رفتن به مطلب

تاپیک گفتگو بازی Resident Evil 4 Remake

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

تو این تاپیک بحث و گفتگو راجب بازی فوق میشه

اسکرین شات ، گیم پلی ، مشکلات ، باگ ها ، راهنمایی ، گفتگو خلاصه همه چی راجبش آزاده

بررسی کاملش هم میتونید اینجا ببینید 

https://www.techpowerup.com/review/resident-evil-4-benchmark-test-performance-analysis/

screen007_small.jpgscreen015_small.jpgscreen011_small.jpgscreen046_small.jpgscreen099_small.jpgscreen080_small.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من که اصلا جرات نمیکنم پلی بدم ☹️

لینک به دیدگاه

امپرس خبری برای کرک بازی نداده ؟ 

بهترین  سایت خرید اشتراکی بازی کدوم سایته ؟ هم سریع تحویل بدن هم قیمت خوبی داشته باشه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی خوبیه. یکم پرفرمنسی میتونست بهتر باشه. با آپشن های Low قشنگ 5 گیگ VRAM میگیره و بنده با 3080Ti وقتی rt رو روشن میکنم با پُر شدن مموری گرافیک بازی کرش میکنه. یکمی هم الکی CPU هوی هست شاید به خاطر دنوو باشه. دوتا آپشن هم توی تنظیمات هست Hair Strand و Rain خیلی گرافیک رو درگیر میکنن. اولی مخصوصا وقتی دوتا کاراکتر تو بازی یا کاتسین حضور دارن، دومی هم که معلومه دوتا لوکیشن بازی بارون داره که خیلی روی فریم تاثیر میزاشتن. یک نفرم هم DLSS رو با ماد آورده تو بازی که به صورت پیشفرض FSR در دسترس کاربره.

بالانس خوبی هم بین نسخه قدیمی و نسخه جدید برقراه. 10-12 ساعتی کمپینش وقت میخواد اگر نخوای مپ رو جارو کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وی رم مصرف شده 

تو فول اچ دی حداقل 10 گیگ نیازه!!! 

vram.png

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، behy گفته است:

من که اصلا جرات نمیکنم پلی بدم ☹️

بازی کن یکم بترسی برات خوبه ما خیلی سال پیش نصف شب میرفتیم قبرستون بیرون شهر کل کل ترس دوستان خوبی داشتیم!

Screenshot (208).jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

بازی کن یکم بترسی برات خوبه ما خیلی سال پیش نصف شب میرفتیم قبرستون بیرون شهر کل کل ترس دوستان خوبی داشتیم!

Screenshot (208).jpg

عکس از دمو قبول نیست 🤣

لینک به دیدگاه

شاهکاره به تمام معنا هیچی ندارم بگم خیلی عالیه فقط منتظرم کرک شه

لینک به دیدگاه

هنوز تموم نکردم ولی چند تا اسکرین از بازیم می زارم 

20230329233926_1.jpg

20230330005630_1.jpg

20230329004913_1.jpg

20230329235829_1.jpg

ویرایش شده توسط HaFez
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

عکس از دمو قبول نیست 🤣

پول مفت نداریم بدیم به بازی که قراره کرک شه

یه جنگل بریز بریم

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

پول مفت نداریم بدیم به بازی که قراره کرک شه

یه جنگل بریز بریم

امپرس کرک میکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Mohsen22323 گفته است:

امپرس کرک میکنه ؟ 

یه زمانی برای رضای خدا موش میگرفتن الان میگن اول پول بدید...تو نوبت گذاشتن

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Sabertooth گفته است:

یه زمانی برای رضای خدا موش میگرفتن الان میگن اول پول بدید...تو نوبت گذاشتن

پس فعلا دل خوش نکنیم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

وی رم مصرف شده 

تو فول اچ دی حداقل 10 گیگ نیازه!!! 

vram.png

درود

عنوان The Last of Us هم بتازگی همین techpowerup گذاشته و برای FHD حدود 11 گیگ رم اشتغال کرده!؟

https://www.techpowerup.com/review/the-last-of-us-benchmark-test-performance-analysis/4.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، HeX گفته است:

درود

عنوان The Last of Us هم بتازگی همین techpowerup گذاشته و برای FHD حدود 11 گیگ رم اشتغال کرده!؟

https://www.techpowerup.com/review/the-last-of-us-benchmark-test-performance-analysis/4.html

تنبلی بازی سازا. تو 4K که 14 گیگ گرفته یعنی منم شانسی ندارم برای بازی کردنش روی PC (سال 2020 فکر کنم رفتم نسخه ریمسترشو) قصد خریدشو نداشتم دانلودشم منتفی شد.

ولی خدایی RE Engine امامه. سریال tlou کارگردانه یه چیزی از بازی شنیده رفته سریال ساخته، بدی هم نشد اینجور که میگن؛ ریمیک RE4 طرف معلومه نشسته چند سری بازیو تموم کرده. یه مشکلاتی تو بازی فیکس شده که حتی دفعه اول هم متوجهشون نشدم.

لینک به دیدگاه

ههههععععییی ، یادش بخیر اینو یادمه خیلی سال پیش توی پلی 2 همه بازی میکردن، یادم میاد یه تامی گان باز کرده بودم تیرش که بینهایت بود ، لیون میخواست خشابشم عوض کنه کلاهشو برمیداشت میذاشت، خیلی حال میداد

باز خوبه ریمیک کردن نسل جدید گیمر ها ببینن چه چیزایی رو از دست دادن 😂

لینک به دیدگاه

فکر نکنم با سیستمی که دارم بتونم بازیش کنم 

اما حقیقتا اون آبرویی که برای re3 remake از کپکام رفت ،re4remake برگردوند.

واقعا یک ریمیک درخوره سلطانه رزیدنت اویل ها ,re4 هست.

الان جای ریمیک یک بازی خیلی خالیه ،سایلنت هیل ۲

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

ههههععععییی ، یادش بخیر اینو یادمه خیلی سال پیش توی پلی 2 همه بازی میکردن، یادم میاد یه تامی گان باز کرده بودم تیرش که بینهایت بود ، لیون میخواست خشابشم عوض کنه کلاهشو برمیداشت میذاشت، خیلی حال میداد

باز خوبه ریمیک کردن نسل جدید گیمر ها ببینن چه چیزایی رو از دست دادن 😂

با این جمله اخریت موافقم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

فکر نکنم با سیستمی که دارم بتونم بازیش کنم 

اما حقیقتا اون آبرویی که برای re3 remake از کپکام رفت ،re4remake برگردوند.

واقعا یک ریمیک درخوره سلطانه رزیدنت اویل ها ,re4 هست.

الان جای ریمیک یک بازی خیلی خالیه ،سایلنت هیل ۲

سلطان رزیدنت اویل که نمیشه گفت، چون این رزیدنت 4 بیشتر اکشن هست تا ترسناک و برای کسی مثل من مهم ترسناک بودن این فرنچایز هست و همه دیدن که کپکام با فرمون رزیدنت 4 رفت جلو چه آت آشغال هایی که نساخت از رزیدنت 5 گرفته تا اون operation racoon city که کلا افتضاح بود، مثلا به شخصه از رزیدنت 7 خیلیییی خوشم اومد ولی از ادامش که Village بود اصلا و ابدا، بیش از حد اکشن و بزن و بزن بود! البته باید گفت این رزیدنت 4 تیکه های ترسناک خیلی خوفی هم داشت! من فقط منتظرم فرصتی بشه ریمکیکشو برم ببینم با اون Regenerator ها چیکار کردن توی ریمیک توی نسخه اصلی که خیلییییییی خفن بودن

گیم های زیادی هست که اگر ریمیک کنن فوق العاده میشه، سایلنت هیل که خودتون گفتین یه لحظه تصور کن بیان Metal gear solid 3 snake eater رو درست و حسابی ریمیک کنن! چه شود!

جالبه حالا که بحث ریمیک هست ، اگه یه گیم باشه که تا آخر دنیا ریمیک نمیشه Manhunt راک استار هست 😂

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، behy گفته است:

با این جمله اخریت موافقم

والا، واقعا درده از گیمر های این نسل بپرسی خفن ترین بازی عمرشون Overwatch  و Apex retards و fortnite هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است:

والا، واقعا درده از گیمر های این نسل بپرسی خفن ترین بازی عمرشون Overwatch  و Apex retards و fortnite هست

اره باااااو گیمر های امروزی اصلا نمیدونن

بازگشت به قلعه وولفنشتاین چی هست😂😂😂

یه گیمی که حتی بهش فکر هم میکنم نشاط آوره

سال 2002 موقعی که خیلی کوچولو بودم پلی دادم

یادمه مرحله اجساد رو به بابام گفتم بیاد کنارم بشینه نترسم😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
55 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است:

سلطان رزیدنت اویل که نمیشه گفت، چون این رزیدنت 4 بیشتر اکشن هست تا ترسناک و برای کسی مثل من مهم ترسناک بودن این فرنچایز هست و همه دیدن که کپکام با فرمون رزیدنت 4 رفت جلو چه آت آشغال هایی که نساخت از رزیدنت 5 گرفته تا اون operation racoon city که کلا افتضاح بود، مثلا به شخصه از رزیدنت 7 خیلیییی خوشم اومد ولی از ادامش که Village بود اصلا و ابدا، بیش از حد اکشن و بزن و بزن بود! البته باید گفت این رزیدنت 4 تیکه های ترسناک خیلی خوفی هم داشت! من فقط منتظرم فرصتی بشه ریمکیکشو برم ببینم با اون Regenerator ها چیکار کردن توی ریمیک توی نسخه اصلی که خیلییییییی خفن بودن

گیم های زیادی هست که اگر ریمیک کنن فوق العاده میشه، سایلنت هیل که خودتون گفتین یه لحظه تصور کن بیان Metal gear solid 3 snake eater رو درست و حسابی ریمیک کنن! چه شود!

جالبه حالا که بحث ریمیک هست ، اگه یه گیم باشه که تا آخر دنیا ریمیک نمیشه Manhunt راک استار هست 😂

من خودم خیلی منتظر بودم iron maiden و regeneretor هارو ببینم ولی خوشم نیومد از چیزی که در اومده. خیلی تیزو فرزن و تهدید جدی تری محسوب میشن، یک مکانیک جدیدم دارن که اسپویل نمیکنن. ولی مدلینگشون رو دوست نداشتم. چربیه همش لعنتی، خندم میگیره؛ حس اون قدیمیه که خدا میدونی چه آزمایش های روشون شده به این روز در اومدن رو نداره. اون حشرات بازی اصلی هم به شدت نرف شدن و با سه تا تیر کلت میمیرن، نامرئی هم نمیشن؛ فقط استتار میکنن.

5 زمان خودش خوب بود الانم خوبه (عالی نیست). 6 زمان خودش (برای یک سال نهایتا) بد نبود الان داغونه (بشدت کرینج توپیا). 4 زمان خودش خدا بود تا قبل از RE4 ریمیک هم جایگاه خودش رو داشت ولی الان یک پله افت کرده. خیلی باید کور کورانه به قضیه نگاه کنه کسی و بگه RE4 اورجینال بهتر از ریمیک بود. اما برم سراغ 7 و ویلیج. 7 برای یک نفس گرفتن بعد از باتلاق RE6 بجا بود ولی هایپ الکی کار دستش داد و افتظاح RE8 بوجود اومد. دقیقا مثل RE5 که خوب بود ولی فروش و هایپ زیاد گند نسخه بعد یعنی RE6 رو به ارمغان آورد. 7 از فاند فرنچایز RE خیلی فاصله گرفت و بعضیا این راهی که به بی راهه میرفت رو ندیدن. بیشتر از این 7 رو نمیکوبم چون حقش نیست اما ویلیج. کاری ندارم سخت افزار مگ رفته پست زده "RE8 بهترین بازی سری RE" و یه مشت بچه سال تایید کردن. بله منم بشینم همش apex و overwatch و warzone بازی کنم سریع با یه بازی اول شخص ارتباط میگیرم. اما سوای بر داستان آبکی و شخصیت پردازی هایی که بدرد سیرک میخوردن تا ویلن ماجرا، مهم ترین اشکال RE8 پناه بردن به ماوراع طبیعه به جای علم و تخیل بود. دقیقا اشتباه RE5 که زامبی بیاد AK47 دستش بگیره، تو RE8 با گرگنما و خوناشام طرفیم. همین کافیه که این بازیو بفرسته ته جدول. دیگه شما بیای بازیو از اول شخص بکنی سوم شخص، ترس بازی یک سوم و جذابیتش نصف بشه نشون میده که با چه مترسک تو خالی طرفیم.

من خودم هنوز اگه بگن یک عنوان RE رو تا آخر عمر میتونی فقط بازی کنی دست میزارم رو RE3 اصلی که با PS1 بازی میکردم. هیچ مشکلی هم با کنترلش نداشتم، یکم معماهاش ضعیف شد در طی سالیان ولی شرف داره به هرچی بعد از RE4 2005 اومد. اما بعد از RE3 ریمیک دیگه سعی میکنم جایی این ادعا رو بازگو نکنم. اینجا دیدم جو خودمونی میگم. وگرنه کلی عنوان درب و داغون تو سری RE هست، کلی هم طلا هست. همین باعث میشه نظرات متفاوت باشه.

خلاصه ریمیک میکنن دیگه دست کم RE4 رو ملاک بزارن یا اصلا ریمیک نکنن. من که فکر نمیکنم MGS3 ریمیک بشه، هرچند شایعات زیاد شده اخیرا. اصلا یک درصد شما فکر کن دیوید هیتر صدا پیشه اسنیک نباشه.

لینک به دیدگاه

دوستان اگر ریمیکی باشه که هم از نظر سطح فنی و هم از نظر گیم‌پلی امروزی باشه و در عین حال به معنای واقعی کلمه به مولفه‌های ترس و بقا وفادار باشه، اون RE2 Remake هست. Pacing متناسب، نه خیلی اکشنه و نه خیلی کند، اتمسفر ترسناک (مخصوصا اتمسفر اداره پلیس)، نور کم (این مورد خیلی مهمه توی یک بازی ترسناک) و از همه مهم‌تر، پیاده‌سازی ایده مستر ایکس، تصور کنید در یک بازی ترسناک یه استاکر تو کل نقشه بیفته دنبالتون و نمیره! هنوزم ایده خیلی خفنیه، حتی کپکام همین ایده رو سعی کرد در ویلج هم پیاده کنه ولی نگرفت.

RE2 Remake نه تنها ترس و بقای خوبیه بلکه یه جورایی استاندارد شاخصی برای مقایسه ریمیک‌ها (حتی تو بازی‌های دیگه) هم هست

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است:

آخ نگو که امروز یدونه سولو یدونه هم دونفری وین گرفتم تو فورتنایت 😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...