رفتن به مطلب

پدیده ای به نام کالا رسان چاپار !

Amirhossein Azimi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود خدمت همه دوستان عزیز لیون

امروز قصد دارم درباره یکی از شرکت های کالا رسان به نام چاپار با شما صحبت کنم

روزی من ازین کالا رسان بسیار تعریف کردم ولی امروز میخوام به شما دوست عزیز مطلبی منتقل کنم که جفایی که در حق من شد برای شما تکرار نشه !

ابتدا تایپیک بگم من از سلامت هارد قبل از ارسال دقیقا یک ساعت قبل تحویل به شرکت چاپار از هارد فیلم و تست سلامت گرفتم و ویدیو موجود هست!

و تمامی مستندات و مدارک تکمیل هست 

بنده در تاریخ 5 بهمن 1399 یک عدد هارد 2TB  توشیبا اینترنال به دوست عزیز اقای رجبی فروختم و درهمان روز در ساعت 11 صبح به شرکت چاپار تحویل دادم و بسته مذکور در تاریخ 12/11/1399 به دست دوست عزیز رسید

خوده نمایندگی چاپارمرسوله مذکور بسته بندی و بارکد زدن و به صورت پس کرایه مرسوله رو ارسال کردن و بعد از رسیدن به دست خریدار اقای رجبی متوجه شدن هارد مشکل پیدا کرده و کار نمیکند

بعد تماس و پیام به شرکت چاپار قرار بر این شد که بنده یک عدد فاکتور به قیمت روز+ نامه درخواست غرامت تهییه کنم که بعد از تهیه ان هروز یک ایراد از فاکتور یا نامه درخواست غرامت میگرفتن و به نوعی وقت کشی میکردن خلاصه بعد تمام این موش وگربه بازی ها مدارک برای مسعول خسارات مرسولات در واتساپ ارسال کردم بعد از ارسال مدارک مورد نیازمسعول این شرکت اعلام کردن برای رسیدگی به پروسه بیمه به 48 روز نیاز میباشد که با گذشت 48 روز سال 99 تمام و مورد مذکور به عید منتهی شد و بعد از عید وقتی دوباره پیگیری کردم حدود 17 روز زمان بدر تا جواب منو بدن و وقتی تماس گرفتم به من گفتن چون خریدار بسته تحویل گرفته و امضا کرده رسید پستی دیگه غرامت بهشون تعلق نمیگیره!!!

من کلی باهاشون صحبت کردم که این مرسوله در حین ارسال اسیب دیده و این قطعه بسیار حساس و شکستنی بوده اما به دلیل حمل نادرست مرسوله بنده اسیب دیده به دست مشتری رسیده

اما تمام حرف های بنده ذره ای حتی باعث تغییر صحبت های کارشناس چاپار نشد که نشد و حتی منو متهم کردن از کجا معلوم بسته قبل از ارسال خراب نبوده !! جالبتر اینکه بنده با اینکه بهشون اعلام کردم من از صحت و سلامت دستگاه فیلم دارم و در فیلم شماره سریال + تاریخ و ساعت + فیلم تست سلامت بدسکتوری وسلامت هارد توسط برنامه HD tune  + فیلم از خوده هارد موجود میباشد

که همه این این ها نشان از سلامت دستگاه قبل ارسال میباشد اما کارشناس چاپار ذره ای قانع نشدن

منم با اینکه داخل تایپیک اعلام کرده بودم از لحظه ارسال مسعولیت مرسوله با خود مشتری هست اما بعد گذشت چندین ماه و نرسیدن واقعا خودم خجالت کشیدم که مبلغ دوستمون اغای رجبی پس ندم چون ایشون از لحظه اعلامشون که هارد مشکل داره تا زمانی که نتیجه شکایات به چاپار مشخص شد بسیار ارام و خوش برخورد بودن

تمام این صحبت ها کردم که به شما بگم دوستان اصلا ازین کالا رسان استفاده نکنید چون سیاست کاری انها طبق گفته خودشون بیمه زمانی به کالا خسارت دیده تعلق میگیره که مرسوله در محل تست بشه! خب سوال پیش میاد یعنی دوستان به عنوان مثال برای تست گرافیک خریداری  شدشون باید کل کیس کامپیوتر30 کیلویی شونو بکشن ببرن تو دفتر چاپار برای تست که خدایی نکرده اگر مرسوله مشکلی داشته باشه همونجا مشخص بشه در غیر اینصورت به هیچ عنوان این شرکت معیوب(کالا رسان چاپار) زیر بار پرداخت خسارت نمیرن وقبول نمیکنن مرسوله توسط این شرکت معیوب شده و عملا بیمه کالاتون توسط این شرکت چیزی حدود و حتی کمتر از پشمک هست و فقط یجور دریافت پول اظافه برای بریدن گوش مشتری هست ! و حالا هرچقدر مدرک رو کنید که این مرسوله در زمان ارسال سالم بوده و حین حمل و نقل به مقصد اسیب دیده به هیچ عنوان زیربار نمیرن و با بهانه های چرت سعی در گمراه کردن شما دارن و حتی میشه گفت که کارشناس فنی های این شرکت اندازه بچه ابتدایی سواد در خصوص کامپیوتر ندارن !

ممنون از دوستانی که تا انتها خواندن

لینک به دیدگاه

ببین فقط دیجی کالا هست که کالا رو این طوریی که شما گفتید پس میگیره. هر شرکت دیگه یی باشه بعد گواهی امضا و تحویل مرسوله دیگه جبران خسارت نمیکنه! اگرم بسته بندی (کارتن)سالم رسیده (باید فیلم داشته باشید) بدون زدگی و خردگی و باز کالا خراب باشه این مورد برمیگرده به واحد بسته بندیشون که عملا جز خود شرکت نیست(مثل باجه بسته بندی پست یا بسته بندیی تیپاکس) یک خدمات اضافی هست مثل خودکار داخل بانک یا چیزای دیگه... 

هارد رو باید بین حبابدار قرار بدین + فوم یا یونولیت . محکم که بازی نکنه داخل جعبه. برچسب شکستنی هم داشته باشه بهتره.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

ببین فقط دیجی کالا هست که کالا رو این طوریی که شما گفتید پس میگیره. هر شرکت دیگه یی باشه بعد گواهی امضا و تحویل مرسوله دیگه جبران خسارت نمیکنه! اگرم بسته بسته سالم رسیده (باید فیلم داشته باشید) بدون زدگی و خردگی باز برمیگرده به واحد بسته بندیشون که عملا جز خود شرکت نیست(مثل پست یا تیپاکس) یک خدمات اضافی هست مثل خودکار داخل بانک یا چیزای دیگه... 

هارد رو باید بین حبابدار قرار بدین + فوم یا یونولیت . محکم که بازی نکنه داخل جعبه. برچسب شکستنی هم داشته باشه بهتره.

خب خریدار دیدن ظاهر بسته کاملا سالم هست و مشکلی نداره و اتفاقا هارد در فوم های حباب دار پلاستیکی بیش از 10 دور پیچیده و محکم بسته بندی شده حرف من اینه وقتی راهی برای تست مرسوله در محل چاپار نیست چجوری خریدار باید اعلام کنه بسته مشکل داره ؟ تازه فوم حباب دار وقتی 10 دور دور هارد پیچیده میشه شکل توپ فوتبال پیدا میکنه وشما شوت هم زیرش بزنی نه پارگی پیدا میکنه و نه خط و خش روش میفته !

من چون تجربه خرید و فروش دارم قبل از ارسال هارد دقیقا یک ساعت قبل از ارسال با گوشی مبایل از هارد تست گرفتم که در تایپیک بهش اشاره کردم و در فیلم زمان -شماره سریال هارد-نتیجه تست-و ظاهر هارد کاملا شفاف و مشهود هست خب این ازین مدرک بهتر که نشون میده هارد زمان تحویل به چاپار سالم هست

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

ببین گفتم این شکلی هیچ شرکتی خسارت نمیده. نباید تحویل بگیری تا صورت جلسه بشه جلوی کارشنان باز بشه تست بشه بعد خسارت.

مثلا کارتن و تکون بدی لقی نداشته  و پارکی و جای فشار نداشته باشه اگر مدرک داشته باشید که اینا اوکی بوده عملا نشون میده بسته بندی مشکلی نداشته! و هارد احتمالا دست خود گیرنده یا شما یا کسی که بسته بندی میکرده خراب شده. حتی الکتریسیته یی ساکن دست خریدار هم ممکنه باعث خرابی هارد شده باشه. اگر هارد آکبند بوده و داخل پلاستیک آنتی استاتیک که طریقه ی تست هارد بدون خارج شدن از پلاستیک رو که بلدین. اون شکلی... اگرم نه که ایشون باید از لحظه ی آنباکسینگ تا تست هارد فیلم داشته باشند تا به شما ثابت کنند هارد مشکل دار تحویل گرفتند.

لینک به دیدگاه

در ۴ دقیقه قبل، saeed۰c گفته است :

ببین گفتم این شکلی هیچ شرکتی خسارت نمیده. نباید تحویل بگیری تا صورت جلسه بشه جلوی کارشنان باز بشه تست بشه بعد خسارت.

مثلا کارتن و تکون بدی لقی نداشته  و پارکی و جای فشار نداشته باشه اگر مدرک داشته باشید که اینا اوکی بوده عملا نشون میده بسته بندی مشکلی نداشته! و هارد احتمالا دست خود گیرنده یا شما یا کسی که بسته بندی میکرده خراب شده. حتی الکتریسیته یی ساکن دست خریدار هم ممکنه باعث خرابی هارد شده باشه. اگر هارد آکبند بوده و داخل پلاستیک آنتی استاتیک که طریقه ی تست هارد بدون خارج شدن از پلاستیک رو که بلدین. اون شکلی... اگرم نه که ایشون باید از لحظه ی آنباکسینگ تا تست هارد فیلم داشته باشند تا به شما ثابت کنند هارد مشکل دار تحویل گرفتند.

بسته بندی نه لقی نه پارگی و نه جای فشار داشته و برای اینکه نگن هارد دست من یا گیرنده خراب نشده قبلش فیلم و مدرک تهیه کردم از سلامت هارد 

روی هر هاردی یک شماره سریال هست که فقط متعلق به همون هاره و با بقیه هارد ها فرق داره که این اصلالت هارد و فیلم من از تست هارد ثابت میکنه !

درمورد الکتریسیته ساکن هم عزیز با یک اماتور که حرف نمیزنی من خودم همه این هارو با وسواس شدید انجام داد و با اینکه هارد اکبند نبوده اما به همه جوانب قضیه خیلی دقت کردم ! به نظرت منی که مسعول چاپار مجبور میکنه 10 دور فویل حباب دار دور هارد بپیچه و روی بارکد هارد نوشته بشه شکستنی نشون دهنده چی هست ؟

اینم بگم نگی خب پس حتما مامور چاپار حواسش نبوده دست زده به هارد و الکتریسیته دست اون پدر هارد دراورده که اصلا اینجوری نیست چون قبل بردن هارد به بیرون از خونه خود من 2-3 دور با پلاستگی حباب دار پیچیده بودمش 

لینک به دیدگاه

یادم هست دوستان از چاپار تعریف کردن که جای پست و تیپاکس رو میگیره،من گفتم هر کسب و کاری تو ایران فقط اولش کیفیتش خوبه،خرج که از پول گذشت،تو بی مسئولیتی ترمزشون میبره

تا حالا فعلا یک استثنا هست اونم دیجی کالا و محصولاتی هست که خوده خودش میفروشه 

اصلن عجیبه شرکتی تو ایران باشه ،بعد حرفه ای کار کنه!

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

بسته بندی نه لقی نه پارگی و نه جای فشار داشته و برای اینکه نگن هارد دست من یا گیرنده خراب نشده قبلش فیلم و مدرک تهیه کردم از سلامت هارد 

فیلم یا مدرک دارید از این؟ یعنی خریدارتون ؟ببین قبلش مهم نیست در این موضوع شما. چون بسته رو تحویل گرفتن دیگه...

بعد من که شما رو نمیشناسم آماتوری یا حرفه یی بودنتون رو خودتون باید به بقیه ثابت کنید.

در 8 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

چون قبل بردن هارد به بیرون از خونه خود من 2-3 دور با پلاستگی حباب دار پیچیده بودمش 

بعد یک مورد هارد بدون بسته بندی آنتی استاتیک داخل حباب دار خالی اصلا کار درستی نیست دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

یادم هست دوستان از چاپار تعریف کردن که جای پست و تیپاکس رو میگیره،من گفتم هر کسب و کاری تو ایران فقط اولش کیفیتش خوبه،خرج که از پول گذشت،تو بی مسئولیتی ترمزشون میبره

تا حالا فعلا یک استثنا هست اونم دیجی کالا و محصولاتی هست که خوده خودش میفروشه 

اصلن عجیبه شرکتی تو ایران باشه ،بعد حرفه ای کار کنه!

کلا تا چیزی در ایران محبوب میشه دیگه از همون موقع فاتحش خوانده میشه 

من خودم یکی از کسانی هستم که ازین شرکت تعری کردم و حتی براش تایپیک زدم اما این شد وضعیتم 

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

فیلم یا مدرک دارید از این؟ یعنی خریدارتون ؟ببین قبلش مهم نیست در این موضوع شما. چون بسته رو تحویل گرفتن دیگه...

بعد من که شما رو نمیشناسم آماتوری یا حرفه یی بودنتون رو خودتون باید به بقیه ثابت کنید.

بعد یک مورد هارد بدون بسته بندی آنتی استاتیک داخل حباب دار خالی اصلا کار درستی نیست دوست عزیز.

خریدار از لحظه دریافت و باز کردن هارد فیلم تهیه نکرده 

بسته بندی هارد درون فوم حباب دار کار درستی نیست اما میتونم بهت بگم بخطار الکتریسیته ساکن هارد خراب نشده بخاطر اینکه بعد رسیدن بسته به دست خریداد و منتقل کردن هارد به درون کیس خودش از کارکرد هارد فیلم گرفته و دیده شده که هارد روشن میشه و هدش میچرخه اما صدای تق تق ممتد از درون هارد شنیده میشه که نشان از ضربه فیزیکی به هارد هست

لینک به دیدگاه

تو پایین برگه باربری (هر باربری که میخواد باشه) مینویسه :

شکستگی و خرابی شامل بیمه و خسارت نمیشود. فقط گم بشه خسارت میدن. ولی اگه کم بشه خسارت نمیدن (یکی از راهای رسیدن بخدا)

شهر هرته هر کی هر چی دلش بخواد میکنه. 

پیگیری هم بکنی به جای نمیرسه . بیشتر از این هزینه نکن و خودت خسته نکن.

در 2 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

شرکت چاپار قرار بر این شد که بنده یک عدد فاکتور به قیمت روز+ نامه درخواست غرامت تهییه کنم که بعد از تهیه ان هروز یک ایراد از فاکتور یا نامه درخواست غرامت میگرفتن و به نوعی وقت کشی میکردن خلاصه بعد تمام این موش وگربه بازی ها مدارک برای مسعول خسارات مرسولات در واتساپ ارسال کردم بعد از ارسال مدارک مورد نیازمسعول این شرکت اعلام کردن برای رسیدگی به پروسه بیمه به 48 روز نیاز میباشد که با گذشت 48 روز سال 99 تمام و مورد مذکور به عید منتهی شد و بعد از عید وقتی دوباره پیگیری کردم حدود 17 روز زمان بدر تا جواب منو بدن و وقتی تماس گرفتم به من گفتن چون خریدار بسته تحویل گرفته و امضا کرده رسید پستی دیگه غرامت بهشون تعلق نمیگیره!!!

اول خسته کردن طرف میباشد. همون اول نمیگه خسارت نمیدم، که طرف توی شور هستش احتمالا یه بلایی سرش میاره ، میاد یه کم نرم تا میکنه ، بعد میدووونه تا خسته بشه ، در این بین نگاه میکنه ببین چی میتونه از طرف علیهش پیدا کنه.

بعد نگاه میکنه ببینه راه رسیدن بخدا چیه : خوب میگه بسته از نظر ظاهری سالم رسیده پس از ما رد شده. و خسارت به شما تعلق نمیگیره. حالا هم طرف یه معذرت خواهی میکنه و صحنه ترک میکنه. نفر بعدی هم همین داستان . . . . از ایران خوشتان امد.

لینک به دیدگاه

در ۱۲ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

اول خسته کردن طرف میباشد. همون اول نمیگه خسارت نمیدم، که طرف توی شور هستش احتمالا یه بلایی سرش میاره ، میاد یه کم نرم تا میکنه ، بعد میدووونه تا خسته بشه ، در این بین نگاه میکنه ببین چی میتونه از طرف علیهش پیدا کنه.

بعد نگاه میکنه ببینه راه رسیدن بخدا چیه : خوب میگه بسته از نظر ظاهری سالم رسیده پس از ما رد شده. و خسارت به شما تعلق نمیگیره. حالا هم طرف یه معذرت خواهی میکنه و صحنه ترک میکنه. نفر بعدی هم همین داستان . . . . از ایران خوشتان امد.

دقیقا همینه 

لینک به دیدگاه

تصاویر هارد مذکور میتونین آپلود کنید،و همینطور نوع بسته بندی هارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه عزیزان

یک نکته من که طی این سالها همیشه در نظر میگیرم اینه که به هیچ عنوان اجازه نمیدم بسته بندی رو پست یا شرکت های حمل انجام بدن و همیشه خودم با استانداردهای خودم بسته بندی می کنم

بخصوص قطعه ایی مثل هارد که خیلی به ضربه حساس هست حتما باید در انبوهی از فوم و پلاستیک حباب دار قرار بگیره وگرنه با وضعیتی که با مرسوله ها برخورد می کنن (پرت کردن و لگد زدن) براحتی آسیب میبینه

خلاصه که یک مقدار هزینه و وقت اضافی صرف بسته بندی کنید و خودتونم انجامش بدید که خیالتون راحت باشه

قوانین این شرکت ها به صورتیه که براحتی از زیرش در میرن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، masooyan گفته است :

تصاویر هارد مذکور میتونین آپلود کنید،و همینطور نوع بسته بندی هارد

P_20210124_110327_vHDR_Auto.thumb.jpg.90a2297c21f69167925b70bce76eac0d.jpg

در 48 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

سلام به همه عزیزان

یک نکته من که طی این سالها همیشه در نظر میگیرم اینه که به هیچ عنوان اجازه نمیدم بسته بندی رو پست یا شرکت های حمل انجام بدن و همیشه خودم با استانداردهای خودم بسته بندی می کنم

بخصوص قطعه ایی مثل هارد که خیلی به ضربه حساس هست حتما باید در انبوهی از فوم و پلاستیک حباب دار قرار بگیره وگرنه با وضعیتی که با مرسوله ها برخورد می کنن (پرت کردن و لگد زدن) براحتی آسیب میبینه

خلاصه که یک مقدار هزینه و وقت اضافی صرف بسته بندی کنید و خودتونم انجامش بدید که خیالتون راحت باشه

قوانین این شرکت ها به صورتیه که براحتی از زیرش در میرن

سلام دوست عزیز 

مباور کنید اگر میزاشتن من خودم اینکارو میکردم 

شرکت چاپار یک قانونی داره که باید قبل بسته بندی داخل مرسولرو ببینن که چیز خلافی توش نباشه مثل مواد مخدر و........

و بعد دیدن داخل مرسوله فقط و فقط خودشون بسته بندی میکنن و اگر شما خودتون اصرار کنید به بسته بندی در عوض دیگه بستتون بیمه نمیکنن و هیچ تعهدی به شما نمیدن برای سالم رسیدن مرسوله 

خب اگر ببنید من دیگه چاره ای نداشتم اگر به خودم بود قطعا بیشتر ازین هم بسته بندی محکم  میکردم ولی هارد کامپیوتر یک مشکلی که داره اینه که هارد توی هرجور بسته بندی باشه اگر حتی بسته شما فقط تکونش بدید امکان خراب شدن هارد هست چ برسه که بسته ضربه بخوره 

لینک به دیدگاه

این قضیه برای تیپاکس هم صادقه. کارت گرافیک یکی از دوستان دستم بود و قرار بود بفرستم براشون. خودم نایلون حباب دار و جعبه داشتم. بسته بندی کردم و بردم تیپاکس ولی چون ارزش کالا بالا بود گفتن خودمون باید بسته بندی کنیم. فکر کنم فروشگاه هایی که همه روزه ارسال دارن راحت بتونن خودشون بسته بندی کنن و بفرستند ولی کاربر عادی نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هارد کلا خیلی حساسه من خودم کلی مشکل داشتم با این ارسال هارد هم با تیپاکس هم پست 

کلا هم هارد شهرستان ارسال نمیکنم 

چند وقت پیش هم یک هارد ۳ ترا رو سالم در اوردم از کیس گذاشتم روی میز بعد از ۱ ساعت که دوباره رفتم نصبش کردم دیدم بدسکتور افتاده 

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

و بعد دیدن داخل مرسوله فقط و فقط خودشون بسته بندی میکنن و اگر شما خودتون اصرار کنید به بسته بندی در عوض دیگه بستتون بیمه نمیکنن و هیچ تعهدی به شما نمیدن برای سالم رسیدن مرسوله 

شروع پدرسوختگی شرکت حمال از همینجاست. (اگه قوانین حرفه ای داشتن و همه جوره بیمه میکردن، این یک حسن میشد.)

اون فرایند ۴۸ روز و ... نباید ریز بار میرفتید.

حتی برای بسته بندی اونا هم نباید زیر بار میرفتید (قبول نمیکردن، با یه حمال دیگه میفرستادید.)

در ۱ ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

این قضیه برای تیپاکس هم صادقه. کارت گرافیک یکی از دوستان دستم بود و قرار بود بفرستم براشون. خودم نایلون حباب دار و جعبه داشتم. بسته بندی کردم و بردم تیپاکس ولی چون ارزش کالا بالا بود گفتن خودمون باید بسته بندی کنیم. فکر کنم فروشگاه هایی که همه روزه ارسال دارن راحت بتونن خودشون بسته بندی کنن و بفرستند ولی کاربر عادی نه

بسته بندی توسط خودتون خیلی مهمه.

زیر بار بسته بندی شرکت های حمال نرید، هم بلد نیستن و هم هزینه ارسال بالاتر میره.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

این دوستمون ک میگن هارد بدون ضد و خورد فیزیکی به جعبه خراب شده

اولا ک هارد کلا ب ضربه حساسه و حتی ممکنه زمانی ک خودتون داشتید میبردید چاپار مشکل دار شده و...

این موارد برمیگرده به گارانتی تا چاپار

چون مشکل فنی هست و معلوم نیست کجا این مشکل براش پیش اومده ، خرابی داخلی هارد فقط به گارانتی مربوطه

من مانیتور و کیس و کلی لوازم کامپیوتری رو با چاپار میفرستم ، چون تیپاکس گفتند صادقانه هم گفتند که هر سری کیس ارسال شده شکسته، اداره پست هم ی بار یه حعبه کیبورد و سوراخ کردن دیگه من موندم و چاپار و تا الان مشکلی پیش نیومده،چون ارسالشون هواییه و خیالت راحت تره

ویرایش شده توسط asqarnori
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، asqarnori گفته است:

اولا ک هارد کلا ب ضربه حساسه و حتی ممکنه زمانی ک خودتون داشتید میبردید چاپار مشکل دار شده و...

چون مشکل فنی هست و معلوم نیست کجا این مشکل براش پیش اومده ، خرابی داخلی هارد فقط به گارانتی مربوطه

من مانیتور و کیس و کلی لوازم کامپیوتری رو با چاپار میفرستم ، چون تیپاکس گفتند صادقانه هم گفتند که هر سری کیس ارسال شده شکسته، اداره پست هم ی بار یه حعبه کیبورد و سوراخ کردن دیگه من موندم و چاپار و تا الان مشکلی پیش نیومده،چون ارسالشون هواییه و خیالت راحت تره

یه تابلو با چاپار فرستادم و با پسته بندی سالم به دست دریافت کننده رسید و وقتی بازش کرده بود تابلو شکسته تحویلش داده شده بود . به پشتیبانی زنگ زدم یجوری رفتار کرد انگار ارث پدرشو خورده بودم ... . این ماجرا مربوط به حدودا 1 سال پیشه

لینک به دیدگاه

من یه هارد سه ترا فرستادم اردبیل تو راه اینقدر این کارتن ها رو پرت میکنن عمدا با لگد میزنن هارد به فنا رفت مشتری هم قبول نکرد هارد پس فرستاد من کلی ضرر کردم ، حقوقشون کم و زیاد میشه ، حال کار کردن ندارن تو خونه دعواشون میشه حرصش رو سر اموال مردم خالی میکنن

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، asqarnori گفته است:

عزیز دل میگم همه چیز رعایت کردم و اتفاقا خیلی حساسیت بخرج دادم حتی قبل ارسال هارد یک ساعت قبل ارسال هارد تست کردم و فیلمشم برای خریدار فرستادم 

خیر سرم بار اولم نیست که این حرفو میزنی 

لینک به دیدگاه

بنده هم تجربه خوبی از چاپار ندارم . یکبار ک دیر وقت شده بود و نرسیده بودم کارت گرافیک رو برسونم پست برای ارسال به شهرستان . رفتم ب چاپار شعبه ارومیه و گفتم سلام لطفا اینو بسته بندی و ارسال کنید برای این ادرس ک برای تهران هست . بدون دادن جواب سلام . خیلی رک گفتن اینو ارسال نمیکنیم ماینر هست و کالای غیر مجاز . گفتم شما ک مدیریت ی شعبه حمل کالا رو بر عهده دارین واقعا تشخیص نمیدین این ماینر هست یا ی قطعه کامپیوتری ؟ خلاصه ک هیچی رک گف ارسال نمیکنیم ببرین جایه دیگ . درحالی ک هر روزه بنده گرافیک هارو بدون مشکل میبردم پست و خودشون بسته بندی و ارسال میکردن.

ویرایش شده توسط XPS
لینک به دیدگاه

ببینید اشتباه از خودتون هست، هیچکدوم ازین شرکت ها درست و درمون نیستن چه تیپاکس باشه چه پست چه چاپار همشون به بدترین شکل میفرستن، شما همیشه چیزی خواستی جایی بفرستی طی کن که مسئولیتش به عهده خریداره، شما تست میگیری همون روز از سلامتش و برای طرف میفرستی و دیگه تمام میشه میخواد سالم برسه میخواد نرسه، این ریسکی هست که خریدار انجام میده حالا یا بخاطر اینکه قیمت مناسب تر از شهر خودش هست و یا اینکه داخل شهرشون اون جنس پیدا نمیشه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است:

عزیز دل میگم همه چیز رعایت کردم و اتفاقا خیلی حساسیت بخرج دادم حتی قبل ارسال هارد یک ساعت قبل ارسال هارد تست کردم و فیلمشم برای خریدار فرستادم 

خیر سرم بار اولم نیست که این حرفو میزنی 

داداش خون خودتو کثیف نکن
یک سال و نیم از این قضیه گذشته .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، XPS گفته است:

بنده هم تجربه خوبی از چاپار ندارم . یکبار ک دیر وقت نشده بود و نرسیده بودم کارت گرافیک رو برسونم پست برای ارسال به شهرستان . رفتم ب چاپار شعبه ارومیه و گفتم سلام لطفا اینو بسته بندی و ارسال کنید برای این ادرس ک برای تهران هست . بدون دادن جواب سلام . خیلی رک گفتن اینو ارسال نمیکنیم ماینر هست و کالای غیر مجاز . گفتم شما ک مدیریت ی شعبه حمل کالا رو بر عهده دارین واقعا تشخیص نمیدین این ماینر هست یا ی قطعه کامپیوتری ؟ خلاصه ک هیچی رک گف ارسال نمیکنیم ببرین جایه دیگ . درحالی ک هر روزه بنده گرافیک هارو بدون مشکل میبردم پست و خودشون بسته بندی و ارسال میکردن.

دقیقا منم هفته پیش یه گرافیک خواستم بفرستم البته با تیپاکس ، گفتن وسیله ی ماینه و ارسالش نمیکنیم ، هرچی اصرار کردم نفرستادن گفتن ببر اداره پست (یه لحظه احساس کردم رفتم تو قرن 19 و با دیوار دارم بحث میکنم)

رفتم اداره پست گفتن کلن از اداره هیچی ارسال نمیکنیم بجز بسته خارج کشور و از دفترخدماتی مجبور شدم بفرستم(شانس آوردم آشنا بود تو توضیحات نوشت لپتاپ)

پارسالم یه گوشی آیفون 4s ارسال کردم میگفتن بخاطر گوشی های قاچاق کلن ارسال گوشی ممنوعه (با هزار بدبختی تونستم قانعش کنم گوشی برای 10 سال پیشه و از دفترخدماتی فرستادم)

فکر کردم بخاطر اینکه نزدیک بانه هستم اینجا فقط گیر میدن ولی مثل اینکه شهرای دیگه هم اینطوریه😑

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...