رفتن به مطلب
  • 1

تا 7 تومن چه مدل گوشی بخرم؟

Kiarash
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

حدودا دور و بر 7 ملیون بودجه دارم چه مدل گوشی تهیه کنم؟
صفحه نمایش بسیار برام مهمه و فقط و فقط super amoled باشه با سایر موارد مشکل دارم مخصوصا ips که سردرد میارم  گوشی فعلیم a21s هست که بخاطر مشکل صفحه نمایش pls گذاشتمش کنار

نظر خودم رو a32 هست نسخه 4g  ولی پردازندش مدیاتک هست و یکمی خوشایند نیست نسبت به پردازنده a21s که دارم اگزینوس هست

لینک به دیدگاه

18 answers to this question

Recommended Posts

• -7

راجب شیائومی که کلا" نظری ندارم و هیچگاه هم توصیه نمیکنم به کسی برای خرید

در سامسونگ های آمولد دار هم فقط گزینه های A32 و M32 هست در این رده قیمتی که به نظرم پردازنده های 12 نانومتری مدیاتک کلا" انتخاب رو راحت کرده که سراغش نرید

M21 2021 هم هست ولی خب زیاد فن سنسور اثرانگشت پشت گوشی نیستم ولی به جز دوربین سلفیش که شنیدم بد هست باقی کانفیگش خوبه و خودم M21 رو هم دارم و واقعا" گوشی قابلی هست

3 حالت داره یا برید سراغ گوشی های قدیمی تر یا بودجه رو زیاد کنید یا باید صبر کنید که هم مدل های جدید در راه هست و هم کاهش نسبی قیمت

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• -2

سلام

من پارسال m31 گرفتم راضیم همه چیزش خوبه   ببین میتونی m31 گیر بیاری یا نه

لینک به دیدگاه

• 4

برعکس اقا احسان بنده شدیدا شیاءومی پیشنهاد میدم

خودم نزدیک به ۳-۴ ساله از این برند دارم و بسیار راضی هستم

برای کل خانواده هم از همین برند خریدم اوناهم راضی

اتفاقا همین دیروز هم برای پدر و مادر redmi note 10 خریدم واقعا عالی هست

بهترین سخت افزار و کیفیت رو با مناسب ترین قیمت بهت میده

پردازنده های اسنپدراگون. گرافیک عالی. صفحه نمایش با کیفیت. دوربین عالی. سبک و مقاوم و ...

دیگه چی میخوای از یک گوشی مناسب 

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 1

تنها مشکل شیائومی اپدیت ها و رابط کاربریش هست
هرگوشی شیائومی ک بگیرید اولش همچی عالیه تا اینکه اپدیت میکنی و کلا همه گوشی بهم میریزه و پر از باگ میشه گوشی من note 9 و پدرم redmi 9 هردو دقیقا بعد از اپدیت مشکل پیدا کردند مثلا با بازکردن دوربین کلا گوشی خاموش میشه اگرم قصد خرید گوشی شیائومی داشتید همون اول اپدیت خودکارشو قطع کنید
با این صفحه نمایش و این بازه قیمتی اگه از گوشی های سامسونگ فاکتور بگیریم ریلمی 8 پرو حدودا 7700 قیمتش گزینه خیلی خوبی هست رابط کاربرش خیلی سریعتر از شیائومیه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 0

گوشی های شیاءومی را اکثرا میشه باهاشون مدارا کرد به نظرم با این بودجه برید سراغ شیائومی 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• -1

با کمی افزایش بودجه خرید mi 11 lite رو اکیدا توصیه میکنم

واقعا گوشی خوبیه و کارکردن باهاش بی نهایت لذت بخشه

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 2
  • کاربر ویژه

سلام

با این بودجه  فقط   فقط   فقط  شیائومی

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 1

Mi 11 lite 5G NE

حتما نسخه NE بگیرید اگه خواستید این مدل رو بگیرید
یکم بالاتر از بودجتون هست ولی خب ارزشش رو داره
یا اگه سامسونگ میخواین٬ A52s گزینه خوبیه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• -2

شیاومی نوت 10s خیلی گزینه خوبی هست

صفحه نمایش اولد هم داره

با اینکه تراشه 12 نانومتر مدیاتک داره ولی تراشه g95 خیلی قدرتمنده و در حد اسنپ داراگون 732g هست

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

درود

اگر سخت افزار و گیم براتون مهم هست با توجه به اینکه اکثر گوشی های پایین رده سامسونگ در این بازه قیمتی از soc یا تراشه شرکت های چینی مثل مدیاتک استفاده می کنند و شیائومی عموما با تراشه های شرکت کوالکام توصیه میشه که سمت سامسونگ نرید ولی اگر با افزایش بودجه مشکلی ندارید توصیه می کنم A52s سامسونگ بگیرید گرچه 2 میلیون تومان از بازه قیمتی شما بالاتر هست.

عموما دوربین و صفحه های شیائومی در مدلهای رقیب کمی از سامسونگ ضعیف تر و رابط کاربری کمی باگ بیشتری دارد. در مقابل تراشه های استفاده شده در سامسونگ پرمصرف تر، ضعیف تر (بخصوص در بخش پردازش گرافیکی) و نهایتا کمی گرمتر هست.

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• -7

شیائومی گوشی نیست

اسباب بازیه بیشتر

رابط کاربریش هم پر از باگه

تنها گوشی هم که تو چند سال اخیر ازش دیدم خوشم اومد mi9 se بود که هنوز خوشدست بود وسط این همه تیکه اجر

در کل همین شیائومی سال 2016 به ایرانی جماعت میگفی بخر میگفت شیائومی 🤨؟ مرد حسابی این معلوم نیست چیه

الان به لطف اقازاده ای که وارد کنندشه اینجوری قوی شده :D

یادش بخیر mi5 اومده بود طراحی های فلزی  تک دوربین حاشیه های بالا پایین و خیف چه زود گذشت .... صحفه های 5 اینچی که اگه بزرگ تر بود یه جور بی احترامی بود ...

در کل گوشی ها هر روز بد دست تر بزرگ تر و غیر متعارف تر دارن میشن { یعنی چی 800 تا دوربین میزارین روی یه گوشی :))) }

اونلی 5 اینچ - حاشیه و تک دوربین خلاص

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 0

با تشکر از نظر همه دوستان @Ehsan.k @moja @AliMv @hosin @HeX @MIFans @Alirezatha @farhadii @mahdi1226 @ferdosi @mitternacht

ولی واقعیت از رابط کاربری شیائومی اصلا خوشم نمیاد

میخواستم صرفه جویی کنم ولی مثل اینکه راه رفتنی رو باید رفت پس با این حساب مجبورم بودجم رو افزایش بدم چاره ای نیست حقوق یک ماهم رو میذارم

تا ۱۰ ملیون چی بردارم؟

نظر دو نفر از دوستان با a52s هست یه مورد بعدی هم دیدم با اون بودجه میتونم A71 هم بردارم و یا ۱ ملیون هم بذارم روش S20 ef بردارم البته s20ef نسخه ۶ گیگ رو میتونم بردارم 

کدوم مورد بین این ۳ تا ارزش خرید بیشتری داره؟

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• 0
۵ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است:

با تشکر از نظر همه دوستان

ولی واقعیت از رابط کاربری شیائومی اصلا خوشم نمیاد

میخواستم صرفه جویی کنم ولی مثل اینکه راه رفتنی رو باید رفت پس با این حساب مجبورم بودجم رو افزایش بدم چاره ای نیست حقوق یک ماهم رو میذارم

تا ۱۰ ملیون چی بردارم؟

نظر دو نفر از دوستان با a52s هست یه مورد بعدی هم دیدم با اون بودجه میتونم A71 هم بردارم و یا ۱ ملیون هم بذارم روش S20 ef بردارم البته s20ef نسخه ۶ گیگ رو میتونم بردارم 

کدوم مورد بین این ۳ تا ارزش خرید بیشتری داره؟

فقط A52s

A71 که هرگز

S20 FE هم هرگز به توان 2 😅

لینک به دیدگاه

• 0
8 دقیقه قبل، Ehsan.k گفته است:

A71 که هرگز

S20 FE هم هرگز به توان 2 😅

میتونم علتشو بدونم؟

بدلیل قدیمی بودن تاییدش نمیکنید؟

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• 1
۴ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است:

میتونم علتشو بدونم؟

بدلیل قدیمی بودن تاییدش نمیکنید؟

A71 خیلی قدیمی شدخه و ارزش خرید نداره

S20 FE هم رم 8 داشتم و فکر کنم نقدش رو تاپیک نقد و بررسی خودم گذاشتم

کلا" سی پی یو 990 اگزینوس چیپ 4G باطری خواری وحشتناکی داره و تولید گرما غیر متعارف

بقیه مواردش خوبه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 0

درود شما اگر بودجت میرسه a52s گوشی خوبیه البته نه به این خاطر که سامسونگه نه به این دلیل که این شرکت بعد چند سال یک گوشی ساخت که ارزش خریدش بالاست این گوشی استاندارد ip68 داره و کاملا ضد اب هست که مزیت بزرگی هست مورد بعدم اومد لرزشگیر نوری روی سنسور اصلیش که سنسور 64 مگاپیکسلی سونی هست گذاشته (سلفی هم 32 مگاپیکسلی سونی هست) و این 2 تا اپشن در گوشی های لوکس و پرچمدار استفاده میشه پردازنده هم جدیدترین میدرنج اسنپ هست 778 که 6 نانومتری هست و مصرف بالانسی داره و دردسر پردازنده های مدیاتک یا اگزینوس رو برای مصرف غیر بهینه نداره البته این گوشی 2 تا ایرادم داره شارژر خنده دار 15 واتی گذاشتن روش در حالی که 25 وات رو ساپورت می کنه مورد دومم تماما پلاستیک هست که برای گوشی میانرده به نظرم جالب نیست لااقل می تونستن یک شاسی فلزی مثل سری قدیمی fe استفاده کنن که گوشی پرمیوم تری بشه اما در مورد رابط کاربری mi دوست عزیز خیلی گوشی صفر میخرن سوییچ می کنن رام pixel experince و صرفا از یارانه سخت افزاری mi استفاده می کنن با رابط کاربری google یک gcam هم میندازن تنگش که دوربین هم الگوریتم پردازش عکاسیش خیلی بهتر میشه و خروجی خیلی مناسب تری داره خودم روی گوشی mi 9t از این متود مدتی هست استفاده می کنم پس حاصل تجربیاتم هست اینو گفتم کسایی که گوشی mi خریدن یا می خوان بخرن بدونن مجبور نیستن با miui سر کنن اگر دوستش ندارن یا ساپورتش تموم شده پیشاپیش هرچی خرید کنید مبارکتون باشه موید باشید

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 0
۷ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود شما اگر بودجت میرسه a52s گوشی خوبیه البته نه به این خاطر که سامسونگه نه به این دلیل که این شرکت بعد چند سال یک گوشی ساخت که ارزش خریدش بالاست این گوشی استاندارد ip68 داره و کاملا ضد اب هست که مزیت بزرگی هست مورد بعدم اومد لرزشگیر نوری روی سنسور اصلیش که سنسور 64 مگاپیکسلی سونی هست گذاشته (سلفی هم 32 مگاپیکسلی سونی هست) و این 2 تا اپشن در گوشی های لوکس و پرچمدار استفاده میشه پردازنده هم جدیدترین میدرنج اسنپ هست 778 که 6 نانومتری هست و مصرف بالانسی داره و دردسر پردازنده های مدیاتک یا اگزینوس رو برای مصرف غیر بهینه نداره البته این گوشی 2 تا ایرادم داره شارژر خنده دار 15 واتی گذاشتن روش در حالی که 25 وات رو ساپورت می کنه مورد دومم تماما پلاستیک هست که برای گوشی میانرده به نظرم جالب نیست لااقل می تونستن یک شاسی فلزی مثل سری قدیمی fe استفاده کنن که گوشی پرمیوم تری بشه اما در مورد رابط کاربری mi دوست عزیز خیلی گوشی صفر میخرن سوییچ می کنن رام pixel experince و صرفا از یارانه سخت افزاری mi استفاده می کنن با رابط کاربری google یک gcam هم میندازن تنگش که دوربین هم الگوریتم پردازش عکاسیش خیلی بهتر میشه و خروجی خیلی مناسب تری داره خودم روی گوشی mi 9t از این متود مدتی هست استفاده می کنم پس حاصل تجربیاتم هست اینو گفتم کسایی که گوشی mi خریدن یا می خوان بخرن بدونن مجبور نیستن با miui سر کنن اگر دوستش ندارن یا ساپورتش تموم شده پیشاپیش هرچی خرید کنید مبارکتون باشه موید باشید

سلام

با تشکر واقعا مفید بود

نظر خودم رو A52s هست و انشالله تهیه خواهد شد

با تشکر

6 ساعت قبل، zen گفته است:

Poco x3 gt

ممنون ولی صفحه نمایشش ips هست که شدیدا با ips مشکل دارم  تنها رو سوپر امولد مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...