟ یا راه دیگری هم هست؟

نه مشکلی نداره

من 2بار تو سفر اونور آب آوردم فقط قبل آمدن از جعبه درش بیار ولی من با جعبه آکبندم آوردم مشکلی نداشتم 

لینک به دیدگاه

یک خبر خوب هم من بدم که گارانتی بین‌الملل ایسوس در ایران هم با شرایطی اعتبار داره. البته شرایطش تقریبا همون شرایط بین‌المللش هست و مخدوش نبودن شماره سریال و رجیستری در سایت ایسوس. من یه لپ‌تاپ از رومانی خریدم و مشکلی داشت. بعد از ای‌میل به ایسوس اعلام که به این سه شرکت سازگار-آواژنگ-ویستا مراجعه کنم و هر سه شون خدمات ارائه می‌کرددند.

لینک به دیدگاه

سلام

گمرک چندگرفتنت از(نسبت بقیمت اولیه..ده درصد یا به تومان چند بود؟

لینک به دیدگاه

سلام..ازدوستان سوال دارم که گمرک  لپتاپ چنده یا کیس کامپیوتر(درصدی نه) که دقیق مثلا کیس اگه سه میلیون گرفتم و invoice شه ،چندمیگیرند و اگه قیمت کیس یا لپتاپ ده میلیونه چند تومان(مثلا بین 200 تا 300 یا 500 تا 700) ... .ی همچین حالتی گفته بشه..کسایی گرفتند یا میدونند ممنون میشم اشتراک بگدارند تجربیات رو.

هیچ جا هم تواینترنت ندیدم ونیست ک کسی گفته باشه..امیدوارم این تاپیک یکی حداقل بگه واسه همه.

ویرایش شده توسط amirbahalegharn
لینک به دیدگاه

شما اگه با خودتون باشه زیره 5 عدد از یک مدل گمرکی نداره اگه پست باشه اونم شرایط داره اگه گیفت باشه گمرک نداره اگه ب تعداد باشه مامور اونجا تشخیص میده اساسا قانونی نداره اگه تکی باشه و ارزشش 5 یا 6 میلیون باشه و خیلی بدشانس بین 100 تا 200 گمرک میزنن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، amirbahalegharn گفته است :

سلام

گمرک چندگرفتنت از(نسبت بقیمت اولیه..ده درصد یا به تومان چند بود؟

من شخصا مسافری اوردم تاپیک هم ماله ی قرن پیش هستش 

لینک به دیدگاه

ممنون

پس باآرامکس بزنم خیالم راحت باشه؟ حالا گه 3 میلیون چه ده ملیون گمرکها عدد 700 تومان یا یکمیلیون یا بالاتر نیست؟ یک یا دو لپتاپ درهربسته حداکثر(اگه گیر میدن که همون یکی یکی میزنم بیاد)

بعدکیس گیمینگ یا سرر شکل هم زدید بدونید چجوریه و چندتومانه گمرکش؟

لینک به دیدگاه

تاپیک به جایی هست

دوستان این شرکتهای خرید از آمازون و تحویل درب منزل و اینا ، برای جنسی که میارن گمرکیش باید پرداخت بشه؟

لینک به دیدگاه

یه گوشی از چین گرفتم حدود 350  دلار، فرستنده برای کاهش قیمت گمرک روی جعبه قید کرده بود Digital Frame

49 هزار تومان گمرک دادم، البته هزینه  ی پست هم روش بود، چون من هزینه ی پست ندادم، با همون 49 تومن هم گمرک رو گرفتند هم پست رو.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، gamer5 گفته است :

تاپیک به جایی هست

دوستان این شرکتهای خرید از آمازون و تحویل درب منزل و اینا ، برای جنسی که میارن گمرکیش باید پرداخت بشه؟

اره اما کلا با این شرکتا حال نکردم چون میان دلار رو اگه 3300 هستش میان 3800 حساب میکنن بعد میان 200 تومنم حق دست اخرش هم هرینه ی ارسال ب عهده ی شمای ته تهشم دوباره گمرک رو از شما میگیرن کلا... 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

اره اما کلا با این شرکتا حال نکردم چون میان دلار رو اگه 3300 هستش میان 3800 حساب میکنن بعد میان 200 تومنم حق دست اخرش هم هرینه ی ارسال ب عهده ی شمای ته تهشم دوباره گمرک رو از شما میگیرن کلا... 

ولی دلار الان 3800 هست..بعد مدنظرتون باشه هر انتقال وجهی اگه حواله باشه حداقل 15 تا 30 تومان کمیسیون بانکی یا صرافی هست و قیمت حواله دلا ر از روز بالاتره..ولی درکل هزینه پستی و گمرک و غیره باید مشخص باشه دقیقا که سوالی پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

لطفا اگه کسی تجربه خرید از سایت هایی مشابه علی اکسپرس بدون کارت بازرگانی داره تو این تاپیک بگه

و یه سوال..اگه کالایی که برات ارسال میشه بالای 50 دلار باشه لزوما باید کارت بازرگانی داشته باشی؟

:)

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

درود

خرید از امازون مخصوصا کالاهایی که اصلا وارد نمیشن ارزوی همه ماست .... راستش من چند وقت پیش سایتی رو دیدم به اسم مالتینا     malltina.com      میخواستم بدونم چقدر قابل اعتماد هست؟؟؟ کسی اماری از این سایت داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

داداش یه مطلب رو بهت بگم البته ربطی به سوالت نداره

اگر کالایی میخای از امازون بخری که نمونش توی ایران هست یعنی وارد کننده بصورت قانونی میاره ، مطمعن باش اگه بخای از آمازون بخری به دلیل واسطه گری گرونتر پات در میاد. یعنی کاری کردن که برا شما نصرفه بخای از سایت های خارجی  خریدی انجام بدی. اگر کالایی میخای بخری که توی ایران نیست اون بحثش فرق میکنه ولی بدون با دلاری خداتومن باهات حساب میکنن

لینک به دیدگاه

درود

فعلا ببینیم که کدوم ها واقعا فعالیت درست دارن و کلاهبردار نیستن تا برسیم به بعدش....و در خصوص صحبت شما درست میفرمایید.... ولی همین گرونفروشها و گرونفروشیها اولین قربانیشون خودشون هستن.. یک نگاه به بازار بی رمق و کم مشتری کامپیوتر بندازید... تعداد افرادیکه قصد خرید یا ارتقا دارن زیاده ولی قدرت خرید بشدت پایین ... میزان درامد مردم بشدت پایین... پیدا کردن کار بشدت سخت... همین کاراشون باعث رکود میشه و جنسا بیشتر تو مغازه باد میکنه... در واقع به خودشون بیرحمی نشون میدن... و حماقت رو هم میشه در این گرونفروشیها دید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...