رفتن به مطلب

شک برای خرید مانیتور بین ۳ برند و ۳ مدل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

6 دقیقه قبل، Ali000 گفته است:

ممنون که تو تاپیک شرکت کردی . شاید باورت نشه ولی از ۷ جای دیگه مشورت گرفتم ۵ نفرشون گفتند ال جی بهتره و برو بدون هیچ شکی بخرش!!! ولی چون مدلش مال ۲۰۱۸  منو یه خورده دو دل کرده 

خواهش میکنم وظیفست بزرگوار.بنده نظرم روی برند aoc هم کاملا مثبت هست دو مدل مانیتور چندین سال ازشون داشتم که هنوزم توی محل کارم دارن کار میکنن بی مشکل.

مدلهای جدید ال جی توی بازارمون که به بودجه شما بخوره موجود نیست؟

ویرایش شده توسط mojtaba7
لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، mojtaba۷ گفته است:

خواهش میکنم وظیفست بزرگوار.بنده نظرم روی برند aoc هم کاملا مثبت هست دو مدل مانیتور چندین سال ازشون داشتم که هنوزم توی محل کارم دارن کار میکنن بی مشکل.

مدلهای جدید ال جی توی بازارمون که به بودجه شما بخوره موجود نیست؟

https://www.displayspecifications.com › ...
23.8" LG 24MP400 - Specifications - DisplaySpecifications.   این مدل هست مال ۲۰۲۱ هست از مازیار معینی تو یوتوب پرسیدم میگفت الجی تو این مانیتور خوب عمل نکرده . میگفت کیفیتش منو نا امید کرد از الجی 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز من از مازندران هستم قائم شهر تو بازار که رفتم اولن قیمت بیشتر مانیتور ها  از دیجی کالای گرون فروش گرون تر میدادن . بعدم مانیتور هایی که داشتن همشون قدیمی بود . ایسوس مثلا داشتن مال چند سال پیش   یکی دو تا شیاعومی داشتن جدید بود یا سامسونگ خمیده که .... هر چیزی که تو مغازشون دارنو میخاستن غالبمون کنند  . برا همین حال نکردم باهاشون . 

لینک به دیدگاه

بین این سه مورد ایسوس رو ترجیح میدم.

برند AOC هم که یکی از عزیزان گفتن بسیار برند خوبی هست.

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است:

بین این سه مورد ایسوس رو ترجیح میدم.

برند AOC هم که یکی از عزیزان گفتن بسیار برند خوبی هست.

خیلی ممنون از نظر شما . اره خیلی خوبه ایسوس . من بیشتر تردید دارم اعتماد کنم ب خرید اینترنتی مثلا فافا قیمتش کمتر از بقیه گذاشته اینو ولی میترسم شدید از پیکسل سوختگی و این داستانها Aoc هم دیدم محصولاتشو‌ تو سایتش. خیلی زیبا و امکانات نسبت به قیمت خوبه . ولی تو ایران مدل 24 اینچ اونم سال 2021 خیلی کمه. تو شهر ما که اصلا هیچی گیر نمیاد

لینک به دیدگاه

۳۱ دقیقه قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

دوستان عزیز من از مازندران هستم قائم شهر تو بازار که رفتم اولن قیمت بیشتر مانیتور ها  از دیجی کالای گرون فروش گرون تر میدادن . بعدم مانیتور هایی که داشتن همشون قدیمی بود . ایسوس مثلا داشتن مال چند سال پیش   یکی دو تا شیاعومی داشتن جدید بود یا سامسونگ خمیده که .... هر چیزی که تو مغازشون دارنو میخاستن غالبمون کنند  . برا همین حال نکردم باهاشون . 

اگر میتونی بیا تهران حضوری خرید کن.به نظر بنده میتونی روی دست دوم تمیز هم مانور بدی.بنده خودم همیشه مانیتورام رو دست دوم خیلی تمیز پیدا کردم دیگه نگران پیکسل سوخته و مشکلات دیگه هم نبودم.هستن کسایی که مانیتورایی رو با کارکرد دو سه ماهه میخوان بفروشن برای شما هم خیلی به صرفه تر در میاد.

لینک به دیدگاه

بزرگوار من اول تاپیک هم تاکید کردم مجدد هم میکنم اگه بنا به این صحبت شما باشه

( انتظارات من از خرید مانیتور  اول طول عمر  دوم بازی سوم وبگردی و چهارم زیبایی )

صادقانه بگم هیچ یک از 3 مانیتور انتخابی به کار شما نمی یاد * چون اونا در این رده قرار ندارن !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یا باید افزایش بودجه بدین / نمونه های مانیتور های پیشنهادی رو تهیه کنین .

یا اینکه بفکر ماینتور دست دوم باشین . ولاغیر / موفق باشین

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

خیلی ممنون از نظر شما . اره خیلی خوبه ایسوس . من بیشتر تردید دارم اعتماد کنم ب خرید اینترنتی مثلا فافا قیمتش کمتر از بقیه گذاشته اینو ولی میترسم شدید از پیکسل سوختگی و این داستانها Aoc هم دیدم محصولاتشو‌ تو سایتش. خیلی زیبا و امکانات نسبت به قیمت خوبه . ولی تو ایران مدل 24 اینچ اونم سال 2021 خیلی کمه. تو شهر ما که اصلا هیچی گیر نمیاد

AOC دقیقا همون LG هستش با هم فرقی ندارن گارانتی اصلیش هم همون مادیران هست 

شما با تاریخ تولید چیکار داری ببین چه امکاناتی داره اول اینکه چند اینچ میخوای و اینکه FHD باشه یا UHD تعداد و نوع ورودی و خروجی البته نسبت به نیاز خودت و نوع پنل که IPS هست VA یا TN و میزان روشنایی , کنتراست , PPI و مقدار رنگ قابل نمایش و Refresh Rate بالا که هر چه بیشتر بهتر 

بهترین نوع پنل IPS هست بقیش را هم دیگه با جیبهای مبارک به تفاهم برسی حله

SAM نخری که رنگش چنان پریده انگار روح دیده بقیه برندها را تحقیق کن اگر Refresh Rate برای شما مهم نیست مانیتورهای زیادی برای انتخاب هست

مانیتور خوب از حدود 9 میلیون شروع میشه البته من 27 اینچ را در نظر دارم

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، mojtaba۷ گفته است:

اگر میتونی بیا تهران حضوری خرید کن.به نظر بنده میتونی روی دست دوم تمیز هم مانور بدی.بنده خودم همیشه مانیتورام رو دست دوم خیلی تمیز پیدا کردم دیگه نگران پیکسل سوخته و مشکلات دیگه هم نبودم.هستن کسایی که مانیتورایی رو با کارکرد دو سه ماهه میخوان بفروشن برای شما هم خیلی به صرفه تر در میاد.

در نظر دارم بیام تهران . یکی از دوستام ممکنه یکی دو هفته دیگه بیاد تهران . احتمال داره همراهش بیام . اگه مثلا از مغازه بگیرم اونجا برام جعبه رو باز میکنه تست پیکسل سوختگی بگیره! حایی هست همچین کاری بکنه! اقا  من یبار دست دوم خریدم تو شهرمون شدید پشیمون شدم . مادربرد خریدم دست دوم بعد یک ماه فهمیدم دو تا از پینهای cpu کنده شده رم توی اسلات اولی اصلا کار نمیکنه و بوق میده سیستم!!! اصلا دیگه دستمو داغ کردم برا دست دو!!

لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، invoker گفته است:

بزرگوار من اول تاپیک هم تاکید کردم مجدد هم میکنم اگه بنا به این صحبت شما باشه

( انتظارات من از خرید مانیتور  اول طول عمر  دوم بازی سوم وبگردی و چهارم زیبایی )

صادقانه بگم هیچ یک از 3 مانیتور انتخابی به کار شما نمی یاد * چون اونا در این رده قرار ندارن !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یا باید افزایش بودجه بدین / نمونه های مانیتور های پیشنهادی رو تهیه کنین .

یا اینکه بفکر ماینتور دست دوم باشین . ولاغیر / موفق باشین

خیلی ممنونم از نظر شما. از دست دوم تجربه خیلی بدی داشتم . دیگه نمیخام ریسک کنم ایسوس بد نیست ۷۵ هرتز ۱ میلی ثانیه ips هست قیمتشم ۵۱۰۰ داره میده شهر فافا. قیافشم قشنگه . مگه من میخام چیکار کنم مانیتور ۹ میلیون به بالا بگیرم ! بودجمو نمیتونم افزایش بدم متاسفانه. از خمیده و پنل وی ای خوشم نمیاد . ادمی  که  مانیتور قبلیش شاید باورت نشه crt بوده بخاد آپگرید کنه به این مدل ایسوس ۱۰۰  درصد  اصلا براش زیاده این مانیتور.  الان مانیتور قبلیم  یک ماهه کاملا سوخته ۱۵ سال تمام برام کار کرد روزانه میانگین تو این ۱۵ سال ۱۰ ساعت فیکس روشن بوده . تانک بوده از لحاظ طول عمر!!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، Royal گفته است:

AOC دقیقا همون LG هستش با هم فرقی ندارن گارانتی اصلیش هم همون مادیران هست 

شما با تاریخ تولید چیکار داری ببین چه امکاناتی داره اول اینکه چند اینچ میخوای و اینکه FHD باشه یا UHD تعداد و نوع ورودی و خروجی البته نسبت به نیاز خودت و نوع پنل که IPS هست VA یا TN و میزان روشنایی , کنتراست , PPI و مقدار رنگ قابل نمایش و Refresh Rate بالا که هر چه بیشتر بهتر 

بهترین نوع پنل IPS هست بقیش را هم دیگه با جیبهای مبارک به تفاهم برسی حله

SAM نخری که رنگش چنان پریده انگار روح دیده بقیه برندها را تحقیق کن اگر Refresh Rate برای شما مهم نیست مانیتورهای زیادی برای انتخاب هست

مانیتور خوب از حدود 9 میلیون شروع میشه البته من 27 اینچ را در نظر دارم

هیچی از برند aoc  نشنیده بودم تا قبل اینکه یاسین لینکشو بهم داد.  بفرما اینم مشخصاتی که من میخام: 

24 inch 

Full hd 1920x1080 

250 یا 300 

Ips 

1 ms باشه بهتره

75hz  هرتز بالا بکارم نمیاد 

رسپونس تایم برام خیلی مهمتره

16.7 

92pp

Hdmi/ vga/ display port 

بقیش دیگه برام مهم نیست مثلاً ntsc  چند درصد باشه  یاsrgb  چند درصد باشه یا کنتراست چقد باشه برام مهم نیست 

نهایتا 5 عزیزم نمیتونم بیشتر هزینه کنم . مگه من میخام با مانیتور کشتی بگیرم . همینا خوبه ها!

• چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

نظرات دوستان کاملا عالی و خیر خواهانه هست ولی خداوکیل برا ادم زور داره  سال ۲۰۲۲ پنج ماهه دیگه میشه ۲۰۲۳ بعد مانیتور ۲۰۱۸ به پایین ادم بخره تو بازار و حتی بیشتر سایتا هم مدلهای قدیمشون تعدادش بیشتره تا جدید . میخان جنسای بنجل مغازشون رو به ما قالب کنن !!! طرف میاد هر چی جنس بنجل و ازونایی که کسی اسمشو نمیاره تو مغازه میگه اینو دارم امتحانشو پس داده!!! مطمئنی هست این مدل و برند همینو  بخر بگیر شک نکن!!! 

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Ali000 گفته است:

بزرگوار قبول دارم زندگی سخت شده ولی دیگه500 تومن بیشتر واقعا چیزی نیست که شما دارید سرش بحث میکنید ،اون مانیتوری که بهتون پیشنهاد دادم بعید میدونم بتونید حضوری گیر بیارید اگرم بیاد بسختی چون خودتون میدونید فروشنده ها از برند های جا افتاده درایران بیشتر میارن ، باید سفارش اینترنتی بدید؛من نظرم اینه که همیشه اگر جا داره مقداری بیشتر خرج کن ولی حداقل حس کنی که از هرلحاظ با توجه به شرایط، بی نقض هست اون انتخاب برات.

خواستید لینک خرید براتون پ.خ کنم

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

بزرگوار قبول دارم زندگی سخت شده ولی دیگه500 تومن بیشتر واقعا چیزی نیست که شما دارید سرش بحث میکنید ،اون مانیتوری که بهتون پیشنهاد دادم بعید میدونم بتونید حضوری گیر بیارید اگرم بیاد بسختی چون خودتون میدونید فروشنده ها از برند های جا افتاده درایران بیشتر میارن ، باید سفارش اینترنتی بدید؛من نظرم اینه که همیشه اگر جا داره مقداری بیشتر خرج کن ولی حداقل حس کنی که از هرلحاظ با توجه به شرایط، بی نقض هست اون انتخاب برات.

خواستید لینک خرید براتون پ.خ کنم

سال ساختش ؟! بفرستید ببینمش چیه

لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

نظرات دوستان کاملا عالی و خیر خواهانه هست ولی خداوکیل برا ادم زور داره  سال ۲۰۲۲ پنج ماهه دیگه میشه ۲۰۲۳ بعد مانیتور ۲۰۱۸ به پایین ادم بخره تو بازار و حتی بیشتر سایتا هم مدلهای قدیمشون تعدادش بیشتره تا جدید . میخان جنسای بنجل مغازشون رو به ما قالب کنن !!! طرف میاد هر چی جنس بنجل و ازونایی که کسی اسمشو نمیاره تو مغازه میگه اینو دارم امتحانشو پس داده!!! مطمئنی هست این مدل و برند همینو  بخر بگیر شک نکن!!! 

سلام عزیز بهترین انتخاب تو این بازار 

Philips 242m8 هست امکانت خوب کنار قیمت بسیار عالی  ارزش خرید بسیار بالا خودم یک ماه پیش مدل 275m8 تهیه کردم عالی هست دوست عزیز. جالب تر از اینکه قیمت این مانیتور تو دبی حدود 1450 درهم هست یعنی 13 میلیون فقط خود مانیتور در میاد حدودا بدون هزینه حمل ولی تو ایران دارن 8300 میفروشن و مدل 242m8 هم تو دبی ۸۰۰ درهم هست یعنی ۷ میلیون که باز تو ایران دارن ۵۷۰۰ میفروشن. بنظر من فیلیپس تهیه کنید.

Screenshot_2022-07-12-12-47-26-951_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-07-12-12-45-34-622_com.android.chrome.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱۸ دقیقه قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

هیچی از برند aoc  نشنیده بودم تا قبل اینکه یاسین لینکشو بهم داد.  بفرما اینم مشخصاتی که من میخام: 

24 inch 

Full hd 1920x1080 

250 یا 300 

Ips 

1 ms باشه بهتره

16.7 

92pp

Hdmi/ vga/ display port 

بقیش دیگه برام مهم نیست مثلاً ntsc  چند درصد باشه  یاsrgb  چند درصد باشه یا کنتراست چقد باشه برام مهم نیست 

نهایتا 5 عزیزم نمیتونم بیشتر هزینه کنم . مگه من میخام با مانیتور کشتی بگیرم . همینا خوبه ها!

خیلی از چیزهایی که در انتخاب مانیتور کلیدی هست را میگی مهم نیست

مخصوصا Refresh rate حالا که این مورد مهم نیست انتخابت راحت تر هست ولی تاریخ را بیخیال شی بهتر هست

درست ما میگیم ایران خودرو شورشو در آورده و چندین دهه هست یک مدل ماشین را تولید میکنه ولی در کشورهای خارجی هم چنین روالی را پیش میبرن 

مانیتور هم چیزی نداره که با گذشت تاریخ خیلی پیشرفت کنه و بیشتر روی پنل های IPS کار میکنن که وضوح تصویر را بالا ببرن و میزان رنگ و Refresh Rate که قیمت پنل های IPS را نج.می میکنه و بعدش هم شما میخوای نهایتش 5 تومن خرج مانیتور بکنی و جالب اینجا هست که تکنولوژی روز دنیا را هم میخوای که نمیشه

وقتی بودجه محدود باشه انتخاب هم محدود میشه

اگر پنل هم برات مهم نبود در کالاهای دست دوم لیون کامپیوتر یک گزینه خوب هست ولی با پنل TN که من 27 اینچش را دارم و خوبه اولش حال نکردم ولی حالا عادت کردم دیگه خوبه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، zen گفته است:

Philips 242m8 هست امکانت خوب کنار قیمت بسیار عالی  ارزش خرید بسیار بالا خودم یک ماه پیش مدل 275m8 تهیه کردم عالی هست دوست عزیز. جالب تر از اینکه قیمت این مانیتور تو دبی حدود 1450 درهم هست یعنی 13 میلیون فقط خود مانیتور در میاد حدودا بدون هزینه حمل ولی تو ایران دارن 8300 میفروشن و مدل 242m8 هم تو دبی ۸۰۰ درهم هست یعنی ۷ میلیون که باز تو ایران دارن ۵۷۰۰ میفروشن. بنظر من فیلیپس تهیه کنید.

واقعا فیلیپس حرف نداره

یه عکس هم اگر میشه ارسال کنید

در کل اگر دوستان هم پیشنهاد بدن هم عکس بزارن بهتر میتونن راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، Royal گفته است:

مخصوصا Refresh rate حالا که این مورد مهم نیست انتخابت راحت تر هست ولی تاریخ را بیخیال شی بهتر هست

درست ما میگیم ایران خودرو شورشو در آورده و چندین دهه هست یک مدل ماشین را تولید میکنه ولی در کشورهای خارجی هم چنین روالی را پیش میبرن 

مانیتور هم چیزی نداره که با گذشت تاریخ خیلی پیشرفت کنه و بیشتر روی پنل های IPS کار میکنن که وضوح تصویر را بالا ببرن و میزان رنگ و Refresh Rate که قیمت پنل های IPS را نج.می میکنه و بعدش هم شما میخوای نهایتش 5 تومن خرج مانیتور بکنی و جالب اینجا هست که تکنولوژی روز دنیا را هم میخوای که نمیشه

اگر پنل هم برات مهم نبود در کالاهای دست دوم لیون کامپیوتر یک گزینه خوب هست ولی با پنل TN که من 27 اینچش را دارم و خوبه اولش حال نکردم ولی حالا عادت کردم دیگه خوبه

من نمیدونم چرا نمیتونم پیامهای دوستان عزیز رو لایک کنم!!! ببین دوست گرامی  دیگه من خیلی لجوج هستم تو این چیزا اینا سلیقه منه حالا شاید همه شما بدتون بیاد یا حال نکنید ازین مشخصات که گفتم .  به اقای مازیار معینی که برا تکتاز تبلیغات می‌کنه تو یوتوب گفتم اونم حرف شمارو زد گفت سال تولید  این چیزا اصلا اهمیتی ندارد دقیقا حرف شما رو زد! الان مثلا این ایسوس vz24ehe همه چیش باب میل منه ولی تو طول عمر و پیکسل سوختگی من اسیرم!!!!

10 دقیقه قبل، Royal گفته است:

اره درست میگی با کمال احترام ولی همینه دیگه چیکارش کنم . شما دقیق ضد اون چیزیایی که مد نظر منه داری پیشنهاد میدی 

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

خواستید لینک خرید براتون پ.خ کنماقا

یاسین عزیز مانیتوری که شما پیشنهاد دادی از همه لحاظ عالیه اصلا بدون فریم هست و حاشیه نسبت به صفحه نمایش بالای ۹۰ درصد . حالا من چون دیوانه ام همه چیو نمیگم!!! باید حتما وی جی ای داشته باشه چون سیستم دوستان و فامیلو اشناهارو تست میکنم تو خونمون ویندوز عوض میکنم براشون vga  یا d-sub مهمه حالا اگه vga نداشت باید dvi رو بجاش داشته باشه چون بردهایی که اونا دارند همشون vga یا dvi  هست . دیگه انتخابم خیلی محدود شد

• چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Ali۰۰۰ گفته است:

من نمیدونم چرا نمیتونم پیامهای دوستان عزیز رو لایک کنم!!! ببین دوست گرامی  دیگه من خیلی لجوج هستم تو این چیزا اینا سلیقه منه حالا شاید همه شما بدتون بیاد یا حال نکنید ازین مشخصات که گفتم .  به اقای مازیار معینی که برا تکتاز تبلیغات می‌کنه تو یوتوب گفتم اونم حرف شمارو زد گفت سال تولید  این چیزا اصلا اهمیتی ندارد دقیقا حرف شما رو زد! الان مثلا این ایسوس vz24ehe همه چیش باب میل منه ولی تو طول عمر و پیکسل سوختگی من اسیرم!!!!

کسی را اگر داری بگو حضوری و با تست کردن خرید کنه برات بیاره که پیکسل سوخته هم نباشه

ولی چیزهای دیگری هم هست که مهم هستش

شما هم معیارهای خودتون را دارید برای خرید و قابل احترام هست

من این مانیتور را خریدم

VG278QR|Monitors|ASUS Global ببین مشخصاتش را  و اینکه موقع خریرد تنها چیزی را که توجه نکردم تاریخ ورود به بازار این محصول بود اشتباه نکنی تاریخ تولید با تاریخ ورود به بازار یا همون عرضه به بازار فرق داره

میتونی تبدیل را بعدا هم بخری مهم نیست 

لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، Royal گفته است:

کسی را اگر داری بگو حضوری و با تست کردن خرید کنه برات بیاره که پیکسل سوخته هم نباشه

من این مانیتور را خریدم

VG278QR|Monitors|ASUS Global ببین مشخصاتش را  و اینکه موقع خریرد تنها چیزی را که توجه نکردم تاریخ ورود به بازار این محصول بود اشتباه نکنی تاریخ تولید با تاریخ ورود به بازار یا همون عرضه به بازار فرق داره

مرسی اره مشخصاتش عالیه از نظر گیمینگ مال 2018 عست . ولی  حاشیه هم کم داره تقریبا ۸۹ درصده ! یه بدی داره زاویه دیدش کمه ولی فک کنم فابل تنظیم باشه https://www.displayspecifications.com › ...

27" Asus VG278QR - Specifications - DisplaySpecifications

9 دقیقه قبل، Royal گفته است:

من این مانیتور را خریدم

ندارم کسیو باید همه کارهارو خودم تنهایی انحام بدم

لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، Ali000 گفته است:

Ips

1 ms باشه بهتره

Hdmi/ vga/ display port

به خاطر ندارم مانیتور ips دیده باشم که 75 هرتز باشه و ریسپانس تایم هم زیر 4 باشه. چنین مشخصاتی در پایین رده ها برای پنل های TN هست که کیفیت IPS و VA رو ندارن.

اگر زمان پاسخ دهی اینقدر براتون مهمه و پنل IPS میخوایید باید سراغ مانیتورهای با رفرش ریت بالاتر برید که فکر نمیکنم زیر 7 8 تومن چیزی گیرتون بیاد

اگر نه ، گزینه هایی دوستان پیشنهاد کردند هم عالی هست.

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، zen گفته است:

این اینده ای تی کیه مال کجاست ؟! خدا لعنتشون کنه خیلی قیمتاش خوبه !! اینم خیلی خوبه حاشیه ۸۹ گیمینگه تقریبا.  درصد https://www.displayspecifications.com › ...
Philips launches two 144Hz IPS desktop monitors in China - the 242M8 and ... 

Srgb125% ips 

2019

7 دقیقه قبل، Alireza631 گفته است:

به خاطر ندارم مانیتور ips دیده باشم که 75 هرتز باشه و ریسپانس تایم هم زیر 4 باشه. چنین مشخصاتی در پایین رده ها برای پنل های TN هست که کیفیت IPS و VA رو ندارن.

اگر زمان پاسخ دهی اینقدر براتون مهمه و پنل IPS میخوایید باید سراغ مانیتورهای با رفرش ریت بالاتر برید که فکر نمیکنم زیر 7 8 تومن چیزی گیرتون بیاد

اگر نه ، گزینه هایی دوستان پیشنهاد کردند هم عالی هست.

تقریبا همه چیزی که من میخامو این داره!! Ips 75 hz 1ms 

23.8" Asus VZ24EHE - Specifications - DisplaySpecifications

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Ali000 گفته است:

این اینده ای تی کیه مال کجاست ؟! خدا لعنتشون کنه خیلی قیمتاش خوبه !! اینم خیلی خوبه حاشیه ۸۹ گیمینگه تقریبا.  درصد https://www.displayspecifications.com › ...

Srgb125% ips 

2019

اینم سایت سازندش مال ۲۰۲۱ هست 

https://www.asus.com › techspec
ASUS VZ24EHE - Tech Specs|Monitors|ASUS USA

8 دقیقه قبل، Ali000 گفته است:

Srgb125% ips 

2019

ویرایش شده توسط Ali000
لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، Royal گفته است:

واقعا فیلیپس حرف نداره

یه عکس هم اگر میشه ارسال کنید

در کل اگر دوستان هم پیشنهاد بدن هم عکس بزارن بهتر میتونن راهنمایی کنن

IMG_20220712_134228.jpg

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...