رفتن به مطلب

کابل DVI برای ۱۴۴hz کردن مانیتور Benq xl2411

Recommended Posts

سلام دوستان. من ی مانیتور Benq xl2411 دارم که از برای اینکه بتونم از ۱۴۴hz استفاده کنم، باید کابل DVI D dual link وصل کنم بهش. 

من چندتا کابل DVI D dual link از مغاز های اطراف خریدم ولی هیچکدوم جواب ندادن. خطایی که میده تو تصویر زیر هست.

کابل هایی که امتحان کردم  همشون به نظر کابل بد کیفیتی بودن. خوبشون ی کابل D-net بود که عکسشو گزاشتم.

لطفا ی لینکی چیز یاز کابل DVI D dual link که بتونم باهاش ۱۴۴hz استفاده کنم رو اگه میشناسین بفرستین تا تهیه کنم. خیلی گشتم ولی تو سایت ها و مغازه ها و روی کابل ها چیزی نوشته نشده. 

photo_2022-06-21_13-49-10.jpg

photo_2022-06-21_13-56-22.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

مگه رو خوده مانیتور کابل HDMI نبود ؟

-----------------------------------------------------------

با همون تصویر بگیری 144HZ میده !

جدا از اون با DVI باید تبدیل بخری اونم از نوع Active که جنس خوبش از 300 تومن هست به بالا *

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، invoker گفته است:

سلام

جدا از اون با DVI باید تبدیل بخری اونم از نوع Active که جنس خوبش از 300 تومن هست به بالا *

این مدل hdmi مخصوص کنسول هست و خبری از 144 روی hdmi نیست!

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، invoker گفته است:

سلام

نه الان کابل DVIشو ندارم. با HDMI هم این مدل ۱۴۴ نمیده.

ویرایش شده توسط arash13131313
لینک به دیدگاه

یک سوال دارم. مگه مانیتور تهیه کردید، کابل native که روش بود، DVI نبود؟

لینک به دیدگاه

۴۱ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

یک سوال دارم. مگه مانیتور تهیه کردید، کابل native که روش بود، DVI نبود؟

دست دو گرفتم از ی شخص. چیزی نداشت

لینک به دیدگاه

هم اکنون، arash۱۳۱۳۱۳۱۳ گفته است:

دست دو گرفتم از ی شخص. چیزی نداشت

هیچ دیگه پس. دوستان گفتن پیدا کردن کابل DVI خوب خیلی سخته. چون کابل منسوخیه. ببین اگر گارانتی داره یا داشته زنگ بزن با امور مشتریانی چیزی صحبت کن ببین کابلشو در اختیارت میزارن یا نه. الان شما DVI معمولی میزنی 120 هم نمیگیری تو ویندوز؟ اگه حال داشتی از کانکتور های کابلت عکس بزار ببینیم چند چنده.

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

هیچ دیگه پس. دوستان گفتن پیدا کردن کابل DVI خوب خیلی سخته. چون کابل منسوخیه. ببین اگر گارانتی داره یا داشته زنگ بزن با امور مشتریانی چیزی صحبت کن ببین کابلشو در اختیارت میزارن یا نه. الان شما DVI معمولی میزنی 120 هم نمیگیری تو ویندوز؟ اگه حال داشتی از کانکتور های کابلت عکس بزار ببینیم چند چنده.

گارانتی ایناش که باید تا الان تموم شده باشه. با چندتا کابل dvi امتحان کردم ولی بیشتر از ۶۰ تا نمیره. این کابل ها هم قیمتشون دور و بر ۱۰۰ تومن بود. کابل دیگه پیدا نکردم. عکس کابلو هم آپلود کردم

photo_2022-06-21_16-07-36.jpg

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، arash13131313 گفته است:

گارانتی ایناش که باید تا الان تموم شده باشه. با چندتا کابل dvi امتحان کردم ولی بیشتر از ۶۰ تا نمیره. این کابل ها هم قیمتشون دور و بر ۱۰۰ تومن بود. کابل دیگه پیدا نکردم. عکس کابلو هم آپلود کردم

این لینک رو یه سر بزن بازم قبلش با کارشناساشون صحبت کن. من خودم خرید داشتم دو سه مرطبه کارشون خوبه.

https://digik.ir/shop/?s=dvi&post_type=product

میگم، اگه تایم گارانتی هم تموم شده حداقل راهنماییت میکنن یا اصلا بهت میگن هزینشو بده کابلو بهت بدیم. دیگه بدترین حالتش اینه.

لینک به دیدگاه

۳۴ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

این لینک رو یه سر بزن بازم قبلش با کارشناساشون صحبت کن. من خودم خرید داشتم دو سه مرطبه کارشون خوبه.

https://digik.ir/shop/?s=dvi&post_type=product

میگم، اگه تایم گارانتی هم تموم شده حداقل راهنماییت میکنن یا اصلا بهت میگن هزینشو بده کابلو بهت بدیم. دیگه بدترین حالتش اینه.

از کی و کجا باید بپرسم؟

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

این مدل hdmi مخصوص کنسول هست و خبری از 144 روی hdmi نیست!

عجب / من خودم BenQ xl2411p رو عینه نقل و نبات قبلا" وارد میکردم همه چی داشت واسه گیم فوق العاده بودش ...

اگه اینطوره که واسه مصارف گیم pc واقعا" ادم اذیت میشه

2 ساعت قبل، arash13131313 گفته است:

نه الان کابل DVIشو ندارم. با HDMI هم این مدل ۱۴۴ نمیده.

داش یعنی قبل خرید خودت اینو نمیدونستی

( البته من خودم الان متوجه شدم ولی درکل این سری دیکه خیلی وقته تولید  نمیشه حتی xl2411p جاش رو داده به xl2411Z )

پ-م : تاجای که یادمه DVi این مانیتور ها نر و مادگی داره !!! حدا از اونم از کارت گرافیک به مانیتور با یه تبدیل مخصوص باید کانکت شه که بهش میگن تبدیل active که باعث میشه تصویر 144 بگیری و خروجی صدا هم داشته باشی !

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، invoker گفته است:

عجب / من خودم BenQ xl2411p رو عینه نقل و نبات قبلا" وارد میکردم همه چی داشت واسه گیم فوق العاده بودش ...

اگه اینطوره که واسه مصارف گیم pc واقعا" ادم اذیت میشه

داش یعنی قبل خرید خودت اینو نمیدونستی

( البته من خودم الان متوجه شدم ولی درکل این سری دیکه خیلی وقته تولید  نمیشه حتی xl2411p جاش رو داده به xl2411Z )

پ-م : تاجای که یادمه DVi این مانیتور ها نر و مادگی داره !!! حدا از اونم از کارت گرافیک به مانیتور با یه تبدیل مخصوص باید کانکت شه که بهش میگن تبدیل active که باعث میشه تصویر 144 بگیری و خروجی صدا هم داشته باشی !

الان کابلی چیزی از اون مانیتورا جا نمونده؟ :D  مثل این که الان تنها شانس من اینه که ی کابل خوب پیدا کنم یا از این کابل تبدیلا از آمازون بگیرم.

https://www.amazon.ca/dp/B00GUR017O/?coliid=I2PS829JR4Q1CR&colid=3V3DI889ASE6S&th=1

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، arash۱۳۱۳۱۳۱۳ گفته است:

از کی و کجا باید بپرسم؟

رو جعبه یا کارت گارانتی شرکتش رو میزنه چون چندتا شرکت گارانتی میکنن مانیتور های بنکیو رو نمیشه دقیق گفت. یا از خریدار برسید گارانتی کجا بوده وقتی خریدن؟ دوستی آشنایی ندارید که مانیتور مشابه داشته باشه و بتونید کابلش رو قرض بگیرید؟ البته بعد از تماس با گارانتی و مشخص شدن تکلیف این راه حل مثلا.

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، arash۱۳۱۳۱۳۱۳ گفته است:

الان کابلی چیزی از اون مانیتورا جا نمونده؟ :D  مثل این که الان تنها شانس من اینه که ی کابل خوب پیدا کنم یا از این کابل تبدیلا از آمازون بگیرم.

https://www.amazon.ca/dp/B00GUR017O/?coliid=I2PS829JR4Q1CR&colid=3V3DI889ASE6S&th=1

نگشتم ولی /  تا جایی که یادمه همه مدل کابل HDMI و DPI دارم الا همین DVI ... :|

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ناکفته نماند یه چیزی هم بگم که بعضی از مانیتورا فقط با کابل های مرغوب و یا فابریک خودش میشه 144 رو گرفت *

منظورم اینه شما با کابل HDMI فابریک خودش تست کردی ؟!

( یه سری کلی از این کابل هارو مجانی دادم کسی :| حمایتی * )

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، invoker گفته است:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ناکفته نماند یه چیزی هم بگم که بعضی از مانیتورا فقط با کابل های مرغوب و یا فابریک خودش میشه 144 رو گرفت *

این کابل فقط همراه خود مانیتور جواب میده آشغال های داخلی فقط برای تصویر گرفتن خوبن

بنظرم با همین کابل که دارید بدید بره یکم بزارید روش نسل جدید بگیرید

لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، invoker گفته است:

تو مشخصاتس نوشته که با کابل HDMI اصلا نمیشه. با HDMI تو گزینه ها هم ۱۴۴ نشون نمیده. احتمالا باید بفروشم بره دیگه.

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، arash۱۳۱۳۱۳۱۳ گفته است:

تو مشخصاتس نوشته که با کابل HDMI اصلا نمیشه. با HDMI تو گزینه ها هم ۱۴۴ نشون نمیده. احتمالا باید بفروشم بره دیگه.

ردش کن بره / مانیتور 144 خواستی من یکی دارم

لینک به دیدگاه

مانیتور من هم بنکیو XL2430T هست و فقط با DVI DUAL 144 هرتز رو میده که همراه خود مانیتور بود و کابل با کیفیتی هست

لینک به دیدگاه

https://zowie.benq.com/en-us/support/faq/product/troubleshooting/zowiemonitor-faq-kn-00001.html

image.thumb.png.a98ddf31e9028fcd6486caa5f7606c3d.png

توصیه این بوده از کابل خودشون استفاده بشه که باید از فروشنده بگیری احتمالا

ویرایش شده توسط Sam-j
لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، invoker گفته است:

ردش کن بره / مانیتور 144 خواستی من یکی دارم

والا چطوری اینو بفروشم الان. من نمیدونستم و خریدم. به هرکی بخواد بخره باید بگم که کابلش نیست. فک نکنم کسی به قیمتی نزدیک به قیمتی که خریدم، برداره. 

14 دقیقه قبل، Sam-j گفته است:

مانیتور من هم بنکیو XL2430T هست و فقط با DVI DUAL 144 هرتز رو میده که همراه خود مانیتور بود و کابل با کیفیتی هست

زاپاس نداره بفروشی من؟  :D 

ویرایش شده توسط arash13131313
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، arash۱۳۱۳۱۳۱۳ گفته است:

والا چطوری اینو بفروشم الان. من نمیدونستم و خریدم. به هرکی بخواد بخره باید بگم که کابلش نیست. فک نکنم کسی به قیمتی نزدیک به قیمتی که خریدم، برداره. 

زاپاس نداره بفروشی من؟  :D 

الان نگاه کردم همه نوع کابل دارم الا همین dvi :|

------------------------------------------------------------------------------

چند خریدی مگه ؟

تو بخش دست دوم لیون اگهی کن میخرن.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز کابل dvi که رو مانیتور 144 بوده موجوده اکبند بخواین می تونم براتون بفرستم تست کنین به دردتون خورد بردارین نخورد پس بفرستین فقط هزینه های رفت و برگشت با خودتون هست اگر به دردتون نخوره هزینه خود کابل هم 150 اگر به کارتون بیاد اوکی بودین خصوص پیام بدین من خود تست کردم 120 هرتز رو گرفتم باهاش اما خب بیشتر تست نکردم

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Divine گفته است:

سلام دوست عزیز کابل dvi که رو مانیتور 144 بوده موجوده اکبند بخواین می تونم براتون بفرستم تست کنین به دردتون خورد بردارین نخورد پس بفرستین فقط هزینه های رفت و برگشت با خودتون هست اگر به دردتون نخوره هزینه خود کابل هم 150 اگر به کارتون بیاد اوکی بودین خصوص پیام بدین من خود تست کردم 120 هرتز رو گرفتم باهاش اما خب بیشتر تست نکردم

سلام. دستت درد نکنه لطف میکنی. پ خ میدم بهت

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، invoker گفته است:

الان نگاه کردم همه نوع کابل دارم الا همین dvi :|

------------------------------------------------------------------------------

چند خریدی مگه ؟

تو بخش دست دوم لیون اگهی کن میخرن.

گرون هم خریدم :D . مثل اینکه دوستمون کابل داره. 

3 ساعت قبل، rahman1700 گفته است:

اره اینو تو سبد خرید گزاشتم. ولی ننوشته که ۱۴۴ میشه یا نه. باید بخرم اگ نشد، مرجوع کنم. شما تست کردین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...