رفتن به مطلب

راهنمایی و انتقاد = بلاگ شدن در اینستاگرام *

invoker
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود *

قبل از هر چیزی من یه خسته نباشید میگم به بچه های ( زحمت کش ) لیون ... که تو این یکی دو سال اخیر ...

واقعا" مارو رو سفید کردن از هر بابت و از هر طریقی ...

----------------------------------------------------------------------------------

و اما بریم سر موضوع اصلی ...

به رسم رفاقت من از قدیم و ایام عادت داشتم به هر کسی که بتونم کمک کنم از هر بابت و از هر طریقی ...

چندی پیش تو پیج لیون کامپیوتر بخش دست دوم بودم / و بعضی از کاربران رو راهنمایی کردم ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و الان اتفاقی متوجه شدم / جواب این لطف شد بلاک شدن ام ...

( واقعا" قابل ستایشه !!! وقتی شعار های اقای حسینی میشنوم و بعدش هم این ... واقعا" از ته دل میخندم ) جسارت نباشه ... یا خودتون رو مسخر میکنین یا مارو ...

حوصله توضیح بیش از حد رو ندارم ... به قول یه بنده خدای ... توضیح بیش از حد هم خودش یه ضعفه !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن نیومد ام خواهش کنم که Unblock کنین یا هر چیزه دیگه ای ... ( چیزی که زیاد کشیدم و تجربه کرد ام تبعید بودش ... اینا که دیگه بچه بازیه )

ولی این رو بدونین که شاید همین ماها بودیم که از حق خیلی از مشتری هاتون داشتیم دفاع میکردیم وقتی که شما غرق تو .... ( بذار این تیکه رو نگم )

اینم باشه به یادگار ...

https://www.lioncomputer.com/used-products/show/3n8n3/کارت-گرافیک-گیگابایت-GV-N108TAORUS-11GD

لینک به دیدگاه

من خودم اینستاگرام لیون کامپیوتر رو بلاک کردم ! اونجا دعوام شد چهارتا بچه مچه اومدن فحش ناموسی دادن لیونم عملا هیچ کاری نمیکرد پست جدید میزاشت اونا رو حذف یا بلاک نمیکرد،کل پستاش اون موقع دویست سیصدتا بیشتر لایک نداشت

الان یکسالی هست بلاکِ و بلاک خواهد ماند🤭رائفی پورٌ به پیج لیون ترجیح میدم🤡

لینک به دیدگاه

سلام داداش خسته نباشید 

لیون کامپیوتر شیوه "'بزن و در رو"' در پیش گرفته که طبیعیه! وقتی به یجایی برسن همین میشه

شما برو ببینن تو این طی 2،3 ماه چند نفر از بچه های خوب اینجا بدون هیچ سند و مدرکی حساب کاربریشون بن شده هیچکسم نمیدونه چرا

یه کامنت مینویسی میای بخونی میبینی ده جاهشو ادیت کردن،خط هارو جابه جا کردن،انگار مثلا مخ بچه هایی که با زحمت اینجارو آوردن بالا و لیون رو کردن لیون کامپیوتر منگله نمیدونن چی از دهنشون در بیارن بنویسن بزارن اینجا 

درضمن اینم بگم همه چی آقای حسینی نیست آقای حسینی یه بخش رو بگیره وقتی میوه های کل سبد 'فاسد' باشه کل سبد خراب می‌شه 

دلم به حال اونایی میسوزه که قلب بزرگ دارن با هزارتا آرزو ولی شما همین فرمون رو برو جلو ان شاءالله لیاقت همه ی انسان های مهربان از جمله شما بالاتر از سطح و این انجمن باشه.. 

همین الان داشتم تاپیک اون بنده خدایی که معلوم نبود دسته ایکس باکس معلوم نیست از سطل آشغالی پیدا کرده بودن رو میخوندن باور کن انگار داشتن با چکش میزدن تو قلبم

در ضمن دنبالت کردم داداش حال کردی بدنبال.فعلا

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من خودم اینستاگرام لیون کامپیوتر رو بلاک کردم ! اونجا دعوام شد چهارتا بچه مچه اومدن فحش ناموسی دادن لیونم عملا هیچ کاری نمیکرد پست جدید میزاشت اونا رو حذف یا بلاک نمیکرد،کل پستاش اون موقع دویست سیصدتا بیشتر لایک نداشت

الان یکسالی هست بلاکِ و بلاک خواهد ماند🤭رائفی پورٌ به پیج لیون ترجیح میدم🤡

اینستاگرام رو که ول کن از همون اولی که اومد ببخشیدا شده بود سگ دونی و حالاهم همین بود و هست آدم میاد دو دقیقه تو اینستا خستگیش در همیشه اینا آبرو ریزی و خبرای قتل و جنایت و فروش +18 مسخره کردن خزوخیل ها رسوا شدن فلانی کشف حجاب آقای فلان راند اختلاص دعوا متلک گودزیلا گوشت خر یعنی هرچی دم دستشون بیاد میریزن تو اینستا انگار چاه خلو هست همیشه خداهم هست یه نفر یه پست میزاره چند نفر دارن به هم فحش میدن و همدیگرو تهدید به قمه میکنن و حق هم همیشه با کسی هست که قلدر باشه و به قولشون گردن کلفت باشه 

هیچ شرم و حیایی هم ندارن بیشتر از این توضیح نمیدم 

لینک به دیدگاه

پیج و خود فروشگاه لیون بسیار ضعیفه

پیجشون که صرفا در حال گول زدن افراد کم اطلاع هست و هر چیزی رو بهشون قالب میکنه

سایت هم که قیمتاش ماشاالله سر به فلک میکشه

من یه جنس دست دوم رو اینجا سی درصد زیر قیمت لیون قیمت گذاری کردم برای فروش

یه بنده خدایی بهم پیام داد داری خیلی گرون میدی.

گفتم چی میگی سی درصد از قیمت روز کم کردم بهم لینک یه فروشگاه معتبر داد که که حتی ازون سی درصد زیر قیمت لیونی که من گذاشته بودم هم کالای آکبند رو داشت ارزون تر میداد.

به عبارت دیگه لیون داشت چیزی نزدیک به دوبرابر قیمت واقعی محصول رو میفروخت.

شخصا کاملا اعتمادم رو به سایت از دست دادم.

اخیرا هم که در حال ارتقا سیستمم هستم به جز یک قطعه سیم به ارزش 150 هزار تومن اونم ناچارا هیچ خرید دیگه ای از لیون نکردم.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Announces گفته است :

اینستاگرام رو که ول کن از همون اولی که اومد ببخشیدا شده بود سگ دونی و حالاهم همین بود و هست آدم میاد دو دقیقه تو اینستا خستگیش در همیشه اینا آبرو ریزی و خبرای قتل و جنایت و فروش +18 مسخره کردن خزوخیل ها رسوا شدن فلانی کشف حجاب آقای فلان راند اختلاص دعوا متلک گودزیلا گوشت خر یعنی هرچی دم دستشون بیاد میریزن تو اینستا انگار چاه خلو هست همیشه خداهم هست یه نفر یه پست میزاره چند نفر دارن به هم فحش میدن و همدیگرو تهدید به قمه میکنن و حق هم همیشه با کسی هست که قلدر باشه و به قولشون گردن کلفت باشه 

شاید باور نکنید.

از روزی که این اینیستا امده (نمیدونم چه سالی امده)، سال 94 یه منشی داشتم همش سرش تو گوشی بود گفتم چکار میکنی گفت تو انیستام . یه بازیگر خارجی فالو کرده بود. همون لحظه فهمیدم که جایی که خاله زنکها باشن. جای مردا نیست.

تا الانم خداشاهده یا بارم توش نبودم.

هرشغلی هم ببینم که توش داره پیج اینستا تبلیغ میکنه ، حس خوبی بهش ندارم. 

کلا تخمی ترین پلتفرم اجتماعی است. البته نظر منه. نظر دیگران هم محترم است.

ویرایش شده توسط ali-0098
  • لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۲۰ دقیقه قبل، Announces گفته است :

اینستاگرام محل عقده گشایی مردمِ من مِنشن شدن تو تنظیمات برداشتم دیگه کسی نتونه فحش بده راحت شدم !

اینا پاشون به فروم هم کشیده شده تو نی نی سایت یه زن حامله تهدید کرده بود حتما پیدات میکنم XD اصن وضعی شده...............

لینک به دیدگاه

والا لیون در حد خرید موس و موس پد برای من کارایی داره گذشت زمانی که میومدن با همکاری اواژنگ تخفیف تپل می گذاشتن روی گرافیک من شخصا اعتراض کردم قیمتاتون بالاست حداقل یک دکمه نمادین اضافه کردن ایا قیمت پایین تر سراغ دارید همینم قبلا نبود مصرف کننده باید خودش شعور داشته باشه از کسی که گرون می فروشه نخره البته لیون جنس خوبم داره همین موس sharkoon که من خریدم هیچ کس نداشت و نمیشه صرفا ازشون بدگویی کرد منتها بدیها و نواقص به خوبی ها می چربه بالاخره من شخصا دلسوز این مجموعم و امیدوارم برگردن به سیستم قیمت رقابتی و فروش بیشتر تا گرون فروختن و حس طلبکار بودن

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

در 45 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

یه دوست دارم خیلی کوچیک تر از خودم جای داداشم به حساب میاد برام یه خاطره تعریف میکرد میگفت رفته بودم بیمارستان دندونم درد میکرد بعد دیدم عه همه ماسک دارن گفتم بیخیالش و خاستم برم داخل یهو یه نفر یقه ام رو گرفت گفت چرا ماسک نزدی مگه نمیدونی کروناست؟ گفتم این زندگی ارزش زندگی کردن رو نداره من بهش خندیدم تو دلمم گفتم عجب جمله سس ماستی گفتی ولی هرچقدر میرم جلو تر میبینم اصلا یه چیز می‌فهمیده که اینو می‌گفت 

حرف زیاده واسه گفتن بخدا بخوام بگم شب تو خاب سکته میکنم 

در 29 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

والا لیون در حد خرید موس و موس پد برای من کارایی داره گذشت زمانی که میومدن با همکاری اواژنگ تخفیف تپل می گذاشتن روی گرافیک من شخصا اعتراض کردم قیمتاتون بالاست حداقل یک دکمه نمادین اضافه کردن ایا قیمت پایین تر سراغ دارید همینم قبلا نبود مصرف کننده باید خودش شعور داشته باشه از کسی که گرون می فروشه نخره البته لیون جنس خوبم داره همین موس sharkoon که من خریدم هیچ کس نداشت و نمیشه صرفا ازشون بدگویی کرد منتها بدیها و نواقص به خوبی ها می چربه بالاخره من شخصا دلسوز این مجموعم و امیدوارم برگردن به سیستم قیمت رقابتی و فروش بیشتر تا گرون فروختن و حس طلبکار بودن

والا همین قضیه موس بود که گفتم به رحمت خدا رفته آقا ما در این موس رو باز کردیم نه وکیومی روش بود نه هیچی فقط یه لیبل مزخرف خورده بود گارانتی گیرین توشم پرمخلفات تشکر از حسن خرید 

اوریگامی درست کرده بودن شکل قلب روشم نوشته بودن چونکه از لیون خرید کرده بودم،تو قوی هستی! 

اخه مرتیکه دلقک پاشو جعمش کن وکیوم جنس منو کندی معلوم نیست چندبار درشو باز کردی بسته کردی دادی به بچه عمه ات بازی کرده باهاش حالا دوتا کاغذ آشغالی گذاشتی روش فلان و بیسال خداشاهده خیر من ندیدم از این موس هرروز یه مکافات 

میخواستم یه تاپیک جداگانه بزنم که تاپیک این داداشمون رو دیدم که خاستم بگم آقا ختم کلام از لیون کامپیوتر در حد یه موس هم حساب نکنید. تامام

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Announces گفته است :

حرف زیاده واسه گفتن بخدا بخوام بگم شب تو خاب سکته میکنم 

اسم سکته نیار که من امروز فرمت کامل شدم باطری بیوسمم در امد تاریخم برگشت به چند سال قبل....

یه بنده خدایی یه چند روز امده پیشمون کار کنه الان چهار روزه. امروز ساعت حدود دو بود دیدم یکی از کارمندا صدا زد فلانی بیا . خیلی محکم صدا زد منم پای سیستم بودم مشغول بودم. گفتم شاید دعواشون شده تو دوربین نگاه کردم خیلی برام عجیب بود. رفتم ببینم چه خبره دیدم خانمه نمیتونه نفس بکشه دست پاش میلرزید از دهنش خون میومد خر خر میکرد. یعنی مردم زنده شدم. تو عمرم همچین چیزی ندیده بودم . و نمیخوامم دیگه بینم. دست پام گم کرده بودم زنگ زدیم اروژنس امد. اروژانس پشت تلفن سوال میکرد چشه . من گفتم والا این همین الان سالم سالم بود نمیدونستم اصلا جریان چیه. البته بعد که حالش بهتر شد گفت بیماری صرع داره..... منم کلا تعطیل کردم امدم خونه. از عصر تا حالا همش میگم خدا نوکرتم. دیگی هیچی ازت نمیخوام فقط گرفتار مریضم نکن. الهی امین.

لطفا نقل قول نکنید. امروز روز بدی برام بود.

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Announces گفته است :

والا همین قضیه موس بود که گفتم به رحمت خدا رفته آقا ما در این موس رو باز کردیم نه وکیومی روش بود نه هیچی فقط یه لیبل مزخرف خورده بود گارانتی گیرین توشم پرمخلفات تشکر از حسن خرید 

اوریگامی درست کرده بودن شکل قلب روشم نوشته بودن چونکه از لیون خرید کرده بودم،تو قوی هستی! 

اخه مرتیکه دلقک پاشو جعمش کن وکیوم جنس منو کندی معلوم نیست چندبار درشو باز کردی بسته کردی دادی به بچه عمه ات بازی کرده باهاش حالا دوتا کاغذ آشغالی گذاشتی روش فلان و بیسال خداشاهده خیر من ندیدم از این موس هرروز یه مکافات 

میخواستم یه تاپیک جداگانه بزنم که تاپیک این داداشمون رو دیدم که خاستم بگم آقا ختم کلام از لیون کامپیوتر در حد یه موس هم حساب نکنید. تامام

بنده تجربم با شما 360 درجه تفاوت داشت موس کامل پلمب بود ولی نامه فدایت شوم داخل کارتن پستی بود من ادمیم هیچ وقت الکی از کسی دفاع نمی کنم اگر شما اینجوری به دستتون رسید همون موقع باید تاپیک میزدی اعتراض می کردی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قانون کل کشور همینه چه انتظاری داری

خداروشکر اینستا من کلا صفحه های انگلیسی زبان هست پستاشون هم کلا روحیه آدمو خوب میکنه اصلا وقتی یه پست ایرانی میاد در جا not interested میزنم دیگه نشون نده میری زیر هر پستی یا فحش میبینی یا چ.س ناله یا خود پست مسائل مسخره مربوط به ایران

این کارو کنید قول میدم بهتون اعصابتون راحت میشه

حالا بیخیال این کلیپ وارزونو ببینید شاد شید😁

https://www.instagram.com/p/CQOJjYjFd2e/?utm_medium=copy_link

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

تفاوتی بین بحث Fun و Business هست. اینستاگرام یک شبکه Fun برای مخاطب و برای فروشگاه محلی است برای تبلیغ Business. باز هم در چنین فضایی جایی برای بحث فنی وجود نداره. من هم برم اون وسط پست فنی بزارم، منم بلاک کنند، حق دارند. فرض کنید من برم مثلا زیر پست پاور فلان برند که تبلیغش رو کردن بگم این آشغاله. عمه ی منم ادمین اینتسا باشه وقتی کامنتی خلاف رویه اصلی پیج گذاشته میشه، بلاک می کنه. بنابراین انتظار "فنی" بودن در فضای Fun و با هدف جذب مشتری، این هم معنا نداره.

بحث فنی، فضای فنی، آدم فنی، جاش تو فرومه و همین که این فروم هست تا بتونیم دور هم جمع بشیم و انتقاد کنیم و بگیم فلان محصول خوبه فلان محصول بده، این قیمتش خوبه این قیمتش بده، همین جا رو هم لیون کامپیوتر فراهم کرده و داره هزینه اش رو میده. پس دمشون گرم که اینجا به لطف لیون کامپیوتر وجود داره و فضای "فنی" جاش همینجاست تو فروم. تو اینستا داستان چیز دیگری است و انتظار معقول باید داشته باشیم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، invoker گفته است :

( واقعا" قابل ستایشه !!! وقتی شعار های اقای حسینی میشنوم و بعدش هم این ... واقعا" از ته دل میخندم ) جسارت نباشه ... یا خودتون رو مسخر میکنین یا مارو ...

این چیزی نیست که باعث ناراحتی شما بشه، شما بدون هیچ توقعی کمکتون رو کردید و برای خودتون و فردی که اینو میفهمه، قابل احترام و تقدیره...از اینکه هم با مخالفتی روبرو شدید، نترسید، شما کارتون رو درست انجام دادید، فقط شاید طرف مقابل ظرفیت کمک های شمارو نداشته...

فروم، اینستا یا هر محیط دیگه ای که برای موارد این چنینی وجود داره، گرد هم آیی افرادیه که با شوق واردش شدن و بی توقع میخوان به افرادی که نیاز دارن، کمک کنن...

حالا این اتفاقی که افتاده، قبلا تو سال 96-97 هم توی فروم اتفاق افتاد و بخاطر اون، خیلی از افراد پر فعالیت فروم و با تجربه، دور فروم رو خط کشیدن و از حضور و تجربیاتشون همه محروم موندیم، فقط شاید گه گداری یه تاپیک فروش ازشون منتشر بشه...در کل این اتفاق چیز عجیبی نیست

من صفحه لیون رو ندارم، فقطه یه موقعایی میرم و پست هایی که آقای حسینی توشون حضور دارن رو میبینم، دیگه تنها راه دیدن آقای حسینی، پست ها و استوری هاییه که تو اینستا میذارن

لینک به دیدگاه

در ۱۳ ساعت قبل، invoker گفته است :

درود *

قبل از هر چیزی من یه خسته نباشید میگم به بچه های ( زحمت کش ) لیون ... که تو این یکی دو سال اخیر ...

واقعا" مارو رو سفید کردن از هر بابت و از هر طریقی ...

----------------------------------------------------------------------------------

و اما بریم سر موضوع اصلی ...

به رسم رفاقت من از قدیم و ایام عادت داشتم به هر کسی که بتونم کمک کنم از هر بابت و از هر طریقی ...

چندی پیش تو پیج لیون کامپیوتر بخش دست دوم بودم / و بعضی از کاربران رو راهنمایی کردم ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حوصله توضیح بیش از حد رو ندارم ... به قول یه بنده خدای ... توضیح بیش از حد هم خودش یه ضعفه !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن نیومد ام خواهش کنم که Unblock کنین یا هر چیزه دیگه ای ... ( چیزی که زیاد کشیدم و تجربه کرد ام تبعید بودش ... اینا که دیگه بچه بازیه )

ولی این رو بدونین که شاید همین ماها بودیم که از حق خیلی از مشتری هاتون داشتیم دفاع میکردیم وقتی که شما غرق تو .... ( بذار این تیکه رو نگم )

اینم باشه به یادگار ...

https://www.lioncomputer.com/used-products/show/3n8n3/کارت-گرافیک-گیگابایت-GV-N108TAORUS-11GD

سلام دوست من وقت شما بخیر باشه ، عزیز لطف کنید ایدی اینستاگرام خودتون رو برای من واتس اپ ارسال کنید تا موضوع رو برای شما پیگیری کنم 

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر لطف شما دوستان ...

----------------------------------------------------

اخرین حرف ام اینه که ... متاسفانه خیلیا فکر میکنین همه چیز به یه Business خوب ختم میشه ! 

ولی غافل از تنها یکتای خود که تا اون نخواد روزی شما هیچه ( برکت نداره ) ... حالا هر چقد هم که میخوای بشین و تبلیغ کن. 

از قدیم گفتن / کار خوبه که خدا خودش درست کنه .... بنده اش که عددی نیس 

یادتون باشه.

ما مردم تازه به دوران رسیده تشنه پول نیستیم !!!

اینکه چه بر سرمون امده گه چنین گرگ شدیم جای خود داره ... 

برگترین و واقعی ترین Business دنیارو میشه تو چند کلمه خلاصه اش کرد

از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری ... پس دنبال چی ؟!

@CRM

سلام / بردار ما تو این سال ها خیلی جاها حقمون به نوعی ضایع شد.

لااقل بذار حق بعد از ما اینطور پایمال نشه . 

تنها پیگیری و خواسته من همینه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

حضور دوستان فنی فروم عرض کنم که لیون کامپیوتر یک فروشگاهه، هدف فروشگاه هم فروشه. هر چیزی رو که موجود دارند باید بفروشند و هدف اصلی همینه. بنابراین انتظار نداشته باشید که در اینستا، یا هر کجا که فعالیت تبلیغاتی دارند، بیان و بگن مثلا کالای X بهتره، و Y خوب نیست و از این حرفها. هدف اینه که هر چیزی که موجوده بفروشند پس همه جوره همه چیز خوبه و این طبیعیه - منم فروشگاه داشته باشم یا هر شخصی فروشگاه داشته باشه باید تبلیغ کالاهاش رو بکنه و انتظار رعایت موارد "فنی" در "مارکتینگ" معنا نداره.

این از این، مورد بعدی تفاوت بین بحث Fun و Business هست. اینستاگرام یک شبکه Fun برای مخاطب و برای فروشگاه محلی است برای تبلیغ Business. باز هم در چنین فضایی جایی برای بحث فنی وجود نداره. من هم برم اون وسط پست فنی بزارم، منم بلاک کنند، حق دارند. فرض کنید من برم مثلا زیر پست پاور فلان برند که تبلیغش رو کردن بگم این آشغاله. عمه ی منم ادمین اینتسا باشه وقتی کامنتی خلاف رویه اصلی پیج گذاشته میشه، بلاک می کنه. بنابراین انتظار "فنی" بودن در فضای Fun و با هدف جذب مشتری، این هم معنا نداره.

بحث فنی، فضای فنی، آدم فنی، جاش تو فرومه و همین که این فروم هست تا بتونیم دور هم جمع بشیم و انتقاد کنیم و بگیم فلان محصول خوبه فلان محصول بده، این قیمتش خوبه این قیمتش بده، همین جا رو هم لیون کامپیوتر فراهم کرده و داره هزینه اش رو میده. پس دمشون گرم که اینجا به لطف لیون کامپیوتر وجود داره و فضای "فنی" جاش همینجاست تو فروم. تو اینستا داستان چیز دیگری است و انتظار معقول باید داشته باشیم.

سلام

طبیعیه اگه کسی این شکلی بخواد راهنمایی بکنه (خط قرمز شده) ، نه فنیه و صرفا چیزی جز اسپم نیست و لایق بلاک شدن هست.

ولی موضوع سر راهنمایی و آگاه سازی جهت تصمیم درست اونم با استدلال های منطقی و غیر متعصابه هست که در هر جا و مکانی لازمه انجام بشه، حالا میخواد محیط بیزینس باشه؛ اتفاقا اگه قرار باشه اینطوری سانسور صورت بگیره، همه میدونیم که چه دروغ ها و اغراق هایی در تبلیغات هست و چه کلاه هایی که سر خریداران بی اطلاع گذاشته میشه.

بیزینسی که نتونه از کار خودش به صورت منطقی دفاع کنه، بهتره اون بیزینس رو بذاره کنار.

تازه یک فروشگاه یک برند نیست که تعصب داشته باشه روی برند و فقط مزایا و احیانا معایب شو میگه و خود مشتری آگاهانه انتخاب میکنه.

در هر صورت سانسور کردن هم باید منطقی داشته باشه و هر فروشگاهی یا برندی میتونه اینو انتخاب کنه که صادقانه و منطقی با مشتریش برخورد کنه یا نه ، و نتیجه هم در درازمدت کاملا مشخصه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، invoker گفته است :

ممنون از نظر لطف شما دوستان ...

----------------------------------------------------

اخرین حرف ام اینه که ... متاسفانه خیلیا فکر میکنین همه چیز به یه Business خوب ختم میشه ! 

ولی غافل از تنها یکتای خود که تا اون نخواد روزی شما هیچه ( برکت نداره ) ... حالا هر چقد هم که میخوای بشین و تبلیغ کن. 

از قدیم گفتن / کار خوبه که خدا خودش درست کنه .... بنده اش که عددی نیس 

یادتون باشه.

ما مردم تازه به دوران رسیده تشنه پول نیستیم !!!

اینکه چه بر سرمون امده گه چنین گرگ شدیم جای خود داره ... 

برگترین و واقعی ترین Business دنیارو میشه تو چند کلمه خلاصه اش کرد

از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری ... پس دنبال چی ؟!

@CRM

سلام / بردار ما تو این سال ها خیلی جاها حقمون به نوعی ضایع شد.

لااقل بذار حق بعد از ما اینطور پایمال نشه . 

تنها پیگیری و خواسته من همینه.

یاسین جان ممنونم ازت که این مورد رو گفتی ، خودت در جریانی مواردی که میگی رو پیگیری میکنم عزیزم ، هیچ مجموعه ای بدون عیب نیست عزیز دلم ، ماهم با انتقادهای شما رشد میکنیم ، بستر فروم هم برای همین هست که عزیزانی مثل خودت که مشتری قدیمی ما هستن بیان و با ما در ارتباط باشن، وجود تو برای ما ارزشمند هست یاسین جان و موردی که گفتی رو پیگیری میکنم و بهت همینجا نتیجه رو اعلام میکنم تا در جریان کار باشی. خیالت راحت باشه ، هرچی باشه تیم لیون تمام قد در خدمت رفیقاشه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

خب بعد از گذشت 32 روز / اکانت ما از لیست بلاک شده لیون خارج شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعید میدونم فقط من تنها Unblock شده باشم ! ولی ان شاالله آزادی همه زندونی های به ناحق ...

• قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعید میدونم فقط من تنها Unblock شده باشم ! ولی ان شاالله آزادی همه زندونی های به ناحق ...

تبریک میگویم خدمت شما دوست عزیز که بالاخره از میله های زندان آزاد شدید😅😅😅😅😅

پ.ن: خداوندا هیچ بنی بشری رو بدون دلیل و .... پشت میله های زندان (همون لیون خودمون) قرار نده😅😂🤣

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، invoker گفته است :

مبارکه 😉

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...