رفتن به مطلب

مشکلات من با سیستمم (این بار مادربرد b360 f)

Kiarash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 40 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

رمتون چی بود؟ گارانتی داره

رم قبلی ژل بود رم فعلیم جی اسکایل هست گارانتی مادام العمر الان مشکل اصلیم ارور مرگ با ورژن های پایین تر ویندوز ۱۰ هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام من یک مادربرد h310mk r2 تهیه کردم که وقتی شات داون میکنم برق usb ها فعاله و کیبوردم روشنه وقتی برق محافظ رو میزنم و روشن میکنم دیگه برق usb وجود نداره حتی کلید پاور رو هم روشن خاموش میکنم همین مشکل پا بر جا هست ولی توی مادربرد قبلیم یعنی h110 وقتی برق سیستم رو خاموش و روشن میکردم برق usb میومد و کیبوردم روشن میشد حتی با کیبوردم میتونستم کیس رو روشن کنم ولی وقتی توی این باندلم برق پاور رو خاموش و روشن میکنم دیگه برق نمیاد ولی وقتی شات داون میکنم برق usb فعاله الان این مشکل داره؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

با سلام من یک مادربرد h310mk r2 تهیه کردم که وقتی شات داون میکنم برق usb ها فعاله و کیبوردم روشنه وقتی برق محافظ رو میزنم و روشن میکنم دیگه برق usb وجود نداره حتی کلید پاور رو هم روشن خاموش میکنم همین مشکل پا بر جا هست ولی توی مادربرد قبلیم یعنی h110 وقتی برق سیستم رو خاموش و روشن میکردم برق usb میومد و کیبوردم روشن میشد حتی با کیبوردم میتونستم کیس رو روشن کنم ولی وقتی توی این باندلم برق پاور رو خاموش و روشن میکنم دیگه برق نمیاد ولی وقتی شات داون میکنم برق usb فعاله الان این مشکل داره؟

تو تنظیمات بیوس قابل تنظیم است.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

تو تنظیمات بیوس قابل تنظیم است.

خب چطور تنظیمش کنم؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، kiarash917 گفته است :

خب چطور تنظیمش کنم؟

داداش من در همین حد میدونم. خودمم سیستم همینطوره حوصلم نشده تنظیمش کنم.

باید بری تو بیوس تو قسمت پاور اپشن یه چیز تو این مایه ها.

اگه پیدا نکردی ، اسم مدل مادربرد بزار تا تو دفترچه اش نگاه کنم بگم

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در در 6 آذر 1399 در 21:30، ali-0098 گفته است :

داداش من در همین حد میدونم. خودمم سیستم همینطوره حوصلم نشده تنظیمش کنم.

باید بری تو بیوس تو قسمت پاور اپشن یه چیز تو این مایه ها.

اگه پیدا نکردی ، اسم مدل مادربرد بزار تا تو دفترچه اش نگاه کنم بگم

مدل دقیق مادربرد اینه:asus prime h310m-k R2

سلام مجدد پیدا نکردم اگه میشه لطف کنید نحوه تظیماتش رو توضیح بدین

اینارو تست کردم کلا فرقی نکرد

در در 7 آذر 1399 در 18:30، kiarash917 گفته است :

اینارو تست کردم کلا فرقی نکرد

.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

سلام مجدد پیدا نکردم اگه میشه لطف کنید نحوه تظیماتش رو توضیح بدین

درود

من دفترچه نگاه کردم مطلبی مختص این مسله ندیدم.  ظاهرا تو قسمت power saving که سه تا انتخاب داره. سه تاش تست کن ببین با کدوم به نتیجه میرسی

ww.png

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

توی Bios دنبال یکی از این گزینه‌ها یا مشابه‌شون باش و فعالش کن (Enable)، سپس تنظیمات رو ذخیره کن و بعد از ریستارت و لود ویندوز سیستم رو خاموش و بررسی بفرما، احتمالأ مشکل حل بشه:

ERP یا ERP Ready یا Union ERP یا ERP Support

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست من

توی Bios دنبال یکی از این گزینه‌ها یا مشابه‌شون باش و فعالش کن (Enable)، سپس تنظیمات رو ذخیره کن و بعد از ریستارت و لود ویندوز سیستم رو خاموش و بررسی بفرما، احتمالأ مشکل حل بشه:

ERP یا ERP Ready یا Union ERP یا ERP Support

سلام ممنون از راهنماییتون تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

سلام ممنون از راهنماییتون تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم

خواهش می‌کنم. بررسی شد؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 11 آذر 1399 در 15:17، EHSANRF گفته است :

خواهش می‌کنم. بررسی شد؟

سلام چک کردم ولی متاسفانه عمل نکرد

.

در در 6 آذر 1399 در 20:56، kiarash917 گفته است :

هنوز حل نشده!!!

لینک به دیدگاه

با سلام من اوایل با این نرم افزار به راحتی فن هام رو کنترل میکردم و حتی خاموششون میکردم اما الان هر کاری میکنم  فن هام خاموش نمیشن گزینه اتو فن برداشته شده درنتیجه فن ها خاموش نمیشن چطوری این مشکل رو رفع کنم؟ فن هام gf 120 rgb هستن اوایل به راحتی کنترل میشدن

Screenshot (47).png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

با سلام من اوایل با این نرم افزار به راحتی فن هام رو کنترل میکردم و حتی خاموششون میکردم اما الان هر کاری میکنم  فن هام خاموش نمیشن گزینه اتو فن برداشته شده درنتیجه فن ها خاموش نمیشن چطوری این مشکل رو رفع کنم؟ فن هام gf 120 rgb هستن اوایل به راحتی کنترل میشدن

Screenshot (47).png

یه نکته دیگه از وقتی گزینه fan Tuning رو زدم اتو فن کلا پرید

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

نرم افزار پاک کنید از بایوس تنظیم کنید نتیجه بهتری میگیرید

من می خوام هر از گاهی فن هارو خاموش کنم پس به یه نرم افزاری نیاز دارم این قبلا خیلی خوب کار میکرد ولی الان اصل خوب نیست

لینک به دیدگاه

همین کار رو میتونید داخل بایوس انجام بدید البته من فنهای کیس رو به هاب فن وسله و از طریق pwm تنظیم میشه

201204171029.jpg

201204171119.jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

تنظیمات بایوس را به پیش فرض برگردانید ونرم افزار  رادوباره نصب کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام هر کاری میتونم کردم ولی ویندوز به حالت خواب نمیره یه نکته اینجاست که هنگام خاموش کردن سیستم و یا دستی به خواب بردن ویندوز میگه یه برنامه در حال اجراست و اون برنامه همیشه ثابت هست اسمش هم اگه درست یادم باشه ask pawer bar هست من چطور میتونم قابلیت اسلیپ اتوماتیک رو فعال کنم؟       تا دیشب اوکی بود امروز این مشکل ایجاد شده

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

با سلام هر کاری میتونم کردم ولی ویندوز به حالت خواب نمیره یه نکته اینجاست که هنگام خاموش کردن سیستم و یا دستی به خواب بردن ویندوز میگه یه برنامه در حال اجراست و اون برنامه همیشه ثابت هست اسمش هم اگه درست یادم باشه ask pawer bar هست من چطور میتونم قابلیت اسلیپ اتوماتیک رو فعال کنم؟       تا دیشب اوکی بود امروز این مشکل ایجاد شده

سلام از خطا تصویر میزاشتی بهتر بود ولی بهتره از قسمت task manger اون برنامه رو پیدا کنی و ببندی ببینی مشکل حل میشه 

البته اگه از لپ تاپ استفاده میکنی ممکنه بخاطر تنظیمات ذخیره نیرو باشه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

اون برنامه رو بستم ولی فرقی نکرد و دوباره به حالت اسلیپ نمیره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

.

لینک به دیدگاه

با سلام کارت گرافیک فعلی من gtx 960 asus turbo black هست که وضع خنک کنندش واقعا خرابه می خواستم بدونم راهی وجود داره که من خنک کننده کارت رو عوض کنم؟ یه چیزی باشه که قیافش زشت نشه😊

images (2).jpeg

لینک به دیدگاه

با سلام کارت گرافیک فعلی من gtx 960 asus turbo black هست که وضع خنک کنندش واقعا خرابه می خواستم بدونم راهی وجود داره که من خنک کننده کارت رو عوض کنم؟ یه چیزی باشه که قیافش زشت نشه[emoji4]
1727530674_images(2).jpeg.5d9adda7a696839cb01acd9bf9fe832d.jpeg
سلام، این که قیافه اش زیاد بد نیست.
من تجربه اش رو داشتم کارت هم دماش بالاتر رفت و هم قیافه اش بد شد. شاید بشه روی هیت سینک چند تا فن خوب بزاری، نورپردازی هم داشته باشن چه بهتر اما ممکنه نویز و مشکلاتی زیادی داشته باشن.
کلا اگه بخوای خنک کنندگی خوبی داشته باشی باید قید زیبایی رو بزنی، مگه اینکه پول داشته باشی طرح بزنی ببری چاپ 3D یا واتربلاک از آمازون بخری و ....
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Professor Higgins گفته است :

سلام، این که قیافه اش زیاد بد نیست.
من تجربه اش رو داشتم کارت هم دماش بالاتر رفت و هم قیافه اش بد شد. شاید بشه روی هیت سینک چند تا فن خوب بزاری، نورپردازی هم داشته باشن چه بهتر اما ممکنه نویز و مشکلاتی زیادی داشته باشن.
کلا اگه بخوای خنک کنندگی خوبی داشته باشی باید قید زیبایی رو بزنی، مگه اینکه پول داشته باشی طرح بزنی ببری چاپ 3D یا واتربلاک از آمازون بخری و ....

سلام
منظورم اینه که یه خنک کننده باشه که کارت از قیافه نیوفته وگرنه این خودش خوبه البته از نظر قیافه   ولی متاسفانه هیت سینک و خنک کننده کارت های توربو واقعا آشغال تمام هستن می خوام این رو تعویض کنم  هیت سینکش اینقدر وضعش خرابه که حتی بهترین خمیر سیلیکون رو هم روش زدم دما فرقی نکرد   بازش کردم و دیدم یه هیت سینک آشغال روش هست و یه فن الکی که فن روشن یا خاموش باشه تاثیری نداره  حالا سوالم اینجاست که چه مدلی خنک کننده هایی روش نصب میشن؟ یه چیزی باشه که خوب خنکش کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...