رفتن به مطلب

شک برای خرید مانیتور بین ۳ برند و ۳ مدل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بین این سه تا شدید شک دارم برا خرید  

1_ lg 24mk600m

2_ asus vz24ehe

3_ msi pro mp242   

ال جی مدل 2018 هست 75 هرتز 5 میلی ثانیه  ips 

ایسوس مدل 2021 هست 75 هرتز 1 میلی. ثانیه ips

ام اس ای. مدل 2021 هست 75, هرتز و 5 میلی ثانیه  ips

تنها مزیت ال جی نسبت به اون دو تا  اینه که 2 تا hdmi   داره اونا یدونه! 

با توجه به اینکه اکثر پنل ها رو ال جی خودش تولید میکنه آیا اصلا سال ساخت مانیتور تاثیری توی کیفیتشون و تکنولوژی که استفاده میکنن داره؟! 

انتظارات من از خرید مانیتور  اول طول عمر  دوم بازی سوم وبگردی و چهارم زیبایی

ویرایش شده توسط Ali000
لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

,دست دوم مد نظرم نیست ۱۴۴ هرتز  گیمینگ نمیخوام. فقط اکبند همین سه مدلی که گفتمو میخام یکیشونو بخرم فقط شک زیادی دارم. 

این مورد گزینه مناسب تر و بهتریه .

msi pro242

موفق باشی

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سعی کن الجی انتخاب کنی چون خط تولید و نسجشش یکی از مطمئن ترین هاست

در مورد برند msi کافیه برید دیجیکالا یا حتی سایتهای خارجی..میبنید از هر 5 خریدار میانگین طبق نظرات...  یکی از پیکسل سوختگی همون اول کار گله کرده

بنظر خیلی سخت بشه به عمر و دوامشون اعتماد پیدا کرد.. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Mey۶۷ گفته است:

در مورد برند msi کافیه برید دیجیکالا یا حتی سایتهای خارجی..میبنید از هر 5 خریدار میانگین طبق نظرات...  یکی از پیکسل سوختگی همون اول کار گله کرده

الان دیگه همش یکیه . فرق نداره .....

• چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

من خودم اول  نظرم رو ایسوس بود . نمیدونم  گیج شدم تو انتخاب یکی ازین سه تا.  یکی باید پیدا کنم کارش همین باشه خبره باشه منو راهنمایی کنه 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Ali۰۰۰ گفته است:

من خودم اول  نظرم رو ایسوس بود . نمیدونم  گیج شدم تو انتخاب یکی ازین سه تا.  یکی باید پیدا کنم کارش همین باشه خبره باشه منو راهنمایی کنه 

بزرگوار ما کارمون همینه که داریم مشاورش رو میدیم ..... MSI بهتره از پنل و خدمات خوبی برخورداره .

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، invoker گفته است:

بزرگوار ما کارمون همینه که داریم مشاورش رو میدیم ..... MSI بهتره از پنل و خدمات خوبی برخورداره .

پس این استادمون چی میگه؟!

12 دقیقه قبل، Mey67 گفته است:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

بین این سه تا شدید شک دارم برا خرید  

1_ lg 24mk600m

2_ asus vz24ehe

3_ msi pro mp242   

ال جی مدل 2018 هست 75 هرتز 5 میلی ثانیه  ips 

ایسوس مدل 2021 هست 75 هرتز 1 میلی. ثانیه ips

ام اس ای. مدل 2021 هست 75, هرتز و 5 میلی ثانیه  ips

تنها مزیت ال جی نسبت به اون دو تا  اینه که 2 تا hdmi   داره اونا یدونه! 

با توجه به اینکه اکثر پنل ها رو ال جی خودش تولید میکنه آیا اصلا سال ساخت مانیتور تاثیری توی کیفیتشون و تکنولوژی که استفاده میکنن داره؟! 

انتظارات من از خرید مانیتور  اول طول عمر  دوم بازی سوم وبگردی و چهارم زیبایی

روی کاغذ ایسوس بهتره از همش زمان فروش هم راحتر خریدار پیدا میشه

قبلا از msi خوشم میومد فروش بالایی داره ولی در کل خرابی بیشتری هم داره فرقی نمیکنه قطعه چی باشه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Ali000 گفته است:

پس این استادمون چی میگه؟!

مسلما همه مانیتور های MSI اینطور نیستند , اینجور موارد معمولا برای مدلهای خاصی اتفاق میفته یا ممکنه در مورد یه سری تولید خاص از یک مدل یا حتی مونتاز یه کشور باشه. مثل مانیتور های 75 هرتزی سامسونگ سری 350 که سال 99 وارد شدند و اکثرا مشکل سوختگی پیکسل داشتند و یکیش نصیب من شد ... با این حال نمیشه بخاطر مدلی که فکر میکنم مونتاژ امارات بود ، کل مانیتورهای سامسونگ رو زیر سوال برد

بنظریم کلی نگاه نکنید ودر مورد همون مدل مدنظرتون تحقیق کنید. دیجی کالا با وجود سطح پایین اکثر نظراتش ، منبع خوبی برای شناسایی چنین مشکلاتی هست؛ اگر مشکل پیکسل سوختگی در اون مدل خاص رایج باشه ، "حداقل چندین کاربر اشاره میکنند" و اینجاست که باید نگرانی به خرج بدید.

نظر خودم هم روی ایسوسه اگر مونتاژ ایران نباشه

ویرایش شده توسط Alireza631
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Alireza631 گفته است:

مسلما همه مانیتور های MSI اینطور نیستند , اینجور موارد معمولا برای مدلهای خاصی اتفاق میفته یا ممکنه در مورد یه سری تولید خاص از یک مدل یا حتی مونتاز یه کشور باشه. مثل مانیتور های 75 هرتزی سامسونگ سری 350 که سال 1400 وارد شدند و اکثرا مشکل سوختگی پیکسل داشتند و یکیش نصیب من شد ... با این حال نمیشه بخاطر مدلی که فکر میکنم مونتاژ امارات بود ، کل مانیتورهای سامسونگ رو زیر سوال برد

بنظریم کلی نگاه نکنید ودر مورد همون مدل مدنظرتون تحقیق کنید. دیجی کالا با وجود سطح پایین اکثر نظراتش ، منبع خوبی برای شناسایی چنین مشکلاتی هست؛ اگر مشکل پیکسل سوختگی در اون مدل خاص رایج باشه ، "حداقل چندین کاربر اشاره میکنند" و اینجاست که باید نگرانی به خرج بدید.

ایسوس vz24ehe  تو هیچ فروشگاهی  من ندیدم نظری ازش بوده  باشه . چون تازه وارده تو ایران این مدلش . بعد تکتاز شاپ یا شهر فافا چجور فروشگاهی هستند ؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟!.

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Ali000 گفته است:

ایسوس vz24ehe  تو هیچ فروشگاهی  من ندیدم نظری ازش بوده  باشه . چون تازه وارده تو ایران این مدلش . بعد تکتاز شاپ یا شهر فافا چجور فروشگاهی هستند ؟ میشه بهشون اعتماد کرد؟!.

تکتاز رو نمیدونم ، چندباری از فافا خرید داشتم و راضی بودم بجز همون مانیتور! که گفتن چون زیر 4 تا پیکسل سوخته داره مرجوع نمیکنیم و بعد پیغام آفلاین شدن پشتیبان رو خودش تایپ کرد برام فرستاد 😑🙂

از هرجا میخرید ، ضمانت مرجوعی رو داشته باشه ، قبل از سفارش حتما با پشتیبانی در این خصوص تماس بگیرید و با جزییات همه چیز رو بپرسید و مطمئن بشید.

ویرایش: اون مدل بشدت خرابی داشت در حدی که دیجی کالا هم صفحه اون رو حذف کرد. گرچه مدل 27 اینچش رو همچنان در سایت های معروف میبینم و از نظرات مشخصه که ...

ویرایش شده توسط Alireza631
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، Alireza۶۳۱ گفته است:

تکتاز رو نمیدونم ، چندباری از فافا خرید داشتم و راضی بودم بجز همون مانیتور! که گفتن چون زیر 4 تا پیکسل سوخته داره مرجوع نمیکنیم و بعد پیغام آفلاین شدن پشتیبان رو خودش تایپ کرد برام فرستاد 😑🙂

از هرجا میخرید ، ضمانت مرجوعی رو داشته باشه ، قبل از سفارش حتما با پشتیبانی در این خصوص تماس بگیرید و با جزییات همه چیز رو بپرسید و مطمئن بشید.

از دوستای خودتون اگه میشناسید ایسوس داشتن لطفاً تگشون کنید نظرشونو بگن

لینک به دیدگاه

۳۸ دقیقه قبل، Alireza۶۳۱ گفته است:

مسلما همه مانیتور های MSI اینطور نیستند , اینجور موارد معمولا برای مدلهای خاصی اتفاق میفته یا ممکنه در مورد یه سری تولید خاص از یک مدل یا حتی مونتاز یه کشور باشه. مثل مانیتور های 75 هرتزی سامسونگ سری 350 که سال 99 وارد شدند و اکثرا مشکل سوختگی پیکسل داشتند و یکیش نصیب من شد ... با این حال نمیشه بخاطر مدلی که فکر میکنم مونتاژ امارات بود ، کل مانیتورهای سامسونگ رو زیر سوال برد

شما چه مدلی از msi رو خریدید و چنتا پیکسل سوخته داشت؟

لینک به دیدگاه

من پیشنهادم این مورد هست

https://eu.aoc.com/en/products/monitors/24v2q

اما اگر توان مالی بیشتر داشتید aoc c24g2 رو پیشنهاد میدم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

شما چه مدلی از msi رو خریدید و چنتا پیکسل سوخته داشت؟

بنده سامسونگ داشتم مدل S22R350FHM
دوستان من اکثرا اینجا نیستند ، مدلهای رده بالا دارن که نمیشه گفت بی مشکل بودنشون تضمین سالم بودن همه مدل های رده پایینتره ، مثلا جناب @ramin98 که اخیرا مانیتور MSI Optix AG321CQR رو خریدن و بسیار راضی هستن

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مانیتور را همیشه بصورت حضوری خریدش را انجام بده نه از سایت بصورت اینترنتی 

شهر فافا معتبر هست ولی اگر قرار باشه مانیتور را با پست یا پیک بفرسته سالم رسیدنش معلوم نیست

داخل سایتها هم اکثرا اشخاصی که از جنسی راضی نیستن نظر میدن و بقیه اشخاص که راضی هستن بیشترشون نظری نمیدن

بودجه را مشخص کن نه برند را 

من اگر بخوام بین کالاهایی که اسم بردی یکی را انتخاب کنم یا ASUS را میخرم و یا MSI با اینکه LG هم کیفیت تصویر خوبی داره ولی در طولانی مدت گذینه خوبی نیست خرابی زیاد داره و این را کلی میگم با تجربه ای که دارم سامسونگ بهتر هست

در برگه گارانتی ASUS نوشته که اگر صفحه نمایش بیش از 5 عدد پیکسل مورد دار داشته باشه شامل گارانتی هست و اگر درست نشه تعویض میشه و اگر درست بشه تعمیر میشه

بقیه گارانتی ها چه شرایطی دارن اون را نمیدونم

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Royal گفته است:

دوست عزیز مانیتور را همیشه بصورت حضوری خریدش را انجام بده نه از سایت بصورت اینترنتی 

شهر فافا معتبر هست ولی اگر قرار باشه مانیتور را با پست یا پیک بفرسته سالم رسیدنش معلوم نیست

داخل سایتها هم اکثرا اشخاصی که از جنسی راضی نیستن نظر میدن و بقیه اشخاص که راضی هستن بیشترشون نظری نمیدن

من اگر بخوام بین کالاهایی که اسم بردی یکی را انتخاب کنم یا ASUS را میخرم و یا MSI با اینکه LG هم کیفیت تصویر خوبی داره ولی در طولانی مدت گذینه خوبی نیست خرابی زیاد داره و این را کلی میگم با تجربه ای که دارم سامسونگ بهتر هست

در برگه گارانتی ASUS نوشته که اگر صفحه نمایش بیش از 5 عدد پیکسل مورد دار داشته باشه شامل گارانتی هست و اگر درست نشه تعویض میشه و اگر درست بشه تعمیر میشه

داداش داری واقعا اشتباه میزنی😅 کیفیت پنل مانیتورهای ال جی فوق العادست  و درصد مشکل دار بودنشون بسیار پایین حتی پنل اکثر مانیتورهای موجود تو بازاررو داره ال جی میزنه ، درصد خرابی بخوایم درنظر بگیریم ال جی آخرین گزینه هست بین این سه مورد .

اما شما خریدارعزیز نظر بنده روی مانیتورهای سری جدید هست حالا از هر برندی .

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، mojtaba۷ گفته است:

داداش داری واقعا اشتباه میزنی😅 کیفیت پنل مانیتورهای ال جی فوق العادست  و درصد مشکل دار بودنشون بسیار پایین حتی پنل اکثر مانیتورهای موجود تو بازاررو داره ال جی میزنه ، درصد خرابی بخوایم درنظر بگیریم ال جی آخرین گزینه هست بین این سه مورد .

خوب من که اشتباه میگم و نظر شما این هست که اکثر پنلهای موجود در بازار برای برندهای مختلف توسط LG تولید شده

مدلهایی که نام بردن را احتمال نمیدین که LG باشه ؟

در ضمن بزرگترین تولید کنندگان پنلهای مانیتور و تلویزیون ها SAMSUNG و Philips هستن بعد LG که خودم شخصا Philips را به همشون ترجیه میدم

اگر قبل از کم شدن اجناس میرفتین بازار و پنلها را که پشت ویترین بودن را در حالت روشن مقایسه میکردین نتیجه بهتری میگرفتی دوست عزیز

پیشروی صنعت تولید لامپهای LED شرکت Philips هستش

لینک به دیدگاه

۴۷ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

من پیشنهادم این مورد هست

https://eu.aoc.com/en/products/monitors/24v2q

اما اگر توان مالی بیشتر داشتید aoc c24g2 رو پیشنهاد میدم

یاسین عزیز شما همیشه پیشنهاد های جذابی داری برای همه کاربران  اینم خیلی زیباست قابلیت گیمینگ بالایی داره نسبت به قیمت . ولی متأسفانه بودجه  بیشتر از ۵ تومن نمیکشه

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Royal گفته است:

حرف شما کاملا درست هست . اره خرید حضوری کاملا  مطمئن تر و امن تره . من ۱۰ روز پیش تاپیک زده بودم بودجه رو مشخص کردم . دوستان کمی متاسفانه شرکت کرده بودند تو تاپیک  و من مجبور شدم یه تاپیک جدید بزنم برا راهنمایی بیشتر . چون جاهای دیگه هم مشورت گرفتم با توجه به بودجه ضعیفی که دارم این ۳ مورد رو اکثر دوستان پیشنهاد دادن . منم شک داشتم و وسواس زیادی دارم تو انتخابم اومدم دوستان عزیز منو کامل راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

۲۰ دقیقه قبل، Royal گفته است:

خوب من که اشتباه میگم و نظر شما این هست که اکثر پنلهای موجود در بازار برای برندهای مختلف توسط LG تولید شده

در ضمن بزرگترین تولید کنندگان پنلهای مانیتور و تلویزیون ها SAMSUNG و Philips هستن بعد LG که خودم شخصا Philips را به همشون ترجیه میدم

اگر قبل از کم شدن اجناس میرفتین بازار و پنلها را که پشت ویترین بودن را در حالت روشن مقایسه میکردین نتیجه بهتری میگرفتی دوست عزیز

میتونید لطف کنید برای تایید فرمایشتون که سامسونگ و فیلیپس بزرگترین تولیدکنندگان پنلهای مانیتور تو دنیا هستند یه منبع یا رفرنس معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است:

ممنون که تو تاپیک شرکت کردی . شاید باورت نشه ولی از ۷ جای دیگه مشورت گرفتم ۵ نفرشون گفتند ال جی بهتره و برو بدون هیچ شکی بخرش!!! ولی چون مدلش مال ۲۰۱۸  منو یه خورده دو دل کرده 

لینک به دیدگاه

۲۵ دقیقه قبل، Royal گفته است:

فیلیپس هم برند خوبیه قیمت هم‌مناسبه فقط زمینه اش تو بازار کمه . توی ماشین اصلاح سر و صورت هم حرف ها واسه گفتن داره. فک کنم مال هلند باشه!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...