رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید پاور بانک

DM.JAGUAR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

پاور بانک 20000 که ورودی و 2 خروجی فست شارژ داشته باشه چی پیشنهاد میدید؟

اگر که هر دو خروجی به طور همزمان بتونن فست شارژ رو ارائه بدن که خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز شما باید بودجت مشخص باشه تا بشه درست راهنماییت کرد اما اگر ادم دست به جیبی هست مدل شیاومی با سرعت شارژ 50 وات فوق  العادست قیمت هم حدود 1200 هست از اونجایی که دادن لینک خلاف قانون هست و دوستان سریع قاطع انقلابی میان حذف می کنن پست من رو شناسه این مدل رو می نویسم که راحت بتونید پیداش کنید PB2050SZM

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوست عزیز شما باید بودجت مشخص باشه تا بشه درست راهنماییت کرد اما اگر ادم دست به جیبی هست مدل شیاومی با سرعت شارژ 50 وات فوق  العادست قیمت هم حدود 1200 هست از اونجایی که دادن لینک خلاف قانون هست و دوستان سریع قاطع انقلابی میان حذف می کنن پست من رو شناسه این مدل رو می نویسم که راحت بتونید پیداش کنید PB2050SZM

سلام.

تا 800 تومن میتونم هزینه کنم.

لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

تا 800 تومن میتونم هزینه کنم.

درود با این بودجه متاسفانه فقط مدل 18 وات می تونید بخرید از همین برند شیاومی که قیمتش محدوده 400 تا 500 هست جنسی که قیمتش 800 تومنی باشه و خلا قیمتی بین 500 تا 1200 رو که همین حدودای 800 رو پر کنه متاسفانه شرکت شیاومی نساخته به فرض می تونستن 33 وات رو بسازن و این قیمت بدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...