رفتن به مطلب

نامردی ، گروکشی ، سرکارگذاشتن و واریز نکردن بعد از چند ماه

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

سه چهار ماه پیش تاپیک فروش چند عدد دریل و فرز گذاشتم تو فروم بخاطر امتیاز این که کاربر :

81fQuSc613L._AC_SL1500_.thumb.jpg.a244ad  کراش

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/profile/33043-کراش/

اعتماد کردم و براشون اول ارسال کردم بعد از بارها پیام دادن تماس گرفتن و کنسل کردن دوباره اعلام خرید کردن بالخره بعد از یک ماه سرکار گذاشتن تصمیم گرفت که دوتا دریل و یه فرز به قیمت 1500 از بنده خرید کنن که بعداز دریافت کالا دروغ گویی و بهانه اوردن شون شروع شد و از اون تقریبا 4 ماه پیش فقط 500 تومن واریز کزده و مابقی هزینه هنوز دست من رو نگرفته و چند وقت پیش هم بدون هماهنگی رفته بود یک دریل و یک فرز رو با دو محموله جدا به صورت پرداخت در محل یعنی پای من به ارزش 76 تومن برگشت داده بود که من هم از تیپاکس تحویل نگرفتم چون ادم پررو دروغگو و وسواسی شدیدی داره که بدون اطلاع من دو مورد رو برگشت داده بود .

الانم هر جور باهاش توافق میکنم باز یه بهانه میاره که نه برگشت میزنه نه هزینه اون دو مورد رو بعد از چندین ماه واریز نمیکنه .

آقای قربانی هم در جریان هستن چون تو گفتگو دعوت شدن که چندبار بهشون تذکر دادن ولی این کاربر پررو مثله یه بچه لوس و دروغگو مارو سرکارگذاشته و فقط حرف خودشو میزنه

ویرایش شده توسط Logan2020
  • ممنونم 2
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 5
لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگر حرف شما صحت داشته باشه ، باید از فروم اخراج بشه و بلاک بشه ، این جور آدمها گند میزنن به فروم ، الان سایت ایسام رو خراب کردن ، فروشنده یه سی پی یو گرون قیمت واسه خریدار میفرسته ، طرف برمیداره سی پی یو رو با سی پی یو دیگه عوض میکنه ، اعلام شکایت میکنه ایسام همیشه طرف خریدار هست اینجا فروشنده ضرر میکنه ، من الان جرات نمیکنم تو سایت ایسام هیچ قطعه ی بزارم ، همین که 4 ماه رو اعصاب شما رفته ، خودش خیلیه

• لایک 8
لینک به دیدگاه

در ۵۳ دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اگر حرف شما صحت داشته باشه ، باید از فروم اخراج بشه و بلاک بشه ، این جور آدمها گند میزنن به فروم ، الان سایت ایسام رو خراب کردن ، فروشنده یه سی پی یو گرون قیمت واسه خریدار میفرسته ، طرف برمیداره سی پی یو رو با سی پی یو دیگه عوض میکنه ، اعلام شکایت میکنه ایسام همیشه طرف خریدار هست اینجا فروشنده ضرر میکنه ، من الان جرات نمیکنم تو سایت ایسام هیچ قطعه ی بزارم ، همین که 4 ماه رو اعصاب شما رفته ، خودش خیلیه

والا ایشون فکر کنم اخراج و ممنوع المعامله شدن هم براش مهم نباشه چون اقای قربانی چندبار بهشون اخطار هم دادن ولی باز چند ماهه مارو سرکار گذاشتن

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

یادش بخیر (خیلی دیر نیست همین چند سال پیش میگم)

اینقدر این فروم حرمت داشت که همه واسه خرید و فروش اولویت‌شان اینجا بود 

روی حرف قدیمی ها و امتیاز بالاها قسم خورده میشد (من خودم چند تا معامله اول ارسال سپس واریز داشتم)

الان بلانسبت اون عزیزهایی که هنوزم قابل اعتمادن .طرف هر چی امتیاز بالاتره بیشتر اذیت می‌کنه دیگران رو 

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

یه نکته مهمی خارج از  این مسله که انشاا.. زودتر  حل بشه خواستم  عرض کنم  قبلا گفتم  که  بنظرم مهمه   مسئله امتیاز هست 

اونم امتیاز  بعنوان  خریدار  و  فروشنده 

مثلا دوستی  100 امتیاز داره  و خب امتیاز کمی  نیست  ولی  وقتی  نگاه میکنید   میبینید امتیاز ایشان  90 تاش بعنوان  خریدار بوده  و نه فروشنده  و    شاید شخص دیگری  50 امتیاز داشته باشه و  40 تاش  بعنوان فروشنده  که خب  این   بنظر  ارزشش   بیشتره  جهت اعتماد 

اینکه  مسئولین محترم فروم  اگر ممکنه  امتیاز هارو   جداگانه ثبت بکنن   

ویرایش شده توسط ferdosi
  • لایک 11
  • ممنونم 5
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من خاطرم هست حساب کاربری ایشون فیدبک منفی داشت، نمیدونم چجوری حذف شده و دوباره دارن فعالیت میکنن

منم 6 ماهه درگیر یه چنین موضوعی با مشتریم هستم. هر دفعه یه جور توافق میکنیم و بعدش یه جور بازی درمیاره. این تجربه ها برای آدم خوبه، از این به بعد به محض اینکه دید طرف مقابل سر کار گذاشت، میدونه چجوری برخورد کنه.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

خرید واسطه ای اگر مرسوم تر بشه حتی تو همین فروم خیلی ازین مسایل پیش نمیاد.  امتیاز داشتن نفر نباید  باعث شه تو رودربایسی گیر کنیم. این دوستمون هم بنظرم بهتره از مراجع قانونی پیگیری بشی و اولین درخواستت از فروم اخراج یا ممنوع المعامله کردن طرف باشه.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام

کاربر @کراش اگر جوابیه یا مواردی برای مطرح کردن دارین داخل تاپیک عنوان کنین

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Logan2020 گفته است :

81fQuSc613L._AC_SL1500_.thumb.jpg.a244ad  کراش

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/profile/33043-کراش/

ادم پررو دروغگو و وسواسی شدید داره که بدون اطلاع من دو مورد رو برگشت داده بود .

الانم هر جور باهاش توافق میکنم باز یه بهانه میاره که نه برگشت میزنه نه هزینه اون دو مورد رو بعد از چندین ماه واریز نمیکنه .

این کاربر پررو مثله یه بچه لوس و دروغگو مارو سرکارگذاشته و فقط حرف خودشو میزنه

درود دوست عزیز

دقیقا متوجه حرفاتون میشم

بنده هم طی یکبار معامله با ایشون متوجه شدم که چه آدم پررو و دروغگویی هستن و دیگه باهاشون به هیچ وجه معامله نخواهم کرد.

• لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

درود.

به نظر من اگر حرفای استارتر حقیقت داشته باشه باید از فُروم اخراج بشه.

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

این کاربر گرامی از متن مسیجاش مشخصه با کی طرفی :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی تاپیک فروش یه نفر دیگه اومدن نوشتن من 3 تومن ارزانتر میدم، چقدر زیبا 😑

• لایک 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

توی تاپیک فروش یه نفر دیگه اومدن نوشتن من 3 تومن ارزانتر میدم، چقدر زیبا 😑

سه تمن* :دی

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

با این تفاسیر از این به بعد باید تاپیک بزنیم "فلان کاربر معتبره؟" ، "کسی از فلانی خرید داشته؟"‌

(اگه خواستید داخل فروم خرید و فروش کنید از سیستم واسطه استفاده کنید، دردسرش کمتره)

ویرایش شده توسط GAGHL
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، GAGHL گفته است :

با این تفاسیر از این به بعد باید تاپیک بزنیم "فلان کاربر معتبره؟" ، "کسی از فلانی خرید داشته؟"‌

(اگه خواستید داخل فروم خرید و فروش کنید از سیستم واسطه استفاده کنید، دردسرش کمتره)

امتیاز فروشنده ها از خریدار باید(should) تفکیک بشه.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

یاد یه معامله ای که با یکی از اعضای فروم داشتم افتادم فروردین سال 1395 با طرف معامله کردم و اون به جای کالای آکبند کالای غیر آکبند رو فرستاد و من که متوجه شدم و باهاش صحبت کردم اون موقع قرار شد حدود 50-60 تومن از مبلغ رو بهم برگردونه و خلاصه رفت و غیب شد تا یه چند ماه بعد و دوباره اومد و دوباره پیام بازی و تماس تلفنی و خلاصه تا جایی که تا پارسال طول کشید و تعداد پیام هامون هم از 100 تا گذشت و منم حقیقتا دیگه بیخیال شدم ولی میخواستم ببینم طرف سر حرفی که زده بود هست یا نه و خلاصه پارسال بهم پیام داد و بعدش زنگ زد و گفت که شماره حساب بده تا پول رو واریز کنم؟؟؟!!! گفتم مرد حساب ارزش 50-60 تومن بهار 95 رو با آخرای 99 یکی میدونی واقعا؟!!! و طرف اینو که شنید وجدانش خیلی ناراحت شد و برام 100 تومن واریز کرد؟!!!!! 🤣🤣

هرچند خیلی مسخره اس که یه معامله این مدت طول بکشه و این داستانا ولی همین که بعد از چند سال قرضش رو پرداخت و رو حرفش بود خیلی معرکه و در عین حال غیر قابل تصور بود!!!!!

امیدوارم که مشکل استارتر با طرفش حل بشه ولی خب لیون دیگه اون لیونی که بود نیست و صد حیف...!

ویرایش شده توسط DPSYS
  • لایک 4
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۶ در ۰۹:۴۴، ultragame۸۸۸ گفته است :

یادش بخیر (خیلی دیر نیست همین چند سال پیش میگم)

اینقدر این فروم حرمت داشت که همه واسه خرید و فروش اولویت‌شان اینجا بود 

روی حرف قدیمی ها و امتیاز بالاها قسم خورده میشد (من خودم چند تا معامله اول ارسال سپس واریز داشتم)

الان بلانسبت اون عزیزهایی که هنوزم قابل اعتمادن .طرف هر چی امتیاز بالاتره بیشتر اذیت می‌کنه دیگران رو 

نمیگم همه ولی درصد زیادی از آدما اینجورین ! همینا به یه مقام و درجه ای برسن خون مردم رو میمکن !

ولی آدمایی هم پیدا میشه ک واقعا دل پاک و خوب باشن،‌همین الان من از یه معامله ی 8 میلیونی اومدم از یه بنده خدایی  فلاش دوربین خریدم،‌ و این بنده خدا چندتا 3 پایه و کلی لوازم جانبی داشت که چون مغازشو جمع کرده بود با یه قیمت خییییلی عالی به من دادن،‌چون من باهاشون فلاش رو قرار کرده بودم بهم گفتن 3 پایه و لوازم جانبی رو ببرین و آخر ماه دیگه ک حقوق گرفتین پرداخت کنین( طرف رو من اصلا نمیشناختم) منم چون این صداقتشو دیدم همونجا به حسابشون واریز کردم

منظور کلامم اینه به همه ی آدما نمیشه اعتماد کرد

• لایک 6
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

نمیگم همه ولی درصد زیادی از آدما اینجورین ! همینا به یه مقام و درجه ای برسن خون مردم رو میمکن !

ولی آدمایی هم پیدا میشه ک واقعا دل پاک و خوب باشن،‌همین الان من از یه معامله ی 8 میلیونی اومدم از یه بنده خدایی  فلاش دوربین خریدم،‌ و این بنده خدا چندتا 3 پایه و کلی لوازم جانبی داشت که چون مغازشو جمع کرده بود با یه قیمت خییییلی عالی به من دادن،‌چون من باهاشون فلاش رو قرار کرده بودم بهم گفتن 3 پایه و لوازم جانبی رو ببرین و آخر ماه دیگه ک حقوق گرفتین پرداخت کنین( طرف رو من اصلا نمیشناختم) منم چون این صداقتشو دیدم همونجا به حسابشون واریز کردم

دقیقاً

آفرین

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، ali.king گفته است :

ما که خاطره بدی داریم از خیلی ها!!!!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

عاقبت گشتن کراش با رفیق ناباب ،اوکا اوکا اربابه دکتر کورتکس

• لایک 1
  • حالم خوب شد 4
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

امتیاز فروشنده ها از خریدار باید(should) تفکیک بشه.

جدای از تفکیک شدن، به نظرم باید مثل ایسام برای هر خرید قسمت های "سرعت ارسال، کیفیت بسته بندی، مطابقت با آگهی و ..." اضافه بشه.

چند ماه پیش تو همین فروم بقلی از یه فروشنده معتبر یه باندل خوش قیمت خریدم، پول رو واریز کردم و فروشنده هم بسته رو فرستاد. باز کردم دیدم مادربرد حین ارسال ضربه دیده و رم هایی که قرار بود بفرسته نصف ظرفیتیه که گفته بود.

قرار شد با هزینه خودم مادربرد رو پس بفرستم و عوضش کنه و دوتا رم دیگه هم بفرسته. مادربرد رو پست کردم،  رسید دستش عوض کرد و برای بار سوم پول پست گرفت ولی باز وقتی بسته دستم رسید یه رم کم گذاشته بود.

خواستم بگم آخه این چه وضعشه هر بار یه چیزی کم میفرستی. آخرسر چون از بقیه ارزون تر فروخته بود زبونم پیشش کوتاه بود و هیچی نگفتم...

امیدوارم استارتر بتونه حقش رو بگیره و اینطور کاربر ها حداقل بن دائم بشن

ویرایش شده توسط GAGHL
لینک به دیدگاه

درود جای تاسف هست که کسی با این همه امتیاز تخلف بکنه اونم برای 1 میلیون یعنی کمتر از 40 دلار! به نظر نمیاد ایشون به قول استارتر اهمیتی بدن از روز اول نگاه کردم بینیم ایشون چه حرفی برای گفتن داره که ظاهرا مقصر هستن و سکوت پیشه کردن امیدوارم مدیریت در صورتی که براش محرز شده باشه ایشون خاطی هستن ایشون رو اخراج کنن که یک بنده خدای دیگه دچار مشکل نشن و دوما فروم با وجود چنین افرادی در بلند مدت قطعا دچار مشکل میشه در سایت پرشین تولز میان کسی که تخلف مالی کرده رو محروم از فعالیت تجاری می کنن و قرمز قشنگ زیر اواتار پروفایلش مشخص هست اینکارم به نظرم پیگیری بکنند مدیران خیلی خوب میشه

• لایک 8
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۶ در 10:39، ferdosi گفته است :

سلام 

یه نکته مهمی خارج از  این مسله که انشاا.. زودتر  حل بشه خواستم  عرض کنم  قبلا گفتم  که  بنظرم مهمه   مسئله امتیاز هست 

اونم امتیاز  بعنوان  خریدار  و  فروشنده 

مثلا دوستی  100 امتیاز داره  و خب امتیاز کمی  نیست  ولی  وقتی  نگاه میکنید   میبینید امتیاز ایشان  90 تاش بعنوان  خریدار بوده  و نه فروشنده  و    شاید شخص دیگری  50 امتیاز داشته باشه و  40 تاش  بعنوان فروشنده  که خب  این   بنظر  ارزشش   بیشتره  جهت اعتماد 

اینکه  مسئولین محترم فروم  اگر ممکنه  امتیاز هارو   جداگانه ثبت بکنن   

این ایده خوبیه. امتیازات فروش مهمتر از خرید است. خرید که همه میتونن. نیاز به امتیاز نداره. اصل فروش که نشون میده طرف چند مرده حلاج است.

این ادم هم حقشه که بن بشه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام ...ببخشید چنوقتی بود نبودم و سر نزدم تالار و الان این تاپیک رو دیدم علیه من 😄

اقا احسان دقیقا اقایه قربانی در جریان معامله من  با این اقایه واقعا نمیدونم چی بگم بهش هستن ایشون یک سوپر روانی هستن 😄 من دیگه زبونم مو درآورد اینقد بهش توضییح دادم لینکو میزارم ببینید و خودتون قضاوت کنید ....همین الان حاظرم هر وسیله ای ک بهم دادنو بهشون بدم و ضرری ک بخاطر فرسادن دریل معیوب ب من زدن اابته پول زیادیم نیس حدود ۲۰۰ تمن ولی تا یک شاهی آخرشو ازش میگیرم 😊🌹 ک تو لینک برید متوجه میشید ک بابت چی هست بنده هر دو دریلشونو ارسال میکنم با هزینه خودم 

لطفا آقایونی ک ربطی بهشون نداره لطف کنن فقط بخونن متن رو و نظر ندن ک اینسری حتمن در حد خودشون جواب میدم 😊مدیران هستن و رسیدگی میکنن 🌹

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/messenger/308073/

در در ۱۴۰۰/۶/۲۶ در 16:46، EHSANRF گفته است :

سلام

کاربر @کراش اگر جوابیه یا مواردی برای مطرح کردن دارین داخل تاپیک عنوان کنین

ویرایش شده توسط کراش
  • چرا؟! 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...