رفتن به مطلب

مسخره بازی مخابرات! 😂🤦‍♂️

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

2 ساعت قبل، Divine گفته است:

مخابرات بدتره کلا مخابرات اگر بتونه فقط یه سایت تبیان باز میزاره ملت استفاده کنن زورش نمی رسه برعکس اکثر isp ها اگر به همین شاتل بود و میزاشتن به همه نت 1گیگ میداد کیف کنن همین مخابرات برای نت 16 مگ مجبورت می کرد بری پروانه کسب بیاری من یادمه شاتل اوایل که امده بود می گفت یه کارت دانشجویی چیزی جور کن بیار مهم نیست مال خودت باشه حتما من با کارت دانشجویی خودم برای همه نت 8 مگ و 16 مگ خریدم اما مخابرات می گفت حتما مال خودت باید باشه 🤣 کلا مخابرات =💩 به خاطر اینم هست که یه ارگان نا محترم صاحبش شده اون ارگان هرجا بره هم میشه 💩

فعلا که مخابرات اومده فیبر کشی کرده و داره اینترنت درست حسابی میده. شرکت های دیگه ندیدیم کاری بکنن

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

فعلا که مخابرات اومده فیبر کشی کرده و داره اینترنت درست حسابی میده. شرکت های دیگه ندیدیم کاری بکنن

شرکت های دیگه بودجه از دولت نمیگیرن

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

کجا اومده فیبر کشی کرده 🤣🤣 اون وزیر قبلی بود امد فیبرکشی رو راه انداخت خواست به همه شرکتا بده همین مخابرات نزاشت و انحصاری مال خودش گرفت اینقد اینا پر رو وقیحا میگن هر شرکتی می خواد فیبر بکشه از پول خودش بیاد زمین رو بکنه فیبر از پول خودش بزاره و .... خود شرکت باید سرمایه گذاری کنه انگار شرکت زیر ساخت و مخابرات وجود خارجی نداره 🤣 اینم بخون به سوادت اضافه شه دوست من 😅

https://www.pishkhan.com/news/277804

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

این FTTH همون فیبر نوریه؟ واقعا سرعتش تا 300 مگابیت میرسه؟ پول تجهیزاتش با ماس یا مخابرات؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۹/۱۱ در 19:20، DarkMERC گفته است:

این FTTH همون فیبر نوریه؟ واقعا سرعتش تا 300 مگابیت میرسه؟ پول تجهیزاتش با ماس یا مخابرات؟

سلام
بله همون فیبرنوریه
سرعتش بیشتر از این حرفاست اگه محدودش نکنن . شاتل توی قم راه اندازی کرده بود چند وقت پیش ، سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه !
دو حالت داره هزینه تجهیزات
اگه طرح های بلند مدت تهیه کنید مثلا یک یا چند ساله ، مودم رو رایگان میدن بهتون ولی طرح های کوتاه مدت خودتون باید هزینه مودم رو پرداخت کنید .
کابل کشی هم در هر دو حالت تا بیرون از ساختمان باید رایگان انجام بدن .

لینک به دیدگاه

من خودم ند مخابرات دارم کلا وضعیت نت مخابرات همیشه درب داغونه

تمام دنیا روز به روز قیمت سرویس های ثابت کمتر میشه اینجا برعکسه هر روز گرون تر از دیروز

تازه الان هر ماه 12 تومن همینطوری میکنن تو پاچت چه از تلفن استفاده کنی چه نکنی

ویرایش شده توسط javad4004
لینک به دیدگاه

دیگه حالم از یه سری رفتارهای توی این فروم به‌هم میخوره. میدونم این تاپیک جاش نیست ولی اگر نمیگفتم میترکیدم. فاز یه سریا چیه که تا یه حرف مخالف حرف و نظر خودشون مینوشن سریع میگن سوادت کمه و بچه ای و برو یاد بگیر و از این دست حرفا میزنن؟ اصلا فرض رو بر این بذار که حرفش از بیخ غلط این چه رفتاریه آخه؟

لینک به دیدگاه

دوستان چند تا سوال درباره فیبر

اول اینکه برای فیبر نوری به خط تلفن که نیازی نیس؟ یعنی الان محل ما خط تلفن اشباعه میشه فیبر گرفت؟

دوم اینکه باکس های توزیع فیبر نوری چه شکلیه و چجوری پیداشون کنم ببینم هست توی محل یا نه؟

و اینکه از باکس باید تا خونه کابل کشید درسته؟ هزینش چقدره؟ کل واحد ها باید حتما فیبر بخوان برای این کار یا برای یک واحد هم اینکارو میکنن؟ مودم هاش گرونه؟ چقدر؟

ممنون میشم راهنمایی کنید نت همراه اول با قیمت سرسام آور و سرعت افتضاح اعصاب و روان برامون نذاشته

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

دوستان چند تا سوال درباره فیبر

اول اینکه برای فیبر نوری به خط تلفن که نیازی نیس؟ یعنی الان محل ما خط تلفن اشباعه میشه فیبر گرفت؟

دوم اینکه باکس های توزیع فیبر نوری چه شکلیه و چجوری پیداشون کنم ببینم هست توی محل یا نه؟

و اینکه از باکس باید تا خونه کابل کشید درسته؟ هزینش چقدره؟ کل واحد ها باید حتما فیبر بخوان برای این کار یا برای یک واحد هم اینکارو میکنن؟ مودم هاش گرونه؟ چقدر؟

ممنون میشم راهنمایی کنید نت همراه اول با قیمت سرسام آور و سرعت افتضاح اعصاب و روان برامون نذاشته

جواب تمام سوالاتتون رو به طور مفصل تو این تاپیک نوشتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...