رفتن به مطلب

کارت گرافیک بدون گارانتی؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

میخواستم کارت گرافیک palit 3050 stormx رو بخرم. جایی که میخواستم ازش خرید کنم گفت که گارانتی نداره و فقط مهلت تست ۷ روزه داره

آیا ۷ روز برای این که بفهمم کارت گرافیک در آینده به مشکل نمیخوره کافیه؟ چه تست هایی نیازه تا از بابت سالم بودنش خیالم راحت باشه؟

اصلا خرید کارت گرافیک بدون گارانتی توجیه داره؟ نیازی هست بودجمو افزایش بدم برای مدل های با گارانتی؟ تا همین الان هم به سختی جمع کردم

لینک به دیدگاه

سلام

ویرایش

نظرات دوستان رو دیدم و پست رو ویرایش کردم

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

سلام 

با توجه به اختلاف قیمتی که بین کارت گارانتی دار و بدون گارانتی وجود داره، کارت بدون گارانتی توجیه بیشتری برای خرید داره.

۲۴ الی ۴۸ ساعت زمان لازم و کافی هست برای تست کارت گرافیک و احیانا بروز مشکلات، فقط باید برنامه مشخص برای تست کارت داشته باشید و در صورت امکان از کمک افراد با تجربه استفاده کنید.

در حال حاضر مدت گارانتی ها خیلی کم کمه و اگه کارتی همون اول مشکلی نداشته باشه دیگه خیلی کم پیش میاد که در طول مدت گارانتی دچار مشکلات دیگه ای بشه. ضمن اینکه مراجعه با گارانتی دردسرهای خاص خودشو داره.

لینک به دیدگاه

قطعن بدون گارانتی بخر

با قیمت های امروز کارت های گارانتی دار ایرانن واقعن خرید با گارانتی اشتباهه بنظرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برای کسی که محدودیت بودجه داره خرید کارت بدون گارانتی با برند palit توجیه پذیر هست.

الان palit 3070ti رو میشه بدون گارانتی به قیمت حدود 26 میلیون تومان خرید در صورتی که با گارانتی از برندهای معروف مثل ایسوس حداقل 10 میلیون گرانتر قیمت میخوره.

لینک به دیدگاه

مدل بدون گارانتی کاملا ارزش خرید داره . 7 روز برای تست کافی هست . بهترین تست هم اجرای بازی های مختلفه .

شما اگر قصد داری بودجه رو افزایش بدی برو سمت کارت 2 فن اما باز هم بدون گارانتی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان گارانتی کلا توجیح نداره 

یه اعصاب پولادین میخواد که ازشون خدمات درستی بگیری بعد صبر ایوب

بدون گارانتی هر چیزی که ارزون تر بود تهیه کن (خودم همین روالو پیش گرفتم)

سعی کن قطعه ای که میخری مشاوره بگیری و توی یوتیوب و ردیت ریوو ببین بعضی مدلها از کارخونه مشکل دارن و ربطی به گارانتی و غیر گارانتی نداره آخر سر به مشکل میخوره و بیچاره میشی

پاور سرحال و مطمئن وبرق بدون نوسان و تهویه مناسب اینا روهم رعایت کنی احتمال اینکه به مشکل بخوری کمه

لینک به دیدگاه

اگر dual oc تهیه کنید بهتر هست،بعدم چون این کارت کم مصرف حساب  میشه بنظرم نیاز نیست که حتما از  قطعات با کوالیتی بالایی استفاده بشه که هزینه بره بالا و بعیده این کارت به مشکل بخوره،مخصوصا که تا الان خیلی ازش فروش رفته و تا الان بین دوستان کسی حرفی به میون نیوورده که به مشکل خورده با این مدل. 

گارانتی هم تو ایران شبیه جوک شده .

لینک به دیدگاه

بدون گارانتی ترس و لرز داره ، اگر گرافیک مشکلی براش پیش بیاد ، چند میلیون ضرر میکنی دستت هم به جای بند نیست ، موقع استفاده هم مجبوری احتیاط بیشتری کنی ، این دیگه بستگی به شانست داره گرافیک مشکلی براش پیش بیاد یا نه

لینک به دیدگاه

من از موقع ای که کارت گرون شده برای تمام مشتری هایم کارت بدون گارانتی تهیه کردم البته با نظر خودشون تا الان هم هیچ مشکلی پیش نیومده

لینک به دیدگاه

درود به دوستان عزیز.منم 2ماهی میشه گیگابایت 1660ti خریدم بدون گارانتی.راضی هستم.بدون مشکل داره کار میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...