رفتن به مطلب

بهترین روش خرید کالا از خارج از کشور چی هست ؟ لطف کنید نظراتتون رو بگید ممنون میشم دوستان

Arsa Vista Shop
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله بنده هم قصد خرید از این سایت را دارم. ممنون میشم اگه کسی تجاربی داشته باشه در اختیار بزاره. سایتش به قول دوستمون به ظاهر معتبر میاد . پشتیبانیش هم که اساعه جوابگو هستن

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید یه سوال بی ربط داشتم گفتم شما وارد هستید بپرسم.

یه سری داخل رادیو ملی ایران در مورد یه لباس های دست دوم اصلی اروپایی صحبت میشد یه اسم جالبی هم داشت الان یادم نیست . میگفتن خوبه و ... تعجب کردم رادیو ملی جمهوری اسلامی اینو بگه! گفتم الان میخاد بگه شپش داره و ... :7_sweat_smile:.

چطوری هستن اینا؟ واقعا دست دوم هستن؟

لینک به دیدگاه

سلام این  سایتش هنوز بروز نیست لینکی که از محصولی که میخوای رو میدی بهش خیلی مواقع نمی‌شناسه من چند باری امتحان کردم که نشد

البته من از لینک آمازون استفاده میکردم شایدم اشتباه از من بوده باشه

سایت مالتینا هم  خوبه ولی خیلی خیلی ارسال کالا گرون برات تموم میشه.

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، قاسم ابراهیم زاده گفته است :

سلام این  سایتش هنوز بروز نیست لینکی که از محصولی که میخوای رو میدی بهش خیلی مواقع نمی‌شناسه من چند باری امتحان کردم که نشد

البته من از لینک آمازون استفاده میکردم شایدم اشتباه از من بوده باشه

سایت مالتینا هم  خوبه ولی خیلی خیلی ارسال کالا گرون برات تموم میشه.

سايت مالتينا و ايگرد واسه آمازون هست و اين سايت واسه تركيه . آمازون گرون درمياد چون هزينه دلار و شيپينگ بالا  است ولي خريد از تركيه با لير است . مثلا اگر شما يك كيس را با قيمت 9 ميليون  از آمازون بخريد، همون كيس را با قيمت 3 ميليون ميتونيد از تركيه بخريد. منتها خريد از آمازون امن تر است چون شما مي تونيد فيدبك ها را ببينيد ولي در مورد تركيه بايد داخل فروم هاي تركيه جستجو كنيد اعتبار فروشنده را.

در 6 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

بله بنده هم قصد خرید از این سایت را دارم. ممنون میشم اگه کسی تجاربی داشته باشه در اختیار بزاره. سایتش به قول دوستمون به ظاهر معتبر میاد . پشتیبانیش هم که اساعه جوابگو هستن

اگر سفارشتون مبلغ پايين است بخريد . بنده چون مبلغ بالا ميخواستم خريد كنم تاپيك زدم

در 4 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام ببخشید یه سوال بی ربط داشتم گفتم شما وارد هستید بپرسم.

یه سری داخل رادیو ملی ایران در مورد یه لباس های دست دوم اصلی اروپایی صحبت میشد یه اسم جالبی هم داشت الان یادم نیست . میگفتن خوبه و ... تعجب کردم رادیو ملی جمهوری اسلامی اینو بگه! گفتم الان میخاد بگه شپش داره و ... :7_sweat_smile:.

چطوری هستن اینا؟ واقعا دست دوم هستن؟

جناب لباس هاي توي بوتيك هاي ايرانم كه ميخري چون خيلي ها قبل از خريد مي پوشن بايد قبل از استفاده شستشو بشه به دليل امراض پوستي . حالا اينا كه ديگه دسته دوم هستند. اون طرف تو راديو هم احتمالا وارد كننده بوده😉

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ApocalypseNow گفته است :

سايت مالتينا و ايگرد واسه آمازون هست و اين سايت واسه تركيه . آمازون گرون درمياد چون هزينه دلار و شيپينگ بالا  است ولي خريد از تركيه با لير است . مثلا اگر شما يك كيس را با قيمت 9 ميليون  از آمازون بخريد، همون كيس را با قيمت 3 ميليون ميتونيد از تركيه بخريد. منتها خريد از آمازون امن تر است چون شما مي تونيد فيدبك ها را ببينيد ولي در مورد تركيه بايد داخل فروم هاي تركيه جستجو كنيد اعتبار فروشنده را.

اگر سفارشتون مبلغ پايين است بخريد . بنده چون مبلغ بالا ميخواستم خريد كنم تاپيك زدم

جناب لباس هاي توي بوتيك هاي ايرانم كه ميخري چون خيلي ها قبل از خريد مي پوشن بايد قبل از استفاده شستشو بشه به دليل امراض پوستي . حالا اينا كه ديگه دسته دوم هستند. اون طرف تو راديو هم احتمالا وارد كننده بوده1f609.png

amazon.com.tr برای ترکیه هست میتوانید برای اطمینان بیشتر از اینجا خرید کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان

کسی هست بتونه داک exp gdc 8.0 با تصال NGFF  وارد کنه و یا موجود داشته باشه؟

لطفا قیمت  و مدت  زمان تحویل رو اعلام  کنید.

61NVvOm3SML._SL1001_.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سفارشی که از این سایت داشتم بدون هیچ مشکلی رسید دستم. با خیال راحت خرید کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود 

داخل خود علی اکسپرس الان رفتم نوشته ارسال به ایران دارن

واسطه برای چی میخواید پس ؟

لینک به دیدگاه

در در 29 مرداد 1398 در 16:20، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

درود 

داخل خود علی اکسپرس الان رفتم نوشته ارسال به ایران دارن

واسطه برای چی میخواید پس ؟

توی گمرک همچین جنستو بگیرن که گریه کنی.

البته زیر 20 دلار باشه و این که "یک عدد" تاکید میکنم یک عدد باشه جنستون(فرق نمیکنه چی باشه) اشکالی نداره.فقط یکم  دوندگی  در پست مرکزی . سوال جواب در "گمرک پست" بعد جنسو بهتون میکدن(یکمی پول هم میگیرن برای حملشو و ...).

باید "کارت بازرگانی" داشته باشی و عضو اتاق بازرگانی باشی تا اجازه بدن خرید کنی...

SmartCard.png

خارج از این اگرموضوعی اتفاع افتاده حتما با رشوه و زیر میزی یا پارتی انجام شده .که اگر پارتی  داشته باشی برو حالشو ببر هر چی خاستی وارد کن.:7_sweat_smile:

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

توی گمرک همچین جنستو بگیرن که گریه کنی.

البته زیر 20 دلار باشه و این که "یک عدد" تاکید میکنم یک عدد باشه جنستون(فرق نمیکنه چی باشه) اشکالی نداره.فقط یکم  دوندگی  در پست مرکزی . سوال جواب در "گمرک پست" بعد جنسو بهتون میکدن(یکمی پول هم میگیرن برای حملشو و ...).

باید کار بازرگانی داشته باشی و عضو اتاق بازرگانی باشی تا اجازه بدن خرید کنی...

خارج از این اگرموضوعی اتفاع افتاده حتما با رشوه و زیر میزی یا پارتی انجام شده .که اگر پارتی  داشته باشی برو حالشو ببر هر چی خاستی وارد کن.:7_sweat_smile:

چه کشور دوست داشتنی ای

چقدر‌ خوب از مافیای واردات انحصاری حمایت می کنن

فقط یه عده خواص و‌مشخص می تونن یه سری چیزای خاص و مشخص رو وارد کنن 

هرکی یه مافیا برای واردات یه چیزی داره و دیگه کس دیگه ای نمی تونن از خارج از مرز ایران چیزی بگیره 

باو یدونه خمیر سلیکون و یه مادربورد قدیمی مگه چقدر میخواد به مافیای واردات ضرر بزنه امیدوارم تو این موج جدید دستگیری ها این واردات چی هارو هم بگیرن ابروشون رو ببرن

مهندس اگه کسی مسافر باشه میتونه تو چمدونش قطعات کامپیوتر بیاره تو ایران ؟ 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

چه کشور دوست داشتنی ای

چقدر‌ خوب از مافیای واردات انحصاری حمایت می کنن

فقط یه عده خواص و‌مشخص می تونن یه سری چیزای خاص و مشخص رو وارد کنن 

هرکی یه مافیا برای واردات یه چیزی داره و دیگه کس دیگه ای نمی تونن از خارج از مرز ایران چیزی بگیره 

باو یدونه خمیر سلیکون و یه مادربورد قدیمی مگه چقدر میخواد به مافیای واردات ضرر بزنه امیدوارم تو این موج جدید دستگیری ها این واردات چی هارو هم بگیرن ابروشون رو ببرن

مهندس اگه کسی مسافر باشه میتونه تو چمدونش قطعات کامپیوتر بیاره تو ایران ؟ 

بله. این تازه بخش کوچکی از گل و بلبل هست.

در جواب سوال آخر. به صورت کلی نه . اگر جعبه ها باز باشه یا بدون جعبه (و در صورتی که بعدی که بازرسی شد بری توضیح بدی که یکی هست و برای خودمه و از این حرفا. و جنسه که آوردی صنعتی نباشه (یه سری موارد دیگه هم هست) . شاید اگر حال طرف خوب باشه داخل گمرک بزاره وارد بشه در غیر این صورت میره داخل انبارشون که دیگه اگر نرفتی دنبالش با مدارک معتبر یا یه ترخیص کار همونجا اجناستو  ............... میکنن.

مثلا کفش من دیدم گرفتن حتی بدون جعبه. ولی سی پی یو بدون باکس نمیگیرن.

در کل اصول آوردن مسافری طوریه که باید ببینی از کدوم مرز واردش میکنی. ممکنه گمرک یه فرودگاهی کمتر گیر بده باید بدون جهبه باشه که بگی کارکردس مال خودته و از این حرفا (مثل لپتاپ مثلا یا گوشی).

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

بله. این تازه بخش کوچکی از گل و بلبل هست.

در جواب سوال آخر. به صورت کلی نه . اگر جعبه ها باز باشه یا بدون جعبه (و در صورتی که بعدی که بازرسی شد بری توضیح بدی که یکی هست و برای خودمه و از این حرفا. و جنسه که آوردی صنعتی نباشه (یه سری موارد دیگه هم هست) . شاید اگر حال طرف خوب باشه داخل گمرک بزاره وارد بشه در غیر این صورت میره داخل انبارشون که دیگه اگر نرفتی دنبالش با مدارک معتبر یا یه ترخیص کار همونجا اجناستو  ............... میکنن.

مثلا کفش من دیدم گرفتن حتی بدون جعبه. ولی سی پی یو بدون باکس نمیگیرن.

در کل اصول آوردن مسافری طوریه که باید ببینی از کدوم مرز واردش میکنی. ممکنه گمرک یه فرودگاهی کمتر گیر بده باید بدون جهبه باشه که بگی کارکردس مال خودته و از این حرفا (مثل لپتاپ مثلا یا گوشی).

فکر کنم اسیر گرفتن مارو 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من میخواستم دو سه تا قطعه از آمازون خرید بزنم از دوستان درباره سایت مالتینا سوال کردم گفتن خوب نیست بسته دیر می‌فرسته و پول اضافه میگره از این حرف ها و سایت ایگراد هم قیمت را بالاتر میزنه. الان بهترین سایت و روشش برای خرید از آمازون چیه؟ 

لینک به دیدگاه

من به شخصه از مالتینا خیلی خرید کردم 

دیر میرسه ولی گاها هم خیلی زود مثلا اوپن لوپ رو از مالتینا گرفتم حدود ۱۰ روزه رسید دستم

لینک به دیدگاه

والا همه سایتها توی همین سیکل معیوب ایران کالا وارد میکنن و معمولا گرون در میاد به خاطر گمرک و کارمزدی که میگیرن .

اما مالتینا یه سری تحویل فوری داره که تو انبار ایران هست اگر کالای مورد نظرتون توی اونا باشه شاید ارزون و سریع براتون دربیاد .

لینک به دیدگاه

بالای ۵,۶ تا مشابه همین تاپیک تو همین چند وقت ایجاد شده، فروم رو تاپیک های بهترین روش خرید از امازون داره برمیداره...

لینک به دیدگاه

البته گرافیک سری ۲۰ جیفورس خیلی ارزون تر در میاد تقریبا نصف😆

لینک به دیدگاه

آخه یه برد که اینجا 6 تومن هست تو سایت مالتینا زده 2800 یا سی پی یو که اینجا 3000 تومن هست با 2000 میشه گرفت پس مالتینا اوکی هست ازش خرید کنم. 

لینک به دیدگاه

مالتینا رو من تا حالا نشنیدم کسی بگه بعد از ثبت سفارش هزینه اضافه گرفته باشه، ایگرد هم معمولا نسبت به مالتینا در حد جزئی ارزونتر هست و نقطه قوتش اینه که بر خلاف مالتینا که فقط از آمازون آمریکا خرید میکنه اون از همه جا خرید میکنه 

فقط یه پیشنهاد دوستانه، گول این سایت ها و گروه های ناشناس رو نخور، معمولا هم برای جذب مشتری قیمت های وسوسه انگیزی میدن

نمونش همین تلیله که اگه اشتباه نکنم حتی توی سایت نارنجی یا سخت افزار هم معرفی شد و بخاطر شکایت های مداوم کاربران  رو همون سایت اعلام کردن بی اعتبار هستن 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، zen گفته است :

آخه یه برد که اینجا 6 تومن هست تو سایت مالتینا زده 2800 یا سی پی یو که اینجا 3000 تومن هست با 2000 میشه گرفت پس مالتینا اوکی هست ازش خرید کنم. 

سلام

دوستانی در تاپیک های مشابه تجربشون رو راجع به مالتینا در میان گذاشتند ، گفتند که بعد از خرید و با تغییر قیمت ارز ، مبلغی مازاد بر هزینه اولیه دریافت کردند .

به غیر از ایگرد ، تلیله و ویکالا رو هم چک بفرمایید. تلیله شرایط استفاده از گارانتی Amazon رو هم در اختیار خریدار قرار می دهد که البته شرایطش رو بایستی جویا بشید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

دوستانی در تاپیک های مشابه تجربشون رو راجع به مالتینا در میان گذاشتند ، گفتند که بعد از خرید و با تغییر قیمت ارز ، مبلغی مازاد بر هزینه اولیه دریافت کردند .

به غیر از ایگرد ، تلیله و ویکالا رو هم چک بفرمایید. تلیله شرایط استفاده از گارانتی Amazon رو هم در اختیار خریدار قرار می دهد که البته شرایطش رو بایستی جویا بشید.

بله. توی قوانین استفاده از سرویس مالیتینا نوشته شده که درصورت تغییر قیمت، حساب کتابِ مجدد انجام میشه.

ایگردهم جدیدا ۵۰-۱۰۰هزارتومان گرون‌تر از مالیتینا حساب میکنه.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام

عزیز لطفا تا زمانی که تجربه خرید از جایی ندارید اونو در اختیار دیگران قرار ندید

تلیله کاملا یه شرکت  کلاهبرداری هست و پس پرداخت هیچ جنسی بهتون تحویل نمیده

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

عزیز لطفا تا زمانی که تجربه خرید از جایی ندارید اونو در اختیار دیگران قرار ندید

تلیله کاملا یه شرکت  کلاهبرداری هست و پس پرداخت هیچ جنسی بهتون تحویل نمیده

سلام دوست عزیز

من تجربه و پیشنهاد خرید از جایی رو به کسی نداده ام.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

با این شرایط بهترین سایت خرید از آمازون چه سایتی هست که بدتر گیج شدم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...